♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
24. jún 2011

baby prave si odniesli druhu tortu,predstava bola ina ale nedarilo sa mi,marcipan sa trhal,krem topil...co vam poviem maskovala som 😕 este mam ,,prsia" v chladnicke tie odfotim asi az zajtra,poviem vam uz neviem ako sa volam 😝

vladka84
24. jún 2011

fotky z rozlucky 😵 😵 😵

vladka84
24. jún 2011

@katulkaaaaaa Kati, tam je foto aj pre teba - inspiracia - taku mali tortu dnes v skolke 😉

akika722
24. jún 2011

@katulkaaaaaa kráásna 😉
@vladka84 jeeeeeeej. aka je zlata 😵 a to su učitelky?take kočice? 😨

vladka84
24. jún 2011

@akika722 ano, to su nase pani ucitelky - mlade, krasne, sikovne - mame ich velmi radi 😵

akika722
24. jún 2011

@vladka84 jeeeeej..aj my mame take pani učitelky 😵

gagarinka
24. jún 2011

@katulkaaaaaa tie tvoje torty su super, si sikulka 🙂 tie pismenka ako robis? tie su tiez marcipanove? mas na to nejake vykrajovatka? ja som robila zatial tri potahovane torty, nie vsetky boli uplne vydarene, ale chcela by som urcite skusat aj dalej, robim mramorove cesto, to je uplne lahucke, akurat ten falosny marcipan z marshmallow musim este zdokonalit 😉 no a tie pismenka a cisla 😀 takze celkom dost je toho u mna na vylepsenie 😀

katulkaaaaaa
24. jún 2011

@gagarinka dakujem ,mam kupenu abecedu-kurziva,trvalo nez som sa s tym naucila robit,tiez robim z mmf,aj mramorove cesto 😉
@vladka84 krasna torticka,ake pekne ucitelky by som sa tam aj mm bala pustit 😀 😝 😀

gagarinka
24. jún 2011

@katulkaaaaaa diky za tip, pojdem aj ja pohladat. celkom sa tesim.

@kvietok121 myslim, ze pri kojeni je tazsie otehotniet, hlavne ked kojis casto. myslim, ze ked toho kojenia bude menej, tak tie vase sance budu vyssie 😉 moja sestra na prveho syna cakala tri roky a na druheho neplanovaneho stacilo, aby pomaly utlmovala kojenie, myslim, ze v ten mesiac, ako maleho odstavila, sa im postastil bracek 🙂
kazdopadne drzim palce 😉

danulienka35
24. jún 2011

@katulkaaaaaa zlate rucicky mas kati torticky su prekrasne 😉

kvietok121
24. jún 2011

@gagarinka to som nevedela, takze ja sa este nacakam, ale ked raz prestanem spievat 😀 😀 😀 😀

seagull2404
24. jún 2011

@katulkaaaaaa mne sa paci aj tato 🙂
@danulienka35 🙂 preto ja uz davno neriesim, kto si co mysli, ono sa to casom aj tak ukaze, kto co robil
@kvietok121 moja, ja som otehotnela 4 dni pred menzesom, ovulacia neovulacia ....
@eis4 akoze ja s tym skusenosti nemam, ale viem, ze organizmu niekedy dlhsie trva, kym sa ocisti
@akika722 zas som si len srandu robila, ved ti je sveta zit, len ti zavidiet 🙂
@vladka84 tatinkovia asi casto chodili pre deticky, jake sexi ucitelky

nas idu zubky, vrchne prve dva, uz jeden presvita a Tamarka ma taku hnacku, nes sme kakali uz asi 6x a stale strasne krici, akoby ju nieco bolelo, tlacilo, drobatko male

kvietok121
24. jún 2011

@seagull2404 to vazne 🙂 tak to bolo poriadne necakane 😀 😀 😀

akika722
24. jún 2011

@seagull2404 ja vieeeem že si robiš sradnu 😀 ni nechcem vas "trapiť" tak budem 🤐 už len ako vytrepať mm do postele 😒 😅

kvietok121
24. jún 2011

idem k tym dvom matej sa tvari akokeby bol obed 😠 😠 😠 😠

gagarinka
24. jún 2011

@kvietok121 ked dospievas, tak snad ti bude coskoro zase do spevu 😀

katulkaaaaaa
24. jún 2011

@danulienka35 dakujem 🙂 si zlata
no nic idem ja spat,hotova som ,dufam ze maly prespinka @seagull2404 nech vam zubky rychlo idu von

kvietok121
24. jún 2011

@gagarinka to hej a poriadne schuti

danulienka35
24. jún 2011

@seagull2404 ja viem moja i kde je mala troska viac lenivejsia ale ona vsetko dozene 😉
@katulkaaaaaa hovorim len co vidim si ozaj frajerka moc krasne torticky moja

hajatanufus
24. jún 2011

@kvietok121
@eis4 ahojky chcela som vam odpisat este poobede ale nejak to zblblo a nedalo sa mi odpovedat ale teraz som uz doma tak uz to ide dobre 🙂 neboj zvladla by si to nie je to az tak hrozne 🙂
@kvietok121 ano to je pravda ze to tak byva ze si niekto adoptuje a potom otehotnie dufam ze to bude tak aj v ich pripade

kvietok121
24. jún 2011

@hajatanufus mozem sa spytat ako dlho cakaju na babo adoptovane???

danulienka35
24. jún 2011

pridavam nejake fotecky

kvietok121
24. jún 2011

@danulienka35 aka je chutna

hajatanufus
24. jún 2011

@seagull2404 aj nam idu dalsie zubky lebo mala ma stale rucku v puse alebo kuse mna a menej papa a tiez mi teraz par dni kakala aj 4xdenne tak to zase prejde ja som myslela ze ten problem so spinkanim mate dlhodobo 🙂

hajatanufus
24. jún 2011

@kvietok121 maly zlaty jak hlada to auticko 🙂

kvietok121
24. jún 2011

baby spime 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
24. jún 2011

@kvietok121 dakujem 😉

hajatanufus
24. jún 2011

@danulienka35 nic si z toho nerob ved za to nemozes ze je taka to je proste genetika s tym nic nenarobis hlavne ze je zdravucka za chvilu to vybeha uz nebude tak prudko priberat a bude to dobre mna sa zase pytaju ci mam dvojcata lebo rachelka je uz vacsia a lucinka je drobna tak vyzeraju skoro rovnako tie moje twins a este ked vidia ze chodim s bruskom tiez sa nezdrzia pohladov a poznamok kaslat na ludi no nie?

danulienka35
24. jún 2011

@hajatanufus ja na ne kaslem uz to neriesim vobec ano je dlha a tucna ale nevadi sme len na mliecku

hajatanufus
24. jún 2011

@katulkaaaaaa aj tak si sikovna a torticka je krasna a urcite aj fajna a moja lucy ti odkazuje ze mnam mnam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre