♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
28. sep 2010

@akika722 Ja mám teraz 24,5 C. 😀 😀 😀 ale celý deň poctivo prikladám do krbu...... 😅

mirmaj
28. sep 2010

@akika722 @liba78 nám sa tu konečne vyšplhalo na 22,5 ked sme kurili všetkým možným kvôli kúpaniu, ale mm tiež nechal cez deň otvorene okno ked sme neboli dom, nápad fakt 😝

akika722
28. sep 2010

@liba78
@mirmaj no vidite ja ani prikladať nemusim🙂))))a tie preplatky čo tu mame 😀

akika722
28. sep 2010

maly ma vyciciava už od 19tej...už asi saje tuk 😀 ked ho odtrhnem od seba mali by ste vidieť ten neštestny pohlad...Paťko sa pytal o 19 tej spať dala som ho bol tiško a odrazu počujem spev z izby...po speve bolo 10 minut počuť iááááá iááááá iááááá iáááá potom dalšich 10 min.mňau mňau mňau a zas ticho 😀

groka
28. sep 2010

@akika722 jak zajaca moja ☹ ale este krk drzim 🙂

akika722
28. sep 2010

@groka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

groka
28. sep 2010

kto ma hada?kde?

groka
28. sep 2010

@akika722 moja dnes som uz plakala lebo som myslela ze uz sa nenadychne 😢

akika722
28. sep 2010

@groka 21...doma...
to až tak?a z plaču?čo mu bolo?????

groka
28. sep 2010

inak ked neplace a nevie sa nadychnut tak robi take divne zvuky jak teraz kojim a jak keby sa skrtil kukam co mu je

groka
28. sep 2010

@akika722 nechcel byt v postielke a ja som sa musela obliekat do skolky

groka
28. sep 2010

@akika722 a to akoze akeho hada ja mam fobiu

akika722
28. sep 2010

@groka nejakeho pasikovaneho 😀 😀 😀 a nepapa hltavo?nie preto?hm...aj moj plače ked vidi že ja niečo ine robim a nevenujem sa mu 😒

groka
28. sep 2010

@akika722 ee on kludne papa

akika722
28. sep 2010

krpec ma vycicial ved od 19tej a za odmenu na mna vyvaluje jazyk a kope do mna aby som pozerala aky ho ma velky 😒

vladka84
28. sep 2010

@jankasramka davam to kvapadlom, ktore pri tom je...asi fakt nie je na citrusy a ja mam pomarance rada, takneviem po kom je taka vyberava 😝
@memory97 mam zmiesat kvapku Infacolu s mojim mlieckom? to som neskusala... no tak uvidim zajtra, ak nezaberie, pojdeme kupit nieco ine... boooze, ja v tej lekarni necham vsetky prachy... dnes som si kupila multi - mam, ked ste o nej tak pekne...stala ma 20 eur, tak po nej musim mat take bradavky ako keby som ani nekojila 😀
@akika722 moja ked zaspi na prsniku a jej ho vyberiem, tak potom este zo zotrvacnosti naprazdno cuca.. to sa mi tak paaaci 😀

vladka84
28. sep 2010

no deticky konecne spinkaju, ja som dnes unavena ako kon, ale este musim pockat, kym doperie pracka 😒

akika722
28. sep 2010

@vladka84 ano to poznam ale moj doteraz nespi...spapal všetko skoro aj mna potom na mna vyvaloval jazyk z toho mu bolo smiešno tak sa smejkal a teraz spokojne kukučkuje z hojdacieho kresielka a pomaliiiiiiiiiiiii zatvarA OčKA

mirmaj
28. sep 2010

@vladka84 vyskúšaj ten infacol dať do mliečka, podľa mňa to zaberie, aj ja davam SAB SIMPEX do mliečka a ani nevie, že ho spapa 🙂

mirmaj
28. sep 2010

@akika722 preplatky sme mali aj my doteraz, ale teraz určite nebudeme mať 😢 som aj poslala mm nech vloží na bytové pomimo normálnych platieb 200EUR extra naviac, lebo sa obávam veľkéééééého nedoplatku 🙄 aj na teple aj na vode určite budeme mať 😖

vladka84
28. sep 2010

@akika722 ved ona sa tiez potom preberie, ked zisti, ze naprazdno cucka, ale to jej uz supnem cumlik a spinkame.. niekedy sice az na 5ty krat, ale spime 😉

@mirmaj skusim, dakujem.. normalne mi jej luto bolo, ked som videla ako sa ksichti pri tom... ze fuuuuj, co mi to davas 😀

akika722
28. sep 2010

@mirmaj no tej vody sa aj ja obavam...periem každy deň aj 2x 😖

vladka84
28. sep 2010

ja ani neviem co to preplatok je... minuly rok sme mali nedoplatok cez 200 eur a to by sme mali viac, ale mali sme omylom nahlasene 4 osoby v byte, takze sme mesacne platili viac ako sme mali... kolko nam pride teraz si ani netrufam tipnut 😖 ale my vela preplacame na kureni.. ked chceme mat prijatelnu teplotu, musime mat radiator skoro stale naplno, lebo nasi susedia nekuria, im staci co prejde potrubim...idioti! 😠

akika722
28. sep 2010

@vladka84 my mavame už treti rok preplatok 500eur...klop klop 😀 😀 😀 a to v zime radiatori naplno fakt...ale len večer lebo cez deň je tu teplooooo ved tehla je tehla...moj krpec ako keby si dal silnu kavu...oči velke ale aspon je ticho

mirmaj
28. sep 2010

@akika722 no aj ja viac periem, potom naviac kupanie malej, plus umývanie fľaší po každom krmení 😅 a o teple sa ani nevyjadrujem, ale hadam nebudeme mrznúť nie? 🙂))

@vladka84 viem si tie ksichty úúúúplne predstaviť, naša sa tak tvárila, ked som sa jej snažila po papaní dať gastrotuss 😀 😀

@akika722 ty si to ako vyriešila s tým gastrotussom a sabkami? davaš aj aj? a už Semi grcka menej?

mirmaj
28. sep 2010

@akika722 do koľkej spinkal ked je teraz ešte hore? .)))

memory97
28. sep 2010

@akika722 nas tu nechaju takto zimovat🙂 maly mi z toho v kuse kycha, ak nepustime ohrievac. Mne akosi nebyva zima, ale dnes som i ja musela kvoli sebe pustit ohrievac. Tehla je teplucka🙂, to mate vyhodu...

akika722
28. sep 2010

@mirmaj no davala som len gastro a bruško sa vratilo grca minimalne tak gastro davam len 1x denne aj sabka 1 x denne...dnes mal taky prerušovany spanok...o kupani ani nevrav....ja ked sa umyvam mam vkuse pustenu vodu aj pol hodku Paťkovi každy deň musim vodičku pustiť lebo chce penu do vodičky takže sa nesprchuje ale kupe a keždy de§ň do školky čiste šatky...aj malemu...aj najstaršiemu.. 😀 😀 😀 😀

akika722
28. sep 2010

@memory97 tak aspon niečo ale mame maličky byt a planujeme do väčšieho ☹ ☹ ☹

akika722
28. sep 2010

spííííííííííííííííííííííííííí a zas na mne ale neplačkal doteraz taky spokojny bol chrust 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre