♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
1. júl 2011

@kvietok121 tebe sa smeje 🙂 mne je do placu, lebo to uspavanie na noc je ako nejaky trest za nieco, co som kedysi urobila 😖

akika722
1. júl 2011

@katulkaaaaaa jej užasna.Kati ja pri každej tvojej tortičke žasnem aka si šikovna 😨
@vladka84 mne to robi tiež a ked mu nekupim fnuka ešte viac 🙄
@seagull2404 suseda mi hovorila že to urobila s malou 😅 a že došli až k taboru 😀 len mm na mna huči že prečo ho strašim s ciganmi že nech sa ich neboji nech sa oni bola jeho 😀 😀 😀 ale Paťko ma rešpekt ked idu okolo a ked prejdu je zas všetko ok 😖
snažim sa ako sa da,ani by mi nevadilo hučanie ako take ale vadi mi že uteka a nepočuva...a ked sa ozvem jeho je väčšie

mamisqva
1. júl 2011

@miciatko tak sa to vyriesilo samo ze tam nakoniec nesiel,ja som myslela ze aj syn nepojde ked stale prsi ale rano isiel a mi pisal ze rozlozili stany uz a ze je ok.To su chalani spoluziaci a za kazdu cenu tam chcu byt,no urcite ponachladaju spinavy budu ale im to nevadi joj mladez.Tak mi nezostava nic ine iba sa modlit nech sa im nic nestene...Drz palce.

seagull2404
1. júl 2011

@akika722 no mm teoria je sice fajn, ale by som chcela vidiet toho cigana, co ma strach z bieleho, ved ked bude starsi, mozu mu to sam vysvetlit a ked ma iny napad, sem s nim 😀 😀 😀

miciatko
1. júl 2011

@mamisqva budem na teba mysliet, ja to vzdy tak zle znasam ked ide takto s chalanmi, bo oni velakrat si neuvedomuju riziko, ale nemozeme ich doma stale schovavat pred nastrahami ze??

mamisqva
1. júl 2011

@memory97 pamatas si ma to si ma potesila ale ty si celkovo sikulka mas prehlad a vzdx vies poradit,teda samozrejme ze aj ostatne baby.Nelinka je zlata teraz je strasne umrnkana lebo nemozeme ist ani von stale prsi.nestvornozkuje iba sa stava na nohy ale bezkat este nebude tak skoro nevadi ma cas.Vazi 9500g 71cm.Papa vsetko skoro co my a naradsej v noci sosa skoro kazdu hodinku.Asi si ma myli s dudlom.

akika722
1. júl 2011

@majka35 moja normalne ked to čitam ja ťa chapem..až mi slzi vyšli lebo Paťko robi v podstate to isté..a ja si pripadam ako neschopna matka ked na nas ludia hadzu tie hnusne pohlady 😔
a Majka moja zlata ty si vobec nerob ťažku hlavu s tym že sa ti tu Barborka hodi do zeme,ver tomu že v takom pripade sa moj herec prida 😀 -ked to neurobi skor..ja mam tiež z toho "obavy" 😅
no som zvedava ako na seba budu reagovať ked maju podobne povahy..teda rovnake 😀
ukazovala som na fb fotku Paťkovi-Barborku tak povedal že sa na nu velmi teši ..a že take kuasne dievšatko puide 😀 každych 10min sa pyta kedy pridete s @evanns a Natashkou 😀 mu hovorim že v nedelu.. a on že dnes je nedela?hovorim že nie...a on zas a už je nedela?a bude zajtua?a užžžžžž??už už už? 😀

majka35
1. júl 2011

no ... konečne mám voľno a pevne dúfam, že aspoň hodinku ... máte pravdu, predovšetkým sa musím upokojiť ja a možno si k sebe nájdeme cestu ... doobedu sme mali ísť von, nešlo sa a hádajte prečo ... 😕 😕 😕

lebo sa vonku KOSILOOOOO!!! ... ja som už tak vymášľala akí sú tí "kosiari" zlatí, ako ju majú radi a blablabla ... nič nepomohlo ... teraz leží v mojej posteli a musí mať zapnuté rádio aby nič nepočla 😔

mamisqva
1. júl 2011

@miciatko presne nechcem ho zas izolovat to sa ani neda on je sice rozumny ale clovek nikdy nevie aj mi vsetko povie ze ako bolo co postvarali tak mame dobry vstah tak si to nechcem pokazit ze ho budem stale dzubat.

akika722
1. júl 2011

@seagull2404 m je truba 🙄 on aj ked idu na vyjazd tak sa neda 🙄 a mu 1000x hovorim nech je ticho radšej lebo za jedneho cegoša sa postavy dalšich 150 🙄 ale neda si povedať...

seagull2404
1. júl 2011

@majka35 joj, chudatko male vystrasene, ja viem, ze to mozno nie ej prijemne, ale neuvazovala si nad tym, ze by ste zasli za detskym psychologom, ono by to pomohlo isto aj jej aj tebe

akika722
1. júl 2011

@majka35 a keby že niekto ma kosačku-ozajstnu a Barbora by ju skusila že to nie je až take hrozne? 😒

seagull2404
1. júl 2011

@akika722 s tym asi nic neurobis ☹

kvietok121
1. júl 2011

@seagull2404 neboj, aj nase uspavanie je za trest, cez den je to v poho, vacsinou pri prsku zaspi a ak nie tak chvilku pospievam a je .... ale vecer to sa nevyjadrujem, uspavame od osmej a niekedy skoncime o desiatej, ale vacsinou do pol desiatej, oslavujeme, ked o deviatej

majka35
1. júl 2011

@akika722 joooj, moja zlatá ... barborka sa zase pre zmenu pýta, či má paťko aj iné hračky, ako autíčka 😀 😀

som rada, že ma chápete, lebo ja sa stále stretávam len s dokonalými mamami a ja si pripadám potom ako netvor ... a pamätám si minulý rok, ked som bola za kamarátkou aj s barborkou, vtedy tehotná s terezkou, no a ako ináč barborka vystrájala, prekrikovala nás, stále chcela aby som jej niečo kúpila a ja tej kamoške, lebo už mi bolo trápne, som povedala, vieš, ona má teraz obdobie vzdoru a kamarátka na to: žiadne obddobie vzdoru, rozmaznaný fracek je to ... 😕 😕 😕 som to potom povedala mm a on, že zčasti má kamoška pravdu, a je to len moja vina, lebo okolo nej v jednom kuse skáčem 🙄

miciatko
1. júl 2011

@mamisqva presne ako vravis je to o dôvere a taktiez o tom aky mame snimi vztah, moj chodi na internat tak ked pride v piatok tak sa tiez vselico dozviem co robili a ked sa nieco deje som prva ktorej sa zdoveri, tiez mame super vztah az niekedy mi je luto ze tak rychlo vyrastol

akika722
1. júl 2011

@majka35 mame jednu šmišnu babiku 😀 😀 😀 a autaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😖 😀
sorry ale tej kamoške fakt prajem aby jej v tom veku robilo dieťa TO ISTE 😠 a potom ona zisti

majka35
1. júl 2011

@seagull2404 aale uvažovala, ale neviem sa stále dopracovať k nejakej dobrej psychologičke/ovi ... bola som u jednej a tá mi pripadala, že ona potrebuje pomoc a nie barborka

@akika722 ona mi dnes vysvetľovala, vieš mamka, ja sa nebojím kosačky, ani kosiarov ale tých batérií čo robia taký hluk a ja na to, že musia tam byť také silné "batérie", lebo by ináč kosačka nedokázala pokosiť trávu a ona: a čo by sa potom stalo? ... no tráva by bola taká vysoká, že by sme nikam nemohli ísť ... barborka: vieš mamka ako ja milujem vysokú trávu? si vedela? ja veľmi milujem moju zlatučkú vysokú trávu ... toť jej doslovná odpoveď

majka35
1. júl 2011

@akika722 ona sa aj tak bude baviť s autami a behať a váľať sa po zemi, takže toho sa neboj 😀 😀 😀

a tá kamoška má už 13 ročného syna a 11 ročnú dcéru, ale fakt sú veľmi poslušní 😨

akika722
1. júl 2011

@majka35 zlataaaa 😀 už sa na nu hrooozne tešim 😀

seagull2404
1. júl 2011

@majka35 ja neverim na dokonale mamy, skor si myslim, ze tie, co sa na take hraju, maju casto ine problemy, s amnzelom, s rodicmi, maju komplexy, ktore si riesia na detoch neskor a potom su z tych deti kadejake individua; mozno je Barborka rozmaznana, ja som tiez bola 🙂 s tym sa pracovat da
@kvietok121 mna to tak vytaca, ked ju vidim, aka je unavena, ale jaci akoby sme jej ublizovali, rozhadzuje rukami, nohami, ja by som jej najradsej jednu svihla fakt, az sa citim ako krava, spievanie zaberie a potom ked uz mame pocit, ze spi, zacne sa to odznova, ja neviem, co s tym, aj si myslim, ze su to zubky, vidim presvitat tie vrchne, ale tamarka si vsetko kladie vedla tych spodnych....

seagull2404
1. júl 2011

@majka35 to by ti skor nejake pani ucitelky vedeli poradit, ja mam jednu znamu, ale ta je v TV, myslim, ze je celkom dobra; ako si vie krasne odargumentovat 🙂

akika722
1. júl 2011

@majka35 mame aj kriedy a tabulku a bludy a knihy aaaaaa hluposti 😀

tak ja potom neviem,ale to obdobie vzdoru može mať každe dieťa a musi z toho vyrasť...

kvietok121
1. júl 2011

@seagull2404 urcite su to zuby, my si len s mm hovorime, ze na co sa budeme vyhovarat, ked raz vsetky vyjdu von 😀 😀

seagull2404
1. júl 2011

@kvietok121 tak to nam uz asi vsetky vychadzaju....

vladka84
1. júl 2011

no, mame po obede, Timka fuka Karinke bubliny z bublifuku, tak mam veget... normalne som si urobila kavu, sadla k pc, vylozila nohy... a to uz 10min. sa takto zabavaju 😀
@majka35 Barborka ma super odpovede, je velmi rozumna, to by ani mna niekedy taka odpoved nenapadla 😀 😀 😀 inak, ja mam tiez rozmaznanu Timku podla niektorych...a ked mi to niekto povie, ze to by nemala vsetko dostat co chce a ze bude este viac rozmaznana atd., tak poviem no a?
@akika722 no ale u nas Timka s tym fnukanim nepochodi, akonahle zacne knucat vie, ze nedostane to, kvoli comu knuci, lebo ja to neznaaaasam 😠

@kvietok121 aj my sa na zuby vyhovarame, ale este zatial ziadne nemame 😀 😀 😀

akika722
1. júl 2011

@vladka84 možno to úochopi aj moj ked podrastie...po nas bud kukaju ako tuby že čo mam za decko nevychovane alebo hučia že je maly..no myslim že už ma vek nato aby pochopil viac veci ☹

vladka84
1. júl 2011

@akika722 pochopi, jasne, len dodrziavaj rovnake pravidla, nech nema zmatok... a raz sa to niekde v tej malej hlavicke zapise 😉

akika722
1. júl 2011

@vladka84 asi si urobime nejaky plan...smajlikov a tak 😒 za troch nebude rozpravka v ten deň prip.zmrzka..alebo FLAšKA NA NOC 😀 a to je pre neho velky trest 😅

kvietok121
1. júl 2011

@vladka84 aspon sa mozete este dlho vyhovarat, my ich uz osem mae von takze, uz LEN 12 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre