• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Didulka ďakujem aj ja ti držím palce :wink:

No ja si tam hoci aj celý deň počkám na tie výsledky len nech viem na čom som. U mňa ešte nemôžu len na základe výslekov povedať či mám alebo nemám cukrovku. Lebo len nalačno som to mala zlé, tak teraz dám pozor čo dnes zjem.
9. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kočky,
lenad: to ma mrzí, ale malá určite ostane tam, kde má byť až do termínu :slight_smile: . Nemáš ani potuchy, kedy by Ťa mohli pustiť domov, že?
michaela: verím, že Ťa žerú mrle, keď chceš doma čo to pokukať a porobiť... tak nech TI to uteká..

My sme včera boli v Ikei, kúpila som pár vecičiek do detskej, ale čo som si robila nádej, že tam kúpim také tenučké (organzové) závesy, tak mali iba hnusne krikľavo ružové a zelené vôbec :frowning2: . A pritom super cena -6,90€, ale tú hrôzu som zobrať nemohla, drahý by ma s tým vyhodil... Dnes sa chystám upratať dom a požehliť vecičky pre malú, čo som včera zvešala :slight_smile: .
9. máj 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenadka držím palčeky :wink:
9. máj 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, čo máte problémy, veľmi držím palec, aby ste to vydržali vrámci možností do termínov.. je super, že dnes už vedia odhaliť predčasný pôrod, cukrovku a podobné záležitosti tak skoro a miminká majú väčšiu šancu ostať v brušku v zdrví čo najdlhšie.

Ja som sa nakoniec rozhodla (dnes, či včera? :grinning:) že nebudem kupovať druhú šatku, ale kúpim nosítko od narodenia.. MM v šatke nosiť nebude a ja už jednu mám.. tak nech to máme trošku pestrešie.. len ešte musím vybrať farbu :dizzy_face:
9. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan tie nositka su krasne a kolko stoja? Tu je to nehorazne drahé... :pensive:
9. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myw, toto je Beco, takže zase najdrahšie na trhu :sweat_smile: V UK sa dajú nájsť za 90libier, vo Fr 139, v CZ okolo 131 ale sú použiteľné od narodenia a bezkonkurenčne najkrajšie :slight_smile:
9. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, micha, lenadka, nech Vam to rychlo ubieha a nech sa babetka drzia v brusku az do terminu...micha, verim, ze by si chcela byt doma a vytesovat sa z kocika aj komody a zo vsetkeho, ale musis vydrzat :wink:
bihan, pekne nositko, to co je zac, aka znacka?
9. máj 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
139fr. je pohoda to su lacné, oproti satkam co stoja aj 300fr. ja som mala pozicanu satku ale v lete mi v nej bolo teplo a vkuse ju odvazovat ked nastupujem do auta a na parkovisku zavazovat sa mi nechcelo, bola dlha vyse 4m a vlacilo sa mi to po zemi kym som ju zaviazala okolo seba no chcem nieco praktickejsie a toto je fakt super a kde to kupujes na Ebay? :confused:
9. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz citam, ze si ma predbehla s odpovedou, idem si nieco o nich vygooglit :slight_smile:
bihan sa drzi hesla, ze nie je taka bohata aby si mohla kupovat lacne veci :wink:
9. máj 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej.. ale 55 dolárov za poštu nedám :grinning: Tie ceny, čo som tu dávala, sú v eurách.. šatku som si vybrala za 120€, Beco by ma vyšli cca 130, to už mám fakt za jedno :slight_smile: Myw, Beco nemá vo Švajčiarsku zastúpenie, takže by si mohla objednať tu www.becobabycarrier.co.uk len tam ešte nemajú najnovšie modely... asi si ešte chvíľku počkám a nechám si to poslať na Slovensko.

Trebulka, ja radšej málo ale dobré, ako veľa a o ničom :slight_smile: Hlavne viem, že toto naozaj využijem. :dizzy_face:
9. máj 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že Trebulka.. prepáč :sweat_smile: :slight_smile:
9. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uzasné su dik tak si objednam u nich hadam poslu aj do Svajciarska. :wink:
9. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paci tento http://www.becobabycarrier.co.uk/item.asp?id=54&which=collections&cat=3 ale aky je rozdiel medzi HUES a DUO? :confused: :sweat_smile:
9. máj 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, ved samozrejme, suhlasim :slight_smile:
ste tu minule rozoberali nevhodne darceky, mna vie tiez vytocit, ked niekto pride na navstevu a donesie malemu nejaku kravinu cinsku, co na pohlad vidis, ze sa za chvilu rozpadne a to este nehovorim o kvalite materialu, z ktoreho je to vyrobene
9. máj 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do kolko kg sa to da pouzivat? Teda do akého veku dietata asi?
9. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan...ty davas take linky tu ze ja neviem potom odolat.....vyzera to uzasne a ja to chcem ked je to od narodenia..... :grinning:
9. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myw, od narodenia do 20 kíl :slight_smile: a hue sú s tými dizajnérskymi vzormi, duo z biobavlny.
9. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si prave pozrela videa, vyzera velmi dobre to BECO
9. máj 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, radšej sem nahádžem linky na nádherné ergonostíka do 4r, kým nakúpite anatomicky nevhodné Baby Bjorny a spol :grinning:
Len pozerám, že na tej UK stránke majú poštovné vrámci EU za 5 libier a keď nahodím do košíka, tak Slovenske je za 10 ako zvyšok sveta..mrchy :p
9. máj 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten "Lenka" Hues je asi od narodenia ze? Asi si ho objednam. :wink:
9. máj 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mi tam padlo jedno do oka..takze kreditka tras sa....
9. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja pockam kym sa prestahujeme lebo za dva mesiace uz budem mat inu adresu ale toto si urcite kupim to vyuzijem to je isté. :slight_smile:
9. máj 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beco sú všetky od narodenia... aj Manduca, ostatné nosítka sú cca od 3m. Napr. Liliputi je asi najlacnejší, kočky ho chvália a stojí 65e ale proste Beco je Beco :dizzy_face: Ja si ešte chvíľku počkám na novú 2010 kolekciu a objednám to tyrkysové, čo som dávala foto :dizzy_face:
9. máj 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan 5 libier uz hore dole pri tej sume...
9. máj 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam ide o princíp :wink:
9. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne
9. máj 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak manzel to uz odsuhlasil :dizzy_face: :grinning: :wink:
9. máj 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zase tych 5 ma neodradi....inac mm ked nakupuje z Kitbagu z UK staci ze prihodi do kosika tie cervene snurky na boj proti AIDS tak hned je postovne gratis......darmo ze ma plny kosik ...za snurky sa nesmie uctovat postovne....
9. máj 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok