♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

juliq101
26. dec 2009

Aj ja vítam nové tehulky a Miruč obdivujem klobuk dole 🙂 😉 to musí byť krásne toľko deti ako smeti a same princezničky 😵 😵 😵

juliq101
26. dec 2009

Miruš ach ušlo mi písmenko sorry 😉

kila
26. dec 2009

Lucy, Bihan, to musí byť super toľko cestovať a toľko vidieť zo sveta... 🙂 Lucy neboj sa, aj ja som už pribrala 2 kg, ale to priberanie sa ešte spomalí keď prejdú nevoľnosti. 😉 Pri prvom tehu som pribrala 14 kg ale po pôrode išlo všetko pekne dole a teraz pred tehu som už nemala ani dkg navyše a nič som pre to ani nerobila. 😅
Len je dôležité natierať si bruško, prsia a zadoček už teraz, aby ste nemali strie! Ja nemám ani jednu čiarku, používam krém Elasti-Q, vrelo odporúčam! 😵

kila
26. dec 2009

Bihan držím ti palce aby bolo všetko v poriadku a oddychuj!
Miruš aj tebe držím palce aby to konečne bol chlapček! 😀 Aj my by sme chceli teraz už chlapca lebo manžel je odhodlaný nezastaviť sa kým mu neporodím chlapca. 😅

jankaat.
26. dec 2009

ach jaj zienky asi vsetky sviatkujete..tak idem sa aj ja pustit do kolacov 😅

lucy1990
26. dec 2009

Kila dakujem za rady, a vidis na to kremikovanie som uplne zabudla 😀 a ten kremik Elasti-Q to je nejaka specialna kozmetika? Prsia sa mi poriadne naliali, ale ja uz som pred par rokmi mala velke, potom ked som schudla tak sa mi zmensili a teraz sa len znova naliali, takze zatial ziadne strie...boze ale moja normal. vaha bola 51 kg a teraz uz mam 54 😅

lucy1990
26. dec 2009

Akurat bohujem ze ako priberam a moj drahy mi prinesie s usmevom na tvari krupicovu kasu, ze pre babatko 😀 no NEDAJ SI... 😅

elinka27
26. dec 2009

jezis ja som sa tak prejedla,uz ma chytaju zasa depky,bo som ledva ledva schudla po prvom,som sa vytesovala a za posledny pol rok som sa tak rozjedla,ze som to dobehla naspat,teraz som este tehu tak uz mam brucho ako na zaciatku druheho trimestra a citim sa ako slon,no do 9teho mesiaca teda neviem ako to bude,zeby mamut? 😀

janusa127
27. dec 2009

ahojte 🙂

vítam nové tehulky 😵

ja sviatkujem že ani nestíham na pc chodiť, samé návštevy 😝 včera mi bolo celý deň zle, už som myslela že ma chytá moja prvá grcačka 😅 ale chvalabohu nič sa nekonalo .. dnes je mi zatiaľ normálka, takže som na hojdačke..včera sme to povedali rodičom, tak boli reakcie ako som čakala 😀
... zajtra idem ku dr tak som už zvedavá ako sme narástli 😵

držte sa 😉

evitkamalicka
27. dec 2009

ahojte, tak som tu....sviatky sme v zdravi prezili, vcerajsiu oslavu tiez a teraz uz budem len oddychovat

bihan
27. dec 2009

Nooo....tak cestovanie je síce super, ale sťahovať sa každé 1-3 roky na iné miesto tiež nie je úplne ideálne 😀

Inak strie sú dedičná záležitosť, mazala som celé tehu, ešte som ani priberať nezačala a už som mala prvé strie na stehnách.. na prednej strane.. to som fakt nečakala a brucho som natierala poctivo každučký deň, do 36tt nič a ako mi spadlo bruško, tak som ich mala "až na zadku".. takže pokojne natierajte, ale ak ich máte v rodine, asi s tým veľa nenarobíte...

A toto tehu sa zatiaľ držím stále na predtehotenskej váhe a dúfam, že to tak ešte dlho ostane 😀 Pri malej som v tomto čas už mala 2kg navyše a dotiahla som to na finálnych 18 😅

kila
27. dec 2009

Čaute! Lucy, ano Elasti-Q dostať v lekárni za nejakých 6 či 7 eur. Mne už začala svrbieť pokožna na bruchu aj na prsiach, čo znamená že sa pokožka rozťahuje a keby som sa nenatierala tak neviem ako by som dopadla. Ale určite sú v tom aj gény. 😉
Bihan tak určite keď už máte rodinu tak to ideálne nie je ale kým nie sú deti... 😉

anarida
27. dec 2009

Ahojte 🙂 Ku mňe-Septembrovke sa ešte nik nepridal 😒 asi nakoniec ak môžem zostanem tu u Vás-alebo aspoň zatiaľ kým sa niekto neozve 🙂 Mňe býva ráno pekne zle 😝 pri Emke a pri tom tehu čo som potratila som ani nevedela,že som tehotna 😅 a teraz sa mi to vrátilo dvojnásobne 😢 Emulka mi spinka ocino varí a ja tlaim koláčiky,ako vždy 😅 včera sme mali návštevu (dve baby s deckami odtiaľto s koníka) tak sme mali veselo 🙂 a večer sme boli s mužíkom na štefanskej - v meste sami pubertiak 😅 😀 Dnes asi pôjdeme vonku keď sa Emik zobudi sa len tak túlať po meste alebo do parku kým neprší,nesneží 🙂

kila
27. dec 2009

Anarida, neboj sa čoskoro sa rozbehnú aj septembrovky! A ty možno nakoniec budeš rodiť s nami už v auguste, aj ja som rodila o 2 týždne skôr... 😉

lucy1990
27. dec 2009

Dakujem Kila, pojdem si ho kupit ten kremik 🙂 ja mam strasne chute na kyslu kapustu, tak som si urobila segedin 😀 tak tlacim..a uz sa tesim na novorocnu kapustnicu 😵

evitkamalicka
27. dec 2009

mne pri pri malom veru ziadne kremy nepomohli, mohla som mazat od rana do vecera a kadecim a brucho mam priserne, sama stria

anarida
27. dec 2009

kila ja som malu prenášala skoro 2tt 😅 😀

evitkamalicka
27. dec 2009

ja som maleho prenasala 3 dni, takze som nakoniec bola oktobrovka

lucy1990
27. dec 2009

Baby, a tie strie casom neodidu?

evitkamalicka
27. dec 2009

lucy, zial strie neodidu, ja ich mam stale

anarida
27. dec 2009

No ja som mala byť decembrovka no keď som sa zaregistrovala bol už január tak som šla rovno k nim a o dva dni som porodila 🙂

anarida
27. dec 2009

Ja strie nemám 🙂 mala som mini brušinko 😵

tiriel
27. dec 2009

ahojte,ja som sa pri prvom tehu velmi lajdácky čímkolvek mazala a sice som mala asi 2 maličke strie pod podbruškom a to neni vidieť vobec,ale zato par na zadku -chvalabohu su v tele pod bikinami a veru pár aj okolo rinej dierky, a to nebolo velmi príjemne 😝 . takže tiež si myslím, že je to velmi mazaním neovplivníme .

mne bolo dnes už trošku zle,od hladu , ale začala som šrotovať aj vianočne koláče. vaha zatial nepohnuta na 54kg . taku som mala aj na zač. prveho tehotenstva a potiahla som skoro do 70 😅

marija
27. dec 2009

Ahojte kocky.

Tak co sa tyka striji, tak ja som v 17 pribrala 20kg a vtedy sa mi spravili na prsiach aj na stehnach 🤐 ale pri tehu som podctivo natierala a nespravila sa mi ani jedna jedina na bruchu ani nikde inde, coz som si myselal, ze po prve to mam dedicne a po druhe mam k tomu sklony, ale nic. Takze ja verim tomu, ze aj to natieranie pomohlo 😉 okrem toho som pribrala za cele tehu len 7kg, coz je dost malo vzhladom na to, ze mam sklony priberat 😀 a to som z porodnice dosla lahsia o 10kg, 3700g z toho mala mala. No uvidime ake tobude toto tehotenstvo, sama som zvedava.Pri malej som pribrala prve kilo v nejakom 22tt.... ale ani to nebolo bohvieco lebo lekar ma strasil, ze pojdem do nemocnice a ze to moze svedcat aj o nejakej poruche plodu... ma strasne vydesil, ale aj tak som priberala pomaly. Neviem od coho to zavisi. Teraz som minus kilo od vahy pred tehu, uvidim kedy zacnem naberat prve kila, celkom sa na to tesim 😎

Tirel a ty uz mas babatko? Lebo to nemas v pase, tak som trosku zmatena teraz 😅

tiriel
27. dec 2009

mám 😝

marija
27. dec 2009

ty si ale tajnostkaaaarka 😉 😝

rhodosbb
27. dec 2009

ahojte tehulky 🙂 v prvom rade vam srdecne gratulujem k vytuzenym babatkam v brusku 😵
zatial neviem, kam sa mam pridat, lebo termin mi vychadza na 1.9., ale pri inom zadani mi vychadza aj na 31.8. 🙂 to preto, lebo neviem presne urcit, kedy bola ovulka, sice mam graf na FF, ale zrovna tento mesiac bol taky cudny, ze sa s FF neviem dohodnut, kedy vlastne bola 😀
anarida, si zatial prva septembrovka, ktoru som tu nasla, tesim sa 😵
groka, tea, tu ste sa zasili 😀 ale dufam ze nasu temu zaciname v juli neopustite 😉

tiriel
27. dec 2009

som 😀 ale pride čas ked to odhalím 😝

marija
27. dec 2009

tirel no teda 😉 tak som zvedava 😵

tiriel
27. dec 2009

plánujete niektora kupovať tie tehotenske pásy,či ako sa to volá? mam na to zalusk,kedže neznášam holé brucho alebo kríže

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre