• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ja som dnes varila mrkvovo-haluskovu polievocku, spenatove satocky z listkoveho cestaa este aj jahodovy puding, no som uuplne grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: maleho som cely den necitila, ale zato teraz kope ostosesto ako som dead...
31. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vam robia na kazdej poradni uzv?
31. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne nie, teraz som bola na morfologickom
31. mar 2010 o 18:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je baby tak neôpríjemne odspodu,akoby mi tvrdlo brucho,ale to nieje tvrdnutie.to je tým že je maly KP a proste stale ma tam štuchá do zadku a moč.mechura,sa tam šprtá až ma bolí celý podvozok
31. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze denis, ten je perfektnyyyy... dakujem ;) :sweat_smile:
31. mar 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,ja začínam chytať depku, nemame kde dať zajtra maleho a isť na nakup. každy sa sluboval.že ho pobaví a zrazu ma každy roboty pred sviatkami a ja asi budem cele sviatky obhrýzať nechty , ked sme nemali kedy nakupiť
31. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni tak pôjdeš s malým na nákup :grinning:
31. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi,to radšej budem tie nechty kusať ako s ním na nakupy
31. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v pohode mohla chodit nakupovat s malym do hypermarketov... v prvom rade sme museli ist pozriet ci nie je nahodou nove burago ktore este nema, presiel cele police s tym ze si ukazoval mam,mam,mam,mam.... a potom sme mohli pokracovat v nakupe aj dalsie dve hodiny....bol spokojny, lebo vsetke auticka mal...a ked sa stalo ze nie, tak sa mu kupilo...taka bola dohoda....a to sa este lepsie nakupovalo....lebo z vozika vychadzali iba zvuky auticka ze brrrrm :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to preto nemame nič kupene,lebo už v sobotu sme s ním boli na nakup,a on to čo predviedol vo voziku,tak koniec. nechcel tam byť a nedal sa ustriehnuť.on nieje zvyknuty na take nakupovanie, bežne s nami nechodí takže žial. a ja mam dosť ked musim počuvať cele nakupovanie mm nieto ešte maleho,to radšej urobim každy den praženicu , a mam vybavene cez sviatky. vajec mam dosť
31. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška,moj v obchode pýta stale lýzatko, takže chodime domov celý lepkavý
31. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: to posiela moja dcéra na ten kočík
31. mar 2010 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moj dnesny zatah... dokopy ma to vyslo okolo 11 € :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/album/dnesny-zatah/
31. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my casto chodievame... a mm ma teoriu ze pokial je to nevyhnutne tak sa o neho postaraju babky, ale pri shoppingu to nie nevyhnutne takze maly bol nas privesok vzdy pri nakupovani...jedine vianocne ked sa kupuju darceky tak vtedy ho neberieme...ale chodi s nami aj do Polska na nakupya to celodenne mozno od 1 roka...
31. mar 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo leteku? to je tvoj kočík či ako?
31. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška,to to hej takym zaťah v SL :grinning:
31. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miši super, toľko vecí za 11eur, šak to zadarmo :confused:
31. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak...no nekup to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a manzel sa za hlavu chyta...ze to mala nestihne ani vynosit......ale za take peniaze....i ked len raz obleciem tak to stoji za to...a toto je tak nadherne asi v tom pojdem s porodnice ..je to velkost 50 http://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/album/dnesny-zatah/5125874/
31. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z porodnice..pisem ako tatar..
31. mar 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z tej fotky sa ani nezdá, že je to až také maličké ako píšeš. :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta mna pali zaha,,,,, to mam zato že som vyslopala liter dzusu jablkoveho
31. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi poradila dokina ked prisla po syna ku nam, ze nasuchat surovy zemiak a 1 lyzicku zjest...ze to vraj pomaha...
31. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rubi je to uplne mini....tie nohavicky su len tak do ruky...nadhera...
31. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - čosi len malá mi sedela na kolenách ked som to rozkikla a takto zareagovala
31. mar 2010 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer damy
31. mar 2010 o 19:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem k telke, malá už spí tak sa idem vyvaliť, Pá zajtra
31. mar 2010 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy tu stale tolko popisete!!
chcem sa opytat na morfologicky utz, aky je to utz? teda chapem ze detailny, ale ako to prebieha a tak..
je tu niekto kto bol na morfo utz v GPN v ruzinove??som objednana o 2 tyzdne
31. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby! tea, ja som sa teraz vratila z GPN z morfo usg, aj marija tam bola pred tyzdnom... u Dr. Slezaka... bolo to tam ako na beziacom pase, hodinu a stvrt sme cakali, ale aspon sme videli nasho Lacinka :slight_smile:
uz vazi 445 gramov, ma vsetkych 10 prstekov, krasne srdiecko, mozog, oblicky, zaludok, nozicky, pipka :grinning: pan doktor pozrel a pomeral vsetko... podla usg sme vsak uz 22+0, takze TP podla sona je 4. august :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea,mne na morfo merala hlavičkumozog, nos.kostičku,zatylok,pozerala srdiečko,končatiny, zaludok ,mechur , pohlavie .Pomerala ,zhodnotila. popravde,čakala som to červeno/modre zobrazenie krvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok