• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ja mam 2,5 kila navyse....cize celkom v pohode...
30. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram svoje zapisky ked som bola tehu s malou a mam tu, ze v 22tt som pribrala prve kilo, v 30tt som mala o 4 kg viac a za dalsich 10tyzdnov kym sa narodila som pribrala 3kg, takze dokopy 7kg.
30. mar 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa obvod zväčšil od tehu len o pár cm a odvtedy nič, ja to nechápem, šak bruško narástlo ale na obvode sa nič nemení. :unamused:
30. mar 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz to postupuje asi tak isto, len vychodiskova vaha pri prvom tehu bola 63kg a teraz to bolo 61kg.
30. mar 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja som si obvod nemerala ani raz, ale urcite sa zvacsil.
30. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna pri malom som uz o takom case mala par kileciek na sebe a teraz zatial nic moc
30. mar 2010 o 14:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija tych 7kg by som brala
30. mar 2010 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka to mi povedali aj vsetky zeny v rodine a kamosky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja fakt neviem od coho to zalezi, lebo ja mam praveze problemy s vahou. Nemam problem pribrat. Napr. boal som v Moskve 2 mesiace a prisla som o 7kg tazsia :sunglasses: no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja netusim od coho to zavisi, ked pri malom som uz bola pribrata a teraz nejako nic
30. mar 2010 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka a mas pri obidvoch tehu tu istu vychodiskovu vahu:?
30. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám obvod bruška iba 80cm :frowning2:
30. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marija nemam, teraz som mala viac
30. mar 2010 o 15:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka mozno aj preto si zatial nic nepribrala :wink: ale neviem fakt od coho to zavisi.
30. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je zuzanocka ty si bola januarovka nie?
30. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Steš preberali to ockovanie. Ja by som tiez dceru nedala zaockovat proti HPV na krcku maternice. Tiez si myslim, ze je to komercny tah a suhlasim s nazorom Bihan. POdla mna privela ockovani skodi. Pozerala som nejaku relaciu , kde jeden lekar vravel, ze, ked sa das zaockovat 5 krat proti chripke, tak sa Ti niekolkonasobne zvysi moznost dostat v starobe Alzheimera.
A baby vysledky este nemam, bracho bol v jednom kole, furt na operacke, mal 24-tku, takze mal toho vela a do telefonu mu to nepovedia. Zastavil sa na chvilu vecer, ale to taqm uz nikto nebol. Tak som mu povedala, ze nech sa nato vykasle, pojdem tam aj s muzom vo stvrtok rano.A Marija neviem ku komu idem do GPN, len ma objednali na urcity cas, neviem ale k akemu lekarovi JA som tam bola pred 3 rokmi este s Andrejkom a bola som max. spokojna.
Boze ake ste chude, ze v 22 tt 1 kilo, to sa mne stat nemoze.
30. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba ty si ako na tom?
ja im tiez tichucko zavidim...ze priberu 2,5 a eze to je celkom v pohde nie??no to by som skakala do stropu :grinning: :dizzy_face:
30. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Biba stvrtok je tu cubidup tak nic neboj :wink: inak vacsinou po obede robi Slezak, napr. v stredy od 15. A vo stvrtky robi Ditte. Aspon mne tak hovorili.

Baby a co oskovanie proti zltacke typu A? chcela by som dat zaockovat malu co vy na to? a este kliestova encefalityda ma zaujimala. Kazdy nazor ma potesi.
30. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlate su...a tie pidi bruskaaaa:slight_smile: ,moje odfotim zajtra tak pridam
30. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nik mi neporadí? :unamused:
muz je doma, nech ma odfoti, ved po obede aspon bude vacsie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak tu je brusko 21+5tt cerstvo odfotene :dizzy_face:
30. mar 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka asi som nepostrehla co si sa pytala :frowning2:
30. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: marija, to je mini brusko :slight_smile: ale mile :slight_smile:

rubinka, kedy mas ist k doktorovi? radsej sa opytaj jeho.. ale ked citis pohyby a vsetko, tak podla mna to je ok... kazda sme ina, ved vidis aj na nasich fotkach :wink:

biba, ja idem zajtra na 16.00 do GPN k Slezakovi
30. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulusha dakujem :dizzy_face: zajtra drzim palce, ja som bola u neho presne pred tyzdnom v stredu, on je fakt strasne mily :sunglasses:
30. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubinka nasla som spatne tvoju otazku. No pozri si moje brusko v albume z 20tt a teraz takmer z 23tt, tiez asi moc nenarastlo :wink: podal man je to normalne, kazdemu rastie inak. Moje nie je az take velke a pritom babatko vnutri je dost velike. Takze ziaden strach a ziaden stres. Niekto proste ma male brusko a niekto vacsie.
30. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo poviete http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8111245&tab=1 už fakt potrebujem dačo surne na tie kostolove promenády čo začínau o 2týž
30. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten by sa zisiel aj mne...
30. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty co strasis....
30. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marija, práve A-čko žltačku veľmi silno zvažujem pre malú.. vkuse si niečo pchá do úst, olizuje držadlo nákupného košíka, cestujeme často lietadlom.. fakt váham.. a asi dám.. ako posledné očkovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mimi dám zaočkovať len tým, čo je tu povinné, čiže pentavac (hexa bez žltačky B), nič viac.

A mne práve brucho za posledné 2 t nejako vyhupslo.. skoro nič som tam nemala a teraz sa cítim ako v siedmom mesiaci :grinning: a to mám len 2kg navyše :sweat_smile:
30. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok