♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
3. júl 2011

@majka35 ta ci dzekujem!!! aj ty si bula uzasna spolujazdkyna 😉
@memory97 ahoj...najdes!
@akika722 😀 😀 😀 vies jak mna brucho uz bolelo zo smiechu!!!

danulienka35
3. júl 2011

@memory97 ahoj mjok i mi mame stale sopliky ale klop klop nekasleme zatial 😉 drzim palecky bay vam to rychlo preslo

majka35
3. júl 2011

@evanns ale toto nepoviš jak mi natashke šumne špivala ... 😀

@liba78 mne môj kecá do všetkého ... ale aj tak zbytočne 😅

liba78
3. júl 2011

@akika722 neboj, @evanns kúpi autobus a budeme sa zabávať všeeeeetky 😀

@majka35 správna to žena, aj môj občas kecá sám pre seba 😅
@kvietok121 gratulujem Matejkovi, je to moc šikovný chlapček.
@memory97 Dávidkovi je už dobre ? A čo ty ? Vírusy sú preč ? Aby sme už mohli ísť plávať 😵

liba78
3. júl 2011

.... jeeeej baby, môj PC zas vykazuje chybu, ktorá nie je v jeho prímači 😠 😠 😠 Tiež by si mohol vykazovať len vlastné chyby, no nie ????????????????????????????????

danulienka35
3. júl 2011

skuska nesel mi mk

evanns
3. júl 2011

@majka35 😉

joj baby este som Vam chcela povedat ze cestou spat sedela starsia princezna cista vila @majka35 vzadu pri Natashke a ta bola dost zla a unavena a nevyspata tak jej pani M. spievala jemne do uska nieco ako "hajčiči haji hajčiči haji" proste veeeelmi komplikovane...a Natashku to bavilo a upokojovalo...

skoda len ze Nataš zaspala az ked Majka prestala spievat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
3. júl 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀 tot nemalo chybu

akika722
3. júl 2011

@evanns 😀 😀 😀 😀 😀 nechapala očom je reč 😀 😀

danulienka35
3. júl 2011

🙂 🙂

memory97
3. júl 2011

Ahojte, burka nam prerusila spojenie, tak sem-tam chytime aj signal 🙂
@danulienka35 maly este kasle, je to uz lepsie, ale nie je este zdravy a hrozne hlieny.... zajtra idem este k dr., ci mu to nesadlo na priedusky,lebo obcas mu to tam riadne chrapci, zajtra budeme mudrejsi 😉 a ako mala, uz lepsie?

@evanns no hadam pokial docitam aj foto bude 😀

danulienka35
3. júl 2011

@memory97 mala uz troska ok len sem tam ji tecu sopliky jak moriakovy ale s vysavacom beham jak bosorka stale 😀

lucia20
3. júl 2011

ano 🙂 🙂

liba78
3. júl 2011

🙂 🙂

akika722
3. júl 2011

tak 🙂 🙂

eis4
3. júl 2011

ano 🙂 🙂

danulienka35
3. júl 2011

babulky moje krasnucke idem haji krasne snicky prajem a detickam pusinky pappa

akika722
3. júl 2011

@danulienka35 dobruuuuuu

liba78
3. júl 2011

@danulienka35 Dobrú noc, ja si ešte dopijem strik a tiež pôjdem haji. 😀
Inak aby reč nestála. Môj mm pozeral dnes správy a pýtal sa že či si niečo dám. Tak mu hovorí, že by som si dala vínny strik. A on mi nalial víno. Čisté. Vraj je to strik víno s vínom, 50:50. Je to zdravšie, lebo v minerálke v Čechách našli E-coli. No nezabijete ho 😵

eis4
3. júl 2011

čaute baby. pred hod som tu napísala celé lajstro,najprv som si to vymazala sama a 2x zas padol MK 🙄 🙄
tá naša malá je bohová. dnes prešla celý byt. prejde aj 6 m 🙂 aj postojí,poobzerá či sa pozeráme a ide dalej 😀 aj zabočí,no konec 🙂 podarená je ako ide zdvihnuté ruky do hora,robí len také malé opatrné kročiky ale prejde už vela 🙂 dnes sme sa nasmiali s mm aj poplakali od šťastia 🙂

danulka3
3. júl 2011

🙂 🙂

memory97
3. júl 2011

@akika722 ano

@alure skvela sprava, tak to vyzera, ze Vianoce budu o chvilku v novom 😉 potom prideme na kolaudaciu 😀

@21 chudatko moje, ty si s tym zubkom robis starosti. Neboj, toto isto zubari nemaju v tabulkach, tak budu mat zas nejaku novinku 😀

@katulkaaaaaa ja si to video pozriem neskor, som rada, ze aspon teraz mi net funguje, ale maly je sikulka sikulkovska 😉

@miciatko jej a ty si Trencanka ?

@akika722 waw musim velmi pochvalit, cista vila, Naty, aj chalani su krasni a nehovorim o maminkach, kockach jednych🙂. Skoro som nespoznala pri kom hopa Pati 😉 ty nam akosi krasnies evans 😉 😀

eis4
3. júl 2011

@katkavv @liba78 @kvietok121 dakujem 🙂
@memory97 díky za radu, odvtedy mi neprecikala 🙂 aj tak ju prebalujem v noci lebo vtedy dlhšie spinká ráno. ale aspoň ju nemusím prezliekať a vymienať postelné prádlo.ušetrila si mi vela energie 🙂 🙂 🙂
@mamisqva nie je to až také zlé ked jej nič nie je tak do tej 4tej papá len raz+ párkrát voda,ale vtedy papá dlhoooo. no ale od tej 4-5 je hore každu hod alebo pol hod a pomože iba cecík 😒

liba78
3. júl 2011

@eis4 muselo to byť úžasné 😉 Teraz treba dávať pozor, aby ti už neutiekla 😵

akika722
3. júl 2011

@memory97 😀 😀 😀 si predstav ani sa ich nehambil..na začiatku sa hanbi každeho 😀

akika722
3. júl 2011

baby ak je niekto zručny v pc tak sa mi prihlaste prosim 😅 aspoň jedna 😅 ja zručna v tomto niesom 😔

eis4
3. júl 2011

@danulienka35 krásna momentka,vydarila sa Sarinke 🙂
@liba78 super účes, aj ty na krátko 😀

@majka35
@akika722
@evanns ako vidím stretko sa vám vydarilo 🙂no barborka krásna ako vždy aj ostatné detičky rozkošné 🙂 a vy ste všetky 3 kočice.

danulka3
3. júl 2011

Ahojte maminy,pozerám,že tu dnes bolo rušno 😒 ,potom padal koň 😠

@eis4 @kvietok121 máte doma šikulky 😉
@akika722 daj mi vedieť,či došla čiapka v poriadku,mala by ti zajtra dojsť 😉

Pozerala som foto zo stretka,supeeeer,škoda,že ste tak ďaleko,by som sa pridala 🙂

My ideme zajtra na rehab. s Jakubkom,dúfam,že nám zas nevymyslí nejaký pri....ný cvik 😠 Zúbky máme stále dva a plazíme sa veselo,keˇd je niečo nižšie a je tam koberec,alebo na gauči,tak sa aj postaví,ale na plávajúcej,keď sa snaží o niečo postaviť,tak sa mu strašne šmýka,nohy idú každá inou stranou 😅

akika722
3. júl 2011

@danulka3 akurat som ti pisala ip či ti došli prachy 😀 super..na meniny bude tu 😵 dakujem..jasnéééé dam vedeieť 😵

memory97
3. júl 2011

@akika722 vidis aky krasny den si dnes prezila 😉 jaj az troska zavidim. Ja od rana len caj varim a sopliky odsavam a mm buzerujem, aby bral lieky, lebo je este chory a chce ist zajtra do roboty. Len dufam, ze neskonci az v nemocnici, co sa moze pri jeho zodpovednosti stat ☹

dobru nocku, zajtra docitam, ak sa bude dat pripojit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre