♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
20. jún 2011

@mirmaj v Novom Targu, v baby boo som kupila trojkolku a potom v takom obchode Bobek, na ulici Rynek som kupila bazen - 210cmx150cmx30cm - 10 eur, hojdacku, pieskovisko, vedierko, aj stan - tie dalsie ceny neviem spamati ale mam niekde blocek ale urcite menej ako na SVK
a v LEClercu mali akciu na vyzivy tak som kupila asi 20 takych ze mliecna ryza, banan v jogurte a melonove atd. a vysli na menej ako euro tie vacsie 😉

evanns
20. jún 2011

@eis4 aj Natasha si prisunie krabicu s plienkami a vylezie na gauc a odtial ku kniham ktore sme skryli za gauc aby ich nenicila 🙂

vladka84
20. jún 2011

@evanns no to teda cumiiiim, ste kde tak skvelo nakupili? a lacno, ci ako u nas? 😲

inak, ako ste tu pisali o mlieku, taknam dr. povedala, ze ked prejdeme na obyc.mlieko, tak jedine PLNOtucne 😉

vladka84
20. jún 2011

@evanns ahaaa, uz citam odpoved pre @mirmaj 😉

evanns
20. jún 2011

@vladka84 😉

a odkedy planujete zacat daval plnotucne mliecko?

evanns
20. jún 2011

@vladka84 tak urcite lacnejsie...kedze len napr. trojkolka stala 33 eur ...takato ale zelena http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/16-1-CH...

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@danulka3 nemam ziadne foto nerobila som nic 😀 teraz idem robit prvu taku ozajstnu na objednavku 😕 na meniny s hroznom som strasne zvedava ako to dopadne 😝
@eis4 presne toto robi simon na mm on ho zboznuje,a ked ho vidi ako ide z prace sa ide rozliat od stastia 😀 vcera ma mm zase nasral netusim kedy prisiel z futbalu mali ukoncenie,ale volal mi ze je mu zle tak sa tesim 😀 ma pred sebou 12tku tak nech si to uzije 😝
@vladka84 vladi pises o simonovi?lebo ten robi presne toto iste s tym rozdielom ze on uz baby chodi 😕 😕 😕 prejde dva tri metre potom sa zbada ze je sam a bud spadne alebo si sadne 😀
@mirmaj taky vikend zavidim ja by som isla niekam na vinko 😉 ale tiez to neni na mna ,som potom rozbita ako kedysi po tyzdni
@evanns super nakup 😉

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@evanns ti kokso rozdiel vyse 20eur?sak jasne mi slovaci zarabame tisice eur tak co je pre nas nie? 😠 krasna trojkolka aj ja chceeeeeeeeem,my budeme kupovat v auguste k rocku

evanns
20. jún 2011

@katulkaaaaaa jasne sak my si to mozeme resp. musime dovolit!!! 😠 😠 😠

aj ona to ma k rocku...len o tom este nevie 😀 sme chceli skor to kupit nech to vsetko cez leto vyuzije...a od trojkolky sa ani nepohne, ja som chcela tu veverickovu jej kupit ale ona v obchode sa pustila k tejto a uz ju nepustila, na parkovisku v kufri pri nej stala 😀 skoda ze som fotak ani mobil nemala by ste sikli z nej 😀 😀 😀

vladka84
20. jún 2011

@evanns fuuuha, tak to musim mm prehovorit, ze ideme do Polska, sama nejdem, to by som tam pobludila 😀 aj tak chcem Karinke k rocku trojkolku a Timka chce bicykel, ten tam bude tiez urcite lacnejsi 😒 este stastie, ze to nemame tak daleko 😉

my budeme davat, ked dokojim 😀 😀 😀 mm sa smeje, ze to bude, ked pojde do skoly 😀 ale myslim, ze po roku sa uz v pohode moze, pokial to dobre znasa - nema zapchy, hnacky, neboli brusko 😉

eis4
20. jún 2011

@katulkaaaaaa @mirmaj no ja neviem čo budeme robiť do piatka,ona je tiež na nom závislá.aj v noci v posteli sa tlačí k nemu,ku mne sa otočí len ked chce cecík 😀 .chudák vobec nemá miesto v posteli 😀
@evanns bože tie naše detičky prešpekulované su moc 😀 😀 😀

vladka84
20. jún 2011

@katulkaaaaaa no ja to vidim tak, ze do mesiaca chodime aj my, ak teda nespadne tak, ze sa zlakne a zasekne..lebo ona sa bez obav vyberie hocikde, len jej este chyba trosku rovnovahy 😝
horsie je, ze ja uz fakt nic neurobim, teraz este pohoda, ze sa s nou hraje Timka, lebo kebyze je v skolke, tak uz ma taha za nohy, ze nemam sediet 😀

evanns
20. jún 2011

@vladka84 treba treba...my sme boli damska jazda...ja, mama a nata... 😀 ale kvalitne GPS sme mali 😝
ja som chcela este kociarik ale prevdu povediac uz by sme nevosli lebo moja mati este kvietky kriky nakupila a samozrejme jablka 20 kg a jahody na vyzivy 😝 ta ledva som kufor a dvere zavrela 😀

mirmaj
20. jún 2011

@evanns waaw tak to si naozaj dobre nakupila 😉
a ešte ku tomu mlieku cez víkend som bola s kamoškou jej malička mala v maji rok a pýtala sa Dr. či jej už môže davať obyčajne mlieko a jej povedala, že teoreticky už papa všetko takže aj môže, ale nespýtala som sa či polo alebo plnotučne, takže zasa čo Dr. to názor, lebo niektoré že do 2 rokov len UM, tak ja už fakt neviem 😒

eis4
20. jún 2011

júj hnusné počasie a ja ešte musím dnes do obchodu. 😢 😢 😢

evanns
20. jún 2011

@mirmaj ked ja by som najradsej uz davala...predsa len sa mi uz nechce to UM stale pripravovat 😀 leniva som co?

mirmaj
20. jún 2011

@vladka84 aj ja som si myslela že tamarka bude zachvíľku chodiť a myslím že zostala už viac ako mesiac na jednom bode a to ani nespadla ani nič podobne, rovnováhy ma dosť a ked sa pozabudne aj si prejde ale vôbec sa sama nepušta, zostane stáť a potom si sadne, alebo začne vrčať aby som ku nej prišla a dala jej 1 prst a už bežííííí

mirmaj
20. jún 2011

@evanns ja počkám do roka a potom tiež vyskušam a ak žiadne problemy tak jej ho začnem dávať 😉

evanns
20. jún 2011

@mirmaj
@vladka84 ja som zvedava ci a kedy sa Natasha pusti sama chodit...s odrazadlom uz beha, chodak ale neznasa lebo ju obmedzuje...popri gaucu aj stene, nabytku chodi ale vobec sa nepokusa pustit ani nestoji sama...ale ja by som bola rada keby s tym este chvilu pockala 😉

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@mirmaj @evanns ja som viki 14mes kojila a do 3 rokov som davala umele mlieko....ale pri simonovi ked dokojim a nebude mat problem dam hned obycajne...
@eis4 u nas svieti slnko,ale strasne fuci
@mirmaj to vazne?no dufam ze maly ked zacal uz zacne sam chodit toto ma tak nebavi stale s nim vcera na futbale som s nim chodili jak dili sediet ani za svet nebude

akika722
20. jún 2011

@katulkaaaaaa to prečo tak posielaju ked si zato zaplatiš? 😲 nechapem 😒

vladka84
20. jún 2011

@mirmaj @evanns a Kari sa praveze pusta sama a ja by som tiez bola radsej, keby zatial s tym pustanim pockala, kym ziska istotu 😒

vladka84
20. jún 2011

jeeej, prisli mi fotkyyyyy 😵 😵 😵 😵

katulkaaaaaa
20. jún 2011

@vladka84 happyfoto?a rozmer aky si si objednala?nechapem preco mne a @alure prisli ine...prisiel mi reklamacny meil ale take keci ze az 😲
@alure kde si sa nam stratila?

akika722
20. jún 2011

@majka35 ja som mala blbu skusenosť tu na koni na začiatku..objednala som Paťkovi vetrovku za 11 eur a čakala som 2t nedošla..nevyriešilo sa to,ona ju vraj posielala,doklad jasne že nemala ale mala moje peniaze..poslala mi ich späť ale poštovne už nie-v cene bola aj pošta...nechcela som sa hadať nechala som to tak 😒
@majka35 moja stale esa trapite ☹ skore uzdravenie obom kočkam prajem
@majka35 ja so stará baba, ale zažúrovať by som si šla hneď teraz 😀 😀 😀 😀 😀
@eis4 aj my sme od včera do zajtra večera sami doma ale ja sa taaaaaaaaaaaaaaaaak tešim...pre mna je pobyt doma len s malym neskutočny relax 😅

akika722
20. jún 2011

@evanns ja už davam krabicove mlieko..um mi nechce ani za nič

evanns
20. jún 2011

@akika722 no jak dobre ze ho v pohode znasa 🙂

akika722
20. jún 2011

@evanns tak na začiatku som mu davala nutrilon-mal hrozne krče,potom sunar,ten mu chutil,potom ho piť nechcel..tak som robila a vylievala...dr.mi odporučila skusiť ine mlieka..mala som zvozky a nechcel niiiič..všetko čo som urobila som mu dala a vyplul to na seba odbil flašu a nechcel..a skusila som obyčajne krabicove a to mi vypije v pohode..

eis4
20. jún 2011

@akika722 ja zas každý deň čakám kedy príde z roboty mm lebo niekedy s nou už nevládzem.ona sa celý deň nezastaví.ešte že mi začala cez deň tak dobre spávať,inak neviem čo by som robila.teraz má novu mániu stále chce byť na rukách vkuse sa na mna štverá, ťahá mi tričko,tepláky ked varím,ani chvílu sa sama nepohrá.takže ja mám klud až ked príde domov mm,to sa už štverá na neho, ani sa nestihne vyzuť 😀

akika722
20. jún 2011

@eis4 poznam 😀 aj my sme tak boli..no až pri druhom dieťati som pochopila ake to bolo jednoduche len s jednym 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre