♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
2. sep 2010

@jankasramka no ja sa obavam či sa s nami bude chcieť vratiť domov,bol taky nadšeny
ale taku hluposť vymyslieť že s nahltaného vzduchu hnačky 😖
ale plna plienka toho bola

dajna11
2. sep 2010

@mirmaj no to sme na tom rovnako s drobcami,rychlý spánok,iba na rukách,ked ho uložím oči má ako trnky.

katulkaaaaaa
2. sep 2010

@akika722 nie myslela som ten monitor dychu,novy sa pohybujeod 80 do 130eur...ale ja som nasla pani co pozicava za7eur na mesiac...zajtra si idem pren je z okolia tak sa spytam ci ma viac kusov a dam ti info 😉

katulkaaaaaa
2. sep 2010

😀 mame za sebou prvy den v skoleeeeee...herecka sadla si do prvej lavice s kamaratom zo skolky 😀 a somariny s tatinom...co vam poviem 😝

akika722
2. sep 2010

@katulkaaaaaa jéj no opytaj sa to by som brala aj ja 🙂 aky su zlaty v škole a to už písali niečo?a s tatinom nema chybu 😀
no potom daj info

katulkaaaaaa
2. sep 2010

@akika722 nie nic nepisali len si kreslili,maju super pani ucitelku,hned si ich ziskala...dnes sme tam boli len do pol 10...zajtra maju vyucko do 10:45h...sama som zvedava ako sa jej bude pacit,ale tym ze tam ma 3 kamosov zo skolky tak je to pre nu pohodicka 🙂 konecne sa vyjasnuje ze by sme sa aj na prechadzku dostali?no mohli by sme...to je aka blbost hnacka z nahltaneho vzduchu???

akika722
2. sep 2010

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 ja si s naších lekarov už nič nerobim 😀 😀 😀
som zvedava aky je Pati v školke 😀

katulkaaaaaa
2. sep 2010

@akika722 prvy raz bol vsak?a hned na cely den si ho dala?som zvedava potom napis ako to zvladol 😵

akika722
2. sep 2010

@katulkaaaaaa hej prvy x na cely deň každy takto nechaval tak som nechala aj ja ale bolo vidno že sa mu páči...dufam že nikoho nezbije 😅 moje šidlo hyperaktívne 😅

vladka84
2. sep 2010

@akika722 no vidis a ja som po tu moju velku slecnu isla uz na obed...ale stacilo mi, za tie 4 hodiny bez nej som si porobila co mi bolo treba 😉
@alure gratulujem k drobcekovi, aj ked drobcek to teda nebol 🙂 a to si aj Olivera mala takeho velkeho? Inak s tym opisom porodu si mohla pockat, kym sa rozpadnem aj ja... sa uz az tak velmi netesim 😀

vladka84
2. sep 2010

@katulkaaaaaa zlati su, tak ste ju boli cela rodinka odprevadit do skoly? 😉

liba78
2. sep 2010

Ahoj babulky.... Aj ja som z malým dnes vystrájala školákov. Moc sa im nechcelo. Teda tým mojim, neter išla do prvej, tá sa tešila.
@akika722 tie kvapky jem druhý deň, "kozy" v pohode, malý má dosť. Len to neviem, či s tých kvapiek, lebo mám aj ten ricinus comunis, aj čaj pre kojace. Takže ja mu robím brutal-mix na mlieko, všetko čo sa dá 😀 😀 😀
- náš prd tiež nezvykne vážiť 3kg.
@mirmaj v noci ho odgrgnúť dávam len, keď sa začne ksychtiť a otvára oči. Keď sa tvári, že spí, spím aj ja. Ale mám ho už v posteli pri sebe. Tiež sa totiž zobudí, keď ho nasilu dávam grgať. Takto niekedy prespí celú noc, bez zdvihnutia. Kludne aj 2-3-4 kojenia. Takže v postielke z monitorom trávi tak 2-3 hodinky večer po kúpaní a napapaní.

liba78
2. sep 2010

@katulkaaaaaa podarená prváčka. 🙂

katulkaaaaaa
2. sep 2010

@liba78 dakujeme 🙂

katulkaaaaaa
2. sep 2010

@vladka84 ahoj Vladi jasne boli sme ja s mm 🙂 zazitok 🙂 malckeho varovala babka,juj zajtra ti drzim palce a povedz ze uz chces rodiiiiiiit,nenechaj sa poslat domov

katulkaaaaaa
2. sep 2010

@akika722 poslala som ip 😉

katulkaaaaaa
2. sep 2010

kde ste vsetky stratene???baby ja mam ,,zravu"...by som jedla ...stale...aj vy tak mate?nechcem znova priberat pomooooc 😖

liba78
2. sep 2010

@katulkaaaaaa Ahoj, tak dnes máme takto pusto ? Ja nemám čo čítať pri kojení ☹ ☹ A žravú mám tiež, ale len na makové slíže. Nejedla som ich tak 5 rokov. No odkedy som písala s Jankousramkou, že u nich je mak zakázaný, mám makové slíže každý druhý deň na večeru 😀

liba78
2. sep 2010

@akika722 ako často mu mám liehom sušiť tie vyrážky? Už ich má aj vo vlasoch na jednej strane. ☹

vladka84
2. sep 2010

@katulkaaaaaa dakujem, no pravdupovediac, uz mam zo zajtrajska aj lepaaaaaky 😖

liba78
2. sep 2010

@vladka84 neboj, ved už musí to tvoje tehulkovanie skončiť. Ibaže by si zmutovala na slona. To by si mala ešte min. rok čas. 😀 A čo kikuška a lulu. Nemá niekto správy ?

@akika722 Ako bolo Paťkovi v škôlke ?

memory97
2. sep 2010

@mirmaj ja sa tomu vyhybam, aby si maly velmi nezvykol na ruky. Jankasramka ma inspirovala,dnes som objednala hraciu deku🙂

@akika722 to skor maleho chyti kolika🙂 ako plna plienka🙂

memory97
2. sep 2010

@alure blahozelam a chudatko moje, si si to riadne uzila ako v zlom sne... hlavne, zeste obaja v poriadku...

@vladka84 neboj budeme na teba mysliet a vsetko prebehne hladko 😉

mirmaj
2. sep 2010

@katulkaaaaaa no tak to si ma moc nepotešila, dúfam, že ju nebudem nosiť 3roky ☹

@akika722 no doobeda toho fakt veľa nenaspí, tak 2x po 30min.,ale aspoň poobede spávala doteraz dobre, no dnes ani to nie ☹
@jankasramka ...no tak to musím aj ja sa teda poriadne brníť, dúfam, že aspoň v noci bude dobre spať, lebo už je taka unavená z toho nespania hrôza

ale dnes je obzvlášť mrzutá akási, boli sme aj vonku neviem či jej to viac neuškodilo ako pomohlo, cez deň toho fakt moc nenaspala a teraz sa ju pokúša tatino uspať, ale neviem či uspešne. Boli sme dať aj prepichnuť uška, neviem či aj to ju nebolí alebo už fakt neviem čo jej je....a tak hrozne ľútostivo plačká, že plačem s ňou ☹

mirmaj
2. sep 2010

@dajna11 tak to vieš teda čo opisujem a prežívam, dúfam, že to čoskoro skončí, lebo neužívam si ani materstvo ani nič, len trpnem kedy sa zobudí a všetko sa to bude zasa dookola opakovať
@memory97 aj ja by som sa rada vyhla, ale nedokážem ju nechať ležať a nezobrať, ked tak hrozne plačka

ale dnes chvíľku aj sama poležala, ale už asi bola taka unavená z toho celodenneho plaču, že sa jej už asi ani plakať nechcelo

a vy drobcov len tak polozíte a zaspia samy?

mirmaj
2. sep 2010

@liba78 tak skúsime aj my tak a uvidíme 😉

memory97
2. sep 2010

@mirmaj Davidko chvilku pozera, ale potom zaspi a hlavne po kupkani🙂 Neskusila si nejaku hracku? Davidkovi pustim radio a hned sa mu dobre spinka🙂

mirmaj
2. sep 2010

@memory97 rádio sme skúšali aj my, aj hračky, take naťahovacie čo hraju...ale nezaberá fakt nič 😖

mirmaj
2. sep 2010

@memory97 a po kupkani sa ešte viac preberie a nie unaví 🙂

lulu4
2. sep 2010

Ahojte,od pond.v nemocke,do dnes spraveny 3x Hamilton,dnes rano dana vyvolavacka.a este som kinderko🙂 uvidime co sa bude zajtra diat,asi daju dalsiu vyvolavacku.uz tomu fakt nerozumiem☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre