♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
15. júl 2010

@tiffanka to by bolo dobrééé môj chlapček by sa volal Nikolka 🙂 🙂 🙂 ja som mala vždy jasno len v tom dievčenskom mene 😝

tea333
15. júl 2010

@tiffanka tak ja si myslim ze dietatko si najlepsie zvykne na take, s ktorym je mamka najlepsie a uplne bezvyhradne stotoznena, lebo ked vyberie svoje naj naj vybrate meno,do kt. je zamilovana, bude ho vyslovovat s tym najvacsim nadsenim, horsie je to ked muz a ine deti vyberaju meno, alebo chlap tlaci aby sa syn volal po nom a mamka nie je uplne nadsena..podla mna ako so vsetkym, nase deti su velmi senzitivne na to co a ako hovorime a vsetko vycitia 😉

groka
15. júl 2010

miske gratulujem,super sprava,len nech su zdrave
cakame na info od nej,pisala ze napise,ze bude mat net u seba 🙂

tiffanka
15. júl 2010

@liba78 😀 😀 😀 Teraz som sa schuti zasmiala 😀 Čo takto Nikolas ? 😀 😀 😀

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 kráásne povedané 😉 Tak je to aj u nás, ja som vymyslela meno Jakubko, mužíčkovi sa to ako tak pozdávalo, no ale dcéram vobec nie 😀 Tak som im povedala, že oni môžu vybrať dievčenské. Staršia navrhla Terezku, zapáčilo sa mi, takže už máme vybraté 🙂 Jakub, alebo Terezka 😉

tiffanka
15. júl 2010

@groka Prečo nemáš foto? bola nádhernááá 😒

tea333
15. júl 2010

@tiffanka ja by som nevydrzala nevediet pohlavie 😨
ja som to vedela uz v 11tt 😀

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 Nie? 😀 Ja práveže ááno... Pre mňa je to najvôčšie prekvapenie na tom všetkom 🙂 Ani pri dcérach som nevedela, a vôbec mi to nevadilo 😀

saksina
15. júl 2010

ahojte, ked preberate mena, my sme sa tiez tak dohodli s muzom, ze ak to bude chlapcek, ktoreho chce on, vybera meno on a ak to bude dievcatko, co chcem ja, tak vyberam meno ja 😉 Ale je mozne, ze to este pomenime.

Inak mavate uz poslickov? Ja nie. Ale to zena nemusi mat, ci ano? Ja vobec neviem, ako to s tymi poslickami je...

liba78
15. júl 2010

@tiffanka tak vidis a teraz prichádza kameň úrazu. Chlaci moji sú Maťko a Kubko, mám pocit že sa k nim hodí len slovenské meno ... 😝 A na tom sa nevieme dohodnúť... Ešte ten Adam, len keby si ho nedávala kámoška ☹ ☹

tea333
15. júl 2010

@tiffanka zavidim ti trpezlivost 😎

tatulienka
15. júl 2010

@tiffanka ja to tipujem na Terezku... 🙂

tiffanka
15. júl 2010

@liba78 Jááj, veď to... Aj moje dievky chceli Adamka, ale manžel má s jedným nie bohvieaké skúsenosti, tak nechce aby sa tak volal jeho syn 😀 ... Janko, Jurko, Vladko (síce to už nie je také slovenské... 😒 )... ??

tea333
15. júl 2010

@liba78 mne sa Adam paci, moj brat je Adam a vzdy sa mi pacilo 🙂

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 Hehe, určite by si to aj ty zvládla 😉 Možno pri ďalšom... 😉
@tatulienka uvidííme 😀

tea333
15. júl 2010

@tiffanka nezvladla, ja som ten tip ze to musim vediet vsetko hned 🙂
aj veci som kupovala chalanske, tak som mala vyhodu,aj ked da sa v pohode kupovat aj asexualne modely 🙂

helen1007
15. júl 2010

@elina313 ahoj včera som tu nebola, tak teraz čítam ohľadom kojenia. Včera sme mali sedenie s laktačnou poradkyňou. skús si pozrieť túto adresu snáď ti to pomôže http://sites.google.com/site/vasamamila/ 🙂

tiffanka
15. júl 2010

@tea333 Veď mi máme teraz všetko takéé 😎 Biele, zelené, žlté, tyrkysové, oranžovéé 😀 😀 ale kočík si dáme asi sivo modrý, kukni : http://www.e-kociky.sk/?267,mustang a varácia č.08 😉

groka
15. júl 2010

@tiffanka dnes viacerym zmazali foto,aj u nas v snazilkachmbudem tu mat babiku a neskor sa vyfotim s mojim 2 detickami

mirkapal
15. júl 2010

@groka to ale nebola tvoja fotka, vsak?

tea333
15. júl 2010

@groka tesim sa na fotku vsetkych troch 😉

kvietok121
15. júl 2010

baby zo mna leje, namalovali sme jednu stenu a potoky vody zo mna, ideme na nu kreslit zvieratka
@tea333 to si dobre napisala suhlasim s tebou

denisocka
15. júl 2010

tak ja som po dnešnej poradni vraj otvorena na 2cm , pred týždnom som ešte hrdo držala len s otvorením na špičku prsta . no ako ma pošprtala tak som cely čas na naákupe aj v aute mala tlaky ,ako ked som šla do porodnice so šimonom,nie bolesti,len tvrdnutie a tlaky a kus boleli kríže. tak mi začalo už aj nejako lepiť,že už to fakt može prisť kedykolvek,hlavne po tom pošprtaní na poradni . vaj by bola dokyna rada,keby som vydržala do 30.7,ale že je to malo reálne,tak aspon do 21.7 ked ma službu a ak vydržím viac,tak sa na poradni 23.7. rozhodne,či tam už ostanem ležať

denisocka
15. júl 2010

😉

denisocka
15. júl 2010

kurnik,kde zmyzla fotka 😀

kvietok121
15. júl 2010

@denisocka teraz sa to rychlo meni zo dna na den, ja som tiez minuly tyzden nebola vobec otvorena, netvrdlo mi brusko, teraz uz tvrdne, a tiez sa neviem dockat co povie nabuduci tyzden na poradni ...

kvietok121
15. júl 2010

@denisocka super fotka si poriadna kocka

mirkapal
15. júl 2010

@denisocka ja idem na kontrolu zajtra, som tiez zvedava, co sa dozviem. Mam pocit, ze tak skoro rodit nebudem, nemam vobec ziadne priznaky a aj sa citim uplne normalne. Panecku, ked tak rozmyslam, som rada, ze zatial neviem, kedy sa mala narodi, lebo by ma to len vystresovalo. A pekna fotka 🙂

@kvietok121 ako casto chodis na kontroly? Raz za dva tyzdne? Lebo ja teraz musim chodit kazdy tyzden...

liba78
15. júl 2010

@tiffanka krásny kočík, ja už mám svoj aj doma. Chcela som cam x3 - červeno-čierny /pre našu slečnu 😅 / a tak asom už nechcela meniť ani farbu, a ani značku a kupila som ho aj pre chlapčeka. Moji synovia ho schválili a vlastne aj vybrali.
@denisocka super si kočka aj s tým bruškom 🙂 🙂

denisocka
15. júl 2010

bhaby,ja som od 22tt ležala čo som mala mäkkší krčok a ovotrena na špic prsta zvonku,ale ešte minuly týž.dokyna vraví,že sranda že držim rovnako,bez zmeny...tak nam dovolila sex 😀 po 7,5mes,ale ten sa nerata,bo to vyšetrenie je viac ako taky sex 😀 ale začala som upratovať a aj maleho som nosila na rukách a kukajte tu,za týžden aka zmena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre