♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 tak sa pridaj ku mne :D

seagull2404
22. feb 2011

@kahlan1 ja by som aj hned, len cakam za domov 🙂 lebo tu ani za svet a na mm, kym na neho najdem nejaky argument 😀 😀 😀

alure
22. feb 2011

@akika722 pa pa moja aj ja pomaly pôjdem mňa zase vyhadzuje Oliver lebo si musí upratať vo svojom meste ..nejaký grepolis či čo to hrá...
@danulienka35 jasné to je škoda slov 🙂 no tak aj ja verím že dnešná noc po dnešnom bežnom režime bude ok 🙂 pôjdem aj ja pomaličky do postele...lebo mne tie tri noci dali dosť zabrať zajtra som tu a dohodneme aj stretko ohľadom plávania aj s @katkavv a išli by sme to tam kuk a poprihlasovať detičky,hm? tak krásny večer prajem a zajtra sa na vás teším...

danulienka35
22. feb 2011

@alure ik mojko pekny vecer prajem a vyspinkaj sa krasne 😉

kahlan1
22. feb 2011

@seagull2404 jaky argument .? 😀 sviečky a tak a na argument ani nepomysli

seagull2404
22. feb 2011

@kahlan1 no, to asi tazko 🙂 som si vzala totalnehp antiromantika, ale ja furt do neho a on furt na mna, ze este nie, lebo este mame viac vydavkou ako prijmov, ale to na mna skusal aj pri Tamarke, ale ja viem byt straaaaasne otravna (nie zeby nechcel, len je zoodpovedny)

idem si ja lahnut, zda sa ze to drobec vzdal, necham sa zas prekvapit, kedy sa bude tvarit, ze je uz den 😠 dobru noc

liba78
22. feb 2011

baby aha čo som našla 🙂
http://www.predavamezdvora.sk/

memory97
22. feb 2011

@evanns ano tu kravickovu si pamatam, bola velmi zlata, ma zaujala🙂

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 ahoj moja, ako sa dnes máte? malinká je už v pohode? my dnes máme sedem mesiačikov...a musím sa pochváliť prvý krát sa vykakala na nočníku 🙂 a potom z neho skočila šípku dole tak si pyžamkom rovno utrela riťku...ale bola podarená 🙂 🙂

memory97
22. feb 2011

@evanns som si dala porovnat ine obchody a v tom ceskom, co kupovala akkika bola este lacnejsia 😉 uvidim, co povie polovicka, ci mu kupime tu s jeho menom, este mame chvilku cas, este nemame 9kg🙂

@seagull2404 ako ked ju vyberas z vane, chytis pod pazusky a tahas hore a tento pohyb urobis aj dolu k zemi a mala sa dostkne nozickami🙂

@alure waw tak ja nastupujem tiez od 4.3. na rodicak, som zvedava, ci aj mne taketo nieco vypocitaju, ale poslem tam mm nech mi vybavi vyssiu🙂 inac na ich stranke je uz o vsetkom informacia, som to teraz pozerala, ked som hladala ziadost🙂

danulienka35
22. feb 2011

@helen1007 ahjo mojko GRATULUJEM a posielam bostek,no uzasna prdelka vidis oplatilo sa ju dat na nocnik vsak? no mi v celku uz v pohode mala spinkala celu noc od 22 do 8 a co vi uz hajate mi uz hej od 21,30

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 ďakujem. My spinkáme od 19,00 ešte bude papkať asi o pol noci. Dnes sme boli vonku tak trošku vymrzla. a čo zúbky už sa vytlačili von? To vieš že sa to oplatilo, manžel mi nechcel veriť ked som mu to písala.

danulienka35
22. feb 2011

@helen1007 no mi len kakame na nocnicku 3 krat denne lebo moc papame 😀 zubky no cele vonku niesu volala som aj s lekarkou povedala ze to nekedy trva pokial sa pretlacia cele ☹

helen1007
22. feb 2011
helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 no to pekne kakate 😀 , my sme tiež ešte večer, ale to som nestihla...strážila ju chvílu svokra...no snáď vás už tie zúbky nebudú tak hnevať, malinká si už toho vytrpela 😢 koľko ju už pojedovali

danulienka35
22. feb 2011

@helen1007 aka je krasnucka moja princezna 😉 ,no snad uz nie uvidime moja

memory97
22. feb 2011

@seagull2404 ano, aspon ten nas, skusal na zaciatku, ked sme boli prvykrat 😉 to sa robi vramci vysetrenia, ale uz si nepamatam na co to je... ale da sa to najst na nete, som to tu vtedy niekde vysnorila🙂
Skus si precitat, ci tu nieco dobre nenajdes: http://www.materskacentra.cz/boskovice/Download...
som to tiez dnes zacala citat, lebo mm sa stazuje na nedostatok spanku 😀 😀 😀 😝

@majka35 krasnu mas rodinku, hrdy tatinko🙂
ixixi u nas presne to iste, u nas uz nepomaha ani cop🙂

danulienka35
22. feb 2011

@memory97 ajoj mojko ako Davidko? 😉

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 🙂 herečka, nočník jej vyhrával tak sa škerila jak lečo 😀 a samozrejme maminka ju chválila a pusinkovala tak sa jej to páčilo ...a malinká je inak zdravučká, nestíham chodiť na koníka a ked aj idem nedočítavam, vôčšinou iba prebehnem fotky

memory97
22. feb 2011

@liba78 pekne, dala som, ze BIO a nula najdenych pre TN🙂

danulienka35
22. feb 2011

@helen1007 ale je uzasna moc krasna aj ja sa dostanem az vecer na konika uz nedocitavam babulky toho napisu 😀 aj nasa vzdy caka na pochvalu pohladenia,bozteky rada sa somnu mojka ale len somnou s mm nie

liba78
22. feb 2011

@evanns moja ty si kúpila Romerku 😉 my máme kravičku, ale ešte v čechách. Tam vyšla lepšia cena, tak si ešte chvíľku počkáme kým dorazí 😅 (dovezie nám ju kamarát keď pôjde na SK)

memory97
22. feb 2011

@helen1007 blahozelame🙂
malinka si to dobre naplanovala🙂 Ja som dnes nad umyvadlom skusala sssss na maleho, ci sa nevycika a mm mi vravi si normalna 😀 😀 😀

@danulienka35 ahojky, chudatko moje, uz nech su vonku. Nasmu malemu pomohlo pri prvych, som dostala od kamosky take "drievka" na hryzkanie a malemu sa raz-dva vtedy prerezali... maly uz lepsie, akurat,ze dasienka opuchnute a zubky v nedohladne. Uz aj vecer prestal zaspavat o tej pol osmej, ale uz sa presunul o hodinu neskor, ale rano budicek o 7:00- 7:30:-)

helen1007
22. feb 2011

@danulienka35 ďakujem 🙂 ...ved práve vždy je tu toho tak veľa popísaného...aj moja malá je taká opička ona pre zmenu ignoruje babku 🙂 na deda sa škerí, ohlasujeho a babku si všimne ked jej už nikto iný neostane 😀 a aj to si musí byť istá že som nablízku....počkaj ked trošku vyrastie vymení maminku za tatinka 🙂 , dúfam že už čoskoro prídem do Pk

liba78
22. feb 2011

@majka35 podarená rodinka. Ja tak závidím tie baby, aj ja chceeeeem.
@memory97 no už som aj ja pozerala čo tam je a videla som že veľké prd. 😠 Ale tá mapa s množstvom bubliniek vyzerala sľubne. 😅 a myšlienka je dobrá len málo propagandy 😖

memory97
22. feb 2011

@helen1007 zlatucka je na nocnicku🙂 mala uz sedka aj sama?

danulienka35
22. feb 2011

@memory97 no musime si pockat vraj ale v pohode si ma pobavila nad tym co ti povedal tvoj muz 😀 aj ja robim na malu ze ssss 😀 ale uz sa pekne naucila kakat nekdey ani pocurkana neni caka na nocnik

danulienka35
22. feb 2011

@helen1007 no uz sa tesim mojko ked prides do Pk da mdnesne foto

memory97
22. feb 2011

@liba78 mas pravdu, ved som len pozerala, ze kolko ludi predava z dvora🙂 ja sa tesim uz na teplejsie dni, isto skocim na zeleninovy trh, len je este zima, aby tam ti predajcovia mrzli 😉

helen1007
22. feb 2011

@memory97 ďakuejeme....to aj mne mm písal či je to normálne tak skoro...a to nehovorím , že svokra ma považovala za nenormálnu ked som prišla domov s nočníkom a začala som nan malú dávať

aj vás hnevajú zúbky? tak nech sa tiež rýchlo prerežú a zbytočne nehnevajú. po tom čo tu píšete sa začínam toho desiť, ked nám začnú vychádzať, zatiaľ tam nič nevidím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre