♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
14. feb 2011

@liba78 mne sa ten lev velmi pacil ale ten suchy zips je trosku zle vymysleny, mateo si to jednym svihom strhne a je po parade. takze u nas to ucel nesplnilo, teraz mu davam radsej take boticky aby sa natahoval za nohami....
@eis4 wow, ty si riadna kocka fakt. myslim ze tebe kratke vlasy seknu. ale tu cervenu si nechaj, ta je super podla mna s modrymi ocami.
inak aj ja som uz rozmyslala ze sa vykosim lebon teraz chodim cvicit kazdy den a vraciam sa spotena jak mys a dlho mi trva umyvat a susit....

danulienka35
14. feb 2011

@eis4 mne sa velmi paci uvidis musis sa predovsetkym sama rozhodnut

evanns
14. feb 2011

baby krasny vecer prajem...

davam do pozornosti... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4869 som dnes robila a pridala som brokolicu...mnaaaaam...sa pre nas na diete 😀 staci vynechat syr 😝

eis4
14. feb 2011

@liba78
@akika722
@jankasramka
@danulienka35 díky baby za pomoc.tak vlasy pojdu dole ešte tento týždeň 🙂
idem spinkať dobru nocku aj detičkám,zajtra vás dočítam dnes sa mi už nechce klipkaju mi oči 🙂

danulienka35
14. feb 2011

@eis4 pekne snicky i tebe aj Nelinke

danulienka35
14. feb 2011

asi som tu uz sama hm pojdem teda aj ja haji pekne snicky babulky

seagull2404
15. feb 2011

ahojteeee, ja som taka rada, ze uz zas mozem na PC, straaaaasne ste mi chybali, sem-tam som nakukla, ale velmi som sa nerozpisovala, vikend sme chodili kade-tade, no a v nedelu sa "konecne" dovalila svokra a stale mi nazerala ponad rameno, ale uz je prec 😀 😀 😀 😀
ako ste sa mali? my konecne dobre papame a prekrocili sme magicku hranicu 8000gr 🙂 som neverila, ze sa tam tak skoro dostaneme
musim sa poriadne pozriet, co ste popisali 😉

majka35
15. feb 2011

ahojte babule ... zase krásna noc za nami ... terezka hore snáď kaťdých 30 minút, očká zatvorené a neskutočný plač, neviem, ako jej mám pomôcť

@jankasramka asi si ma zle pochopila, ja sa nechystám rozvádzať, to som len spomenula /a aj to nie pred manželom/, že som mala 100 chutí požiadať o rozvod, aby som opísala intenzitu našej hádky ... my sa s manželom hýdame 2x za rok, ale o to silnejšie a hlasnejšie ... myslím, že v každej rodine vzniknú hádky, u nás je to napäté kvôli deťom, som nevyspatá a vyčerpaná - netvrdím, že vy nie ... ale mne dáva zabrať aj moja barborka ... no nikdy by som od muža neodišla, takú vec by som neurobila deťom, ke´d vidím, že ho zbožňujú, mám muža starostlivého, veď ma poslal aj na víkendový pobyt, aby som si oddýchla, na stretnutie chce ísť so mnou, aby som si oddýchla, takže fakt, janka, ja sa s mojim mužom neplánujem rozvádzať

majka35
15. feb 2011

ináč ste mi navnadili z tými bavlnenými rukavicami na noc, ja mám strašne suché ruky, hrozné dačo, ja si ich umývam veľmi často a preto tým trpia ... našla som si na mmb tie rukavice, tak si ich idem kúpiť

majka35
15. feb 2011

@jankasramka ale ten link je zaujímavý, ani som netušila, že také niečo existuje ... dik 😉

alure
15. feb 2011

@memory97 , @mirmaj , @eis4 , @liba78 , @majka35 , @akika722 , @hajatanufus , @katulkaaaaaa , @jankasramka , @danulka3 Ahojte zlatíčka,ste poklady že na nás myslíte a posielate mi kopu síl a energie.Veľké ĎAKUJEM všetkým za podporu.
Akurát išiel mm s Olim k zubárovi tak som vám prišla rýchlo napísať.
Včera bol mm v škole u riaditeľky a aj s triednou.Chlapec ktorý Olimu ubližuje ubližuje viacerým,je dosť problematický (ale to je každý jeden z nich v škole,každý je svojská povaha a osobnosť ) Najhoršie na tom je že Oliver ani nie že sa nevie brániť ale dosť neadekvátne reaguje na rôzne vonkajšie podnety (je prudko kontaktný po mne ☹ )nedokáže sa ovládať a prepadne pri sebemnšom podrýpnutí,provokácií alebo fyzickom útoku v momente do amoku a začne kričať,plakať a vôbec je mimo.Samozrejme potrebujem momentálne nájsť niekoho kto nám s ním pomôže a budeme pracovať na zvládnutí rôznych situácií.Včera som povolala kvantum psychologov,samozrejme dostať sa k psychológovi na termín "HNEĎ" je asi nemožné,ale kamoš mi dohodil ich psychologičku ku ktorej chodí s malou a sme objednaný na zajtra poobede.rčite vás budem informovať aký postup navrhla a ako pokračujeme...Aj v škole sa dohodli s p.riaditeľkou že si celú triedu zoberú trošku po Lupu a bude tam na hodiny chodiť jedna psychologička,ktorá úzko spolupracuje s našou školou (ale teraz som chcela radu a pomoc od nezainteresovaného človeka,ktorý si vytvorí vlastný názor bez nejakých už daných indícií od učiteľov )
Vaša podpora ma veľmi posilňuje naozaj som vám vďačná maminky moje 🙂

Čo je ale momentálne najhoršie Oliver začal zase chorľavieť a pred dvoma rokmi keď sme mali prvý takýto podnet ma pediater upozorňoval na to že tieto psychické problémy môžu vyústiť až do ASTMY nakoľko je to choroba psychosomatického pôvodu,tak ja nechcem nič zanedbať ale čo najskôr nájsť vhodné riešenie.
Možno by mu pomohol aj kolektívny šport (čo on samozrejme odmieta) 😠

Aňa ani som si nemyslela že nedávno keď som ti radila pri problémikoch s Patim že sa nás to bude opäť týkať a budem sa musieť zase s niečím takýmto pasovať ☹

Prajem vám krásny dník,prepáčte že vás trošku odsuniem bokom,ale toto je teraz prvoradé a dnes máme na pláne si s Olim vypracovať denný plán,kde bude doslova režim čo kedy kde a ako dlho....
Už teraz mi všetky chýbate ale verím že to dáme skoro do poriadku čoskoro som zas u vás.
NNech ste aj s detičkami všetky zdravé,pekne priberajte papajte a v neposlednom rade dobre spinkajte 😉

seagull2404
15. feb 2011

@danulka3 chodis na vlcince k doktorke? ku ktorej?

seagull2404
15. feb 2011

@alure boze moja, teraz az som pochopila, co sa stalo, ja schvalujem tvoj postup-nezaisly odbornik je dolezity najme pre Oliverka, aby si sam vedel so situaciou poradit tak, aby mu to neublizilo, aby nemal rozne traumy a chorlavenie s tym urcite suvisi, brasko mal problemy na strednej s chemikarkou a normalne dostaval migreny a tiez mu diagnostikovali astmu, ked sme to s nim doma riesili a nasli smer, ktorym pojde, astma zrazu pominula a migrena tiez. Budem ti velmi drzat palce a mysliet na vas...

majka35
15. feb 2011

@alure dokonalá, ukážková mama ... viem si predstaviť, čím prechádzaš, ja som mala problémy u barborky podobného rázu, aj keď to nebolo kvôli spolužiačke, alebo spolužiakovi, ale kvôli učiteľke, navštívili sme aj psychologičku, ale tá, mám z nej pocit, nám vôbec nepomohla ... hne´d nástojila na zmene škôlky ... ja som sa strašne kvôli tomu trápila, až raz som naďabila na jednu pani riaditeľku inej škôlky a tá mi otvorila oči ... veľmi mi vtedy pomohla ... držím tebe aj malému strašne silno palce, spolu to dokážete a vyriešite, bude to dlhá cesta, ale zvládnete to ... čo sa týka tej prudkej povahy, viem o čom hovoríš, ja som typický baran a niekedy sa mám problém ovládnuť ... čo ma o pár minút strašne mrzí

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@alure zlatko myslim na Vas,a drzim palce,uplne ta chapem co teraz citis ☹ ozvi sa nam ked sa bude dat 😵

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@majka35 co to citam co ste vcera riesili?sa mi nechce docitavat tych par stran,s mm ste sa pohadali?
aj mi mame niekedy obdobie ze by som ho poslala kade lahsie,ale zase uz si neviem predstavit zivot bez neho...myslim ze takto je to v kazdom manzelstve...a hlavne teraz unava,vecne nevyspate sme ☹

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@evanns ahoj mnaaaaam aka mnamka 😉 ja na vahe momentalne stojim 😠 ale merala som sa a dalsie -2cm su dole z pasa 😝

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@eis4 ti si aka krasna baba 😉 ja som nosila take kratke vlasy ako ma ta blondinka,ale v cervenom,mne teraz maximalne vyhovuje moj strich....ani dlhe ani kratke super na rychlu upravu

majka35
15. feb 2011

@katulkaaaaaa áno, pohádali, ale nepovažujem to za veľký problém, viem, že hádky patira k manželskému životu, kým to nie je na dennom poriadku .. a môj milovaný mi včera priniesol metrovú čokoládu, no mne toto treba 😀

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 jáááj no teda tak mate sladke udobrovanie 😉

majka35
15. feb 2011

@katulkaaaaaa buď taká láskavá a neprovokuj tu, dobre??? 😀 😀 😀 😀 ja mám tiež 2 cm, ale viac

evanns
15. feb 2011

@majka35 😀 😀 😀 to k tym 2 cm viac... 😉
@katulkaaaaaa aj mne idu prve cm dole, ale vaha stoji ☹ neva cm su dolezitejsie 😝

mirmaj
15. feb 2011

@evanns super recept určite ho vyskúšam dakujeme, syr by som nevynechávala len nahradila menej tučným, aj bielkoviny treba 😀
@eis4 určite ten strih pristane máš uzku a pekne tvarovanú tvár 😉
@alure držte sa a budeme na vás myslieť 😉
@majka35 aj u nas to tak je že sa pochytíme občas s mm a hlavne teraz ked nie je všetko tak ako som si ja kedysi predstavovala ake to bude ked budem tehotná a budeme mať deti 😝 vždy som si predstavovala ako mi bude masírovať nohy ked budem tehotná a potom sa o nas starať a ono to nie vždy tak je 😀 😝
@seagull2404 tak si uspešne prežila valentína so svokrou 😀 sme rady že si tu zasa s nami...vy už máte 8 kg? to ste predbehli aj nas určite, ja neviem koľko ma ale myslím že 8kg ešte určite nie 😉

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@majka35 😀
@evanns supéééééééééééér
to moje kura uz je zase vyspate,idem kojit 😉

majka35
15. feb 2011

@mirmaj že masírovať nohy 😀 😀 😀 ani neviem, čo to je ... ono ked nás tí chlapi dobýjajú, tak aj modré z neba nám donesú a po svadbe prichádza realita 😵

a o akom recepte tu hovoríte? aj ja chcem ... som včera robila brokolicové fašírky, mm všetky zjedol, ani na dnešný obed mi nenechal, ach čo ja biedna budem jesť na obed, variť sa mi teda nechce

majka35
15. feb 2011

@katulkaaaaaa moje po celej prebdenej noci spalo aaaaaaaaaž 25 minút a teraz sa tu pri mne rozčuľuje

mirmaj
15. feb 2011

@katulkaaaaaa a to kedy išiel spať ked sa už stihol aj vyspať? 😉
@majka35 @evanns tu dala tento recept, ale ona pridala ešte brokolici http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4869 no ale občas mi ich pomasíroval ale nie vždy ked som chcela 😝 no pre mňa prišla realita už aj ked sme sa k sebe nasťahovali, svadba bola u nas už len formalita 😝 Naša Tamarka začala teraz celkom dobre spávať v noci ale nechcem to zakríknuť..tak klop klop klop...ale inak že okolo 7 mesiaca sa začína babätkam snívať a chýba im viac mamina, tak možno Terezka začína mať pocit že je sama, vyskúšaj v noci pri nej zostať teda ak ešte spávaš vedľa s Barborkou 😉

evanns
15. feb 2011

@majka35 juj brokolicove fasirky milujem!!!!

mirmaj
15. feb 2011

@evanns a ty sa ako snažíš chudnúť? niečo také ako my s akikou?

katulkaaaaaa
15. feb 2011

@mirmaj moja staval o pol 8 a o 9 uz zaspal...a teraz zase je hore...ach jo dieta moje 😀 uz tady vykrikuje...robia to aj vase deti?ja ked jem tak on krici mnaaaam mnaaaam 😀
vcera som mu dala rozok do ruky tak zuzlal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre