♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
6. máj 2010

šak vieš ake depky som mala na anjeloch 😔

evitkamalicka
6. máj 2010

mna by tiez porazilo keby moj muz bol prec a ja sama, ja som rada ze je kazdy den o 16:30 doma a niekedy aj skor a ma volne vikendy

mywiel
6. máj 2010

No ja si vela slubujem od nasho domu, ze budeme spolu vsetko robit s manzelom zahradkarcit, malovat a tak, velmi sa na to tesim, teda ak v lete este budem mat energiu... 😅 ale hlavne pre malu ze bude moct behat po zahrade, uz som jej nakupila tolko hraciek do zahrady, smykacku uz sa tesim ako malé decko hadam aj viac ako ona, ona je také dieta ze keby mohla tak je vonku aj cely den tak teraz si to uzije. 🙂

denisocka
6. máj 2010

a mm je tky hlupak sprosty,že on to nevie povedať im do očí, ale on s tým bude po večeroch žrať nervy mne,ako sa mu tam nechce isť,ako si to predstavuju,ako ho zdieraju,ako sam robi na stavbe

teraz je svagor zamestnany u svokra a kedže ma dom vedla firmy,tak ked ma niečo robiť,ide si na 10dni po PN,šak firma mu 10dni preplati,dojde -povie že ma angínu a prezlečie sa do monteriek a ide robiť stierky . nejebne ta? a mm je zivnostík,tak chodi aj skapaty do roboty,teplotu vyleži za 1den doma zadara a ten hovnival si ide na PN a dokončuje dom 😔 asvokor debil to toleruje,zachvílku aj ta firma krachne a mm bude bez roboty a švagor bude hriať riť v dome

mywiel
6. máj 2010

Tak moj pride az o 18tej ale zase chodi na obed domov a jeme spolu. A mam vlastné auto takze si chodi cez den kam chcem, za kamoskami a tak som proste volna. Inac ten dom sme tiez hladali 7 rokov uz som ani nedufala, ze nieco raz najdeme su tu nehorazne ceny.

evitkamalicka
6. máj 2010

my dom jedine na kluc, lebo neviem inac kto z rodiny by ho staval 😅

evitkamalicka
6. máj 2010

aj ja mam auto doma pre seba, ale nechodim nikam, kedze tu nikoho nemam, som tu taky pristahovalec, mozno casom sa niekto najde

denisocka
6. máj 2010

eva,je to hrozne, hlavne ked mi mm zavola o 16.00 že deni - dnes neviem kedy prideme,nestihol som odísť z roboty bo ma stiahli hasiť vapno ... ťahať priečky ... a ja doma sama,navarene,muža nikde,decko plače za tatikm , a muž dojde večer o 21.00 spoteny,nasraty, povie že jesť nechce-že on večer neje a že ani tam nič nejedol,bo svagrina sedela na riti a čakala,kým dotahaju mury že ju svagor vezme domu...chapeš? hamba. aj keby to teraz čitala,tak len pravda to je

mywiel
6. máj 2010

No to je divné ze to svokor toleruje a nic nepovie... 😔

evitkamalicka
6. máj 2010

deni ja by som tak nemohla, ja som az moc pohostinna, ja by dala aj z toho posledneho

lucy1990
6. máj 2010

Dobre ranko 🙂

mywiel
6. máj 2010

Nechcem sa chvastat ale musim sa pochvalit sa tesim ako blcha, svokrovci stavaju bazén 10x4m, hlbka 1,60m s prudom na plavanie do proti smeru na jednej strane, za mesiac a pol to bude hotové takze sa budeme mat kam ist vysantit po stahovani. 😀 😅

evitkamalicka
6. máj 2010

bazen by som brala aj ja

michaela80
6. máj 2010

no moj je doma uz okolo 14 tej a cele prazdniny bude mat volno...uz sa tesim.....je sice pracda zase ze po veceroch chodi na futbal, florbal........

denisocka
6. máj 2010

myw divne, a ja idem kupiť malemu koberec do izby a svokor mi odkaže,či malo kobercoch mame u nich odložene 😅 a pritom tam su par takých,čo sme mali na linoleu a teraz ked mame plavajucu,tak sme bez kobercoch a iba v detskej je . svokor to bere tak,že musi postaviť syna -dať mu všetko čo sa da zadara - všetky znamosti prevetrava, kde sa čo da zadara - mäso,zemiaky, piesok, drevo, zvyšok všetko za smiešne ceny .... a my tu nevidime nič, lebo nema prachy navyše aby dal trebars nam do bytu na niečo € .

a čo sa týka pohostinnosti,tak keby ja stavam dom a mam možnosť,tak tí remeselníci maju stale navatrene,alebo aspon klobasu poobede,kavu bez pardonu,a vodu v lete na pitie a tam nič-dones si sam alebo skapaj

mywiel
6. máj 2010

Moj nastastie ziadne konicky nema teda okrem opravovania veci v dome tak bude mat postarano 😀 a cez vikendy sme tiez spolu. Aj tak sa tesim, ze mi pride po porode na dva tyzdne mama pomoct, to bude fajn. 😉

evitkamalicka
6. máj 2010

moj ma pracovnu dobu do 16tej, ale od jula bude mat flexibilnu takze bude musiet byt v robote len urcity cas 4-6 hodin a potom moze prist kedykolvek domov

mywiel
6. máj 2010

Ze sa aj ta svagrina neciti blbo ako zena, ved to stavaju aj pre nu ja by som sa pod zem prepadla... 🤐 😅

mywiel
6. máj 2010

Fiha len 4-6 hodin? To by som brala ak este dostatocne zarobi to je ako sen. 😉

tretulka
6. máj 2010

tak s tym bazenom by som si dala aj ja povedat 🙂, jaaaj, tak by som si zaplavala
tiez by som chcela raz byvat v dome, ale je to hudba buducnosti...

mywiel
6. máj 2010

No moj ale chodi na 8smu do roboty, ked konci o 16tej tak to chodi robit na kolku na 6tu? 😕

evitkamalicka
6. máj 2010

no plat mu dole nepojde, akurat minuly mesiac mu zvysovali, takze sa tesim

evitkamalicka
6. máj 2010

myw nie, chodi na 7mu

evitkamalicka
6. máj 2010

a z toho ma este hodinovu obednu prestavku

mywiel
6. máj 2010

tretulka ved stale sa mi nechce verit, ze uz mame dom po 7ch rokoch intenzivneho hladania uz som ani nedufala a s 1700m2 zahradou, ovocné stromy, maliny sa tesim ze uz aj druhé babo bude vyrastat v dome so zahradkou. 😵

mywiel
6. máj 2010

Evi tak to mas super. 😉 🙂

evitkamalicka
6. máj 2010

no ale zas s dovolenkou ma problem, lebo mu vacsinou nedaju vtedy ked chce

evitkamalicka
6. máj 2010

kedze je tam jediny na oddeleni co vie robit tu robotu, nema ho kto zastupit 😠

mywiel
6. máj 2010

No vsetko asi nemozeme mat.... 😅 😉

marija
6. máj 2010

no moj manzel chodi do prace na 6 a uz o 15, niekedy o 14 je doma 😀 a to je super, lebo cely den este pred nami 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre