• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Simonka, a ten test podstupuju vsetky buduce mamicky?
5. jan 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite ano, teda na Slovensku je to bezny test v tehotenstve.... a btw. som Sona - nick mam podla priezviska :grinning:
5. jan 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, tak prepac Soni :sweat_smile: to ste sa teda krasne nasli :grinning: u nas je vekovy rozdiel 11 rokov :slight_smile:
5. jan 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku, na dnes koncim...
5. jan 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tebe, pa :wink:
5. jan 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je OK, a vekovy rozdiel nie je podstatny, hlavne ze sa nasli tie spravne dusicky :wink: .... dufam, ze sme baby neunudili, ked budu zajtra citat.... a uz naozaj dobru nocku :slight_smile:
5. jan 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a teraz idete zase vsetky spat :slight_smile: ...ja som tiez taky nocny vtak, vecer nedajboze ist spat, rano nie a nie vstat :grinning: ...dufam, ze babiky budu po mne a budu rano pekne dlho vyspavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jan 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som kedysi bola nočný vták, ale keď vám príde ráno o pol siedmej dieťa do postele pichať do oka, lebo chce mliečko a rozprávky, tak máte smolíka :grinning:
6. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan - moja malá dnes zavelila o 5.30, že mliečko a to má 4 roky. Našťastie ja som nikdy nebola nočný vták a teraz chodím spávať dokonca spolu s ňou :wink:.
6. jan 2010 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste toho popísali v noci , vas obdivujem . ja zalahla po 21.45 a rano o 6.00 už sme mali budíček z postielky :rolling_eyes: . Veru dobre píše bihan , užite si pokial môžte . Ja už neviem čo to je vyspať sa poriadne . Maly sa počas kojenia budil aj 10x ,ako kedy, aj ked len na chviločku,ale potrhaný spánok je o ničom. NAvyše som ho bravala k sebe ,lebo som nemala chuť každu chvílku ho prekladať do postielky. po 17mes sa sam odstavil, ešte asi mesuiac sme sa budili po nociach - mliečko sme nahradili čajikom, tak zas bol stale precikany aj 2x v noci a nakoniec som aj čaj stopla a teraz sa síce občas zobudi,ale pýta len DUDU a PLIENKU . Už by som ho najradšej od toho cumla odučila,ale je to jeho prve slovo ked otvori oči - furt dudu :rolling_eyes: a pléé plééé - to je plienka .všade ju vláči so sebou ale zas nemám problemy zo zaspávaním,hodim na neho plienku a už je tuhý :grinning:
6. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nahodila som tabuľku tak sa vyjadrite ktorá je lepšia
6. jan 2010 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku,videla som,chválim,len neviem tam nič prečítať --- asi to už väčšie nejde urobiť . alebo to konik tak skosí na malu nečitatelnu velkosť
6. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku pekne, len nevidiet citat....treba to zvacsit
6. jan 2010 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram leteku,že na babatku je vas nejako skromne
6. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, viem že sa to nedá čítať poriadne len je tam príliš veľa stlpcov, napíšte čo tam chcete mať a niečo vyhodíme, ináč to neviem spraviť. Koník má malé rozlíšenie.
6. jan 2010 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som vyhodila určite porodnicu, bydlisko - možno len nejaku skratku okresu , surodencov - možno len počet , a možno aj pohlavie - stači meno,vek, TP, meno ... ale to je len moj nazor, beztak tam ešte niesom a zatial nechcem byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku pekne tabulky :slight_smile:
ja si tiez myslim ze staci nick, vek, TP,povedzme skratku okresu, pocet deti :wink:
6. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ponocujete a teraz tu niet s kým písať
6. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leteku maka na tabulkach ...
6. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mrknite teraz tie druhé dve, museli sme to rozdeliť a potom pribudne asi ďalšia keď sa pridajú všetky baby
6. jan 2010 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj, Leteku, prosím, nahoď tam aj mňa :slight_smile:
halintoa 25 PK tp:25/8/2010 detí 0
Kujéém :grinning:

INak, mňa dnes v noci hnusne bolelo bruško, až som sa na to budila, už som bola normálne presvedčená, že je po všetkom a prišla mrcha. Chvala bohu, boli to zrejme iba črievka :sweat_smile: .
6. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halintoa - nahodím ťa ale až večer, utekáme sa von sánkovať a svokre. Pekný deň.
6. jan 2010 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak nedavno som vstala :sweat_smile:

leteku- ta druha je uz lepsia, ale dala by som to nejako chronologicky, tajme tomu podla datumu pôrodu, lebo teraz je to krizom-krazom. Stlpcek s bydliskom zuzit na skratku a neskôr pridat termin skutocneho pôrodu. Surodencov by som nedavala menovite, len pocet...ale inak pekne
6. jan 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som recept, ako tie, ktorým nie je nevolno docielia nevolnosti . a je to jednoduche !! stači sa pochváliť , že vam nič nieje a zjete všetko aj kona a uspech sa dostaví čoskoro :grinning: od rana sice stale dačo jem,ale je mi nejak blbě :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem leteku, pekný dník :slight_smile:

tiriel: blahoželám k úspešnému privolaniu nevoľností :grinning:
6. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no verím,že ked som prezradila recept,tak sa to vrati do normálu
6. jan 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiriel-na mna nepôsobi, ja sa chvalim furt a mozem natlacit vsetko hocikedy :grinning:
6. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel uz som ticho :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Tak no ja som vcera oznamila mame a otcovi ze budu stary rodicia :slight_smile:
Mama to zobrala prekvapivo super, prv mi isla pindat,aj ked som videla ze sa jej chce tesit,ale musi byt MAMA, ale zastavila som ju s tym ze je to moj zivot a ze sa moze akurat tesit :slight_smile: Tak sa zacala tesit a nemohla uverit, stale sa ma pytala ze to akoze bude babka? hehe .. 45 rocna, sa jej to nezda :grinning:
Otec, u toho som normalne mala pocit ze to cakal :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hned gratuloval a tesil sa :slight_smile:
6. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
íha tea supiš !!!!
6. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea: to musel byť krásny pocit, my to našim oznámime až po 1 trime, aby sa náhodou netešili s nami zbytočne :pensive: .
6. jan 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok