♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
28. sep 2010

@katulkaaaaaa pekná fotečka. Ja sama neviem čo bolo. Celý deň bol strašne uplakaný. Spal len 3xpo 10-20 min. Aj to na rukách. Vykakal sa normálne.Papal, potom vracal.... Ale má stále tie sople. A ja mám ešte dnes posledné antibiotiká. Tak dúfam, že bude lepšie. 😉

liba78
28. sep 2010

@lji Asi sú rovnakí, ale aspoň poľutovať ma mohol, ja som nič iné nechcela. ☹ ☹
možno ešte masáž nôh a krku 😉

groka
28. sep 2010

@lji krstite na V.L ? 😀 chapes skratku,lebo my 10 v G.mali sme 3 ale fararovi to nevyhovuje
a co si obliekas?ja potrebujem nejaky obchod tu u nas kde zozeniem na seba lebo tie cisla co obliekam su strasne

groka
28. sep 2010

caute baby
ako?
ja som zacala trosku pracovat na sebe,zacala som jest menej a sladkosti nie a vcer sa krotim kym sa da

jankasramka
28. sep 2010

@lji no leon- tu kde byvam - je mesto s druhym najvecsim poctom pichnuti skorpionmi celosvetovo. a naviac umrti 😒 . ale najviac je tu takych malych hnedych skorpionov (najjedovatejsie na svete- viac ako cierne). normalne 80% ludi co poznam boli pichnuti minimalne raz.aj mm. ja som zatial vsetkych len videla a cakam kedy pride na mna rad 😖
vraj ked ta pichne tak to boli ako zeravy kliniec ale nesmies spanikarit lebo ti rychlejsie prudi krv a mozes sa zadusit skor nez dojdes do nemocnice. no dakujem pekne. ja by som nielen spanikarila ale aj sa pekne posrala 😖
mam stastie ze nasa macka ich nejak specialne odchytava. uz som nasla zo pet ulovenych a ona stale zije!

http://www.eluniversal.com.mx/notas/492525.html
pisu tam ze len v jednom z miest mali zaevidivanych za rok 32 000 pichnuti 😲

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@jankasramka jani no mam dost,tak davajte a seba pozor 😲

jankasramka
28. sep 2010

@liba78 ja som v jednom polskom casopise citala ze: uz v tehotenstve navyknite manzela aby masaz noh patrila k vecernej rutine.....ha-ha-ha.
chybal mi tam navod ze ako ho navyknut...

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@liba78 aj nas ma stale tie sople jeden den dobre druhy den katastrofa,vcera mi dr dala sinupret tak uvidime,vyrazky uz nemame konecne

jankasramka
28. sep 2010

@katulkaaaaaa stale lepsie ako ten libyn kon na hlave 😀 😀 😀 . to fakt som radsej spokojna so skorpionmi....

jankasramka
28. sep 2010

@katulkaaaaaa a davala si tvoje mlieko na vyrazky ci to zmizlo same?

lji
28. sep 2010

@groka hej na lapáši 😀 😀 i ked tam nebývame ale už ked sme tam mali svadbu tak sme to chceli odbaviť znovu s ním už ked nás pozná 😀 ale tiež sme chceli už tento víkend aby sme odbavili manželove promócie s krstom ale tiež nejak nebolo možné 😔 a čo si obliekam? no ja mám problém že si musím zúžoť nohavice lebo sú mi hrozne velké ale neviem kedy ako 😒 a nejaké triko aby bolo slušné a včera som si kúpila v tescu ružovučký svetrík tam majú aj na na mna ako na slona tak som to využila 😀 a aspon budem ladiť s malou 🙂

@jankasramka asi by som sa radšej odsťahovala 😝 ale to asi len teraz hovorím kým mi také nehrozí že? 😅 asi som zhýčkaná týmto prostredím že tu také veci nehrozia.

@liba78
@jankasramka MASÁŽ NôH !!!! 😕 😕 keď som ola fakt zúfalá tak som začala veeeelkou obklukou hovoriť o masážach s tým že ale ja nechcem aby si mi spravil masáž to ti len tak hovorím.nedúfala som že pochopí ale on pochopil!!! ale trvalo to velmi krátko aby si moje nohy uvedomili že sa ich niekto vôbec dotýka 🙄 takže na rok má muž nadrobené s masážami 😎

liba78
28. sep 2010

@jankasramka Jani asi by som odtiaľ rýchlo zdrhla 😒. To v tom polskom časopise je dobré, u nás to tak bolo. Ale len kým som bola tehotná. A strááášne zle sa od toho odvyká. ☹ ☹ Možno by som tú masáž dostala, lenže teraz keď mm príde domov, už nejdem s ním pozerať telku. Vždy som tááák unavená, že ponáhľam len do postele. Alebo kúpem a kojím, nosím a tak. 😖
@katulkaaaaaa ja mám teraz antibiotické kvapky, ale nejak stále rovnako. 😒 A ten sinupret mu máš dávať ? To ti dala doktorka ?

evanns
28. sep 2010

baby dobre raaanko...musim sa pochvalit...sme spali od 22:00 do 7:30 len s jednym krmenim o 03:00...a uz zase spi 😉 😉 😉 som zvedava kedy ju tolke spanie prejde...potom sa zblaznime ☹
dnes ideme do poradne...som zvedava kolko vazime 😝
co sa tyka mm, uz som ho nechala 2x sameho s malou, bola som 3 hodiny u kadernicky...juuuuj jak bolo fajne a potom este raz na masazi, kedze on ma odmieta masirovat 😝 tak nech sa stara, ved je to aj jeho dieta...ale musim ho pochvalit, boli uuuuzasni

liba78
28. sep 2010

@lji prosím ťa, keď zužuješ nohavice, lebo sú ti veľké, ako môžeš vyzerať ako slon ?
Ja nechcem zužovať nohavice, chcem sa len do nich vpratať 😝 😝

liba78
28. sep 2010

@evanns závidíííím 😔 Túto noc som bola hore 4x ☹

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@liba78 ano sinupret mi dala dr,preco? 🙂 este aj fenistil,ten som este nedala

lji
28. sep 2010

@liba78 nenechaj sa zmýliť, ja som iná váhová kategória ako vy babenky 😀 keď som bola tehotná a pred tehotenstvom som bola velryba (teda ked som sa pretáčala na posteli som si nadávala že som vorvaň), teraz som už iba slon 😅

katulkaaaaaa
28. sep 2010

@jankasramka ano moje mlieko som len davala a teraz ma krasne cistu tvaricku

akika722
28. sep 2010

@jankasramka AHOJTEEEEEEEEEEE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
pavuky,hady hmyz 😲 ja by som skolabovala...ked sa občas stane že na wc je hajzlovy pavuk tak radšej počkam do večera na mm pokial pride z prace aby ho zlikvidoval,ja tam NEPôJDEM..ja ťa obdivujem,žiť pri takom niečom,ale z toho konika som sa narehotala,akože tiež ich nemusim,no našťastie tu ich nevidim,ja sa ešte tak bojim chrustov,to by som dostala infarkt kebby na mna skočil,a pavukov,hadov,a všekeho hmyzu čo existuje..a to bude asi tak všetko 😎
@lji aj ja chcem zužovať nohavice 😔 ale ved na fotke vyzeraš dobre 😉

lji
28. sep 2010

@akika722 posledné slovo - nenechajte sa zmýliť 😉

inak ale fakt mať také živočíchy pri sebe, brrr. ja som v noci cgytila hysák že máme v izbe myš 😢 niečo tu šramotilo mm včera povedal že vedla v garáži asi nejaká myška oxiduje. brrr 😖 ak tu niečo cez den uvidím tak vyletím z kože 😔

akika722
28. sep 2010

@liba78 emulips mi posiela už priliž dlho ešte stale ho nemam... ☹

akika722
28. sep 2010

@lji ešte že byvam v bytovke 😀 tu hrozi len hajzlovy pavuk,komar,mucha a mm 😀 😀 😀 😀

kikuska25
28. sep 2010

@akika722 jeeej ake mile ze si nezabudla mam pokazeny laptop a ja som tak stresujuca mamicka ze sa od samka neviem pohnut vobc nemam cas na nic velmi sa o neho bojim aj ked nemam dovod a aj ked kludne spinka ja sedim nad postielkou ako blbec boze ja som prve 2tyzdne myslela ze zostanem na nervy ź toho ako som mala o neho takz strach aby sa mu cosi nestalo..inak drobec je uzasny rastie ako z vody uz ma 60cm a 5,2kg taky maly valibuk je zdravucky len nam ocka hnisaju tak chodime na preplach ale inak je ok len ja musim prestat byt taky stresak..opatrujte sa a nech ste zdravi..

akika722
28. sep 2010

@kikuska25 jéj no ahoooj,to je normalne v ed je to tvoje prve ja som pri Paťkovi bola podobna teraz beriem všetko tak pirodzene ovela menej stresujem jasne že sa o neho bojim ved je to moj chrustiček ale viem že doma s maminou sa mu nič nestane 😉 no tak už ste fešaci velky 🙂 🙂 🙂 ak sa bude dať tak nam píííš 😀

kvietok121
28. sep 2010

@memory97 cez net na tej stranke co som ti poslala prisli mi hned na druhy den

21
28. sep 2010

My si umelo vyrabame stresy zo zvierat-teda pre vas stresy, my sa z toho tesime..., ze chovame hada!!!

kvietok121
28. sep 2010

@kikuska25 je ahoj uz si tu davno nebola, zmen si v profile ze uz samuelka necakate ale ze uz ho mate, aby sme vedeli kolko mate tyzdnov

kvietok121
28. sep 2010

@katulkaaaaaa aj u nas to tak je s mm tiez moj malicky pod k tatinkovi, potom to vsak zacne pod ideme za maminkou, maminka my placeme, maminka pomoz nam, maminka asi chce byt pri tebe ... a uz je po oddychu preto sa radsej vytratim na nakup vsak hodinku musia nejako vydrzat nie?

liba78
28. sep 2010

Baby ja som nevydržala a zobrala som ho do kočíka. Tak sme utekali z parku, lebo začalo pršať. ☹ Ale hlavne, že tam nereval. 😉
@lji akika má pravdu, vyzeráš dobre.
@akika722 tak jej napíš, čo sa deje. Ja som to mala tak za 3 dni doma. Ale mala tuším takú istú banku, takže prevod bol rýchly. Ale určite jej napíš. Mala dobré hodnotenia 😉 Ešte mi potom poslala aj mail s ďalšími informáciami. 😉

@kikuska25 teda, tiež pekne rastiete, musíš nám častejšie napísať, aby sme vedeli či si v poriadku. Ale neboj veľa mamín nestíha chodiť. 😉

liba78
28. sep 2010

@katulkaaaaaa som sa naň pýtala, lebo som ho kupovala teraz Maťkovi. Nevedela som, že ho môžu takéto malé chrústiky. Uvidíme, či do piatku zaberú tie kvapky, ak nie vyskúšam aj Sinupret. Aké máš dávkovanie ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre