• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@majka35 ta ci dzekujem!!! aj ty si bula uzasna spolujazdkyna :wink:
@memory97 ahoj...najdes!
@akika722 :grinning: :grinning: :grinning: vies jak mna brucho uz bolelo zo smiechu!!!
3. júl 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@memory97 ahoj mjok i mi mame stale sopliky ale klop klop nekasleme zatial :wink: drzim palecky bay vam to rychlo preslo
3. júl 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ale toto nepoviš jak mi natashke šumne špivala ... :grinning:

@liba78 mne môj kecá do všetkého ... ale aj tak zbytočne :sweat_smile:
3. júl 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj, @evanns kúpi autobus a budeme sa zabávať všeeeeetky :grinning:

@majka35 správna to žena, aj môj občas kecá sám pre seba :sweat_smile:
@kvietok121 gratulujem Matejkovi, je to moc šikovný chlapček.
@memory97 Dávidkovi je už dobre ? A čo ty ? Vírusy sú preč ? Aby sme už mohli ísť plávať :dizzy_face:
3. júl 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
.... jeeeej baby, môj PC zas vykazuje chybu, ktorá nie je v jeho prímači :angry: :angry: :angry: Tiež by si mohol vykazovať len vlastné chyby, no nie ????????????????????????????????
3. júl 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skuska nesel mi mk
3. júl 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :wink:

joj baby este som Vam chcela povedat ze cestou spat sedela starsia princezna cista vila @majka35 vzadu pri Natashke a ta bola dost zla a unavena a nevyspata tak jej pani M. spievala jemne do uska nieco ako "hajčiči haji hajčiči haji" proste veeeelmi komplikovane...a Natashku to bavilo a upokojovalo...

skoda len ze Nataš zaspala az ked Majka prestala spievat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tot nemalo chybu
3. júl 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nechapala očom je reč :grinning: :grinning:
3. júl 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, burka nam prerusila spojenie, tak sem-tam chytime aj signal :slight_smile:
@danulienka35 maly este kasle, je to uz lepsie, ale nie je este zdravy a hrozne hlieny.... zajtra idem este k dr., ci mu to nesadlo na priedusky,lebo obcas mu to tam riadne chrapci, zajtra budeme mudrejsi :wink: a ako mala, uz lepsie?

@evanns no hadam pokial docitam aj foto bude :grinning:
3. júl 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 mala uz troska ok len sem tam ji tecu sopliky jak moriakovy ale s vysavacom beham jak bosorka stale :grinning:
3. júl 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. júl 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. júl 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano :slight_smile: :slight_smile:
3. júl 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babulky moje krasnucke idem haji krasne snicky prajem a detickam pusinky pappa
3. júl 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dobruuuuuu
3. júl 2011 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 Dobrú noc, ja si ešte dopijem strik a tiež pôjdem haji. :grinning:
Inak aby reč nestála. Môj mm pozeral dnes správy a pýtal sa že či si niečo dám. Tak mu hovorí, že by som si dala vínny strik. A on mi nalial víno. Čisté. Vraj je to strik víno s vínom, 50:50. Je to zdravšie, lebo v minerálke v Čechách našli E-coli. No nezabijete ho :dizzy_face:
3. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby. pred hod som tu napísala celé lajstro,najprv som si to vymazala sama a 2x zas padol MK :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tá naša malá je bohová. dnes prešla celý byt. prejde aj 6 m :slight_smile: aj postojí,poobzerá či sa pozeráme a ide dalej :grinning: aj zabočí,no konec :slight_smile: podarená je ako ide zdvihnuté ruky do hora,robí len také malé opatrné kročiky ale prejde už vela :slight_smile: dnes sme sa nasmiali s mm aj poplakali od šťastia :slight_smile:
3. júl 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. júl 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akika722 ano

@alure skvela sprava, tak to vyzera, ze Vianoce budu o chvilku v novom :wink: potom prideme na kolaudaciu :grinning:

@21 chudatko moje, ty si s tym zubkom robis starosti. Neboj, toto isto zubari nemaju v tabulkach, tak budu mat zas nejaku novinku :grinning:

@katulkaaaaaa ja si to video pozriem neskor, som rada, ze aspon teraz mi net funguje, ale maly je sikulka sikulkovska :wink:

@miciatko jej a ty si Trencanka ?

@akika722 waw musim velmi pochvalit, cista vila, Naty, aj chalani su krasni a nehovorim o maminkach, kockach jednych:slight_smile:. Skoro som nespoznala pri kom hopa Pati :wink: ty nam akosi krasnies evans :wink: :grinning:
3. júl 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katkavv @liba78 @kvietok121 dakujem :slight_smile:
@memory97 díky za radu, odvtedy mi neprecikala :slight_smile: aj tak ju prebalujem v noci lebo vtedy dlhšie spinká ráno. ale aspoň ju nemusím prezliekať a vymienať postelné prádlo.ušetrila si mi vela energie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@mamisqva nie je to až také zlé ked jej nič nie je tak do tej 4tej papá len raz+ párkrát voda,ale vtedy papá dlhoooo. no ale od tej 4-5 je hore každu hod alebo pol hod a pomože iba cecík :unamused:
3. júl 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 muselo to byť úžasné :wink: Teraz treba dávať pozor, aby ti už neutiekla :dizzy_face:

3. júl 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning: :grinning: :grinning: si predstav ani sa ich nehambil..na začiatku sa hanbi každeho :grinning:
3. júl 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ak je niekto zručny v pc tak sa mi prihlaste prosim :sweat_smile: aspoň jedna :sweat_smile: ja zručna v tomto niesom :pensive:
3. júl 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 krásna momentka,vydarila sa Sarinke :slight_smile:
@liba78 super účes, aj ty na krátko :grinning:

@majka35
@akika722
@evanns ako vidím stretko sa vám vydarilo :slight_smile:no barborka krásna ako vždy aj ostatné detičky rozkošné :slight_smile: a vy ste všetky 3 kočice.
3. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte maminy,pozerám,že tu dnes bolo rušno :unamused: ,potom padal koň :angry:

@eis4 @kvietok121 máte doma šikulky :wink:
@akika722 daj mi vedieť,či došla čiapka v poriadku,mala by ti zajtra dojsť :wink:

Pozerala som foto zo stretka,supeeeer,škoda,že ste tak ďaleko,by som sa pridala :slight_smile:

My ideme zajtra na rehab. s Jakubkom,dúfam,že nám zas nevymyslí nejaký pri....ný cvik :angry: Zúbky máme stále dva a plazíme sa veselo,keˇd je niečo nižšie a je tam koberec,alebo na gauči,tak sa aj postaví,ale na plávajúcej,keď sa snaží o niečo postaviť,tak sa mu strašne šmýka,nohy idú každá inou stranou :sweat_smile:
3. júl 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@danulka3 akurat som ti pisala ip či ti došli prachy :grinning: super..na meniny bude tu :dizzy_face: dakujem..jasnéééé dam vedeieť :dizzy_face:
3. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vidis aky krasny den si dnes prezila :wink: jaj az troska zavidim. Ja od rana len caj varim a sopliky odsavam a mm buzerujem, aby bral lieky, lebo je este chory a chce ist zajtra do roboty. Len dufam, ze neskonci az v nemocnici, co sa moze pri jeho zodpovednosti stat :frowning2:

dobru nocku, zajtra docitam, ak sa bude dat pripojit.
3. júl 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok