♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
6. máj 2010

pre nas velmi prijatelna cena kedze sme chceli tak maximalne do 90 - 100 000€

miciatko
6. máj 2010

evitka a to co je za dom ??

captainka
6. máj 2010

baby ja neviem ved som im hovorila co najskor ale dali mi termin az bud. piatok a to bud nedelu zacinam 30tt

evit aky domcek aj ja chcem vidiet...to je celkom fajna cenicka za dom a kolko m2?

evitkamalicka
6. máj 2010

miciatko preco? my chceme nizkoenergeticky prizemny http://www.facebook.com/profile.php?id=15047076...

evitkamalicka
6. máj 2010

4 izbovy, zastavana plocha 161m a obytna vyse 112m

didulka85
6. máj 2010

Denis ja neviem... A mam jest 5-krat denne.
A to co zjem, by som mala odvazit a zapisat. Dostala som take tabulky, tam je to vsetko pekne rozpisane. Este ze masko mozem.

evitkamalicka
6. máj 2010

jedina podmienka bola pre mna velka obyvacka spojena s jedalnou+kuchyna a velka kupelna 10,75m bude

didulka85
6. máj 2010

Evit a pasivne domy ste nepozerali? Ked budeme riesit dom, tak urcite pasivny.

evitkamalicka
6. máj 2010

pasivny nechceme, chceme montovany nizkoenergeticky

didulka85
6. máj 2010

Ale mame rovnaky vkus. Mne sa ten vas projekt paci. Presne tak nejako si to predstavujem.

evitkamalicka
6. máj 2010

didulka dakujem, aj nam sa velmi paci, jednoduchy, pekny a splna to co ma

captainka
6. máj 2010

evit to je super ... dobre vyzera ten domcek...a teraz ma kolko m2 bytik???
bo my mame 4izb. 127m2 takze to by sa nam neoplacalo ist do mensieho domceka, aj ked zahrada fajn...pre nas by uz bolo fajn mat vacsi

didulka85
6. máj 2010

Jasne... A hlavne nechcem v dome schody. Kto bude mojho stareho nosit po schodoch?! Vsak teraz sa ledva hybe. 😀

evitkamalicka
6. máj 2010

my mame 3 izbovy a cca 80m, ale nam ta jedna izba chyba, aj kvoli tomu ze chceme 2 detske neskor a zatial teda bude hostovska, nechceme obrovsky dom

didulka85
6. máj 2010

Domcek by som chcela hlavne kvoli zahrade. Sara by sa tam mohla hrat, zobrala by som si fenku od rodicov. Ach jaj.

evitkamalicka
6. máj 2010

tak tak ani ja nechcem schody a poschodovy je aj narocnejsi na energie - vykurovanie atd

mywiel
6. máj 2010

My mame jedno schodisko a 6,5 izbovy dom ale je to tak akurat, nie nejaké obrovské izby také normalne a obyvacka otvorena s kuchynou, vsetko presklené cize mam vyhlad rovno do zahrady.

halintoa
6. máj 2010

evitka: nádherný domček 😵 , my máme 3 poschodový, ešte vo svahu, veru, neuvažovali sme pri kúpe, že raz budeme aj starší 😅 ... a mm, keď mal problémy s nohou, nevedel na jednu stúpiť skoro 3 mesiace, tak to bolo veľmi zaujímavé...

captainka
6. máj 2010

baby aj ja snivam o domceku ale to bude tak najskor o 10 rokov...ale nevadiiii a tiez by som rada bez schodiska

lulusha
6. máj 2010

ahojte baby!

evitka, blahozelam k Oliverkovi, my mame v rodine tiez jedneho a je to take nase slnieco, volame ho Olinko 🙂 ten domcek je naaaadherny, akurat som aj ja minule obkukavala taketo montovane domy... ale my mame dost s nasou dvojgarzonkou, hypoteku mame na 30 rokov (teda uz len 29 😀 )....

inac vcera som bola na prvej hodine predporodneho kurzu v jednom studiu - no iny chaos tam mali... ma byt max 10 tehuliek a nas sa tam mackalo 15, nedalo sa ani cvicit, lebo si to tam naobjednavali hore-dole a nikto nechcel odist, kto bol navyse... hlavne, ze prachy zobrali od kazdej... 😠 ale prednasajuca je mila, robi na Antolskej v porodnici, ma velku prax a vcera sme hodinu a pol prekecali o porode...dost zaujimave veci hovorila...

mywiel
6. máj 2010

Vlastne ak ratam garaz a pracovnu co je pod celym domom tak troj podlazny ale nepride mi to nejako narocné. Kurime naftou, tiez by som bola za slnecné kolektory ale zatial na ne nemame mozno casom.

mywiel
6. máj 2010

Evit mne to nejde otvorit... 😖 aj ja chcem vidiet

evitkamalicka
6. máj 2010

my chceme do 3 rokov byvat

evitkamalicka
6. máj 2010

ako to ze ti to nejde? ved nemam nastavenu ochranu sukromia

mywiel
6. máj 2010

My sa stahujeme za dva a pol mesiaca som zvedava ako to zvladnem... 😅

mywiel
6. máj 2010

No ja tam vidim len tvoju fotku a priatelov ale ziadny domcek... 😕

evitkamalicka
6. máj 2010

lulush dakujem, aj my mame hypoteku na tento byt, ale planujeme do tych 2 - 3 rokov predcasne splatit polovicu a ked predame byt bude aj vacsina peniazkov na dom a nieco este zoberieme znova hypo

evitkamalicka
6. máj 2010

skus este raz, ak nepojde a si na FB tak ti poslem moje meno http://www.facebook.com/profile.php?id=15047076...

mywiel
6. máj 2010

Huraaa vidim no pekny fakt 😉

biba12
6. máj 2010

NO Marija, aj ja som bola u cievneho. Kvoli tym zilam. A dostala som kompresne pancuchy-inak stoja 57 eur, doplacas iba 17 centov. A spravila mi SOno ciev, kvoli tromboze. To bolo ok. A ze zvysok po porode. Ja mam na lavej nohe jednu krc. zilu od kolena po stehno a na pravej dole na predkoleni mam metlicky. S Andrejkom som to nemala a tiez sa mi to objavilo zo dna na den. Som sa zobudila a boli tam. Uz som sa pozerala kolko stoji odstranenie laserom po porode-v ULK to stoji od 197 do myslim 670 eur. Podla rozsahu. Nemusis tam lezat , nerobia to an pod narkozou. Normalne odkracas domov, co povazujem za vzhodu, lebo po normalnej operacii ostavas lezat v nemocke 2 dni a kam dam deti, hlavne to male? Mam kamosku, jej sa to trochu upravilo, ale ona je zatial mesiac po porode, cievny jej povedal, ze to bude riesit bud do juna, alebo az v septembri. Ale ze ma dat tomu trochu casu, ci sa to neupravi, ked nie, tak operacia... Ja som rozhodnuta po porode pockat do februara a ked nic, tak to zacnem riesit. Buduce leto ich tam mat uz nechcem, chcem nosit aj sukne aj kratasy....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre