• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
silwi ahoj :slight_smile:
2. mar 2010 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, dnes sa nam zacal novy tyzden :wink:
2. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte :slight_smile:

Ja sa už tááák teším, že mám od pondelka 2t prázdniny..akosi som stále v nejakom kole, dnes mi nemôže opatrovateľka zobrať malú, tak ide so mnou do školy, zajtra na angličtinu, v MC som dnes stretla jednu pani, ktorá má rodinu v Londýne, tak sme si trošku pokecali, len mi to prišlo hrozne zvláštne zrazu prepínať medzi tromi jazykmi :grinning:

Tiež pozerám, že jeseň bola veľmi plodná a v auguste budú prepchaté pôrodnice :grinning: Inak mi to začína pekne liezť na nervy, že mi tu každý hovorí, že som hrozne mladá a už čakám druhé dieťa... a to mám 28.. oni sú fakt na hlavu, tu skoro každá ženská rodí po 30-ke prvé.
2. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tesim, za chvilu budem v polovicke a ty ma potom pekne dobehnes.....kedy mas dalsiu poradnu? ja idem vo stvrtok tak sa dozviem aj vysledky AFP
2. mar 2010 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit buduci tyzden idem na krv na AFP test a na dalsi tyzden na poradnu, kde mi povedia vysledky plus mam nadej ze na sone sa ukaze co to bude :dizzy_face:
2. mar 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce, aby testy dopadli dobre
2. mar 2010 o 08:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan kasli na nich, ved kazdemu vyhovuje nieco ine... ale tiez nemam rada ked mi ludia ktorych ani nepoznam mudruju do vsetkeho...
2. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan ja budem mat 28 v auguste, nic si z toho nerob
2. mar 2010 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem evit
2. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to nie je v zlom alebo s výsmechom, len keď to počujem tretíkrát za jeden deň, tak by som už vraždila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko zelam :slight_smile:
bihan a co by potom povedali mne, hehe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak dr mi vravela ze od januara co zistuje mamickam pohlavie tak ze len raz to bolo dievca inak sami chalani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan do mna zase vrtaju ze co sme tak dlho otalali s druhym babetkom ze bude velmi velky rozdiel.....
2. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, ja mam tiez 28, stanku som mala v 27ke a tiez vsetci, ze aka som mlada. akurat jednu kolegynu co mam, ta uz ma 20rocnych synov, ta mi povedala,ze ona mala prveho v 25ke a druheho mala do roka po prvom, a ze sa nestazuje, ze je to super. ale ked si vezmes, tak oni maju taky zivotny styl. najskor si nasetrit na dom, svadba az po 30ke a az po nej deti. a najlepsie tri, styri za sebou. no co, vsak uz maju vek, tak ak chcu stihnut tri do 40ky, tak sa musia ponahlat. :grinning: my chceme aj tretie, ale mozem si dovolit ten prepych, ze si dame pauzu tak zo 5 rokov. :grinning:
2. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mi nikdy nikto nepovedal, ze som na to mlada.....takmer vsetky moje spoluziacky uz maju 2 deti a tie starsie uz zacinaju so skolou
2. mar 2010 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, ešte donedávna mi tu bývala kamoška, čo mala prvú babenku v 21 a teraz v júli čakajú druhú kočku.. a ešte nemá 25 :grinning:

keď som bola v Škótsku, tak som robila pre jednu rodinu, ktorá mala 3 detváky a všetky s odstupom 1,5r a s prvým mamina začala, keď mala 33... a bolo to na ňu strašne veľa a z jednej úspešnej manažérky sa stala neforemná a neupravená postaršia mamina... tehotenstvo je slušný zaberák na telo a som rada, že si to "odkrútim" teraz.
2. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ja som tiez rada, ze to budem mat za sebou a po tomto druhom tehu mozem zacat na sebe pracovat, kedze sme sa nakoniec rozhodli, ze asi ostaneme pri 2 detickach
2. mar 2010 o 09:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan,no ja som sa teraz rozkecala kamarátkam,že čakame druhe a každa jedna na mna,že či sme to vobec planovali,že čo tak plodím po sebe .,.... či sme to vôbec chceli .... a take dristy ..... a v septembry budem mať 27
2. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan ja si nemyslím že si prehnane mladá na 2 deti, šak to je tak akurát. Lepšie jak začínať až po tridsiatke podľa mňa. :slight_smile:

Ja tiež chcem 2 deti do tridsiatky stihnúť.
2. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky,

tak ja vobec nelutujem, ze som pockala s prvym dietatkom az do 30-tky..pekne som si pouzivala zivot, pocestovala slobodne kade-tade, mam kamosku v Londyne, predtym bola v Milane, tak som chodila casto za nou, zurovali sme...vybudovala aspon ako taku 6-rocnu karieru...nebudem mat snad problem potom po materskej sa zamestanat :slight_smile:
Teraz je to uz uuuplne iny zivot a ako ten predtym uz nikdy nebude...Ale samozrejme ked sa niekto na dietatko citi uz v 22-jke vobec mu to nezazlievam, kazda zena je ina a uplne inak to citi, ze kedy je pre nu ten najspravnejsi cas... :wink:
2. mar 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač,prve som planovala v 20 , ale nevyšlo to , druhe v 21 a tiež nič z toho,takže ja som tiež chcela mať decka čo najskor . stale vravím,že aby som na stužkovej bebola už babka o paličke :grinning:

trebars moja svokra mala posledne dieťa v 42r :grinning: asi a teraz ma mlada 13r a svokra aj svokor už pred dochodkom ,teda svokor už na dochodku, proste uplne diametralne odlišna generacia, no nepači sa mi to vôbec. a kdeto ešte do stužkovej :grinning:
2. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, tak ako píšeš, každá to cítime inak, niekto chce najskôr kariéru a užiť si života a niekto hned dieťa. :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja detto tento rok budem mat 23 a uz druhe dieta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak aspon budeme mat potom klud a snad dobry kamaratsky vztah s detmi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to sa strasne tesim ze s momo budem moct ist uplne v poho na diskoteku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna mamina mala v 27
2. mar 2010 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ,tak,každa to vníma a citi inak :wink:
2. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tak ty si iná šikovnica :grinning:
2. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale to prve sme neplanovali.... ale ked uz je tak pokracujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budete mať akurát taký ideálny vekový rozdiel medzi deťmi :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa mamča mala v 20-tich a starká mamču tiež v 20-tich a to bola druhé dieťa :grinning:

Ja som si pocestovala a zažila toho až až.. precestovala polku Európy, 3 roky žila v Ind. Oceáne, pracujem od 17-tich, v odbore, ktorý som vyštudovala, trošku pracujem aj vo Fr, hovorím 2 svetovými jazkymi.. čo mi chýba :grinning: Vybral som si život pre deti, nechcem ich nechať o siedmej ráno u opatrovateľky a večer o siedmej ich tam vyzdvihnúť, ako sa to tu bežne deje a neľutujem absolútne nič.. lepšie sme si to nemohli vymyslieť :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan tak to si toho zažila ozaj dosť. Môžeš byť maximálne spokojná :slight_smile:
2. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chceme cestovat ked deti troska podrastu
2. mar 2010 o 09:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok