♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
20. jún 2010

konecne som stiahla to brusko z fotaku 😀 😀 a po tomto dobrom domacom kremesi bolo este vacsie 😀 😀

21
20. jún 2010

@memory97 , mnaaaaaaaaaam! A brusko? Pekne!!! 😉 Na tu matriku, nemam sajnu ci staci kopia... To ba som aj ja rada vediet... Mne sa tiez snivaju vseliake zmiesaniny zo zivota... 😀 😀 😀

memory97
20. jún 2010

@21 dakujeeeem. Som rada, ze nie som sama, co ma zvlastne sny pocas tehu 😀 😀 😀

21
20. jún 2010

Dobru noc, vypinam PC...

silvia.vesela
20. jún 2010

@kikuska25
ahoj, tešim sa, že si ho zohnala a uvidis bude ti lepsie! 🙂
Ako sa mas? už sa ti tie bolesti potom neopakovali?

kacena4
20. jún 2010

@memory97 mangel hovori, ze staci len obciansky toho kto ide pre rodny list, t.j. mangelov, tvoj si predsa pozreli v nemocnici pri zapisovani udajov o babatku

memory97
20. jún 2010

@kacena4 dakujem za info, no zdalo sa mi to proti logike, naco im moj obciansky, ked tam nebudem ja 😀 😀 😀

kacena4
21. jún 2010

babenky, zasa nemozem spat, tak tu surfujem, dufam, ze aspon vy sa vyspite - ja som hore od 1:33 😝 a uz ma nebavilo prehadzovat sa v posteli

21
21. jún 2010

Dobre ranko, syn v skole, druhy sa hra a ja pri PC...

@kacena4 , ja som sa dnes vyspala vynikajuco, tak dobre sa mi spalo, vobec som sa nebudila iba raz na malu...

memory97
21. jún 2010

Dobre ranko, ja som sa dnes tiez vyspala veeeelmi dobre🙂))

barinkova
21. jún 2010

ahojte

kacena4
21. jún 2010

caute babenky, tak sa som dnes mala hroznu noc, teda skoro ako den, isla som spat o 1/2 noci a uz o 1:30 som bola hore az do 6-tej, kedy uz zacalo poriadne prsat, potom som zdriemla na 3 hodinky a odvtedy som hore a zatvaraju sa mi oci, tusim si idem lahnut - este ze nemam doma deti ale v stredu idem po ne a mam hrozu z prazdnin ako to snimi zvladnem - taka unavena, nevyspata...
ale dufam, ze PanBozko mi pomoze nejako to dotiahnut do stastneho konca, ta ne 😎

21
21. jún 2010

@kacena4 , no ta jak. O vsetko sa postara.

mirkapal
21. jún 2010

@katulkaaaaaa
@kvietok121 @memory97 Ake krasne bruska mate! 🙂 A memory este aj kremes, mnam 😵

Ten malinovy caj - to je caj zo susenych listov klasickej maliny alebo co? Ja mozno pit budem, este uvidim. Da sa kupit v lekarni?

Tak sa postupne zhromazdujeme na MD 😀

Sny mam aj ja velmi casto, tiez sa mi zvyknu snivat obcas aj poriadne somariny.

@kacena4 A co si robila v noci, ked si nemohla spat? Stare zname zehlenie? 🙂 Prepac, len zartujem, muselo to byt hrozne. Ja teraz v poslednej dobe spavam celkom dobre, musim zaklopat, len nad ranom sa trochu poprehadzujem zo strany na stranu, ale potom zase tvrdo zaspim a vstavam veru pekne neskoro 😀

kacena4
21. jún 2010

@mirkapal co som robila v noci? asi 2 hodky som sa prehadzovala, ale uz som bola ubolena, tak som surfovala po nete, inak sa mi nic nechcelo

carmenn323
21. jún 2010

Ahojte babulenky 😉 konecne sme doma zdrzali sme sa dlhsie uz som stastna,ze som doma 😵 Dufam,ze ste vsetky v poriadku 🙂

memory97
21. jún 2010

@kacena4 neskusala si citat knihu, ta tiez dobre unavi🙂 nejaku peknu o babatkach 😀 no mne pomaha, ked nemozem spat teple mlieko s medom, som to uz viackrat spominala 😀

memory97
21. jún 2010

ja som dnes bola hladat pediatricku a nasla som jednu velmi milu a aj sestricku🙂 uz len babo chyba 😀 😀 😀

carmenn323
21. jún 2010

memory no ako sa mi slinky zbiehaju na ten kremes mnaaaaam 😅 ja este pediatricku nemam 😖 ja som si dnes zohnala pekne nocne kosielky do porodnice s prelozenym vystrihom a pyzamo na kojenie take kratasove 🙂

mirkapal
21. jún 2010

@kacena4 No snad sa dnes v noci vyspis lepsie. Inak, to co pise memory s citanim knihy, je dobra vec, mne sa vecer vacsinou nechce spat, tak si citam knihu o babatkach. Potom zaspim ovela lepsie.

memory97
21. jún 2010

@carmenn323 tak to je super, ked som bola hladat ja, tak pyzamka nemali, iba kosele 😀 a ten kremes bol fakt skvely, musim sa pochvalit,este lepsi ako z cukrarne 😀 😀 😀 mnam🙂

kacena4
21. jún 2010

cafte s tym citanim je to so mnou tazsie, pred nedavnom som skoncila vysku a odvtedy mam averziu na knihy 😀 😝 😢
a tak radsej sedim pri nete - knihu ktoru znesiem citat je akurat biblia a breviar a aj to nevydrzim dlho

barinkova
21. jún 2010

@carmenn323 kde si bola?

carmenn323
21. jún 2010

Boli sme v LV u rodiny 😖

sivema
21. jún 2010

@memory97 -Ahoj.Chcem sa ťa opýtať kde budeš rodiť?

elinka27
21. jún 2010

memory matne si pamatam ze muz tam tusim potreboval oba obcianske a originaly.
Inak pozeram,ze som tu dlho nepisala a ze su tu aj nejake nove babenky,tak stracam prehlad🙂
Ja som zacala prat vecicky a teda poviem vam,mam ich tolko este aj po malom co su neutralne a este som aj nove pre dievcatko dokupovala ze ani neviem ci to vsetko vynosime.Inak uz pomaly zacinam mat strach, lebo sa blizim k 34tt a to sa mi narodil Jakubko, na poslednej poradni bolo vsetko ok,ale to bolo aj vtedy a ... 😒

kacena4
21. jún 2010

@elinka27 drzim palce, nech vydrzite az do konca. ja som tiez rodila 2 deti s malinkym predstihom a lezala v nemocnici pri oboch 3 mesiace s predcasnym hroziacim porodom, a cuduj sa svete, teraz mi nie je po gyn stranke ani makke "N" - drzim palce, nech vydrzis az do augusta

zica1
21. jún 2010

Ahojte kocky, je tu niektora z augustoviek aj z povazskej bystrice?

memory97
21. jún 2010

@sivema budem rodit v Trencine 😉

memory97
21. jún 2010

@elinka27 dakujem, asi sa tam budem musiet zastavit,ci budu chciet obe obcianske, ale i tak mi to nedava logiku, ked tam maju aj nas sobasny list😉 bud len kludna a mysli na nieco pekne, aby si si porod neprivolala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre