♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
29. jún 2011

@danulka3 ha ha ha odtial by som ho už nedostala asi 😀

kvietok121
29. jún 2011

tak uz sme okupany ale spanok nikde ato pri prsku zaspaval a uz nechcel tahat, lebo tol unaveny a polozim do postielky a on si vylezie hore a vykrikuje 😠 teraz mu tatik spieva a on mu do toho hundre a ked odide zacne vyrevovat 😠 😠 😠 😠
@alure ja tiez netaham za rucicky, chodi len choditkom - vlacikom a von ho dam na nozicky, ked uz nevie vydrzat a vyzeram ako mamina co nezvlada dieta 🙂 zilincanky uz maju cest s mojim vymyslancom tak mi sme v jedeni este dost pozaduuuuuuuuuuuuuu, sice zo zeleninky uz sme zacali aj strukoviny, zajtra by som chcela sosovicku a uz aj jogurtik sme mali, ale este musime obedik riadne pucit a poriadne zabavat aby nieco zjedol 😠 ale nemali sme syrceky a rozhodla som sa ze ostaneme zatial len pri masle
@danulka3 aj vy ste kupili super, musiem stretnut s novymi kocikmi 🙂 mne sa tiez pacil, len som nechcel golfak ale inac bol skvelyyyyyy

danulka3
29. jún 2011

@danulienka35 a chodíš ešte na tie rehabilitácie?

danulka3
29. jún 2011

@kvietok121 to by bolo super,ale počasie nemá byť bohvie aké ☹ ,keď sa bude ukazovať pekne,tak rýchlo niečo zbúchame 😉 Boli sme včera na Solinkách pozrieť Betku,sme sa aj prechádzali po vonku ,ale sme vás nevideli

memory97
29. jún 2011

@danulienka35 jejda, tak to my tolko nevypijeme, ale tiez sa zmestime do 1000ml 😉 asi mu zacnem robit 180tky,mam pocit, ze mu obcas nestaci 150tka.

@seagull2404 ja robim z oci takto: troska vody do pohara, zapalim 3 zapalky a konce spadnu do vody (co to znamena ti vysvelila akika a evans), namocim dva prsty do tej vodicky a urobim malemu krizik na obe rucky a cielko a to co ma oblecene, tak rubom (opacna strana) zotriem a vodu vylejem do zachoda a splachnem 🙂

@akika722 teeeda riadne bosorecky 😀 😝

danulka3
29. jún 2011

Joj mamuše,idem na chvíľu od vás,svokra mi poslala uhorky-nakladačky,tak s nimi idem niečo poriešiť 😠

danulienka35
29. jún 2011

@danulka3 nie ja som ani nechodila i holky boli take iste oni sa rovno postavily a zacaly chodit

danulka3
29. jún 2011

@memory97 my stiahneme ráno a večer 240ml

danulienka35
29. jún 2011

@memory97 uvidis mojko mi pred spanko stiahneme 210 a pak jeste 90 a pak cajik 100 a to je jej norma

danulka3
29. jún 2011

@danulienka35 to mi chodíme a už mi to pekne lezie na nervy 😠 ,pokroky žiadne a len sa pri tom cvičení doma nervačíme obidvaja a niekedy aj traja,keď je mm doma,uvidím,čo nám povie teraz v pondelok 😒 minule už pekne sedel rovno,ale zasa našla,že má nábeh na ploché nohy,tak zas čosi iné vymyslela,takto nás tam budeme stále s niečim naháňať 😠

danulienka35
29. jún 2011

@danulka3 tak to ti verim ja svoje dieta trapit vojtovkou nebudem cvicime ako sa da a pokroky su vidiet mne deti nelazily vobec boli tiez take silne ako je mala a teraz ake su sportovo nadane

memory97
29. jún 2011

@kvietok121 pekny kociarik ste vybrali 🙂

@alure ahoj a dakujeme 🙂tak to pozerate "rodinku uzasnych" ako my 🙂

@danulka3 my sme taky isty, iba sa plazi, na styri nechce. Nie ste v tom sami 😀

@danulienka35 neboj moja, aj my sme sa dlho plazili dozadu a teraz ide ako rychlik dopredu a sadnut si sam nevie, co lekarka pozerala, ze to nie je ok, ma cas a ja to neriesim 🙂 a slecnam blahozelame k narodeninkam.-)

kvietok121
29. jún 2011

@danulka3 juj musis mi napisat kedy pridete, aby sme boli, my sme vacsino rano a potom az okolo piatej

vladka84
29. jún 2011

@akika722 @evanns @seagull2404 aj ja tak carujem, ma to babka (moja mamka) naucila, tiez myslim pritom na malu, nech jej je dobre, vypalim tri zapalky jednu od druhej, obhorky do vody a potom jej potriem rucky, celo, cumlik do vody a do pusy, vodu do WC a pohar naopak do rana 😉 mm ked to videl, povedal, ze potrebujem lekara 😀 😀 😀
@akika722 jooj, ja by som sla, ale tento vikend mi to nejako nevyhovuje - v sobotu ideme do toho Polska a v nedelu bude mm urcite chiet byt s detmi, lebo minuly vikend bol v Belgicku 😒 ale idu prazdniny, budeme mat kooopec casu, tak nieco dohodneme 😉

danulienka35
29. jún 2011

@memory97 ze dakuju moja ja to tiez neriesim ved ona si na to pride sama skor ci neskor ved ma cas 😀

hajatanufus
29. jún 2011

ahojte babenky ako sa mate? a co mate noveho? dnes som tu nebola lebo som vybavovala lekarov a konecne sa mi podarilo vybavit a to v poslednej chvili lebo aj ta dr odchadza na dovolenku ale sa nedo mnou zlutovala a vybavila mi ten morfologicky ale 4d ultrazvuk u jedneho dr a bola som tam dnes o 6 poobede lebo aj on odchadza na dovolenku ale podarilo sa a bol velmi zlaty a povedal ze vsetko je v poriadku tak ako ma byt som v 20tt a bude to chlapcek 🙂

memory97
29. jún 2011

@danulienka35 maly pred spankom toho moc nevypije ani 150 ml nie a hrozne papa, max. 8 lyziciek a koniec 😒 ale mamkine polievocky mu chutia 🙂

hajatanufus
29. jún 2011

ahojte babenky ako sa mate? a co mate noveho? dnes som tu nebola lebo som vybavovala lekarov a konecne sa mi podarilo vybavit a to v poslednej chvili lebo aj ta dr odchadza na dovolenku ale sa nedo mnou zlutovala a vybavila mi ten morfologicky ale 4d ultrazvuk u jedneho dr a bola som tam dnes o 6 poobede lebo aj on odchadza na dovolenku ale podarilo sa a bol velmi zlaty a povedal ze vsetko je v poriadku tak ako ma byt som v 20tt a bude to chlapcek 🙂 ani neviete ako mi odlahlo lebo som sa bala ci je vsetko v poriadku

vladka84
29. jún 2011

@kvietok121 @danulka3 pekne kociariky, ja dufam, ze si v sobotu tiez vyberiem 🙂
@akika722 moja kamoska ma na predaj nejake cars vecicky lacno, bola tam penazenka, taka taska - vrecko, a neviem co este... pozriem ti?

danulienka35
29. jún 2011

@memory97 no vidis mi kasiscky nepapame stale nechce ich tak ju nenutim

kvietok121
29. jún 2011

@hajatanufus jeeeeeeeeeee takze k babam chlap gratulujeme

akika722
29. jún 2011

@vladka84 aj moj sa čuduje čo robim 😀
jeeeeej alebo by sme vychodniarky mohli dať stretko cez prazdniny v KE a aj ty Vladi budeš mať bližšie 😵

vladka84
29. jún 2011

@hajatanufus blahozelam k chlapcekovi 😉

vladka84
29. jún 2011

@akika722 ja suhlasim, do Ke to mam na skok 😀

akika722
29. jún 2011

@hajatanufus tak gratulujem... 🙂
@vladka84 hej hej moja možeš mi kuk 😵

akika722
29. jún 2011

@vladka84 aj ja 😀 taku hodku 😀 a možno sa tym padom prida viac bab 😵

evanns
29. jún 2011

@akika722 ta se vidzime v nedelu!

akika722
29. jún 2011

@vladka84 aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee musel by isť so mnou aj mm 😖 ja vodičak nemam 😅 aaaa s dvoma detmi na vlaku/buse..no nemožne 😖

akika722
29. jún 2011

@evanns ok..tešiiim..ozaj..do obeda?po obede?kedy sa chystate? 🙂

evanns
29. jún 2011

@majka35 pani @akika722 se pyta kedy? mne jedno ty povedz...mne Nata zaspi kdekolvek!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre