♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
3. feb 2010

jezis no ja cakam chlapa tak teraz normalne rozmyslam co mu kupim..

denisocka
3. feb 2010

ninka fotku

ja som tuež počula o sri lanke same pikošky,blee

tea333
3. feb 2010

nikitka som si vedoma, a budem tomu prisposobovat program,..

nikitka231
3. feb 2010

Tea ja som praveze nebola vtedy tehotna bola som tam pred 3 r.ja len ze mne vtedy stacilo ,my sme boli na plazi v hotely ale ked sme tam boli tak som chcela pozriet aj vnutrozemie a aj nejake pamiatky,ked tolko cestujes.co sa tyka stravy napr.tam normane jedlo nenajdes vsetko je s kari korenim,a tak ovocie je super tam ,vravim ako na mna to nezaposobilo to Kuba bola sto krat lepsia,idem pozriet foto

tea333
3. feb 2010

no ja vnutrozenie a pamiatkzy vylucujem, lebo vo vnutrozemi su choroby..a nebudem riskovat tolko cestovania po ostrove..budem v hoteli povacsinou, a potom snad vyrazime na lodi kuknut velrybky a tak..

nikitka231
3. feb 2010

tea nasla som len tuto jednu na rychlo,tu v Nemecku nemam cd s fotkami

http://www.facebook.com/album.php?aid=8028&id=1...

gijar
3. feb 2010

ahojte
tea-no mas takych ludi, hlavne na SR, co to brutalne prehanaju a myslia si, ze v tehu treba len doma sediet 😉 tvoja ''kamoska'' je asi 1 z nich...mna osobne by to hrozne nastvalo, to co je za pristup? podla mojho nazoru kludne let, ak je vsetko ok, v 2hom trimestri nemas dovod preco neist a odpocinut si, to ti moze len prospiet 🙂
ja cestujem odtialto na SR 2000km autom v 7mom mesiaci....tiez to chceme rozdelit na 2x zo spankom v hoteli....nebojim sa, myslim, ze bude vsetko ok, ved Dr. ma upozorni pred cestou co treba robit....takisto ako teba 😉

nikitka231
3. feb 2010

tak v tom pripade drzim palceky ,aby si bola spokojna a uzi si to ,dufam ze po zdravotnej stranke budes uplne v poho a potom aspon pridas zopar fotiek a dojmov este hladam ten hotel

tea333
3. feb 2010

nikitka to je jasne ze keby mi nieco bolo tak to hned rusim, zatial som v poriadku, zdrava 🙂

ved napis ako sa ten hotel vola, ten odkaz mi nechce ukazat

nikitka231
3. feb 2010

sme boli v tomto http://www.lastminute.sk/Sri-Lanka/Kalutara/Tan... je spojeny s 5 hviezdickovym dokopy.

Gijar ak narazas na mna ja nie som za doma sedenie v tehu aj ja rozmyslam ze pojdem na dovolenku ale urcite nie do exotikyv tehu kvoli hygiene,ak tak letecky ale do europy ked uz co trva let tak 2 a pol hodiny ,ide len o to ze tam ma ist v marci a clovek nikdy nevie co sa tam moze stat.a taktiez cestujeme autom sice len 1100km ale v kuse a budem tak cestovat aj ja ked budem uz v 8 mesiaci domov,takze viem co je to v aute sediet 11 hodin este aj s 5 rocnym synom o cestovanim viem svoje.takze ja len vrelo doporucujem tak ako som napisala a nech si to naozaj uzije.len aby sa jej tam nic nestalo nechcela by som vidiet srilansku nemocnicu ☹ to je vsetko .nic zle som nenapisala,len som jej chcela poradit tak potom sa ospravedlnujem hlboko vsetkym kotrych som sa dotkla,sorry

tea333
3. feb 2010

inak co sa tyka nemocnic, maju zopar fakt dobrych sukromnych, aj ked teda dufam ze nenavstivim..

nikitka inak ideme s nemcami, FTI, lebo ja mam strasne zly pocit zo slovenskych a ceskych cestoviek..
do kene sme isli s TUI a vsetko bolo tip- top..presuny v klimatizovanom peknom autobuse, bohovsky super hotel,aj ked to sme cakali za tu cenu 😅 a aj delegat, sluzby..

tea333
3. feb 2010

nikit pekny slon 🙂 zjavne ta chcel balit 🙂

gijar
3. feb 2010

nikitka- nieeee, vobec som nenarazala na teba....mam aj ja par takych ''znamych'' 😀 cize skor na vlastnu skusenost som narazala 😉 ......ja neviem, ja by som neriesila exotiku, neexotiku...jedine, kde by som asi nesla, su krajiny, kde je vysoky vyskyt roznych chorob a treba sa pred cestovanim na milion veci ockovat....Sri Lanku nepoznam, takze neviem, ci je to jedna z tych krajin. 🙂

tea333
3. feb 2010

nikit a kde sa ti pacilo najviac z exotiky? to sa pytam kazdeho kto cestuje 🙂

tea333
3. feb 2010

gijar nie su povinne ockovania a oblast v ktorej budem je aj bez malarie 😉 a jasne ze spina tam je, urcite nebudem jest na ulici 😉

gijar
3. feb 2010

nikitka- este som sa chcela spytat s tym cestovanim v tehu autom....v pohode to zvladas taku cestu ci pojdes 1x? tych 1100km. lebo my tiez vlastne 1000 a 1000 v kuse pojdeme. inokedy mi to problem nerobi, jazdime tak casto, kedze nebyvame na SR. viem, ze treba zastavovat, prestavky robit a prejst sa obcas. inak si myslim, ze v 7mom mes. by to malo byt fajn este,nie?

gijar
3. feb 2010

tea- tak v tom pripade by som isla bez obav, mas to krasne pozistovane vsetko a naplanovane, si myslim 🙂

nikitka231
3. feb 2010

tea ten slon bol asi naj zazitok ,mal krasny chobot 😀 ako koberec a z exotiky..ja ti neviem ..ja som si vzdy predstavovala ze ked tak dlho do frasa letis za exotikou za take peniaze tak to bude stat za to ale boli sme (chodim jeden rok ja a jeden mama)Egypt,sri lanka,Vietnam,to som bola ja ,mama bola aj v Thajsku no ti poviem ze sa mi tam nepacilo ...teraz sme mali ist do MEXIKA,no nehrozi
minul.rok po Vietname sme boli iba ja a maly este v Grecku na Thesalonikoch a tam sme si to viac uzili,napr.v Turecku bolo uzasne ,v Chorvatsku,ja mam rada krajiny KDE SA CEZ VECER NEBOJIS IST SAMA VONKU Z HOTELA..V GRECKU A CHORV.TAM TA NIK NERIESI ALE CHOD V egypte sama do mesta aj s kamoskou ... 😕 😠 eeee
takze ja uz mam dost exotiky ako takej a ist tak na male divy a dat 3000eur a nemas tam co robit lebo nuda to ma nebavi ...ja potrebujem plavat,snorchlovat a trosku relax a nie ze slnko a spanok...
takze najviac tak Turecko a Grecko nejakky pekny ostrov ...by som brala cez leto ak sa mi bude dat

nikitka231
3. feb 2010

gijar naozaj som myslela ze to bolo mierene na mna,na srilanke sme boli dokopy 16 dni 😎 az ..mne to stacilo preto som chcela poradit z vlastnej skusenosti
cestujeme z Nemecka sme skoro pri FRanc.hraniciach a ideme total streku stale minim.prestavky iba vycikat a najest ak ..je to strasna cesta ,neviem si predstavit 2000km asi by som sa musela dat do narkozy 😀 ale ked na 2 krat tak ok
doteraz cestujeme autom ale uz budem len letecky to je za 1hod a pol bo musim chodit domov tak raz za mesiac alebo kazde dva tt,ale v 8 mesiaci musim ist na aute odtialto aby som ho mala doma a muz tu ma druhe auto ,takze si to odkrutim a uvidime v akosm stave 😀 budem ,dufam ze nebudem na rizikovom ako minule to by bolo horsie 😒

zuzana76
3. feb 2010

jeeeeeej nikitka, ty si aka cestovatelka, Mexiko laka aj mna, isla by som

ale v tehu by som necestovala, ja som tiez jedna z tych co sedi doma na zadku 😀

tea333
3. feb 2010

nikitka ja som bola 2 x v Tunise, raz s rodinkou a raz len s mamou, s mamou to bolo ciste peklo..trubili na mna jak u debilov, a vsetci si ma chceli brat za zenu..uz nikdy tam nepojdem..
V chorvatsku uz som bola asi 5x, tam to mam celkom rada len mi vadia tie kamienky na plazi 😒 a predsalen kopa cechov a slovakov, to nemam rada..
nepacilo sa mi na Malorke, je to tam cisto pre turistov..a to ja nemam rada..ale minuly rok som pochodila juh spanielska a som zamilovana 🙂 tam sa clovek nemusi bat 🙂
co sa tyka europy, bola som v Londyne, ten mam rada, aj v Parizi, ale francuzsko sa mi nepaci..ani ti ludia..
V Nemecku je aspon cisto, ale tiez nie som uplne nadsena, pacil sa mi len Neuschweinstein ( urcite som to skomolila ako sa da )
Grecko som pochodila za dva a pol tyzdna zo severu na juh a musim povedat ze ma nijak neohurilo 😒
Co sa tyka Talianska tam chodim rada,napriklad do benatok, to je blizucko,ale najkrajsi je juh, minuly rok sme dali dokonca dlhy vylet so severu na juh autom, na sicilke sme boli potom 6 dni, tam sa mi z Talianska najviac paci..a neapol 🙂
No a najvacsia exotika doposial bola u mna Kena, a ta sa mi velmi zapacila 😵 😵
Stravili sme cca 5 dni na safari v divocine v jednom narodnom parku a odvtedy sa chcem vratit 🙂

anxuska
3. feb 2010

Ahoj,
tea gratulujem k chlapčekovi 🙂 , čo sa týka tej dovolenky, viem, že si už dnes o tom vela počula, tak ja som chcela ísť, keď som bola tehotná s Fedorkom na dovolenku tiež, moja mama mi vynadala, či som naozaj šibnutá, tak som to ďalej neriešila a spravila som dobre lebo mne problémy v tehotenstve začali v druhom trimestri, presnejšie v 17 týždni, do vtedy nič a skoro som portatila, krčok sa mi uplne skrátil a musela som od vtedy ležať až do konca tehotenstva. Takže nikdy nevieš 😒
ozaj myslíte, že by som už mohla cítiť pohyby, bo niečo cítim a už fakt neviem čo iné by to mohlo byť.

zuzannas
3. feb 2010

Caute babule, vidim, ze rozoberate cestovanie v tehu...ja sa chystam na tyzden zaciatkom juna do Chorvatska, to budem mat zac. 7 mes., mozno pojdeme aj skor ak tam bude dobre pocko na kupanie 😅

tea333
3. feb 2010

anxuska ja nechcem mysliet na zle veci a dufam ze to bude ok 😉

leteku
3. feb 2010

ahojky, tak ja som späť z 3Dčka a naše bábo sa nám celý čas skrývalo tak ma lekárka preobjednala o dva týždne, že to už bude väčšie a bude ľahšie snímateľné s väčšími detailami, tak nemám ani fotku a ani sme nič neplatili, že nabudúce.

tea333
3. feb 2010

leteku mas nejaku hamblivku 😉 ved o 2 tyzdne bude uz naozaj velke 😉

leteku
3. feb 2010

tea - no vyzerá to na hamblivku ale Terezke sa bábo aj tak páčilo a stále o tom rozpráva.

anxuska
3. feb 2010

leteku, no škoda
ináč aj ja rada cestujem a už ma velmi trhá,
predminulý rok som nikde nebola, kvoli tehotenstvu, potom som nechcela s malým, teraz zas tehotná...
a to mám ešte smolu, že polihovanie pri mori pre mňa nemožné, bo dni infarkt z nudy 🙂 som velmi akčná, stále by som kopce zdolávala 😀

silwietta
3. feb 2010

anxus, no sme na tom rovnako... pred rokom tehula, rizikovka, potom maly prilis maly, a tento rok zase tehula... nevadi, deti vyrastu a budeme si uzivat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre