♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
24. feb 2011

@seagull2404 a umyselne sa prevratila alebo prepadla cez ručičku? lebo to robila kedysi aj Tamarka ale to je nebezpečné žeby si vtedy mohla lahko buchnuť hlavičku, ale to hlavne ked je menšia teraz už ani nie

akika722
24. feb 2011

@liba78 😀 😀 😀

baby ja som spala a prešlo ma ako tak grcanie 😀 ale som od rana v pyžame 😲 😲 😲 to fakt...pre paťka mi ide bratova priatelka lebo mi bolo zle velmi tak sa obetuje zlata 😅 a idem sa dať ryyychlo dokopy+byt 😅

mirmaj
24. feb 2011

už čakám len mm kedy príde a bežím ku kozmetičke a zajtra mam kaderníčku, konečne trocha zrelaxujem mimo domova 😝

mirmaj
24. feb 2011

@akika722 aspoň si si oddýchla 😉

kahlan1
24. feb 2011

myslite ze papame velmi malo?

mlieka tak 400 v poslednom case, vyzivu tak 60 gramov (dnes vynimocne 80g) obed 125 gramov a vecer kasa 60 gramov - je to dost malo vsak?

akika722
24. feb 2011

@mirmaj to hej len nech už mam kramy lebo sa zas bojim 😅

tebe je doooobre..ja absovlujem kaderničku len s malym 🙄
@kahlan1 mojko ty sa velmi stresuješ 😔 ked ti rastie a pribera,....kede nechce mlieko davaj jej to čo spapka,čo jej chuti...

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 a preco sa bojis? ze nedojdu 🙂

lenze ona tych prikrmov spapa malinko :( ja sa bojim ze budeme chudnut ved uz teraz mame tak akurat a ked schudneme pod sedem kil ☹ ☹

seagull2404
24. feb 2011

@mirmaj nie, uplne sama, nebolo to ani tak, ze ju prevazilo, normalne umyselne a 3x to zopakovala

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 no...teraz mam tak...ako-kedy-divne 😖 a ja by som tretie už nemala mať 😒

a take ako vyživky,alebo tie jogutriky čo baby spomínali,piškotky..nich nechce? ☹

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 na desatu mala jogurt tak spapala 80 gramov a vyzivy tak max 60 ked ma

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 ale to prve je asi len o dojčene

katkavv
24. feb 2011

@kahlan1
to ti v poho spapa 🙂 netrap sa ... je krasna, usmievava a spokojna, to je hlavne ..aj kajo sa puci, ja to neriesim, asi nie tak vela ako anetka, tie tiez sa puci
kajko ma teraz slabsie dni, menej papka, ale on to tak mal aj ked pil mlieko, 2 - 3 tyzdne super jedol a potom tyzden o nicom a teraz je to detto 😎
gratulujem k otacaniu, sikulka

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 a už sa stalo že chudla???

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 hej o dojceni ona ich neodmieta len papa papa a potom uz nechce

@katkavv predtym uz pila mlieko aj 600 na den a teraz zasa vymysla - je netrpezliva a nechce sa jej sediet pri jedeni neviem ako ju donutit a na silu sa neda - vsetky kamosky sa stazuju ze ich deti papaju hromady a my ako vtacatko

uz som myslela ze sa zabudla otacat alebo co ale dnes to napravila 🙂 bambulka

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 nie nestalo ale nechapem ci je mozne aby za den schudla 250 gramov sa mi to nejako nezda a co za den vazila som ju ked sme sli k dr a mala 7160 a vecer iba 6980???????

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 nie nei je možne....hlavne ju nevaž,nerieš to,nesustred sa len nato,hlavne ty musiš byť teraz v pohode,kvoly obom...nechaj si važenie len na poradnu a vychutnavaj si to ako rastie..lebo potom budeš lutovať že si bola stale v strese kvoly vahe..neboj,ved je krasna,kastie ti,...nerieš že naši su tučkovia...moj paťko bol tiež mala vaha

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 my ju vazime koli srdiecku odporucil nam to chirurg kym pribera znamena vsetko ok ak by chudla dlhodobejsie znamena srdiecko nestiha zle je - ale musim ju menej vazit lebo potom som v strese mas pravdu

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 aha..

ale nesmieš sa tak stresovať 😔
skus ešte toto https://www.modrykonik.sk/forum/tema/dieta-odmi...

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 vdaka idem citat 🙂

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 😉

akika722
24. feb 2011

čo pomaha na migrénu ????????????,

alure
24. feb 2011

@katkavv mojko ďakujem za pochvalu 😉 Kajko je strašne zlatučký a ty vyzeráš tiež ako dievčatko 😉
@danulienka , @kahlan1 ani neviem s čím začať.Akékoľvek veci vás napadnú opýtajte sa ma. Ja som nadiktovala predbežne mená detí s tým že je nutné tam ísť odniesť prihlášku zaplatiť a lekárske potvrdenie o tom že babatko môže navštevovať tento plavecký kurz stačí v deň nástupu na kurz,čas oni potom upresnia keď budú mať vaše prihlášky tak rozpošlú smsky.
@kahlan1 myslela som na teba bola tam jedna tehuľka s bábätkom 🙂 a bolo to strašne zlaté....
v podstate nám hovorili o tom že keď prídeme treba najprv vyzliecť dieťa potom seba (je tam teplúčko) a pri odchode opačne najprv maminy ptotom deti obliecť,hovorila o hygiene mamičiek aj detí a v podstate všetko potom riadi lektorka počas výučby...myslím že to bude super je to tam krásne a detičkám sa tam evidentne moc páči...v tej vode boli také zlaté

Ja by som tam asi netrafila išla som za @katkavv takže ani neviem ako sa tam išlo,sledovala som jej auto 😀 😀 😀 ale pôjdem s navigáciou a trafím....došli sme domov rýchlo som navarila,Oliverko už bol hladoško 😝
takže ak vás niečo napadne opýtajte sa a ja vám dám odpoveď..teraz som uložila drobc tak mám chvíľku čas a potom ešte dobehnem podvečer nachvíľku...

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 mne len ibalgin a teraz ked ma boli hlava tak aj tri dni v kuse ☹ nechcem brat ziadne lieky

kahlan1
24. feb 2011

@alure dakujem opytam sa dr ci mozme chodit - hadam sa nemusim pytat kardiologa na poslednej kontrole nam vysadila vsetky lieky 😀 😀 😀 to sme boli s mm ako blchy stastní

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 zatial ani ja,ale pol dna som pregrcala a pri dvoch deťoch neviem fungovať..no ty,to je ine,lebo ty asi ani nič nemožeš brať čo? ☹

kahlan1
24. feb 2011

@akika722 teraz nie nic a raz do mesiaca ma chyti neskutocna bolest hlavy a trva dva tri dni :(

akika722
24. feb 2011

@kahlan1 to poznam..len už to mam aj s grcanim...

21
24. feb 2011

@kahlan1
@akika722 dievcatka, takze tiez migrena??? ako ja... aj s vracanim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre