♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
29. jún 2011

Ahojte a dobre ranko,

@eis4 myslim ty si spominala, ze si mala narazila zubky. Nam sa to stalo vcera. Baby mam taky pocit, ze maly si presekol tu uzdicku, co drzi hore hornu peru a je spojena s hornymi zubkami. Akosi to ma nizko alebo opuchnute. Co s tym? ☹

A akoby nestacilo to, tak som vcera pisala, ze maly je uz ok, dnes kasle ako tuberak a sople hrozne... ☹ Neviem, co to bol za virus, ale niekto by si zasluzil 5 a 20 😠 😠 😠

memory97
29. jún 2011

@21 sikulka je🙂 Len tak dalej, nech ma mamina menej roboty s chytanim 😉

@alure jaj vidis, daj mi to k 11temu mesiacu, ho troska neskor vazili a merali, kedze sme boli chorucky a v roku si ho odvazime a pomerame sami 😉 hadam uz nebude chudnut a ziadny virus sa na nas nenalepi 😉

memory97
29. jún 2011

babulky este sa chcem opytat, ci ste uz riesili pri starsich detoch alebo uz pri nasich augustovciatkach vakcinu proti ovciam kiahnam, neviem, ci to dat alebo nie. Doplaca sa dost, vraj cca 40eur, tak mam dilemu, ci dat v 15 mesiaci aj tuto vakcinu...

vladka84
29. jún 2011

@alure jaaaj, posli kusok slniecka aj ku nam...akurat som pozerala na nete pocasie na dalsich 10 dni a zlepsenie veru pre Poprad nevidno...stale len oblacno, dazd, polooblacno, prehanky - a teplota okolo 17 °C brrrrr, a ze vraj leto 😠
minuly rok, ked som mala brusko ako hrom, tak boli horucavy, ze som sa vo vlastnej stave dusila a teraz co mozeme byt vonku, tak je zima 🙄

katulkaaaaaa
29. jún 2011

@memory97 ja ak viki nedostane do 10r urcite ju dam zaockovat,ja som sa dala ockovat pred dvomi rokmi,tiez som ako dieta nemala...cim je dieta starsie tym to moze mat vecsie nasledky 😒 simonovi zatial nedam a ta baba co vas nakazila by si veru zasluzila,chudatko Davidko,prajem aby ste boli rychlo fit

katulkaaaaaa
29. jún 2011

@vladka84 aj u nas je krasne dnes ma byt 29 😉 akurat som v noci rozmyslala ze takto pred rokom....uf to brucho obrovskeeee,uz len zajtra do skoly a mame prazdniny 🙂
@alure ze veci velke tak to je super,a dakujem za pochvalu 😉 maly zaspal idem obed dorobit dnes mame zemiaky a cukinu vyprazanu,mnaaam 😝

vladka84
29. jún 2011

@katulkaaaaaa ani nehovor! ved ja uz mam depresiu z toho pocasia co tu mame 😠 asi sa stahujem do teplych krajin, mna uz nebavi ta popradska zima celorocna 🙄
a my mame dnes brokolicovu polievocku a na druhe zeleninove rizoto s kuracim maskom - som sa pre neho rozhodla, lebo to supnem do rury a vyhreje sa mi aj obyvacka 😀 😀 😀

evanns
29. jún 2011

@memory97 ja nedavam natashu zatial ockovat...ak by ich nedostala v rannom veku tak mozno potom 😒

alure
29. jún 2011

@memory97 tak to dufam aj ja ze uz budete len zdravucky 🙂
@vladka84 u nas je teraz cca 27 😲 došla som z mesta mokrá ako myš,idem hodiť sprchu,dám hajať drobca,niečo dovarím a o 13tej po Olivera do školy.
@katulkaaaaaa veci veľké z minulého leta,keď som sa vláčila s plus 26 kg navyše 😀 ale je pravda že sa mi celkovo nejak zmenila postava,aj keď ešte na brušku niečo je,trochu som užšia v bokoch ako pred tým 😲 čo som síce rada,ale normálne mi aj rifle cez boky padajú....počkám či sa to ešte nevráti,zatiaľ som si kúpila len dvoje nohavice na leto...

mirmaj
29. jún 2011

ahojte, my sme tiež už po prechádzke a je celkom super vonku aj ked fuka nie až tak ako včera 😉
@memory97 ja určite nedám očkovať teraz, bola by som radšej keby ich dostala teraz skôr ako sa im celý život brániť 😒
@katulkaaaaaa torta vyzerá nazaj mňam mňam, joooj aj by bodla teraz ku kave, ale ked nemám tortu nejdem si ani kávu variť 😀 😀

alure
29. jún 2011

@memory97 a k tvojej otázke na očkovanie,ja som Olivera očkovať nedala,ani neviem či to bolo možné,práveže som chcela aby to dostal....je to dilema ktorú si musíš zodpovedať sama,my sme tým ako deti prešli a nič nám nie je,je lepšie dostať ich čím skôr ale sú deti ktoré ich nemusia vôbec dostať a potom možno v dospelosti dostanú.Ak je možné očkovať aj vo veku ako píše @katulkaaaaaa okolo 10 r. potom to budem riešiť s Oliverom aj ja...

seagull2404
29. jún 2011

@memory97 joj, drobcek malicky, nech ste rychlo fit

ja som uplne hotova, noc na figu, mm spal ako keby utal, tak som mala sluzbu len ja, ja to nechapem, stale nespime a ja uz neviem, co este urobit, a teraz doobedu si schrupla 30 min. 😠 😠 😠

u nas je tak cudne: chvilu slnko, chvilu zamracene, ani neviem, kedy ist von

alure
29. jún 2011

babulky u nás toľko nachystaného jedla že neviem čo s tým robiť ...už som kopec vecí pozmrazovala,na oslavu toho mm nachystal ako na malú svadbu a ja neviem čo variť 😀 😀 😀
@seagull2404 to s tými nocami a nespaním ma mrzí...musím poklopať že u nás sa polepšilo,síce spíme v manželskej posteli traja,ale odkedy je Denis pri mne je hore max raz za noc....aj to cucne cicík a spí ďalej

alure
29. jún 2011

@memory97 mojko čo sa týka tej hornej uzdičky ak to má preseknuté,nie je to až také hrozné,veľa krát to majú deti zrastené a s tým sú spojené okrem iného aj problémy s výslovnosťou a veľa krát sa to "prerezáva" aj pod jazykom.Možno to má len opuchnuté s úderu ale v puse sa vďaka slinám všetko rýchlo hojí,ak sa ti to nezdá tak mu to vyplachuj harmančekom alebo normálne mu urob harmančekový čajík....držte sa a dávajte si pozor na seba...teraz to s tými "úrazmi" bude dosť desné obdobie,začiatky chodenia sa bez toho asi ani nezaobídu....

katulkaaaaaa
29. jún 2011

@vladka84 och tu zimu nezavidim 😒 my mame ako @alure horko @mirmaj prid spravim aj kavu ku torte 😝 @seagull2404 ☹ neviem co robit,tusim tento stav nespania ma kazdy tyzden ine augustovciatko
@alure aj mne sa zmenila postava stare rifle padaju,ale brucho ostalo....tak baby co mate jedno sup rodit druhe 😀

seagull2404
29. jún 2011

@alure aj Tamarka spi s nami obcas, a je fakt, ze spi vtedy kludnejsie, ale to sa zas nevyspime my, takze je to tak ci tak problem
@katulkaaaaaa moja, toto uz trva u nas mesiac, niekedy to nevadi, ale zas mame chlapov na stavbe a mm je tam s nimi do vecera a ked sa vrati, ja idem odpadnut od unavy, a on vlastne tiez a Tamarka vcera vzdorovala so zaspanim az do 22:00, co sa uz dlho nestalo, ja uz som skusila cipky tie homeopaticke, aj panadol, aj nurofen, kupel v lebanduli, jantarovy nahrdelnik, upokojujuci caj a stale nic

vladka84
29. jún 2011

@alure no parada, mne by stacilo aj 22 - 24, ale nie takato zima 😒 tak ale budem dufat, ze predpoved sa nenaplni a otepli sa 😕
tie stihle boky zavidim, ja mam naopak pocit, ze sa mi rozsirili a na povodne miesto sa nechcu vratit, takze nohavice by som aj obliekla, len ich neprevleciem cez boky 🙄

majka35
29. jún 2011

ahojte moje zlaté ... ja vás nestíham ani prečítať, terezka je na mne dnes totálne nalepená, ale už spí, tak dúfam, že hodinku aspoň potiahne

u nás celkom slnečno, fúka vietor, ale oproti včerajšku je to krásny letný deň 😀

majka35
29. jún 2011

@seagull2404 moja zlatá ... a "z očí" si jej urobila?

majka35
29. jún 2011

@seagull2404 musí to byť naozaj pre teba vyčerpávajúce, ešte ked si tehulka a na malú väčšinou sama ... skús fenistil, terezke pomohol, ked si pamätáš, aká som tu bola zúfalá z nej

evanns
29. jún 2011

@majka35 ahoj krasna pani koketa...tento vikend co mate na plane?

majka35
29. jún 2011

@evanns no dobrý deň mladá dáma ... ta nič nemám na pláne, prázdniny začínajú od piatka tak sa veru teším 😀 😀 😀 takže daco vydumaj

memory97
29. jún 2011

@katulkaaaaaa dr. vravela, ze u dievcat ano, ze je lepsie dat 2 vakciny. Som ani nevedela, ze v tehu je to take nebezpecne, svagrina ich dostala vo 8 mesiaci tehu a teraz mi dr. vravela, ze ak by ich dostala v 9tom, tak sa babo narodi mrtve ☹ U chlapcov vravela, ze staci iba raz dat vakcinu.
jaj vies aka som nastartovana, keby sa mi dostala do ruk, tak sa asi nezdrzim. Ja mam normalne problem sa dostat z choroby, baby byvala som sice casto chora, ale toto veru som nechytila ani raz. Najhorsie, ze to chytil aj mm a mam pocit, ze si navzajom teraz uz prenasame chorobu medzi sebou...

@vladka84 aj u nas je pekne, sme boli na chvilku vonku, a uplne na letne saty, nechcem provokovat 😝 jedine, ze prides na prazdniny na zapad 😝

@alure dufam, ze takto o tyzden uz budeme uplne zdravi vsetci 😉 Tak teba si veru s +26kg neviem ani predstavit 😉 Co mi dala letak lekarka, tak preockovanie je v 11 roku.
dakujem, nebudem to riesit, dufam, ze sa mu to pekne zahoji. Nevidim do pusinky, lebo ho to boli a nechce ju ani otvorit. dufam, ze tych urazov uz nebude takto vela ako tento tyzden ☹

@mirmaj
Praveze tiez rozmyslam, ked vravela, ze staci iba jedna vakcina u chalanov, ci ho nedam az v tom 11 roku a mozno to dovtedy aj dostane a nebude treba 😉

@seagull2404 dakujeme. neskusala si jej presunut postielku?

akika722
29. jún 2011

@katulkaaaaaa jeeeej zlate..vidim že bola super zabava aj Simonko vysmiaty 😵 😎
@katulkaaaaaa jeeeeej,ja sa dnes zatial držim 😅 rano nektarinka a teraz som mala obed...mrkva nasthuhana+biela kapusta,trošičku oliv,olej tuniak kusky vo vlastnej štave..ale bohovsky to chuti 😀 mnam..a som syta ako kôň 😀 zatial 😅
@alure jaj moja,chlapci ok len dnes som sa dozvedela že do školk už LEN zajtra 😲 ja som myslela že aj piatok 😅

akika722
29. jún 2011

@memory97 moj zlaty ☹ asi len počkať kym sa zahoji 😒
@memory97 ja ho určite nezaočkujem...navyše očkovania do neho nechcem trepať 😒
@evanns
@evanns vylet TV? 😎

evanns
29. jún 2011

@majka35 vylet TV!!!!!!!!!!!!!

majka35
29. jún 2011

@akika722
@evanns dzivčonky, mne stačí raz povedať ... ale tu už nikto nebude rušiť akciju ,,, kto zruši placi sud piva 😀

memory97
29. jún 2011

pozrite co som nasla, uz aj objednavam 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7370547&tab=2

eis4
29. jún 2011

čaute baby noc celkom v pohode akurát že zaspala o 20 tej zobudila sa o 22 a bola hore do polnoci,chcela sa hrať 🙂
@memory97 zahla som jej tu plienku a asi to pomohlo lebo neprecikala,prebalovala som ju o polnoci. tak uvidíme ako dnes. chudatko,dufam že mu tam nič neostane, Nelinka ked spadla tak jej sa tie zuby vtedy len prerezávali a tým pádom si pomohla ale dasienko sa jej zahojilo a nemá tam teraz už nič 🙂 skoré uzdravenie malému 🙂

evanns
29. jún 2011

@majka35 tak ja mozem...
@akika722 pani krasna mozeme prist my dievciny kosicke na navstevu? mne jedno kedy...sobota ci nedela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre