♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lji
13. sep 2010

Ďakujem baby upokojili ste ma.
@akika722 dakujem za link. ja som v strese len rýchlo poslala muža na net a hladali sme niečo o tom tak toto tiež pomôže. vďaka

@barinkova nám doktorka vigantol už ani nepredpísala že tento týžden uvidí akú mi dá náhradu.

@kvietok121 blahoželám ku krstinám 😉 ja ich už chcem mať za sebou lebo to stresuje mna tak to určite bude stresovať aj malú 😅

jej ja vám tu píšem a drobec sa na mna pozerá a žužle perinku ako keby:mama ved ja ťa nechám ale už som dosť hladná 😀 😀

sivema
13. sep 2010

Ahojte maminky 🙂 ..chcem sa vás opýtať ako dávate detúrence spávať
či v perinke alebo bez....na bruško či na chrbátik
dnes je tak pekne,že pojdeme aj na prechádzku...prvý krát 😉 som zvedavá ako sa bude hviezdičke našej páčiť 🙂

kvietok121
13. sep 2010

@mirmaj ved to aj dnes nechce akosi zaspat, aj teraz som ho dala do postielky ale kuka dookola a spat nie a nie som zvedava kedy zacne rev

kvietok121
13. sep 2010

@lji neboj bude to dobre ja vigantol davam stale

kvietok121
13. sep 2010

@lulu4 lebo ma tie prsia bolia ked odasvam ze mi to nici bradavky

elinka27
13. sep 2010

jaaj,taka som uz vycerpana, ZInka spi cez den a v noci ani za svet,Kubko spava v noci a cez den ani za svet, a este mi rastie zub mudrosti a to tak ze ani pusu nevladzem otvorit,pomoooc 🤐

jankasramka
13. sep 2010

maminy, ak chcete pri kojeni si pozrite cesty nadeje o POVINNOM OCKOVANI. ja som zatial nic neockovala, a zhanam informacie a tato relacia je naozaj velmi dobre spracovana

http://www.stv.sk/tvprogram/dvojka/2010-09-11/

jankasramka
13. sep 2010

dala som zly link. tento to ma byt
http://www.stv.sk/online/archiv/cesty-nadeje

vladka84
13. sep 2010

Ahojte baby, uz sme doma 🙂 dakujem Vam za podporu, som rada, ze to mame konecne za sebou... teraz este najst nejaky rezim a bude dobre, zatial je to riadny chaos a este sme len prisli domov, uz som bola z Timky na nervy... no ale hadam si na seba vsetci zvykneme, ja si uz idem 😉

katulkaaaaaa
13. sep 2010

@sivema ahoj ja davam maleho spat iba v perinke,polohujem ho na bok,tak ako v porodnici ak by grckal,a este ho prikryvam dekou...na brusko ho davam len cez den na chvilku,ja sa bojim SIDS cize neriskujem ani ked mam monitor dychania...ako bolo na prechadzke? 😉 nas dneska spinkal tri hodky v kociku

kvietok121
13. sep 2010

@vladka84 ahoj vladi, tak nech skoro neberies rezim neviem preco ale my este nejaky super rezim nemame, jedine ze vzdy kupeme medzi siedmou a osmou

katulkaaaaaa
13. sep 2010

@vladka84 Vladi vitaaaaaj🙂)no pis aky bol porod?zvedava sooom,neboj rezim najdes rychlo,aj mne Viki pila nervy prve dni teraz je to pohodicka,mala je nadherna okana 😵 😵 😵
pridavam fotky ako rastieme 🙂

kvietok121
13. sep 2010

@katulkaaaaaa baby davate ho aj na brusko, ja skoro vobec ... treba ho davat???

katulkaaaaaa
13. sep 2010

@kvietok121 ahoj neboj to vsetko pojde,malinkeho bolieva brusko?stale citam len nestiham ti napisat,vzdy sa miname ☹ s tym kojenim uz lepsie?

kvietok121
13. sep 2010

@katulkaaaaaa teda vy ste uz poriadne velki my mamae stale taku malu babiku - 3,5 kg

katulkaaaaaa
13. sep 2010

@kvietok121 ja dam maleho len cez den nech si skusi hlavicku dvihat,cvici si tym chrbatik,daj ho ked bude napapany prebaleny odgrgnuty....alebo ho dvam ked ho boli brusko a neviem co s nim,vecinou ho to preje ked sa vyprdka 😀

katulkaaaaaa
13. sep 2010

@kvietok121 no veru strasne rychlo rastie,zajtra mame prvu poradnu tak som zvedava kolko vazi,meria 🙂

kvietok121
13. sep 2010

@katulkaaaaaa neviem ci je to brusko ale asi dnes my zaspal len na rukach, stale ho trhalo a zaplakal a zase spinkal potom uz po 10 min zaspinkal a spinka stale, neviem kojenie je stale boj on by stale cumlal prso pije 10 minut intenzivne a potom by sa len hral a ked mu ho zoberiem tak hrozne place ... ☹

kvietok121
13. sep 2010

@katulkaaaaaa a rusiciky mu das pred seba ci vedla seba? a nebude grckat??? moj aj odgrgne a dam ho lazkat, zachvilu place zdvihnem a on vygrcne

katulkaaaaaa
13. sep 2010

@kvietok121 rucicky mu dam vedla seba akoze povise hlavicky neviem ci som to dobre napisala ti ho zajtra odfotim,ja ho davam na brusko tak hodku po kojeny,,,ale to len raz za den tak na 5 minut dlhsie ho nenechavam,,,moj maly pije z jedneho prsa najviac cca 15minut,ale potom sam pusti,neskusala si ho nechat dokial sam nepusti?ja niekedy kojim aj 20minut 🙂 a davas z jedneho alebo z oboch?

kvietok121
13. sep 2010

@katulkaaaaaa davam z jedneho ale niekedy ked stale pyta tak dam aj z druheho ked ten jeden uz velmi boli, akusala som cakala som vydrzal cmulat hodinu a pritom spal ... ach jo cumlik moc nechce, to len ked mu ho nasilu drzim v ustach

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 moja moj krpec cumlik nechcel ale ked som kupila ten uplne obyčajny kaučukovy ten zabral....neskušala si?
@katulkaaaaaa aky su zlatučky taky vyzera velky Simonko 😀 fešačisko rastie rychlo
@elinka27 nerozmyšlaš nad školkou?ja by som sa s dvoma každy den zblaznila tak ta obdivujem
@sivema ja by som ho nemala odvahu dať spinkať na bruško
VLADI vitaj doma.neboj prejde to ja som tiež prve dni s Paťka šalela 😖 ale zvykli sme si na seba už všetci tak už je to ok 😉
@jankasramka ani to prve očkovanie maly nema?

akika722
13. sep 2010

😅 ahojtéééééééééé 😅

liba78
13. sep 2010

@sivema spinkáme v noci bez perinky a na chrbátiku. Cez den v kočíku máme zavinovacku ked ideme von. A na bruško ho niekedy dám aj spať. Hlavne keď je nekľudný. Vtedy sa mu dobre prdká.
@vladka84 Vitaj doma. Neboj zvynete si. Treba trošku času. Ale nezabudni na nás, píš keď sa bude dať. 😉
@kvietok121 určite ručičky hore vedľa hlavičky.
@katulkaaaaaa malý je krásny okatý. A čo vyrážky už nemá ? Nám sa to zhoršilo teraz. ☹

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 moj ma taky ale neda sa oklqamat on chce prso

liba78
13. sep 2010

@akika722 ahóóóóóój

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 ja vzdy prso musim nasilim zobrat 😝

kvietok121
13. sep 2010

@liba78 uz sme skusali ale plakal ,,, budemš skusat

liba78
13. sep 2010

@kvietok121 tak to máme rovnaké, aj môj by stále cumlal. Prísavka jedna, ale mňa tááááák strašne bolia, že šaliem. A hlavne keď sa pricucne. au au au ☹

kvietok121
13. sep 2010

@liba78 co robis???? ja uz nikedy neviem co robit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre