♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

leteku
1. apr 2010

Dobré ránko. Aj ja mám zlú noc za sebou, tiež som bola asi 10x na WCku.

denisocka
1. apr 2010

ja sa posledne dni citim jak kalika. bolia ma svali okolo žaludka,ako su vaječníky,no koniec

bihan
1. apr 2010

Bré ráno! Ja mám dnes táááák super deň 🙂 Včera sme tu mali známych, tak sme sa zabavili (pred pár mesiacmi som spracovala kočku, aby prestala vymýšľať a konečne sa pustili do plodenia, tak snáď to čoskoro prinesie ovocie 😀) no a dnes mi MM vola, že má do sťahovania ešte 4t prázdnin (už má robiť len 3m 😝) a že v máji letíme na dovču na Maurícius 😵 aby sme si ešte trošku užili, kým príde na svet mimi.

didulka85
1. apr 2010

Dobre ranko... Tak to bola asi nejaka curacia noc...
Som celu noc chodila na wc, mala ma stale kopala.. A rano som dostala krc do lytka.
A moj manzel chce ist k rodicom na chalupu, kde sa na wc dostanem len po provizornom schodisku a cez 10 izieb... Som zvedava, ci ma bude celu noc odprevadzat, lebo ja sa tam sama nepojdem vypisat.

leteku
1. apr 2010

jéj bihan tú dovolenku ti v dobrom závidím

denisocka
1. apr 2010

bihan parada

baby,vas nebolia svaly? na bruchu a tak ? mna čosi bpli pod rebrami,aj ked tam ešte babo určite nieje a aj dole po stranách ako su vaječníky. už si idem podať ruku z macu 😀

zuzana76
1. apr 2010

ahojte

pekne velkonocne sviatky

leteku, tak nakoniec to je chlapcek 🙂 a este aj obrik 😵 , gratulujem, ale hlavne, ze je vsetko v poriadku

didulka85
1. apr 2010

Denisocka mna velmi boli na pravej strane. Ale ja to mam z 9-hodinoveho sedenia v praci.

denisocka
1. apr 2010

šak ja tiež sedim doma pri PC

denisocka
1. apr 2010

😀

bihan
1. apr 2010

Deni, ty si fakt ako z lazaretu 😀 😝 Mňa nič nebolí, nič ma netrápi (teda občas mám príšerne ťažké nohy, keď to preženiem s námahou), toto tehu sa cítim neskutočne dobre 🙂

didulka85
1. apr 2010

Keby som bola doma, tak PC ani nezapnem... Radsej by som rylovala ako sedela za compom...

miciatko
1. apr 2010

leteku blahozelam ku chlapcekovi,
deni aj ja mam taku neprijemnu bolest pod rebrom
babenko ma zacalo silnejsie kopkat, tak uz som si ista kedy su to creva a kedy malicke, aj som zabudla ake je to krasne
😅
Vcera moj syn oslavil 15 narodeninky tak sme oslavovali, bolo super, urobila som prvu potahovanu tortu marcipanom ak chcete kuknite do alba

denisocka
1. apr 2010

no to hej,nejaka som malomocná 😀 a to tu nepíšem,aky mam problem sa vysrať

leteku
1. apr 2010

Mňa bolí len ľavý bok vždy v noci, nemôžem na ňom spať. Baby a ďakujem ku gratuláciám k chlapiskovi. Ešte musím manžela prehovoriť, že je to super, že bude mať syna, on chcel veľmi druhú princeznú. Nikto mu to nechce veriť.

denisocka
1. apr 2010

mne sa už všetky čreva posunuli do žaludka,takže ked mam vetri,tak amen, to mam žaludok väčší jak brucho a ta bolesť pod rebrami 😢

nikitka231
1. apr 2010

bihan....no niet co dodat s Mauriciusom ...fantaziaaa 😵

leteku
1. apr 2010

miciatko - že 15 rokov, to si ani neviem predstaviť ako to bude

bihan
1. apr 2010

Deni, črevnú chrípku na teba, to by si bola za tú zápchu ešte vďačná 😀 (ale nie, robím si prde, v prvom tehu som tiež nechutne trpela na zápchy.)

denisocka
1. apr 2010

ja si myslím,že najväčší problem u mna su vetry,teda ak mam zastavene vetry,tak koniec 😔 . už som aj zistila,že ked pijem kofolu,tak amen , ako mam potom nafuknute brucho a bolesti.po dzuse zas záha .... no ale akože ine problemy nemám,teraz to je len celkovo vystupnovane nervami z tých sviatkov,ale už zajtra bude OK. idem si dať sprchu ,poperiem,poobede nakupime A Už CHCEM MAť MUžA DOMA A KUS VYDýCHNUť

nikitka231
1. apr 2010

ja som mavala na zaciatku zapchy teraz je to uz fajn a ked to nejde tak si dam cipok a je pokoj 😉

denisocka
1. apr 2010

ved to,ja frčím na čipkoch cele dni 😅

evitkamalicka
1. apr 2010

ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor

rubinka
1. apr 2010

Dobré ránko, tak peknú tému ste dnes začali 😀

Bihan dovolenka na Mauriciuse no super, tam by som šla aj ja 😀

Deni aj mňa občas bolí tam pri vaječníkoch, hlavne ked vstávam ráno z postele,

nikitka231
1. apr 2010

no len aby tam deni nebol problem aj po tehu ze si ich budes davat...aby si si nezvykla...bacha na to ... 😉

miciatko
1. apr 2010

no leteku pomaly citis ze je to skoro muz a predsa dieta,ze uz ta tolko nepotrebuje ale lubi rovnako

rubinka
1. apr 2010

Miciatko tak pokiaľ nevystrája tak sa to ešte dá. Mňa už teraz desí puberta mojich nenarodených detí 😀

Evi tak malé sa skrývalo? To si bola len na klasickom sone? Na 2D?

evitkamalicka
1. apr 2010

ano na klasickom

rubinka
1. apr 2010

Tak aspoň nebudem sama čo sa nedozvie čo čaka. Ja si tiež musím počkať až na 3D.

evitkamalicka
1. apr 2010

drahy bol sklamany, lebo cakal ze uz dnes nieco babatku kupi a tak si este budeme musiet pockat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre