♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
28. jún 2011

Ahojte, tak sme uz konecne tu. Boli sme u dr. maly je vyzera to, ze v poriadku. Mame aj rocnu prehliadku za sebou, takze mame na rok 9520g a 74 cm.

@akika722 kazdy to inac chape, ale pani mala dobru drzost :-P odpis jej, ze to je iba k tomu, ak si nieco kupi, nie ze darujes 😉
presne tu kolajnicku som myslela 😉 mne sa to paci, by som to tiez chcela do obyvacky, len som zvedava, kedy, lebo mm mi uz 3ti rok slubuje garnizu 😀 😎

@seagull2404 s tym papanim mame to iste, ale ak chces, aby nieco spapala, tak ju nechaj dlhsie bez papania a potom to nebude vypluvat, napr.: obed papa o 11:00, daj jej ho o 12:00 alebo aj trosicka neskor 😉

@liba78 to sa mi paci s tym mm si pekne vybabrala 😀

@seagull2404 http://www.villabetula.sk/?id=1337&f=2
alebo ak chce ist na nakupy do Polska, tak do Noveho Targu, je to pri hraniciach s Polskom a trhy, kedysi sme tam chodievali. Trh nie je vobec daleko od hranice.

akika722
28. jún 2011

@kvietok121 chicco sa mi zda taky "mohutnejši" lepši 😅
aj ten http://www.e-baby.sk/product/sportovy-kocik-wal... je dobry
@katulkaaaaaa užasnééééééééééééééé
@majka35 😲 😲 😲 kokso..nejaky skrat či čoto?to by ani nevadilo že deti maju 2otcov,to sa stava..ale "odhodiť" deti a robiť take kraviny-nemam slov 😲

akika722
28. jún 2011

@memory97 napisala som jej že ak si niečo odo mna kupi nemam problem pribaliť čiapočku ale nie takto... 🙄
ja som sa včera mierne s mm pohadala a keby som tak neurobila garniže by som nemala asi ešte rok-dva 😵

memory97
28. jún 2011

@vladka84 ja idem vyskusat tie cestoviny so spenatom á la @majka35

@katulkaaaaaa krasna torticka 😉 chlapi sa castokrat tvaria, ze su ti najsilnejsi, ale ked su v nemocnici, tak ich to zlomi, hlavne nech je cim skor zdravy a vy mate o starost menej 😉 Simonko je krasne ukecany, my sme dnes boli u lekarky a vieme max. 3 slova, sa jej to zdalo malo, ale mamine to staci, ved sa este nakeca v zivota 😉 a malej prajeme krasne narodeninky a tesime sa na foto z krasnej party 😉

memory97
28. jún 2011

@kvietok121 ja som videla tento kocik, ze ho maju mamicky. Uvidis, ci sa Matejkovi v nom bude pacit, my sme osobne vyskusali, lebo Davidko nechce uz sediet v hocicom 😀
vecer pridam, co sme si doniesi za hracky, bicyklik u nas ma velky uspech, mama nemusi nahanat Davidka po byte 😀

@katulkaaaaaa nadherna torticka, kebyze mam dievcatko, hned objednavam u teba 😝

@majka35 raz to poblaznenie pominie, ale deticiek je mi luto....

majka35
28. jún 2011

@memory97 aj mne 😒 sa tam rozprúdila veľká diskusia

ja som robila pre deti hráškovú polievku s krupicovými haluškami, už mám pocit, že ju varím každý deň, barborka ju stále chce, a ked sa zobudia, tak vraj mám rýchlo robiť palacinky s lekvárikom 😵

a recept od malej po veľkú: na masielku som popražila málinko rozmixovanej cibuľky, pridala trošilinku červenej papriky, hrášok a zemiačiky ... po 12 minútach som odliala do mixéra várku pre terezku a do našej som pridala trošku bio vegety a zavarila krupicové halušky ... do rozmixovanej terezkinej polievky som ešte pridala zopár krupicových haluštičiek a ona zjedla totálne všetko do poslednej lyžičky ... a barborka tiež ... a sebe som do taniera pridala ešte čierne korenie

seagull2404
28. jún 2011

@memory97 ja som z toho na nervy, to jedlo je vsade a pritom to nie je nic nove, ziadna nova chut, vcera vecer mi to urobila s kasou a to nejedla 4 hodiny, ale skusim to zajtra s obedom tak posunut, lebo ma ide porazit, vsetko spinave, ona nenajedena... 😠 😠 a krasny typ si mi poslala, idem detailne prestudovat
@majka35 mnam, ze aky obed, ja tuto polievku uplne milujem, niektorym babam tak preskoci v urcitom veku, sa spravaju akoby mali 16, sa cudujem, ze to ta babka toleruje

majka35
28. jún 2011

@seagull2404 babka je už nešťastná, nevie, čo má robiť ... my jej tam píšeme komentáre, nech sa spamätá dievča a ona stále pridáva nové a nové foto so svojím "drahým" ako ho volá ... úplne nevkusné foto a na naše komentáre absolútne nereaguje

seagull2404
28. jún 2011

@majka35 s tym asi nic nenarobis, ja by som na babkinom mieste deti zbalila a dosikovala spat mame, mozno by to pomohlo

vladka84
28. jún 2011

@majka35 mnaaaam, a mame obed na piatok, to uz budem mat doma Timku, ta sa palacinkam isto potesi 😉 potom napisem, ci polievocka chutila aj nam (teda Karinke) 😅

@katulkaaaaaa ta Barbie torta je uuuuplne supis... my sme taku objednavali na 5 narodky Timke od tety cukrarky profesionalky a ta tvoja sa jej vo vsetkom vyrovna 😉 skoda, ze si daleko, ja uz by som len tebe dala piect 😎

memory97
28. jún 2011

@majka35 ja som tiez dnes robila hraskovu polievku ako ty, iba som tam dala trosinku cierneho korenia a bez krupicovych halusticiek, ale zeby som ich tam este nahadzala 🙂 a dala som tam trosilinku syr bambino. Malemu uz polievky nevarim zvlast, ma tu co my 🙂 my si dosolime 🙂
Maji tie cestoviny so spenatom, to je super, som tam pre nas dala este aj syr, no asi sa ich nedojem 😀 malemu by som tiez dala keby mohol 🙂

katulkaaaaaa
28. jún 2011

dve hodiny prechadzky a ja som ako znovuzrodena 😝 u nas je krasne slnecno,viki uz mam doma zo skoly barbie sa jej velmi paci,tak idem ja chystat veci na party 🙂
@majka35 akurat som rozmyslala,prvu tortu v zivote som upiekla v marci,cize sa tomu venujem 4mesiace 🙂 dakujem za pochavlu 🙂 ta tvoja kamoska,no co dadat ani neviem...je to hrozne hlavne ked trpia deti
@vladka84 dakujem za pochvalu,vasa barbinka bola nadherna 😉

memory97
28. jún 2011

@majka35 ti verim, ja by som tiez neostala bez poznamky. Pocula som tieto pribehy, ako sa mamicky vykaslali na deti, ked zakusili lasku, ktoru nepoznali, alebo sa vybrali studovat a studentsky zivot ich tak ocaril, ze zabudli, ze maju deti 😒
@seagull2404 mozno nieco najdes, osobne som tam nebola, ale kamoska vyskusala a vravela, ze najlepsie, kde boli s detmi. Ma o mesiac starsieho synceka, uplne jej odpadli od unavy 🙂

katulkaaaaaa
28. jún 2011

@memory97 dakujeeem 🙂 a za svokra,no ja stale vecrim ze vsetko dobre dopadne a on si bude v zdravy dlho uzivat svoje vnucatka 🙂
@akika722 ze dakujeeeeeeem 😵

katulkaaaaaa
28. jún 2011

@vladka84 vladi este k praci,clovek si povie ze treba sa odreagovat,privyrobit si nieco...ale ak nemusis nechod,dopadlo by to ako hovori tvoj mm a naco?doma by veci stali,len si ti pekne uzivaj deticky aj tak idu prazdniny,budete si uzivat leto potom uz bude Timka skolacka a zacnu uplne ine starosti 😉 baby ja uz budem mat doma druhacku????neveriiiim 😕

katulkaaaaaa
28. jún 2011

@majka35 a polievku sme mali dnes tiez hraskovu,maly mi obed len trosku jedol mu ju skusim dat ked stane,mna uz fakt nebavi vsetko extra varit,nech si chalan zvyka no nie?len dufam ze nebudem kvoli tomu celu noc hore 😝

kvietok121
28. jún 2011

@hajatanufus aj ten sa mi paci
@majka35 suhlasim s @akika722 poriadny skrat
@memory97 krasne miery, skoro ako nase, ani musime ist do obchodu vyuzit tatikove dovolenie 🙂

memory97
28. jún 2011

@kvietok121 dakujeme, jasne treba to vyuzit, aby si to nerozmyslel´ 😉

akika722
28. jún 2011

@katulkaaaaaa kokso..teraz ste tu s vladkou hadzali foto prvy deň v škole 😲 a moj len teraz nastupoval do školky...a potom do druhej 😀

baby,držal niekto 90dnovu dietu?mam doma knihu od krstnej...a zajtra chcem isť nato 😅 jaaaaj držte mi palce ☹

eis4
28. jún 2011

čaute.táto noc bola celkom dobrá ale o 6:30 zas nemilé prekvapenie,precikaná plienka a to som ju prebalovala o 4 tej.ale ona stále dviha tie nožičky aj v spánku ked sa otáča a steče jej to po chrbátiku ked akurát ciká ☹ dnes som ani nemala čas vás dočítať asi sa mi to ani nepodarí,lebo čakáme návštevu 😒
@memory97 gratulujem k 1. kročikom s držaním ,aj my stále skoro plačeme ked sa jej niečo nové podarí 🙂 včera som si robila test zatial len 1 čiarka 🙂 ešte si urobím druhý o týždeň dufam že sa to nezmení na 2 😒
@seagull2404 kde ti zvykla malá precikávať plienky? moja precikáva cez chrbátik ked si zdvihne nožky,to nám asi nepomožu žiadne iné plienky ☹ a kolko stoja tie tescové?
@mirmaj ako malá ?

eis4
28. jún 2011

@akika722 ja som ju držala, ale len mesiac lebo potom sme išli k svokre,tam som nepokračovala lebo to by bolo vysvetlovania prečo držím dietu a samozrejme nechcela som si tam zvlášť variť. inak sa to dá vydržať a su tam velmi chutné jedlá v tej knihe aj mm chutili niektoré 🙂 akurát mi liezlo na nervy že musím variť každý deň a ja som preskakovala ovocný deň a nemala som ten vodný raz za mesiac, kvoli kojeniu. schudla som 3.5 kg za ten mesiac. 🙂

akika722
28. jún 2011

@eis4 waaaaaaw.ja mam za sebou už 300 000 diet ale už stop..musim ☹ 😔

seagull2404
28. jún 2011

@eis4 po bokoch, okolo stehienok, na chrbte nikdy, ale to asi je o tom, ako pevne drzia po obvode, mal by tam byt dobry patent, ja netusim, kolko tie plienky stoja, ale nie je drahsie ako pampers

memory97
28. jún 2011

@akika722 ano, ja som to vydrzala 2 mesiace 😉 podarilo sa schudnut myslim, ze okolo 7 kg, ale treba v tom vydrzat a podpora k tomu cvicenie 😉 ja som necvicila. Kamoska to drzala a schudla, mala tiez ten problem ako ty, milion diet a nic a tato jej pomohla. Nedodrziavala som to do bodky, ja som zas leniva varit teraz kazdy den 😀

@eis4 dakujeme 🙂

alure
28. jún 2011

Ahojte babulky
dúfam že ste na mňa po takej dlhej dobe nezabudli 😉 Dali nám nejaký náhradný switch dúfam že vydrží a bude to funkčné,lebo som bez netu celkovo zúfalá,nakoľko mám kopec vybavovačiek a všetko riešim v meste alebo na skok ku kamoške...
ako sa máte? čo je nové? nejaké zhrnutie posledných dní????
Skúsim popridávať pár fotiek.Sme sami pár dní doma,mm na služobke,dnes som sa konečne dostala k zmluve na domček,zajtra to začne spracovávať hypoconsultant a v piatok máme stretnutie,s tým že v pondelok sa ide spisovať žiaodsť do banky,tak držte palčeky,nech sa nám náš vysnívaný domček vydarí ...

vladka84
28. jún 2011

@alure ahoooj moja, tak uz ste mali oslavu? A co mm na darcek? Torta bola kraaaaasna, to ani nevyzera ako torta, ak bola aj taka chutna ako je pekna, tak sa mi zbiehaju slinky.. V piatok drzim palceky, verim ze to vyjde 😉

alure
28. jún 2011

@vladka84 ahoj mojko,ano v sobotu bola oslava a mm mal sice narodeniny v nedeľu,ale nedalo sa to sklbiť 🙂 V piatok je len pohovor v pondelok sa odnesie žiadosť do banky...a potom už len čakať...ako sa máte? čo tvoje princezné?

vladka84
28. jún 2011

@evanns @mirmaj baby, vy ste boli v Babyboo - to tam ste kupili tu trojkolku? kooonecne sa mi podarilo prehovorit mm, ze v sobotu ideme, Karinku mi postrazi mamka a Timka je na vikend prec, tak ide sa nakupovat 😀 uz som ho informovala, ze si tam hned pozriem aj sportovy kocik, a co sa este oplatiiii? 😅

vladka84
28. jún 2011

@alure a spokojny bol s darcekom? 😅 my sa mame dobre, sme zdrave a to je hlavne... Karinka by uz len chodila, sediet ju nebavi a ani stvornozkovat, vsade sa stavia, tak nam zacalo vesele obdobie.. no darmo, ked uz vyskusala ako je to na dvoch, naspat na styri sa jej nechce 🙂 a Timka mala v piatok rozlucku so skolkou, este je dva dni skolkarka a mame prazdniny, potom huraaaa skola 😀 a vy ako? okrem toho, ze vas zamestnava vybavovanie okolo domceka? ake mate pocasie? u nas dnes bola taka zima, ze ja som normalne doma zakurila 😕

mirmaj
28. jún 2011

@eis4 tamarka už dobre od včera nehoručkuje tak sme boli dnes konečne aj vonku 😉 taká je z toho rozčarovaná, že ešte nespinka 😠
@vladka84 ano ja som bola v targu v babyboo a tam som kupila trojkolku, kočík, aj nejake maličkosti ako zabrany na šufliky, ochrany na rohy a tak, oblečko sa podľa mňa tam neoplatí ale @evanns bola ešte v jednom a tam kupila aj bazen, stan a myslím pieskovisko, skočte sa určite pozrieť aj tam, keby som vedela že je tam aj niečo také tak uričte ideme aj tam 😒
@alure vitaj zasa medzi nami 😉 torta bola naozaj krásna, mm musel byť spokojný 😉 nech dobre dopadne stretko a v banke to dobre odsuhlasia, ta stavba to bude ten váš vysnívaný domček? 😉 my sme celý víkend horučkovali dosť vysoko, ale vyzerá že je to za nami a už sme zasa fit 😉
@majka35 na kamošku fakt nemám slov, asi prešla do druhej puberty ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre