♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
5. apr 2011

@seagull2404 tak vsetko naj k meninkam!!!

mirmaj
5. apr 2011

@seagull2404 tak som sa trafila 😉 dakujem

veve10
5. apr 2011

@memory97 pozrela som si ho - vyzera nahodou zaujimavo. Taka golfova klasika...ale ma kopec plusov. Preklapaciu rucku, odpruzene zadne kolesa, polohovatelny chrbat a aj nohy, celkom fajn cenu a dokonca s plastenkou a nanoznikom v cene. Bolo by fajn ho vidiet na zivo - pozriem ci ho maju aj niekde v Ba. Dik za tip...si zlata! 🙂

eis4
5. apr 2011

teraz sa riťka zobudila a je chvalabohu vysmiata 🙂 asi ten čipok pomohol

eis4
5. apr 2011

@seagull2404 všetko najlepšie 😉 😉

vladka84
5. apr 2011

Ahojte 🙂 tak my sme uz boli aj na nakupe, lebo doma ako po vykradnuti, ani varit nebolo z coho a moj mm mi zavola, ze dnes pride neskoro...tak budu spagetyyyy 😀

@mirmaj @seagull2404 vsetko najlepsie k meninkam 😉
@akika722 aj drobcovi k mesiacikom 😉

idem vas docitat...

seagull2404
5. apr 2011

@evanns @eis4 @vladka84 dakujem 🙂

baby, mne normalne prihorel obed pre Tamarku ☹ zaspala, ja som ju chcela pofotit, samozrejme, kym som si vsetko nastavila, tak som ju skoro zobudila, lebo sa dostala uz asi do fazy lahkeho spanku (nastastie som ju este uspala) a len citim taky cudny smrad, kuknem do kuchyne, skoro ma porazilo ☹ ☹ ☹

alure
5. apr 2011

@seagull2404 tak môžeš variť odznova 😒
Blahoželám k meninkám 🙂

seagull2404
5. apr 2011

@alure dakujem 🙂 no, toto sa mi uz davno nestalo, lebo blbnem s fotakom a mam rozrobenych 1300 veci naraz 😀

alure
5. apr 2011

@seagull2404 to nevadí moja....máš doma prípadne niečo hotové v zásobe? ja mám doma pár fľaštičiek ,hlavne keď ideme plávať a deň pred tým som nevarila...varím väčšinou len na dva dni ...

akika722
5. apr 2011

@mirmaj všééééééééééééééééééééétko naaaaj ♥
@vladka84 dik moja 😉

vladka84
5. apr 2011

@kahlan1 to fakt? tak ja teda vyskusam este tuto a uvidime 😕 dakujem za info 😉

seagull2404
5. apr 2011

@alure nemam, ale uz varim dalsie, pohoda, Tamarka nechce kupovane, normlane ani usta neotvori, skor mam v mrazaku nieco, ale to tiez nie je lahke to do nej dostat

vladka84
5. apr 2011

@seagull2404 to sa uz aj mne stalo... a prave ako @alure pise, vytiahla som hotovku zo zasoby 😉
inak, Karinka ma vyhadzane licka - dala som jej ovocnu vyzivku z DM babylove od 4mes. a nevsimla som si, ze je tam aj pomarancova stava v tom 😠

mirmaj
5. apr 2011

@vladka84 @akika722 dakujem 😉
@seagull2404 aj mne sa to už stalo, ked som je to dala variť do takého maleho hrnčeka že ved je toho malo, tak aj malo vody sa tam zmestilo a rýchlo sa vyvarila 😝 odvtedy varím radšej v menšom hrnci a tiež som potom rýchlo ešte uvarila druhé, kedže su to také nenaročnejšie obedy ešte da sa to stihnúť 😉
@vladka84 myslíš že z toho? ja som kedysi už dala tamarke mandarinku a len tak ju cuckala a nič jej z toho nebolo, ale 2x som to radšej neriskovala 😉

kahlan1
5. apr 2011

@seagull2404 mne tak prihorel v piatok a hrniec az siel do kosa

vladka84
5. apr 2011

@mirmaj myslim, ze ano... lebo na obed jedla zemiak + spenat + zltko - to jedla aj predtym normalne a poobede mala tu vyzivku...nic okrem toho nejedla a ani ja nic zvlastne, zeby to mala z mojho mliecka... ale ked jem pomarance ja, tak jej to nevadi, no teraz asi takto na to reagovala... 😒

katulkaaaaaa
5. apr 2011

ahojte baby vy taaak pisete..mi sme stavali o 5tej teraz uz ma druhy spanok 😕 varim mu obed a potom hajde na vychadzku,dnes som zlozila sportak tak vecer hodim foto ako sa mu pacilo 😉
nam asi idu vrchne zubky lebo slinta neskutocne a kojime 4krat za noc...som rozmyslala ze by som skusila v noci cajik dat @vladka84 neskusala si?@eis4 citam ze aj ti si mala kojacu noc

seagull2404
5. apr 2011

@vladka84 my sme sa minule tiez vyhadzali a riesila som, ze z coho, ale dodnes som na nic neprisla; nic extra sme nedavali, ale dnes i vcera som dala mango s jablckom, tak cakam, co bude...
@mirmaj ono by asi bolo jedno, v akom hrnci som to varila, ja som na to zabudla ako na smrt 😀
@kahlan1 tak takto mi raz prihorela cervenea repa, ale ocot to zachranil 😉

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@akika722 malinkemu pusinku 😉 a ti sa uz prestan podcenovat draha si krasna mlada baba teraz trosku pri sebe/aj ked si nemyslim/ ale sak draha mas 24r som si az teraz vsimla sak to das dole lavou zadnou 😀 ja chudnem s @mirmaj s tebou tak nezufaj stale 😵 ja som mala zraci tyzden ale teraz sa zase snazim cvicim....a nezerem! @mirmaj vsetko naj 😵
@evanns ahoj moja sak ja mam pocit ze posledne dni nestiham citat a nieto pisat,cela som akasi zabrzdena ale myslim na teba 😵 vcera som ta obdivovala ako varis peres a vsetko v noci ja som o 21hod k.o film som nevidela ani nepametam....

katulkaaaaaa
5. apr 2011

@seagull2404 vsetko naj 😉 aj mne minule prihorel obed pre maleho,pohoda 🙂

evanns
5. apr 2011

@mirmaj joj vsetko naj!!! 😉

evanns
5. apr 2011

@katulkaaaaaa ju moja ale ja nemozem spavat takze to neobdivuj...radsej by som bola keby som bola schopna nejakeho 8 hodinoveho spanku 😒

majka35
5. apr 2011

@seagull2404 krásne meninky prajem 🙂

majka35
5. apr 2011

@evanns ta o dzešatej?

alure
5. apr 2011

@katulkaaaaaa mojko tak to máš za sebou zase noc ☹ dúfam že už to bude dobré a konečne sa augustovčatká prestanú trápiť so zúbkami
čo si mi komentovala fotku na fb,tak to bola momentka na firemnom večierku 😉
@vladka84 zásoby treba mať 😉
@seagull2404 mne zas malý najprv nechcel domáce ,tak sme sa rozpapali na hotovkách a teraz mu je to viac menej jedno ale snažím sa vraiť mu čo najviac ja doma.
@akika722 čo to čítam mojko 😠 zase sa podceňuješ? aspoň z príspevku čo ti odpisovala @katulkaaaaaa no no no !!!

vladka84
5. apr 2011

@katulkaaaaaa neskusala, lebo my nepijeme z flase, akurat teraz som kupila tu Avent s naustkom, tak si sem - tam potiahne, ale cica je cica, tu ziadna flasa nenahradi 😀 inak, ja si myslim, ze to len teraz ma take horsie noci, lebo zlostia zubky, ale inak vie aj spinkat tak, ze vstane len dvakrat...ale kedy to bolo naposledy? nepamatam 😝 no zase som rada, ze ju prsnikom viem "ukludnit", aj ked mala teplotu, aj ked je unavena, mrzuta, smadna, hladna, cica nas zachrani 😉

hajatanufus
5. apr 2011

@memory97 dakujem ano ked budem na sk si ho kupim a poslem cez kuriera aby som mala keby nieco lieky ziadne neberiem len co mam na stitnu zlazu a kyselinu listovu co mi predpisala dr a okrem toho este mozem paracetamol ten mi dnes kupil mm ale zatial si ho nedam radsej si dam cesnak ten ma atb ucinky vyzera to tak ze mam nejaky zapal priedusiek alebo nieco podobne lebo ked kaslem tak ma boli na hrudniku a hlas sa mi uz vratil a pomarance a ostatne vit budem papat len musim poprosit mm nech mi kupi lebo mne sa dnes nechce ist do obchodu lebo mame velmi zle pocasie prsi fuka a je len 10 st 😠 INAK TEN KOCIK VYZERA SUPER A je tam pisane ze golfovy kocik takze si to dobre napisala mozno ze ho kupim aj ja 🙂

majka35
5. apr 2011

@alure no to si ma nepotešila, ale beriem barborku takú, aká je ... vie byť aj neskutočne úžasná, napríklad aj dnes v noci, ja som spala, ona vyšla z postieľky, som myslela, že ako obvykle, ide sa vypiškať, no ona sa naklonila nad moju hlavu a mamí, mami, mamička, keď som sa jej opýtala, že čo je barborka, veď kľudne piškaj, tak mi povedala: nechcem piškať, ja len že ťa veeeeľmi ľúbim ... som nemohla potom ani zaspať z toho nádherného pocitu
a tiež neuznávam dohováranie, keď má amok, tiež ju posielam do svojej izby porozmýšľať o sebe ... ale najhoršie je, že ten amok niekedy chytím aj ja 🙄

vladka84
5. apr 2011

rano som sa potesila, ze nemusim vyvarat a urobim spagety a teraz som sa taaaak porezala na konzerve 😒 ja neviem co som taka mlandrava 😕
@evanns a nevadi ti, ked tak kratsie spis? lebo mne kedysi tiez stacilo 5 - 6h. spanku a bola som ako ruzicka a teraz? vcera som zalahla o deviatej a vstavali sme o siestej, takze devat hodin, no ja som bola rozbita ako keby som ani nespala 😲

seagull2404
5. apr 2011

@katulkaaaaaa @majka35 dakujem 😉
@alure ja som ju skusala naucit aj na kupovane, aby ked nahodou nebudeme moct domace, ale ju z toho napinalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre