♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
11. aug 2010

🙂 @tiffanka nech dcerka odlozi mozno budu dobre 🙂

tiffanka
11. aug 2010

@katulkaaaaaa najprv som to tak pochopila, že nech si odloží akože pre seba, do budúcna 😀 ale potom mi to došlo tak, ako malo 😀 Možno budú, ktovie 🙂

lulu4
11. aug 2010

@tiffanka
@kvietok121
@katulkaaaaaa dakujem babulky ste zlate, tato podpora tu na konikovi velmi pomoze... myslim pozitivne tak verim, ze zajtra bude vsetko oki... dam vam zase vediet... idem hned rano o 7:00

@katulkaaaaaa a u teba sa ten bliziaci sa porod teda este nijako neprejavil? uz zdolavas aj schody aj teple kupele aj sexik? 😀 no hadam uz zajtra... budem na teba mysliet a drzat palce nech to uz mas co najskor za sebou...

vladka84
11. aug 2010

no baby, vy ste toho popisali.. ja som konecne dosla od rana domov, som unavena ako kon, tak si vylozim nozky a idem vas docitat... 😉

lji
11. aug 2010

@katulkaaaaaa a máš silnejšie bolesti? dobre sa ti to ťahá, ja by som bola nervózna už pri prvom náznaku uvolnovania tej zátky 😝

@lulu4 ale aspon tam ides aj zajtra tak keby sa nieco deje tak s tebou cosi porobia. držím silno päste. nervy sú to posledne čo tehulka potrebuje 😖

tiffanka
11. aug 2010

@vladka84 kým nás dočítaš,,, fu, unavíš sa zasa 😀

lulu4
11. aug 2010

@lji ved prave nechcem sa stresovat ale ked tuto noc zaspim vobec budem rada, lebo aj bez toho mam problem so spankom posledne tyzdne... idem aspon dozehlit co svokra nestihla lebo uz musela utekat ale aspon nieco mi pomohla... tak sa snad odreagujem trochu a pridem na ine myslienky, uz nech manzel pride z prace lebo sama sa zblaznim asi...

vladka84
11. aug 2010

@tiffanka no ved vidim, ze ste toho popisali tolkoooo.... a nemohla by si dcere naznacit, ze babo bude trosku vacsie, tak ci radsej nevymenite za vacsie cislo... hadam sa neurazi, ci? 😖

tiffanka
11. aug 2010

@vladka84 Neviem, ale asi sa neurazí, len mi akurát vravela celá natešená, že je to posledný kus, že môžem byť rada že niečo také zohnala 😀 😀 Jajáááj... Ale nechám to asi tak, možno to nakoniec bude dobré 🙂

tiffanka
11. aug 2010

kočky, neviete poradiť nejakú brigádu pre moju staršiu... Už som zúfalá, celý deň iba sa doma nudí, alebo je s kamarátmi a aj ona povedala že by si rada zarobila.. Niečo ako roznášanie letákov... napr... Už sme písali asi do troch spoločností a stále nič. Niečo, čo by mohla robiť aj cez školu. Ja si pamätám, my sme na brigádu chodievali zbierať zemiaky 😀 😀 😀 😀 😀 Ale to už teraz asi ani nie je 😀 A ani si ju neviem predstaviť pri zemiakoch síce 😀

vladka84
11. aug 2010

@tiffanka a nechcela by robit promoterku? vies, take co ti v nakupnom centre nukaju ochutnavku jogurtu, alebo cokolady, alebo co ja viem coho... teraz cez leto sa este daju na kupku predavat nanuky, alebo varena kukurica 😀

gretulka
11. aug 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat? prave sa mi narodil augustovy syncek, 6.8. o 14.12hod.
Rada by som si tu s vami obcas vymenila skusenosti a rady. Dakujem

tiffanka
11. aug 2010

@vladka84 No na tých obcerstveniach iba 18... a ta promoterka by ju aj bavila, lenže kde niečo také zohnať... Fu, ťažké to je, vidíš 😀 😀

tiffanka
11. aug 2010

@gretulka Vitaj medzi nami 😉 A gratulujem 🙂

tiffanka
11. aug 2010

@gretulka Ak by si chcela, môžem ťa aj zapísať do našej tabuľky ( kuknúť si ju môžeš tu: https://www.modrykonik.sk/fotoblog/augustovemil... ), napísala by som ťa namiesto nejakej baby čo mi neodpísala... Daj vedieť 😉

gretulka
11. aug 2010

dakujem budem rada 🙂

vladka84
11. aug 2010

@tiffanka no,ja s tym nemam velmi skusenost, tak len tak triafam... neda sa nieco vyguuuuuglit? 😉

tiffanka
11. aug 2010

Super 🙂 Len mi ešte napíš tvoj vek 😉

vladka84
11. aug 2010

@gretulka vitaj medzi nami a blahozelam k syncekovi, nech ste zdravi 🙂

tiffanka
11. aug 2010

@vladka84 uff, snažíme sa 😀 😉

kikuska25
11. aug 2010

@lulu4 ahojky no co to citam?co sa deje?neboj vsetko bude v poriadku hlavne mysli pozitivne..moc ti drzim palceky

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@lji no bolesti mam cely den take ze mi to do krizov vystreluje...ja nervozna vobec niesom ja sa na porod TESIIIIIM lebo viem ze po tej bolesti budem konecne drzat moje vytuzene babetko 😵
@lulu4 ja mam priznaky uz tri tyzdne...bolesti,teraz dva dni zatka,vana,sex,schody vsetko uz zamnou....uz len nech praskne voda a letim do nemocnice 😀 😀 😀

lulu4
11. aug 2010

@kikuska25 no ved prave netusim co sa deje, tak sa dost na zajtra bojim aby ten CTG monitor bol okej, lebo potom si nas tam uz urcite nechaju a daju nam vyvolavacku... to si teda myslim ze by potom necakali... ved ja sa ozvem zas... dakujem ze mi drzis palceky a ako sa ty dnes citis? uz je ti lepsie, ta teplota ustupuje?

lulu4
11. aug 2010

@katulkaaaaaa tak to je potom sila ked si uz skusala vsetko mozne a stale nic... malemu je teda velmi dobre v brusku... no vies ako sa hovori, trpezlivost ruze prinasa a v tvojom pripade maleho Simonka prinesie 🙂

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@lulu4 🙂 🙂 🙂 presne tak za tie nase babetka to vsetko stoji uz len ten koniec nech dobre dopadne 🙂 🙂 🙂

tiffanka
11. aug 2010

@katulkaaaaaa tak ty si ešte tu ? 😅 Som sa nazdala že už rodíš 🙂 Známa z ultrazvuku prenášala 17 dní a nakoniec jej museli včera už urobiť sekciu... aj prvé prenášala viac ako 20 dní... ale to mali niečo v rodine, každé dieťa sa im tak dlho nosilo... Týmto osm ti len chcela povedať, že neboj, sú aj horšie prípady a nebudeš medzi nich patriť si myslím 😉 Dávam ti to max do konca týždňa. Veď vieš ako som ti povedala že pravdepodobne porodíš 12. 😀 Možno už zajtra je to tu ;.)

vladka84
11. aug 2010

@tiffanka a to je normalne nechat prenasat tak dlho? ved to babo uz je potom asi aj "rozmocene" 😖

kikuska25
11. aug 2010

@lulu4 ja uz lepsie dakujem uz nemam ani teplotu ale som este taka slaba..mojko neboj lepsie zostat v nemocke a byt pod kontrolou aby bolo dobre no a ked daju vyvolavacku budes uz mamickou juchuuu ved drobcek je uz dost a urcite bude v poriadku aj keby sa teraz narodi..nemysli na zle bo ani drobcekovi to nerobi dobre sama to viem..myslim na teba 😵

katulkaaaaaa
11. aug 2010

@tiffanka stale som tu ☹ a bolesti su stale desneee ☹ len nie su pravidelne,stale len taky tlak do krizov,brucho tvrdne...boze to dnes este tak dlho nechavaju prenasat???sak by som sa bala aby bolo male ok,podla mna na tom nemoze byt nic dobre,zelena plodova voda,infekcie ...a nakoniec sekcia niektory lekari su fakt debili

vladka84
11. aug 2010

no baby, ja som dnes taka unavena akoby som cely den na stavbe robila 😀 tusim prvykrat za posledny cas bez problemov zaspim, alebo rovno odpadnem do postele...
este som myslela, ze pockam kym zaspi mala, ze zotriem dlazku - to je moja oblubena vecerna cinnost, ale neviem, ci sa nezmozem len na sprchu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre