♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
2. okt 2010

ahojte ... tak dnes som zase mala amok od svojej staršej dcéry ... ľudia na nás pozerali ako na zjavenie ... už sa na ńu fakt hnevám ... mám zas pokazený víkend ... už neviem, čo mám robiť ... všetko bolo ok, ešte som jej aj plyšové zvieratko kúpila a ona chcela ´dalej ... toto a toto, zvieratko už nechem . atď., keď som povedala "NIE"!, tak to začalol ... hrôza!!!

akika722
2. okt 2010

@lji ano 😅 napravim 😝
@majka35 moja to píšeš o mojom Paťkovi že?mne to robi tiež..minule chcel brumika potom dalšieho,lyzazko,zmrzlinu,chrumky,kinderko,on nejde na chlebik a chcem,toto toto toto a ked z nervov nevedel čo,chcel citron...existuje jeden sirup som myslela že skusim...same bylinky su to vola sa to JUNIOR-myslim RELAX A POKOJ to je na skludnenie deti 😅

kvietok121
2. okt 2010

@akika722 ved toho sa bojim ved teraz uz nevladzem a to mame len skoro 4 kg 😀

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 zvykneš si moja 😎

kvietok121
2. okt 2010

@akika722 ach ja neviem zase ho manzel nosi inac stale place, ja uz neviem fakt co mu je, dnes po kojeni znova vyvadzal nie a nie prestat, stale dudlal ked som ho zobrala tak vrieskal az kym som mu ho znova nedala to slo po kojeni asi tristvrte hodinu a az na niekolkykrat trosku prispaty ostal v pokoji na pliecku

teraz znova placka ach baby a tak to uz vyzeralo dobre a znova sa to vratilo

kvietok121
2. okt 2010

@akika722 skusim mu znova dat ach baby ... to snad nie je ani mozne

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 moja neviem či take niečo existuje/viem že je alergia na mlieko/nemože to byť aj na materske...bože ako sa to vola...kamaratkyn maly tiež mal /neviem ako sa to vola,no proste aj na potraviny mal potom alergie nemohla mu davať to na 6 mesiacov čo moj papal už na 4...možno bludy ale čo ked mu niečo v mliečku vadi?

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 http://www.google.sk/#hl=sk&biw=1366&bih=549&q=... skus pozrieť...možno je to hluposť ale čo ak?si spominala že aj ty maš nejake kožne problemy..

akika722
2. okt 2010

@akika722 http://www.forumzdravi.cz/poradna-118-kojeni-a-... takže alergia nie to su ine priznaky

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 ja truba a ešte aj sebe to pošlem 🙂

jankasramka
2. okt 2010

@akika722 mas pravdu to co pises kvietku- existuje, my sme mali tiez podozrenie na to, gastroenterolog mi to vysvetlovoval. ale zda sa ze my sme ok...

akika722
2. okt 2010

@jankasramka ked si daš druhy link piše tam ako sa to prejavuje...asi bude dačo v strave čo mu vadi.dačo celkom bežne...
@kvietok121 moja skus si pysať čo ješ za cely deň a potom na druhy deň to zmen skus niečo uplne ine a sleduj ho..možno mu fakt vadi niečo uplne bežne ako chlieb...som počula že aj rasca može nafukovať

akika722
2. okt 2010

@kvietok121 ježiš ja som BLBA že písať s y...to som fakt ťava 😅

jankasramka
2. okt 2010

@kvietok121 moja, precitaj si ten link co som sem dala o nespavosti- ja som bola uz zufala ale baby tam pisu ze tiez maju take problemy- ide o to ze ak vsetci naokolo pisu ze ake maju super babetka ako zaspavaju same tak sa citis zufale...ale ja somtam citala ze oni to maju rovnake.babetka nespia, placu cele dni, nosia sa na rukach a tiez zopar rad tam...
je to len necelych 5 stran. mne to dodalo vela sil.....

21
2. okt 2010

@kvietok121, iba aby si nemala nerv, ze si sama... Aj my mavame taketo zle dni, cele sa iba nosime, pri kojeni sa pucime, pustame cicik a furt ho zaroven chceme drzat, brusko asi boliiii, aj z nicoho... Nezistila som, ze by to bolo z mojej stravy, niekedy, ked jem to iste, nereaguje zle, asi to bude tym, ako je prave vo forme jej travenie....si myslim. 😒

jankasramka
2. okt 2010

@vladka84 ja som vcera zledla cely hlboky tanier miesanky- mrkva hrasok kukurica. a nic nam nebolo ani nie je zatial, len papkaj🙂

@akika722 ta prisera zo skrine vcera v noci vyliezla tak ju mm nastriekal nakoniec-aj ked ja ich nerada zabijam...ale beha to rychlo a nechcem nieco take najst u maleho v postielke.kukni, bolo to toto http://www.google.com.mx/images?um=1&hl=es&clie...
je neskodna ale tak no ved...

a dnes rano sme nasli mladatko tak uz len dufam ze za skrinou stihla spravit hniezdo

jankasramka
2. okt 2010

@21
@kvietok121
ja si tiez myslim ze strava to moc neovplyvnuje, niektore babetka su proste take co som citala . ja uz dlhsiu dobu jem vsetko a nedavam ani espumizan a brusko nas neboli, koliky ziadne, ale ajtak nespava cele dni - ked pocitam noc tak mozno 10 hod. a placka a placka uz aj od unavy potom a tiez len nosim na rukach. sam mi zatial zaspal len raz - zazrak -som nechapala- ked sa hrajkal s fisher price ale sa zobudil po 15min a boli sme zase s starom kolotoci nespania a plakania...

akika722
2. okt 2010

@jankasramka odpadnem....fuuuuuuuuuuuj 😒

jankasramka
2. okt 2010

@akika722 daky blby link mi to sem dalo, je to toto:
http://www.google.com.mx/imgres?imgurl=http://w...

akika722
2. okt 2010

@jankasramka nejde mi to otvoriť...aj tam bol nejaky pavuk v tom prvom

jankasramka
2. okt 2010

@akika722 no neviem mne to nejak neslo otvorit ci co, proste sa to vola madre de alacran. skorpionia matka.
proste je to pavuk ale vyzera ako skorpion. super kombinacia nie?
:O======

tak to bolo? :D

akika722
2. okt 2010

@jankasramka fuj až mišky sa hnusim preč preč z tej stranky skolabujem tu

jankasramka
2. okt 2010

@akika722 no myslim ze musis dat do google madre de alacran lebo mi to nejak nejde

akika722
2. okt 2010

@jankasramka no mmoja to je jedno ked som našla stranku čo som sem dala link mam dosť do konca života

majka35
2. okt 2010

@jankasramka tú stránku som neotvorila, dostala som sa do nejakej diskusie 😀
@akika722 ja som skúsila homeopatikum na upokojenie, lekárka detská mi ho prespísala a čo myslíš ... nič! ... len som zbytočne do nej napchala sajrajt

@kvietok121 toto som mala pri barborke, presne čo píšeš ... mne poradili dokrmovať, akonáhle som s tým začala, bábetko ako vymenené, len škoda, že jej to nezostalo

majka35
2. okt 2010

no tak toho "arańasa" by som nechcela mať v byte ... no ked som bola navštíviť otca, žije na tenerife, tak bol celý byt plný švábov ... oni sa s tým naučili žiť, ja som prebdela celé dva týždne od hnusu

akika722
2. okt 2010

@majka35 musime veriť že to naše deti prejde...aj ked už nedufam 😒 je mi ho luto ked na neho traba kričať alebo ked mu dame na zadok ale neda sa inač ☹

akika722
2. okt 2010

@majka35 už sa nebudem sťažovať ak nahodou najdem hajzlovaho pavuka 😕

majka35
2. okt 2010

@akika722 mňa dnes prosila, aby som to nepovedala ockovi /asi si zapamätala tú bitku predetým/ a ja trúba som to povedala, ale tajne, barborka o tom nevie, muž sa ma pýtal, či má zakročiť a ja, že nie, lebo mi je jej ľúto, že je to asi silnejšie ako ona ... a on sa mi divil 🙄 ale ja som tiež dostala záchvat nervov pri nej ... som sa dlho ovládala a ona dookola svoje s vreskotom a to som už nezvládla, určite si mysleli všetci, že chú´da dieťa a matka harpia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre