• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
no cafte baby,

vecer ma caka poradna, to som zvedava...ja som stale plus tri kg ci kolko, uz ani neviem, lebo ja sa vazim rano a ku dokine chodievam vecer a tam mam vzdy o kilo viac....ale to je jedno...

bihan uz zacina dovolenku, ze?

no evit, ak tu budem a nebudem niekde v blave tlacit babo, tak jasne ze ta pridem pozriet ;) tiez som tu taky pristahovalec a ziadna zensak na pokec, no esteze je kon :grinning: inak, tie polodupky si kde kupila?

dnes je tu otrasne, len leje a leje...bhe :confounded:
12. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snehu servus, ja som tu tiez taky pristahovalec tak si mozme podat ruky, pojdeme spolu kocarovat :grinning: ....kupila som na mimibazare
12. máj 2010 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inac ta baba co som kupila poldupky je zo Šale, ak by si take chcela, mozem sa jej popytat ci este ma a zoberiem ti, toto je velkost 62
12. máj 2010 o 16:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ty si pripad :grinning: :grinning: :grinning: daj vahu ..a rano napsi o kolko budes mat menej ....ja mam 10kg naviac a vobec to neriesim lebo jem len zeleninu a ovocie...takze sa netrasiem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vaha teraz je 65kg a ked vam poviem ze kamoska dnes na poradni vravela ze ma 21kg navyse ale ja neviem kde to ma??bo nohy ruky zadok rovnake len brusko vacsie a prsia sa jej nalievaju...a nema z toho hlavu smutku... :wink: :wink: :wink:
12. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa pri tomto tehu nalievaju a kazdy den mam mokre tricko, lebo uz aj tece z nich to kolostrum, tak snad tentoraz budem kojit
12. máj 2010 o 16:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak mam skoro 10kg v pluse s týmčo som pojdela + sveter a tepláky , rano sa odvažim umytá,oholená a holá
12. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni tak to budes mat mozno aj o 2kg menej
12. máj 2010 o 16:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,ked oholím ten prales na nohách,tak snad aj hej :grinning: .pri malmom som pribrala +17 takže ešte mam čo dobiehať
12. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pri malom 20kg,
12. máj 2010 o 16:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fasa, som tu najvacsie prasa :D som 29 a mam plus 10,5 :D
12. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co cakate ??? :slight_smile:)
12. máj 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chlapceka, jedneho uz doma mame, tak budeme mat dvoch :slight_smile:
12. máj 2010 o 16:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, aj ja budem mat chlapceka, tak super :slight_smile: nech ste hlavne zdravi a super, ze si tak malicko pribrala :slight_smile:
12. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, pekne meno ste vybrali
12. máj 2010 o 16:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja od vas, bo uz muz klope na dvere....vecer nakuknem
12. máj 2010 o 16:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandy :grinning: . ked chceš vedieť kto čo čaka,polož mišku na fotku,alebo si nanu klikni
12. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myšku
12. máj 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mandylion, nie si :wink: ja mám +10 a idem hore :slight_smile:
v noci som mala také bolesti, ža som myslela,že idem rodiť, našťastie to prešlo, no som zvedavá čo to spravilo s krčkom :unamused:
12. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka, dakujem, som tu nova hehe..:slight_smile:
anxuska, no sak dufam, ze uz vela nepriberem, davam si pozor :slight_smile: a co ti bolo, ani si nebola u dr. alebo si nevolala??
12. máj 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam zatial stale +7kg :wink:

A kocky, ktore ste boli na gluk. testoch vam nepovedali vysledky hned?? :confused: :confused: bo ja som bola dnes a hned mi povedali aj vysledky...( nastastie vsetko okej, som ani gram sladkeho vcera nezjedla..teda jeden mentolovy cukrik a 4 jahody som zjedla doobeda :grinning:
12. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zienky , ja som plus 15 , tak neviem kto je tu prasa , a to sa krmim salatmi a varim na pare ... Mam tehu cukrovku , tak neviem ci sa vtedy viac pribera , v piatok idem diabetologicke tak uvidim . Ma niektora z vas skusenosti s tehu cukrovkou ? Budem brat aj lieky , alebo si pichat inzulin?
12. máj 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne to povedali az o tyzden....a tiez som nezjdela ani gram sladkeho...
tocikova ...a aku si mala vahu ked si otehotnela? asi si naliata vodou....nerob si z toho hlavu, hlavne nech ste s miminkom v pohode :slight_smile:
12. máj 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola velka ajpred tehu , vazila som 78 , co s tou vadou , da sa stym nieco robit ?
12. máj 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... Vodou , uz ani neviem pisat !
12. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz mne až na druhý deň,
mandy, no mala som príšerné bolesti, kríže+ podbruško, u lekára som nebola, bo by ma hned zavrel do nemocnice....
a naštastie to prešlo :slight_smile:
12. máj 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jedine to, ze menej solit, resp. ak sa da tak vobec. a pit Lucku, ziadnu inu mineralku, lebo obsahuju vela soli a to ti potom v tele zadrziava vodu...
Akoze, ja som tiez riadne zavodnena, celulitidu mam aj na stehnach a dokonca aj na rukach :unamused:
12. máj 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anxuska- a nebojis sa? ktovie co to bolo, dufam, ze nic vazne....
dievcene, aj niekedy lezite na chrbte, akoze, je to mozno taka stupidna otazka, ale mne oba boky trpnu v noci, aj ked ich striedam :(
12. máj 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mate uz nieco nakupene?
12. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...ja som pribrala už tiež 11 kg a to absolutne nejdem nič sladké, pretože mi vôbec nejde na chuť a pijem tiež len Lucku a snažím sa jesť zdravo a priberám asi aj zo vzduchu....pred tehuľkovaním som mala okol 47kg
12. máj 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak este aj dieta v bruchu strajkuje, mam to ja za familiu, na nikoho sa tu uz nemzoem spolahnut, tvar sme nemohli vidiet ani za nic, len na zaciatku par sekund z profilu a potom uz nist, inak nostek sa mi zdal uplne patkov

je mensi az o 2 tt, teda oficialne som v 29 tt, ale babo je len na 27 tt, no co uz, ale hlavne,ze rastie, ale teda vyzera to,ze nebude mat ani 3 kg, odhadujem tak 2,7-2,8 kg podla mna , lebo ho este aj skor chudaka vytiahnu

videli sme dokonale akurat ruky a nohy a pupocnik a obcas vajka a pindura, takze je to chlap, to je nespochybnitelne
12. máj 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok