♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
22. nov 2010

@memory97 vdaka 🙂

alure
22. nov 2010

@memory97
takže si Dávidko pochutil 🙂 super som rada s vami...

alure
22. nov 2010

@danulienka35
my sme tiež ešte neboli nás to čaká 1.12. hlavne nezabudni na studené obklady,hneď priložiť mokrú vreckovku na nožičky (ale to si iste pamätáš z predchádzajúcich očkovaní )aby to nespuchlo a zastavilo horúčku,ktorá by mohla vybehnúť....a držte sa moja..ja to zvládam veľmi ťažko,na tieto "akcie" musí chodiť s deťmi môj drahý ☹

danulienka35
22. nov 2010

@alure dakujem moja uz teraz mam mindraky z toho ale ked jej prepychovali uska tak v pohode ani neplackala tak uvidim

danulienka35
22. nov 2010

@memory97 no uvidim hruza

alure
22. nov 2010

@danulienka35
budem na vas myslieť ....

danulienka35
22. nov 2010

@alure si zlatucka dakuejeme moc ,a to byvas kusok od nas mozno sa nekedy stretneme 😀

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 drzte sa, urcite to dopadne dobre 😉

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 dakujeme sme nejake nervozne neviem co snu je uplackana ani nechce papat 😒

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 ani my nepapame

alure
22. nov 2010

@danulienka35
určite sa stretneme 🙂 a v januári idem do PK s nožičkami na kontrolu tak sa ozvem a niekde sa stretneme 🙂

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 neviem co snou je ked jej dam prsko odtahuje sa palcka dam jej nutiroln placka tak uz neviem zda sa mi ako by jej isly zubky jazykom stale beha po diasnach

danulienka35
22. nov 2010

@alure kludne budem rada prid na kavicku 😀

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 no my tiez tak

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 ale vonku spi jak zabita som z toho uz na nervy co jej je chudiatka nase ☹

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 ona my spi aj doma ale nepapa a malo zacala priberat

akika722
22. nov 2010

@memory97 uf neviem moja ako.maly ešte nespinka a zajtra na 9.30kontrola v nemocke a 13.30klby...tak budem musieť stihať nejak

alure
22. nov 2010

Maminky utekám k drobcom,Oliverko ešte niečo vyrába tak mu idem pomôcť,kuk panelák a spinkať..vidíme s zajtra pa pa a dobrú noc všetkým,nech detičky poslúchajú a krásne spinkajú

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 bude to dobre uvidis neboj moja asi ma malo tvojho mliecka davas jej aj um?

danulienka35
22. nov 2010

@alure ok dobru nocku prajem

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 ja ju nekojim ☹ len z flase davame, ked ja uz osm z toho taka nestastna

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 to i ja som nestastna neviem co jej je asi tie zubky idu nasim babulkam ake mliecko jej davas? ja obycajny nutrilon

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 teraz jej skusam davat obycajny nutrilon predty sme jej davali HA. zajtra idem k lekarke - som jej volala ze nepije tak ze mam zajtra dojst tak sa na nu pozrie - spytam sa aj na tie zubky

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 budem drzat palecky

kahlan1
22. nov 2010

@danulienka35 super spapala sto a hned aj vyvracala :(

danulienka35
22. nov 2010

@kahlan1 chudiatko malinke uvidis zajra co ti povie lekarka

kvietok121
22. nov 2010

@kahlan1 moja aj moj dnes vecer vyvydzal a ked som dala prso tak zacal vrieskat, pustili sme hviezdicku a cumlik a uz zaspinkava 🙂

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@kvietok121 super stranka s receptami hned zajtra nieco odtial skusim
@akika722 ja menzes este nemam
maly bol hore tri hodky v kuse,to sa ese nestalo,okupala som ho nakojilaa spinka uvidime na kolko

kvietok121
22. nov 2010

@katulkaaaaaa tak potom napis co aby sme aj my skusili

vladka84
22. nov 2010

no baby, tak sme boli na tej zumbe, zvladli sme to celkom v pohode aj napriek hlupemu pocasiu, akurat ked sme sa vracali, tak Karinke asi bolo dlho a spustila taky rev, ze som aj soferovat nevedela 😲 dnes sme sa znova nekupali, ale mala to berie celkom v pohode, akurat, ze ked mi zaspavala v postielke, tak sa dokakala az tak, ze sme si zopakovali umyvanie a prezliekanie, pozerala na mna, ze co to s nou nacvicujem a potom samozrejme nevedela zaspat, aj teraz sa este sem - tam mrvi, tak uvidime aka bude noc....
no a nasi susedia menili radiator a tak sme mali vypnute kurenie cele poobedie, teraz ho zapli, ale v byte je zima ako v Rusku 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre