• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@danulka3 ha ha ha odtial by som ho už nedostala asi :grinning:
29. jún 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz sme okupany ale spanok nikde ato pri prsku zaspaval a uz nechcel tahat, lebo tol unaveny a polozim do postielky a on si vylezie hore a vykrikuje :angry: teraz mu tatik spieva a on mu do toho hundre a ked odide zacne vyrevovat :angry: :angry: :angry: :angry:
@alure ja tiez netaham za rucicky, chodi len choditkom - vlacikom a von ho dam na nozicky, ked uz nevie vydrzat a vyzeram ako mamina co nezvlada dieta :slight_smile: zilincanky uz maju cest s mojim vymyslancom tak mi sme v jedeni este dost pozaduuuuuuuuuuuuuu, sice zo zeleninky uz sme zacali aj strukoviny, zajtra by som chcela sosovicku a uz aj jogurtik sme mali, ale este musime obedik riadne pucit a poriadne zabavat aby nieco zjedol :angry: ale nemali sme syrceky a rozhodla som sa ze ostaneme zatial len pri masle
@danulka3 aj vy ste kupili super, musiem stretnut s novymi kocikmi :slight_smile: mne sa tiez pacil, len som nechcel golfak ale inac bol skvelyyyyyy
29. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 a chodíš ešte na tie rehabilitácie?
29. jún 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to by bolo super,ale počasie nemá byť bohvie aké :frowning2: ,keď sa bude ukazovať pekne,tak rýchlo niečo zbúchame :wink: Boli sme včera na Solinkách pozrieť Betku,sme sa aj prechádzali po vonku ,ale sme vás nevideli
29. jún 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jejda, tak to my tolko nevypijeme, ale tiez sa zmestime do 1000ml :wink: asi mu zacnem robit 180tky,mam pocit, ze mu obcas nestaci 150tka.

@seagull2404 ja robim z oci takto: troska vody do pohara, zapalim 3 zapalky a konce spadnu do vody (co to znamena ti vysvelila akika a evans), namocim dva prsty do tej vodicky a urobim malemu krizik na obe rucky a cielko a to co ma oblecene, tak rubom (opacna strana) zotriem a vodu vylejem do zachoda a splachnem :slight_smile:

@akika722 teeeda riadne bosorecky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Joj mamuše,idem na chvíľu od vás,svokra mi poslala uhorky-nakladačky,tak s nimi idem niečo poriešiť :angry:
29. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 nie ja som ani nechodila i holky boli take iste oni sa rovno postavily a zacaly chodit
29. jún 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 my stiahneme ráno a večer 240ml
29. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 uvidis mojko mi pred spanko stiahneme 210 a pak jeste 90 a pak cajik 100 a to je jej norma
29. jún 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 to mi chodíme a už mi to pekne lezie na nervy :angry: ,pokroky žiadne a len sa pri tom cvičení doma nervačíme obidvaja a niekedy aj traja,keď je mm doma,uvidím,čo nám povie teraz v pondelok :unamused: minule už pekne sedel rovno,ale zasa našla,že má nábeh na ploché nohy,tak zas čosi iné vymyslela,takto nás tam budeme stále s niečim naháňať :angry:
29. jún 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 tak to ti verim ja svoje dieta trapit vojtovkou nebudem cvicime ako sa da a pokroky su vidiet mne deti nelazily vobec boli tiez take silne ako je mala a teraz ake su sportovo nadane
29. jún 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 pekny kociarik ste vybrali :slight_smile:

@alure ahoj a dakujeme :slight_smile:tak to pozerate "rodinku uzasnych" ako my :slight_smile:

@danulka3 my sme taky isty, iba sa plazi, na styri nechce. Nie ste v tom sami :grinning:

@danulienka35 neboj moja, aj my sme sa dlho plazili dozadu a teraz ide ako rychlik dopredu a sadnut si sam nevie, co lekarka pozerala, ze to nie je ok, ma cas a ja to neriesim :slight_smile: a slecnam blahozelame k narodeninkam.-)
29. jún 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulka3 juj musis mi napisat kedy pridete, aby sme boli, my sme vacsino rano a potom az okolo piatej
29. jún 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 @evanns @seagull2404 aj ja tak carujem, ma to babka (moja mamka) naucila, tiez myslim pritom na malu, nech jej je dobre, vypalim tri zapalky jednu od druhej, obhorky do vody a potom jej potriem rucky, celo, cumlik do vody a do pusy, vodu do WC a pohar naopak do rana :wink: mm ked to videl, povedal, ze potrebujem lekara :grinning: :grinning: :grinning:
@akika722 jooj, ja by som sla, ale tento vikend mi to nejako nevyhovuje - v sobotu ideme do toho Polska a v nedelu bude mm urcite chiet byt s detmi, lebo minuly vikend bol v Belgicku :unamused: ale idu prazdniny, budeme mat kooopec casu, tak nieco dohodneme :wink:
29. jún 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ze dakuju moja ja to tiez neriesim ved ona si na to pride sama skor ci neskor ved ma cas :grinning:
29. jún 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky ako sa mate? a co mate noveho? dnes som tu nebola lebo som vybavovala lekarov a konecne sa mi podarilo vybavit a to v poslednej chvili lebo aj ta dr odchadza na dovolenku ale sa nedo mnou zlutovala a vybavila mi ten morfologicky ale 4d ultrazvuk u jedneho dr a bola som tam dnes o 6 poobede lebo aj on odchadza na dovolenku ale podarilo sa a bol velmi zlaty a povedal ze vsetko je v poriadku tak ako ma byt som v 20tt a bude to chlapcek :slight_smile:
29. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulienka35 maly pred spankom toho moc nevypije ani 150 ml nie a hrozne papa, max. 8 lyziciek a koniec :unamused: ale mamkine polievocky mu chutia :slight_smile:
29. jún 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky ako sa mate? a co mate noveho? dnes som tu nebola lebo som vybavovala lekarov a konecne sa mi podarilo vybavit a to v poslednej chvili lebo aj ta dr odchadza na dovolenku ale sa nedo mnou zlutovala a vybavila mi ten morfologicky ale 4d ultrazvuk u jedneho dr a bola som tam dnes o 6 poobede lebo aj on odchadza na dovolenku ale podarilo sa a bol velmi zlaty a povedal ze vsetko je v poriadku tak ako ma byt som v 20tt a bude to chlapcek :slight_smile: ani neviete ako mi odlahlo lebo som sa bala ci je vsetko v poriadku
29. jún 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 @danulka3 pekne kociariky, ja dufam, ze si v sobotu tiez vyberiem :slight_smile:
@akika722 moja kamoska ma na predaj nejake cars vecicky lacno, bola tam penazenka, taka taska - vrecko, a neviem co este... pozriem ti?
29. jún 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 no vidis mi kasiscky nepapame stale nechce ich tak ju nenutim
29. jún 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus jeeeeeeeeeee takze k babam chlap gratulujeme
29. jún 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aj moj sa čuduje čo robim :grinning:
jeeeeej alebo by sme vychodniarky mohli dať stretko cez prazdniny v KE a aj ty Vladi budeš mať bližšie :dizzy_face:
29. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hajatanufus blahozelam k chlapcekovi :wink:
29. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja suhlasim, do Ke to mam na skok :grinning:
29. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus tak gratulujem... :slight_smile:
@vladka84 hej hej moja možeš mi kuk :dizzy_face:
29. jún 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aj ja :grinning: taku hodku :grinning: a možno sa tym padom prida viac bab :dizzy_face:
29. jún 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ta se vidzime v nedelu!
29. jún 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee musel by isť so mnou aj mm :confounded: ja vodičak nemam :sweat_smile: aaaa s dvoma detmi na vlaku/buse..no nemožne :confounded:
29. jún 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ok..tešiiim..ozaj..do obeda?po obede?kedy sa chystate? :slight_smile:
29. jún 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 pani @akika722 se pyta kedy? mne jedno ty povedz...mne Nata zaspi kdekolvek!
29. jún 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok