♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
7. feb 2011

@alure kraaaaaaaasny, ocko bude iste za 😉

danulka3
7. feb 2011

@alure tá je úžasná,tatino bude pyšný 🙂

memory97
7. feb 2011

@oksu por by mal byt az od 6 mesiacikov, ale nemyslim, ze by najako ublizil, ak troska pridas.

@hajatanufus ak nemas alergiu, tak je vynikajuce pol malej lyzicky medu a pol citronovej stavy. Som sa tak liecila, ked sme kojili a maly to bez problemov znasal. vyskusaj.

@seagull2404 tie jogurty najdes normalne v DM-ku pri prikrmoch, nemusia byt v chladnicke.-)

@majka35 tak to je super🙂 inac mne vzdy bolo jedno aku znamku som dostala, hlavne, ze som nemusela ist opat🙂

@vladka84 pis, pis, ako ste zvladli stahovanie a ako je v novom🙂

@alure dakujem, este to citim, ale nakoniec to bolo z maleho, lebo sa chce nosit a mamina uz ma asi svalovicu aj na miestach o ktorych nevedela 😀 😀 😀

akika722
7. feb 2011

@alure jééééj to je perfektneeee 😀
@seagull2404 😵 😵 😵

akika722
7. feb 2011

@danulka3 ten kočik je super,,vyzorovo..počkaj hodim ti tu dačo

alure
7. feb 2011

@seagull2404 to poznám,ale ja som to podmienila tým (a nech si mm aj vyskočí z kože) že prítomnosť jeho rodičov nie je problém,ale len vtedy ak bude mm prítomný a bude si to tu korigovať lebo ja som prudko kontaktný typ človeka a niekedy reagujem nevhodne 😒 ale čo už som taká a iná nebudem 😀 zas na druhej strane po 10 rokoch si už svokra nedovolí do mm hustiť niečo lebo vie že som v stave tam neprísť aj celý rok a to by si vnukov neužila vôbec (vzdialenosť my a svokrovci - 350km 😀 😀 😀 )
joj na tej stránke je toľko vecí čo sa mi páči a za super ceny (teda na to že je to značka ferrari ) určite sa s mm vybúrime 😀

akika722
7. feb 2011

@danulka3 z mojho blogu 😉 Nemáte niekto skusenosť s kočikom http://www.hrajko.sk/golfovy-kocik-baby-design-... ???
[Pre všetkých] 28. jan 2011 • 31 komentárov • Páči sa mi to • Zmaž
Zobraz všetky komentáre (31)

murinka (23, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 6. mája 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1199 príspevkov, 2 články a 1 inzerát.

* Dorotka má 1 rok a 10 mesiacov

“Môj anjelik má dnes meniny🙂Vinšom ešte nerozumieš ale nikdy nezabudni,že tvoji rodičia ťa nadovšetko milujú a prosia Pána Boha aby ťa zahrňal pevným zdravím a láskou ľudí naokolo.Všetko najkrajšie Dorotka🙂))”
(Včera)

murinka ahoj,my mame baby design mini 2010 a som takmer na 99% spokojna k °100%nej spokojnosti mi chyba len preklapacia rucka ale inac je svely mysme objednavali cez e-kociky.sk
tento zeleny mame http://www.e-kociky.sk/?120,mini-2010
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
28. januára 2011 o 19:56 • Zmaž komentár • Odpovedz

akika722 (24, okres Trebišov)
pas užívateľa

Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6539 príspevkov a 39 inzerátov.

* Samko má 6 mesiacov
* Patrik má 2 roky a 11 mesiacov

“môj miláčik má dnes 6 mesiačikov 🙂”
(Pred 2 dňami)

akika722 (autorka správy) @murinka ja rozmyšlam nad tou ručkou/golfove palice/ ale nemam s tym skusenosť..a zamilovala som sa do tyrkysovej tak ho zvažujem kupiť
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
28. januára 2011 o 19:59 • Zmaž komentár • Odpovedz

evitkamalicka (28, Šaľa)
pas užívateľa

Registrovala sa 27. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 30150 príspevkov, 1 album a 5 inzerátov.

* Oliver /28.7.2010/ má 6 mesiacov a 1 týždeň
* Adam /1.10.2008/ má 2 roky a 4 mesiace

evitkamalicka my ho mame len v inej farbe a mne vyhovuje
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
29. januára 2011 o 20:44 • Zmaž komentár • Odpovedz

akika722 (24, okres Trebišov)
pas užívateľa

Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6539 príspevkov a 39 inzerátov.

* Samko má 6 mesiacov
* Patrik má 2 roky a 11 mesiacov

“môj miláčik má dnes 6 mesiačikov 🙂”
(Pred 2 dňami)

akika722 (autorka správy) @evitkamalicka jééééj,moja a dobre sa ovlada aj jednou rukou?
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
29. januára 2011 o 20:47 • Zmaž komentár • Odpovedz

evitkamalicka (28, Šaľa)
pas užívateľa

Registrovala sa 27. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrykonik.sk pridala 30150 príspevkov, 1 album a 5 inzerátov.

* Oliver /28.7.2010/ má 6 mesiacov a 1 týždeň
* Adam /1.10.2008/ má 2 roky a 4 mesiace

evitkamalicka mne ano, ale moja mama tvrdi, ze jej nie, tak asi vec pohladu
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
29. januára 2011 o 20:48 • Zmaž komentár • Odpovedz

akika722 (24, okres Trebišov)
pas užívateľa

Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6539 príspevkov a 39 inzerátov.

* Samko má 6 mesiacov
* Patrik má 2 roky a 11 mesiacov

“môj miláčik má dnes 6 mesiačikov 🙂”
(Pred 2 dňami)

akika722 (autorka správy) @evitkamalicka zvyknem si budem musieť
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
29. januára 2011 o 20:51 • Zmaž komentár • Odpovedz

adky (21, Prešov, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1893 príspevkov a 6 albumov.

* Vaneska má 1 rok a 7 mesiacov

“Dnes má moja BAMBUĽKA už 17 mesiacov !!! Nestíham registrovať ako rýchlo mi vyrástla 🙂)”
(Pred 2 mesiacmi)

adky ja mam presne ten isty,len zeleny (aj v albumoch by som ho mala niekde mat na foto) aôe jednoznacne NEODPORUCAM, mam ho 8 mesiacov a uz po pol roku (nie kazdodenneho pouzivania) sa zacal normalne rozpadat....zlomila sa strecha,vykrutila sa srubky,cize sa mi zacal sam skladat-akurat som bola na nakupe v Kauflande a on sa mi zrazu aj s malou zlozil a nedal sa vypnut naspat,kedze srubka sa odkotulala neviem kam, rukovat? strasne tazko sa zapina,odponem ju-strcim do kociara malu a je takmer umenie zapnut ju naspat.....zimny nanoznik-je hrozny,ma zapinanie na suchy zips,akonahle mala hoc len trosku kopne nozickami,nanoznik sa odopne a aj tak-ten nanoznik na kociary nejako blbo stoji,tak nepekne,ked je mala v kombineze-je ten naoznik uzky,neobopne ju aby som ho mohla pripnut tak chodime von len s dekou na nozkach,ja mam nanho len negativne skusenosti :( keby som to bola vedela pred kupou,tak kupim chicco multiway 2010,ale teraz je mi uz zbytocne kupovat kociar,uz ho takmer vobec nepouzivame.....a est enieco,kolieska su strasne,v zime je nemozne sa s nim niekde dostat,kolieska stale brzdia,tazko sa s nim manipuluje a cely je nejaky "rozhegany" :(
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
30. januára 2011 o 15:23 • Zmaž komentár • Odpovedz

adky (21, Prešov, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1893 príspevkov a 6 albumov.

* Vaneska má 1 rok a 7 mesiacov

“Dnes má moja BAMBUĽKA už 17 mesiacov !!! Nestíham registrovať ako rýchlo mi vyrástla 🙂)”
(Pred 2 mesiacmi)

adky s jednou rukou je nemozne ho ovladat,aspon mne to nejde (jedine ze by si zabrzdila otacanie prednych kolies,ale aj tak tazko)
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
30. januára 2011 o 15:24 • Zmaž komentár • Odpovedz

akika722 (24, okres Trebišov)
pas užívateľa

Registrovala sa 12. júla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 6539 príspevkov a 39 inzerátov.

* Samko má 6 mesiacov
* Patrik má 2 roky a 11 mesiacov

“môj miláčik má dnes 6 mesiačikov 🙂”
(Pred 2 dňami)

akika722 (autorka správy) @adky :O :O :O no dik moja,to mi stačiiii idem si najsť novyy,ked mne sa pači pre tu farbu :D viem som trubka.idem kuk ten čo si chcela..dakujeeeem
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
30. januára 2011 o 15:26 • Zmaž komentár • Odpovedz

adky (21, Prešov, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1893 príspevkov a 6 albumov.

* Vaneska má 1 rok a 7 mesiacov

“Dnes má moja BAMBUĽKA už 17 mesiacov !!! Nestíham registrovať ako rýchlo mi vyrástla 🙂)”
(Pred 2 mesiacmi)

adky nemas zac,ozaj by som uz taku chybu nikdy nespravila-je hrozny,nestabilny,rozhegany,taky bol uz od zaciatku,doplatila som,nevadi....chicco multiway 2010 som videla aj nazivo,ma ho kamaratka-uzasne pevna konstrukcia,ta opierka na nozky je dlha,ked ju napolohujes zarovno s kociarom,dietatku netrcia nozky,kdezto pri mojom kociarty jej trcia nozky skoro od kolien :(
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
30. januára 2011 o 15:28 • Zmaž komentár • Odpovedz

adky (21, Prešov, okres Prešov)
pas užívateľa

Registrovala sa 27. marca 2009 na modrykonik.sk. Pridala 1893 príspevkov a 6 albumov.

* Vaneska má 1 rok a 7 mesiacov

“Dnes má moja BAMBUĽKA už 17 mesiacov !!! Nestíham registrovať ako rýchlo mi vyrástla 🙂)”
(Pred 2 mesiacmi)

adky a etse-ten moj je aj strasne uzky,ked ju tam natlacim v kombineze tak sa pomaly ani nemoze hybat,si neviem predstavit ze by som ju donho napchala ako 3 rocnu (pisu ze je do 3 rokov) ...ked uz teraz je jej skoro maly
Ďakujeme ti za nahlásenie komentáru. Nepodarilo sa nahlásiť nám komentár. Kontaktuj adminov.
30. januára 2011 o 15:29 • Zmaž komentár • Odpovedz

akika722
7. feb 2011

@danulka3 😅 no..prečitaj to čo o nom pisala "adky"

alure
7. feb 2011

@danulka3 to teda bude 🙂 už ho vidím ako si predstavuje Denisa ako jazdca (trošku je smutný lebo Oliverko nemá vôbec takéto ambície) tak pokus č.2 pri druhom synovi 😀 😀
@memory97 tak to je fajn(teda nie tie bolesti,ale že nie si chorá) inak po prvom cvičení po pôrode som tiež zistila že mám svaly asi aj za ušami 🙂 bolelo ma všetko úplne celý človek 😒
@akika722 však juj...idem ešte pokukať čo by sa šiklo 🙂

seagull2404
7. feb 2011

@memory97 ja viem, ze najdem, ale riesim, preco nemusi byt jogurt v chladnicke, ved sa pokazi 🙂 ale nechajme to, nie je to zivotna otazka 😀 😀
@alure no, budem to musiet nejako poriesit, lebo svokra je sice 300 km daleko, ale len par emtrov od nasich, takze trucovat nemozem, minule som si vsimla, ze slovo mm nema v jeho rodine velku vahu, tak sa ani nebudem spoliehat, ze to vybavi, skusim sama a ked nepojde, asi budem musiet dat podmienky, neznasam, ked nieco svokra oznami ako info, neopyta sa ani nic, len rovno oznami svoj velkolepy prichod... furt si dava zdielat nase albumy s FC a to ich potom vidi kazdy, tak som jej pisala, ze nech to nerobi, ze jej posielam link na tamarkin album na picase, nech si preposiela to, tak som zvedava na tu reakciu, zas zavola mm a ja akoze o nicom nebudem vediet

danulka3
7. feb 2011

@akika722 díky,prečítala,skúsim ich ísť omrknúť ešte do obchodu a porovnať,ale to máš u každého výrobku jeden sa vydarí iný zas nie a sto ľudí sto názorov

adky
7. feb 2011

Tak tak baby- Kočiar Baby desing Traveling neodporúčam,nemám s ním ani jednu pozitívnu skúsenosť 😠 Mám presne ten istý čo je v linke čo ste sem dali... 😒

alure
7. feb 2011

@seagull2404 aj moja svokra býva pár metrov od mojej mamy 🙂 a čo sa týka facebooku ani nehovorím..zdieľanie a komentáre (môjmu mužovi a synom na mojich fotkách - ľúbim vás lásky moje,moji chlapci apod.) otvára sa mi vo vrecku nožík 😠 ale aspoň môj muž keď niečo povie tak svokra sa už naučila že musí počúvnuť (aj keď určite tušia že za veľa vecami som ja)

akika722
7. feb 2011

@danulka3 ved hej moja,len my tu take obchody nemame a mm dudral že chcem zas novy kočik 😒

akika722
7. feb 2011

@adky mne asi zajtra pride ten chicco 😅 čakala som že dnes 🙄

memory97
7. feb 2011

@alure tomu sa hovori provokacia 😀 😀 😀 😀 😀 mnam, mnam🙂

@katulkaaaaaa aj ja si prosim do IP, musim sa uz konecne nakopnut...

@mirmaj presne tak, ja uz good night nedavam, maly mi po nom nevie ani zaspat☹ aspon bude do kolaca🙂

danulka3
7. feb 2011

Našla som tento link pre naše zlatíčka. Škoda, že len v blave. ☹
http://www.zlavodom.sk/

mirmaj
7. feb 2011

@alure
@seagull2404 k téme svokra sa ja už radšej ani nevyjadruj, lebo by mi len stúpol adrenalín zbytočne 😒
@danulka3 tak to je super cena, len naozaj škoda že tak daleko 😠
@memory97 ja som ho nedala večer ale v noci, no a nadmerné zasýtenie žiadne 😀 😀

eis4
7. feb 2011

@alure dakujem za recept 🙂 brušaky nemože robiť lebo bol operovaný na chrbticu ☹ dr mu zakázal 😒

adky
7. feb 2011

@akika722 si ho predsa objednala? 😎

alure
7. feb 2011

@eis4 ups tak to veru musí byť veľmi opatrný ☹ daj potom vedieť ako chutil koláčik 😉
@mirmaj 😉 aj mne stúpa tlak pri tej myšlienke ale čo už sú našou súčasťou ... ja sa snažím stretnutiam čo najviac vyhýbať a aj teraz pôjdeme na východ ale ja budem väčšinou behať kade tade,spať u mamy a Oliverko pobudne pri nich.Ale ani mm tam nerád ide...predsa len je narušené "to naše" tak väčšinou po dvoch troch dňoch balíme a idem späť domov 😀

mirmaj
7. feb 2011

@alure 😀 😀 😀 ja tiež návštevy obmedzujem na minimum a ked už sa konaju tak sa tvárim milo pre pokoj v rodine 😉

mirmaj
7. feb 2011

ešte všetky sa kočíkujete vo vaničkách? ja mám taku chuť vychystať tamarku do športového dnes ked je tak krásne slnečno, že nech si sedka a kuká po okolí, lebo teraz ešte spinka tak von môžeme isť až okolo takej 14:30 a to už nebude tak pekne sa bojím 😒 a teraz ked by som s nou išla von vo vaničke tak by revala ked nebude spať.... tak to asi risknem a uvidím čo to spraví😀

liba78
7. feb 2011

Ahojteeeee @vladka84 no konečne si sa ukázala. Už som čítala, že stále kojíš. Aj ja kojím, ale už aj prikrmujem. Sme na tom asi ako katulkaaaaa, malý plakal keď nedostal jedlo. Teraz už papal aj zemiačik zo žĺtkom. Chutilo mu mooooc. Ale najradšej má popučený banán 😀 . Vladi chceli sme si stanovit nejaky termin na stretavku v tom "tvojom" penzione. Skusme si navrhnut termin a dlzku pobytu, aby sme sa vedeli dopredu zariadit. Popripade tam urobit cez teba rezervacie a ak bude treba poslat zalohy. Určite nám vybavíš dobré podmienky. 🙂

Takze babulky hádžte nejaké termíny 😉 😉 😉 Ja by som chcela aspoň 2 noci. Len, či víkend, alebo radšej cez týždeň. A celkom by sa mi to hodilo ešte v júni. Ale my sa prispôsobíme.

@alure ešte mám posledné dva kúsky v chladničke. 😝

liba78
7. feb 2011

@mirmaj Ja mám polohovatelnú vaničku, takže sme v nej a moooc nam vyhovuje.

alure
7. feb 2011

@mirmaj tak to je super..o to sa snažím aj ja 🙂
@liba78 no minule sme jedli lambadu (len my s mm Oli nechcel) skoro týždeň poobede ku kávičke a teraz sa zapojil aj Oli a plech preč ani som si nestihla všimnúť 🙂 poraď čo piecť na budúce 🙂

baby dávajú sa vám deti na štyri? mne to Denis robí niekoľko dní ale prestal sa čudným spôsobom posúvať dopredu,teraz cúva 😀 😀 😀

majka35
7. feb 2011

@memory97 to hej, tiež som rada, že mám ... na červený diplom som sa nechystala 😀

som upiekla muffiny, ale nejako ťažko sa mi vyberajú z formy ... už tri som potrhala ... nechávam ich ešte viac chladnúť ... a čo myslíte, kde tie tri skončili? ... no zjedla som ich, akoby som nikdy v ústach nič nemala 😖

majka35
7. feb 2011

@alure barborka takto cúvala 🙂 terezka sa ešte nesnaží ... ona aj ked je na brušku, tak vydrží maximálne 10 minút a už plače

mirmaj
7. feb 2011

@alure aj my sa tak dávame na 4 a dozadu ideme tiež ale to ešte po ležiačky ked sme na štyroch neviem sa hýbať do stran 😀
@liba78 aj ja mam polohovateľnu vaničku ale ten športový sa mi zda taký krajší 😝 a je tam aj poloha uplne ja ležato takže keby sa jej nepačilo alebo nedajbože zaspí môže kludne ležať uplne. aj ja by som chcela isť aspoň na 2 noci, ked už sa tam potrepeme nech aj niečo pozrieme a spozname sa trocha 😀 a ja som tiež za jun, do leta by som moc nešla to budu dovolenky, drobci postupne budú mať všetky prvý rôčik takže oslavy s babkami a tak 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre