♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. sep 2010

@liba78 ja asi dnes nedam a zajtra zavolam dr.čo s tym aj ked viem že nič nevirieši 😖

akika722
5. sep 2010

@liba78 dala som link do fotoblogu som zvedava na reakcie ostatnych mamičiek 😕 ja neviem doteraz som mu to davala ale no neviem aj sa bojim už

lucia20
5. sep 2010

@alure musim pohladat ten link. som zvedava.
tesime sa velmi. mozno uz v piatok bude doma. nakoniec sme to vyriesili tak, ze cez tyzden budem za nou chodit od 8.00- 17.00hod. aspon tak s nou budem.

lucia20
5. sep 2010

@akika722 maly patko je este prechladnuty??? ja som vzdy davala urologicky caj. kym to nebolo na antibiotika.

lucia20
5. sep 2010

@akika722 inak, malinka nedostava vigantol. ani v porodnici ho nedavali babatkam. a ja som pri babach davala prvy mesiac a potom som vzdy zabudla. 😖

lucia20
5. sep 2010

@akika722 ja by som ho nedavala. aj ked nie je toxicky, ale nevies ako zareaguje v takom malom telicku.

alure
5. sep 2010

@lucia20
predstav si už je to neexistujúca stránka :(
písalo sa tam o tom že nejak škodí a že treba nahrádzať zatiaľ vitamínom D

lucia20
5. sep 2010

@alure ja som to nasla na tom linku, co ma akika v blogu....

akika722
5. sep 2010

@lucia20 no zda sa mi že hej stale piška des v noci ok ale pred tym sa 2 n oci popišal a hrozne plakal hambil sa zato 😢

akika722
5. sep 2010

ale ako vidim mamičky to nejak neriešia asi im je jedno 😕 myslim tie čo som to dala do blogu 😝

akika722
5. sep 2010

@alure mne ju v pohode načita

alure
5. sep 2010

@lucia20
@akika722 asi mi zblblo pc 🙂 ale hlavne že ste to našli a prečítali si..ako to idete riešiť? My sme síce už boli v prvej poradni,ale Dr. čaká na Denisovu kartičku poistenca alebo prihlášku a potom mi predpíše recept. Vy dávate vigantol?

lucia20
5. sep 2010

@alure my uz mame karticku. :D vlastne uz je vsetko vybavene.
no ja to budem riesit bez vigantolu. nema ho teraz a ked nie je 100% tak jej ho isto nebudem nasadzovat. nebudem riskovat.

@akika722 mojka, ja by som ti radila lekarku a antibiotika, lebo toto sa velmi rychlo zvrhne a potom budes plakat s nim. ja som to zazila u deti dvakrat, ale uz nikdy viac. hrozny pocit...

lucia20
5. sep 2010

ozaj babulky, chcete pocut halusku??? lucka ma v rodnom cisle za lomitkom 1448, katka ma 1442 a tatianka 1448. 😀 😀 😀 lahke na pamatanie, no nie? :D

akika722
5. sep 2010

@alure poradnu mame v stredu 😒 zatial som davala ale asi nedam teraz jedna baba mi do blogu písala že nedava vôbec

evanns
5. sep 2010

@alure na zlatu zilu je naj FAKTU mast a capiky...ja som mala ako slivku velku a ma preslo za 3 dni...drzim palce

majka35
5. sep 2010

ahojte dzivčonky ... konečne mám čas sem prísť ... mňa bolí celé telo, normálne mám svalovku 🙂
@lucia20 úžasné, úžasné, úžasné ... som si prečítala, ako Tánička prospieva a som mala slzy na krajíčku ... krásne si to napísala ... blahoželám a teším sa s tebou

liba78
5. sep 2010

@akika722 ja dávam vigantol len pár dní, naša detská nariadila nasadiť až keď mal 3 týždne. Zajtra jej tiež zavolám a uvidím. 😒
@lucia20 tie rodné čísla máš ozaj super, ľahko sa to pamätá. Ja si pamätám len moje, deti a muž majú zložité.
@vladka84 ako ti je ? Bolesti boli v noci ?

liba78
5. sep 2010

@majka35 z čoho máš svalovku ? Nedá ti malá ani chvíľku na oddych ?

liba78
5. sep 2010

@akika722 teraz som sa pozerala (koník píše), že Samko má presne 1 mesiac, ako to rýchlo ubieha. 🙂

memory97
5. sep 2010

@lucia20 mala je nadherana🙂 pribera teda riadne drobcek jeden🙂

lucia20
5. sep 2010

baby, dufam, ze sa nenahnevate, ale len tak pre pobavenie. tomuto sa vravi nedostatocne velky mrazak. :D

lucia20
5. sep 2010

@memory97 dakujem. ja vravim, ze ona musi vsetko mlieko viazat na seba..

baby, denne vypijem cez tri litre tekutin, ale idem iba trikrat na wc, myslite, ze vsetko ide do mlieka???

lucia20
5. sep 2010

@majka35 dakujeme. si zlata...

@liba78 ja si pamatam vsetkych piatich. lebo s muzom sme v rovnaky den narodeni, takze tam je to jednoduche a za lomkou mame rozdielne len dve cisla. takze sa jednoducho pamataju vsetci. :D
len som sa smiala, ze ake stastie sme mali, ze take velmi podobne alebo rovnake cisla sme chytili. :D

liba78
5. sep 2010

@lucia20 mohla by si mať také šťastie aj v LOTE 😀
Koľko šuflov má tvoj mrazák ? Ostáva ti niečo na zmrzlinu a mäsko ? Tvoja Tánička bude mať materské mlieko do piatich rokov 😀

majka35
5. sep 2010

@liba78 som v jednom kuse v pohybe ... pomooooc 🙄 v tehotenstve som sa tak nehýbala, telo nebolo zvyknuté 😀 😀

lucia20
5. sep 2010

@liba78 no mrazak ma len tri supliky a v tom tretom sa tlaci spenat, kopor a flasky mlieka. vsetko ostatne sme museli odstahovat k babke. :D

akika722
5. sep 2010

@liba78 ano ma mesiac,hm...asi preto sa dnes dožaduje papať 2x tolko...oslavuje... 😀 😀 😀
@lucia20 waw no sila kolko fliaš....maš zasoby pre všetke 3 deti na rok 😀 😀 😀

kvietok121
5. sep 2010

@liba78 aj ja sa uz mam lepsie len s tym mlieckom mame problem ach jo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre