♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. máj 2011

@majka35 jaaaj...teraz tvoj mm? 😖 😀 😀 😀 moj chudačik je v robotke 😀 😀 😀
a kedy pridete s evanns???juuuj..tešiiim 😎 😎 😎
nooo..dohodnite sa..rychlo..šup šup 😀

majka35
11. máj 2011

@evanns haloooooooooooooooooooo, nespííííííííííííííííííííííííí, @akika722 i ja ci daco chceme navrhnuc 😀

majka35
11. máj 2011

@akika722 len chodí po byte a furt: osko je chorenky osko je chorenky, ale do roboty išiel chválabohu

akika722
11. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 @evanns tak tak hore sa.... 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
11. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudačik osko 😀 😀 😀 😀 ta ho polutuj dakus 😀 😀 😀 😀
moj jak maly bol ked ho belelo hrdielko 😵 😖 🙄

akika722
11. máj 2011

@majka35 @evanns dobre vy dva še dohodnice a večar mi dace znac..idzem ja bo za hodzinu mam navštevu...švekru 🙄 😅
šumny dzeň 😎 😎 😎

majka35
11. máj 2011

@akika722 hej a ešte hrdielko ho boli, mamka aká budeš zlatá ked mi coldrexik uvaríš

majka35
11. máj 2011

@akika722 ta to bars vzacna navšteva a ty nevariš 😀

akika722
11. máj 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 ona še naji doma.. 😀 😀 😀 😀 mame polievku ešte a mäsko kuracie zo včera..ale boh vie kto to poje 😖

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

vladka84
11. máj 2011

@majka35 jooooj, si ma nepotesila ☹
@katulkaaaaaa @eis4 @lucia20 @evanns dostali ste IP?

dajte mi vediet, lebo ma na hoteli odstrelia, ked teraz zacnem odhlasovat 😕

katulkaaaaaa
11. máj 2011

baby vikinka pisala v skole sloh na temu moje prianie alebo nieco podobne a napisala ze si praje aby sa babka vratila z nemocnice a aby bol simonko zdravy,no uzastne dieta mam 😵

liba78
11. máj 2011

Caute baby, počítala som len posledné dve strany, a chválim urazeného malého orla a Lolka. 😀 Šumne sú obe, aj keď teda nevyzerajú na sestry 😵
Variť som dnes nevarila, bola som s malým na obed u svekrušky. Hríbiková polievočka, Kráľovské morčacie medailónky s opekanými zemiakmi a šalátikom zo záhradky. 😵 (to len aby som vám narobila chúťky) a večer budú špagety zo včera 😝

liba78
11. máj 2011

@katulkaaaaaa tak to máš ozaj skvelé dieťa. 🙂 A babka sa má ako ? Je to lepšie ?

memory97
11. máj 2011

@katulkaaaaaa super, to ma velmi tesi, ze to Simonkovi preslo. Aj mamina ma hned lepsiu naladu 🙂

@lji no ja zas preventivne nechavam maleho s tatinom v sobotu a idem na nakup a vratim sa a mami my sme sa pokakali pred chvilou, prebal ho. Idem prebalit a tam minimalne dobru hodinu stara kaka 😀

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@liba78 babku dnes pustili,teraz isli pre nu spolu s viki tak ma radost ze sa jej obe veci splnili 😉
@memory87 😀 vsetci su rovnaky,nas ked by mal maleho prebalit tak by som chcela vidiet 😝

jankasramka
11. máj 2011

@memory97 no tak mateo ti ich nafotil nazivo kedze nesiel ten link 😉
a tiez topanocky co sme povodne kupili
@katulkaaaaaa no jasne na to som zabudla....tieto tvoje cestovinky som si uz raz robila. akurat miesto tej salamy dam asi sunku alebo daco take bo salamu oni nemaju radi...
dakujem;) vedela som ze ma nesklames 🙂

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@jankasramka perfektne su 😉 mateo vyzera velkyyyy a pritom je to drobek ako ten moj 🙂

lji
11. máj 2011

@evanns
@katulkaaaaaa
@majka35 ja som ho objednala presne odtialto http://www.ekoobchod.sk/index.php?page=shop.bro... okolo obeda som objednala a na druhý den to prišlo poštou.našla som aj lacnejšie ale nejak viac dôverujem takémuto internetovému obchodu ak to má mať aj nejaký účinok ako niečomu z mimibazaru napríklad 😉

lji
11. máj 2011

@liba78 ako je dobre ked netreba variť že? 😝 😝

@jankasramka mateo je už aký krásny chlapisko 🙂 🙂

memory97
11. máj 2011

@vladka84 hnis na ockach mala so soplikov. Ked ich je vela a neodsava sa cez noc, tak vyjdu von ocnymi kanalikmi. Maly sme s ockami problemy tak, esteze som natrafila na super lekarku, ktora nam vela veci okolo oci vysvetlila.-)
Aj my sme to mali, ked bude menej soplikov, ani na ockach nebude hnis a nedala vam tie ATB kvapky do nosteka. pamycon, ci ako sa volaju?

@evanns a mm je uz ok? Som to pozerala, moja rodna dedinka, ta sa vie teda preslavit 🙂

@katulkaaaaaa od 10mesiaca, ale malemu to nechutilo, zjedol lyzicku a dost, ani pusinku viac neotvoril...

akika722
11. máj 2011

baby..zomiera 😢 je pri nom knaz 😢 😢 😢 😔

memory97
11. máj 2011

@katulkaaaaaa jej ta musela byt rada, ze su obaja zdravi.

@jankasramka Mateovi posielam pusinu, ze tak nadherne pozoval 🙂 Krasne su Jani, my sme dnes boli tiez vyskusat nove topanocky a som max. spokojna, ,nedaju sa mu tak lahko zobut, on sa z toho zlosti a mamina vytesuje 😉

memory97
11. máj 2011

@akika722 to mi je velmi luto....

danulienka35
11. máj 2011

@majka35 aky stec krasnucky pridavam dnesne foto z parku 😀 dnesna poradna v pohode mala ma 14,285 velmi sa jej mala pacila ze aka je krasne opalena co sem sa cudovala

danulienka35
11. máj 2011

@jankasramka ten je rozkosny posielame cmucik 😉
@akika722 to mi je velmi luto moja ☹

danulienka35
11. máj 2011

@katulkaaaaaa mam jeste jeden alure ho ma odnas 😉

evanns
11. máj 2011

@majka35 no hotovo...ta to napad...ja mozem v sobotu na cely den ale pojdeme autom 😉 ...
@akika722 chystaj obed, kolac, plienky, vyzivy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neeeeeeeeeeee srandujem !

evanns
11. máj 2011

dik baby...mm je v ramci normy ok 😒

akika722
11. máj 2011

dík baby,ste zlate..kym nezvoni telefon tak davam tomu nadej ☹
@evanns teraz v sobotu moja?čakať???jasnéééééééééé,nachystam šicko budze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
11. máj 2011

@memory97 presne, ja uz som zacala tiez merat. prosim pekne, ja som na nafukanie koliesok cakala od marca a zaciatkom maja som si ich nafukala sama.... najviac ma hneva, ze to su roboty, co by mu zabrali pat minut. a presne, dojde a som hladny. ty kokso ja sa vacsinou stiham najest az poobede prvykrat..... ach jaj...

@lji podla mna by sa kazda chytila, vyburat stenu, vysekat diery na kable, namotovat zasuvky a natiahnut omietku, stierku a nahodit dlazbu s parketami si verim, ze dokaze hocikto.... len treba chciet. ale je chvalihodne, ze to dokazeme, sme silne, ale ze to nespravia chlapi je ich hanba.... ☹ a moja tiez, ze takeho mam doma. :/

@majka35 dakujem.

@katulkaaaaaa presne si to vystihla. ale oni ako keby si neuvedomavali, ze my toto vsetko co robia oni sami musime s detmi. ja keby som mala rovnake argumenty, tak sa s prepacenim ani nevys.....m. ved ja mam pocit, ze vsekto robim zavesene s detmi na krku. vsade su mi zavesenen a za ritou. boze keby som mu mohla nechat deti na dva tyzdne, velky flajster papieru a tym co robim bezne a co treba stihnut aj popritom a vsade by som si namontovala kamery, nech vidim ako to zvlada. som zvedava ako by to zvladol sam. normalne by som ho nechala vydusit. len chudata deti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre