♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
4. máj 2011

@danulka3 no v prvom rade si musíš uvedomiť že takto malé dieťa by malo byť vo vode max hodinu na tú dobu ti plienka vystačí...dáš ju tesne pred vstupom do bazéna a potom hneď zahodíš.Akokoľvek bude teplá vodička nebuďte v nej príliš dlho.A nahrievať môžeš podľa potreby ja som zvykla ráno po prebudení,položiť ho na gauč a hriať mu čelíčko,potom poobede a večer pred spaním.Teraz je to horšie lebo už protestuje len tak ležať,ale Oliverko ho vie zabaviť vždy 😉
@seagull2404 no veď to je samozrejmé..ja som ani nemyslela že ju v kuse dopuješ liečikmi 😉 len postreh našich dr. ktorý aj nás liečili pri každom zakašlaní ATB..ty si to určite tiež zažila ☹ apropo od strednej som u lekára ani nebola 😉

seagull2404
4. máj 2011

@alure mne je divne spravanie sa niektorych dr., aj mamina, co teraz chodi, len si ju posuvaju od dveri k dveram a jeden sa na druheho vyhovra, niezeby ju poriadne vysetrili, ja som v ZA natrafila teraz na super p. dr. pre dospelych, ta sa strasne snazi ATB vyhnut, je zlata, take domace recepty mi dava, a ona mi odporucala aj detsku, preto som velmi sklamana, ze ma uplne iny pristup, ale chvalabohu, ze ma Tamarka taky dobry imunitny system, a pomahame si aj kadejakymi tymianovymi mastami a levandulovymi olejmi 😀

danulka3
4. máj 2011

Baby,ďakujem vám za rady,je mi jasné,že v tej vodičke nebude dlho,len som nevedela,koľko tá plienka asi vydrží.Som zvedavá,ako to zvládneme aj so spaním,ešte sme nikde inde nespali len doma. 😒 Asi sa nasáčkujeme na skúšku na noc k svokre 😀

danulka3
4. máj 2011

@seagull2404 Aj tá naša dr. je divná,dala nám ant. pri bežnom nachladnutí,samozrejme,že som nedávala,na poradni nič moc,povedala,že už máme dva zuby,akoby nám povedala nejakú strašnú novinku. 😠 S dcérou chodím na endokrinológiu do mesta k policajtom,tá doktorka je aj detská,tak sa opýtam,či nás nezoberie.Budem to mať síce ďalej,ale už mi táto lezie na nervy 😠

seagull2404
4. máj 2011

@danulka3 ja tiez uvazujem nad znemou, teraz je to vyhoda, ze ju mam tu kusok, ale ked sa prestahujeme, tak to bude jedno, musim si popytat odporucania

denisocka
4. máj 2011

baby nechcete niektora co mate deti od 2r odrazadlo ? mam ho v albume , z ceny vám samozrejme ešte spustím . ked sme už vyhrali ine 😀

akika722
4. máj 2011

@danulka3 ja ani nepučim,krajam na kocky a papa mi to 😀 noo take mini kocky 😉

denisocka
4. máj 2011

v bazary,hups 😀

danulka3
4. máj 2011

@akika722 mi sme doteraz mixovali,tak som rada,že teraz mi to zje také popučené,potom prejdeme na väščie kúsky,treba ísť na to postupne 😉

denisocka
4. máj 2011

mi mixujeme,bo zuby nemame

akika722
4. máj 2011

@danulka3 ja viem..ja sa len čudujem lebo Paťko mi grcal z kuskov skoro do 1,5roka 🤐
@denisocka moj jedol kusočky aj ked nemal zuby...noo..moj by zjedol aj kona 😅

denisocka
4. máj 2011

@akika722 koňa? ale nie v celku ? 😀 😉 a co sa deje že hladaš psych? so starším?

akika722
4. máj 2011

@denisocka 😀 😀 😀
ale nie,len som niečo potrebovala,už je to v pohode 😵

eis4
4. máj 2011

@vladka84
@majka35 žijeme spolu 4 roky ale ešte sme sa nehádali,ale včera som mala na mále 😒 asi sa s ním budem musieť dohodnuť aby aspoň cez víken d išiel sám z malou na prechádzku a ja ostanem doma,lebo už som strašne unavená 😒 ani ja od neho nechcem aby vstával k nej v noci ,ani by to nepomohlo,síce má rada velmi tatina ale od 8 večer chce len mna nikoho iného 😕 v noci je hore každu chvílu a neviem či to su zubky alebo len proste este nevie prespať celu noc,tuto noc som ju kojila 4 krát 😒
@jankasramka 😀 😀 ja neviem po kom to tie deti maju 😀

eis4
4. máj 2011

@jankasramka neboj sa tvoj Mateo od tých homeopatík nebude spať 😀 ja som to malej kupila a nič ešte častejšie je hore ale určite to niečo pomáha lebo ju to troška ukludní ked ju bolia zubky 😉 ale neviem či to tam kupiš ja som mala problém v žiline som bola v 8 lekárnach a nikde to nemali,nakoniec mi to objednávali v jednej lekárni 😉
@danulka3 tá lampa určite pomáha.ja ked som bola tehu som mala zápal prínosových dutín,tak to bolelo že som nespala celé noci,trvalo to mesiac nič nepomáhalo ani tie ATB v spreji,nakoniec mi dr poradila tu Lampu a po pár dnoch mi to prešlo,vtedy mi hovorila že aj bábätku to pomože keby malo zanesené dutiny 😉

eis4
4. máj 2011

@alure ten uče sa ti určite bude hodiť 😉
@akika722 aká kočka 😉
a máme prerezaný 5 zubok 🙂

kvietok121
4. máj 2011

@danulka3 neviem ja som ho ani neskusala doslapnut, pretoze kde sa vystvera dam dolu, lebo on nevie sediet a pada rovno dozadu nahlavu ☹ ale ked dr vravi ze je lepsa kontrola tak radsej ist, ved budes mat istotu ze jakubko je ok

memory97
4. máj 2011

ahojte,

@mirmaj to si ani nechci predstavit, este by mu to zachutilo a chcel by ochutnavat stale 😀 😀 😀 mamina by na to asi nemala zaludok 😀 😝

@danulienka35 urcite to bude v poriadku, malinka je kludnucka a zlatucka 😉 a maminka nech sa nad tym iba pousmeje a hned jej bude lepsie 😉

memory97
4. máj 2011

@eis4 to su chlapi moja, to neries, to je kolotoc, ktory sa neustale opakuje🙂 Ja mojmu stale odpoviem, ja pracujem 24 hodin a je klud a uz sa nestazuje na unavu 😀 Inak mam napadlo, ked ju das do postielky, daj jej k hlavicke, alebo pod hlavicku tricko, alebo nieco co si mala oblecene cez den, aby ta citila aj v noci, ci nebude lepsie spinkat. Ja som to teraz skusala na malom a lepsie spinka aj v noci. Ked bol malinky, tak to nefungovalo 😉

@adal neboj, ani mi nesedime🙂 a uz ideme k 10temu🙂 iba za rucky sa vytiahne do sedu, ale neudrzi sa v sede,este sa vyvracia,maju cas, ved su spokojne, tak sa netreba znepokojovat 😉 raz nas prekvapia v jeden krasny den 😉

seagull2404
4. máj 2011

@eis4 to s tym trickom co ti radi @memory97 je super napad, mam amosku, co takto odnaucila maleho v noci sa budit, proste mu len chybala mamicka; joj, clapi, co s nimi, zle s nimi, horise bez nich, ja by som svojho tiez niekedy prizabila, ked sa tvari, ze preco on ma nieco robit, minule ma nutil do jedneho kurzu, ze su to peniazky a pod, a ked sme spolu pozerali, ako sa tam dostanem, zistil, ze nijako, ze ma bude musiet odviest, vstaval rano o 5tej, a po robote zas isiel pre mna, dva dni po sebe, uz ma nenuti 😀 😀 😀
@akika722 tak to mas super, ze kusocky nevadia, Tamarke som minule zala ozuzlat jablko, podarilo sa jej tymi dvoma spodnymi zubkami (lebo len tie mame) z neho odhryznut, naplo ju asi 100%, rev neskutocny, pozryhla ma, ako som sa ho snazila vybrat, no hruza, aj na obed sa jej snazim vzdy cast len popucit, ale to spapa asi o polovicu menej 😖

memory97
4. máj 2011

@danulka3 preco vas posielaju na neurologiu, to kvoli tomu sedeniu a statiu? Maly sa az teraz postavil na chodidielka, doteraz bol na spickach a sediet sedime zhrbeny a nemame davat sadat a dnes sa pekne vystrel 😉 Doktorka je akasi nedockava 😉

@udada u deticiek do roka je to uplne jedno, oni este mozu papat stale to iste dookola🙂 Tuto je vzorovy jedalnicek:
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1319/vz...
http://najmama.aktuality.sk/clanok/224571/vzoro...

@alure moja, tak to mame podobne vlasky🙂 a teraz aj preriedene Davidkom 😀 😀 😀 😝

@seagull2404 nemylis si to s physiomerom alebo ako sa to vola... tie pamycon ako ti pisali sa mozu iba 7 dni pouzit a mozes ich rovno vyhodit alebo odniest do lekarne 😒

seagull2404
4. máj 2011

@memory97 urcite nemylim, uz som si to overila, krava dr.

memory97
4. máj 2011

@denisocka uz som na neho pozerala, ale to je este dlho, kym mi budeme hopkat.-(

@eis4 urcite sa dohodnite na nejakom postupe. Moj zas vidi na tatovi, ked pride z prace a mama mu je vtedy ukradnuta 😉

@seagull2404 ona si zvykne na kusky neboj, bude papat lepsie. U nas je taky isty postup, predtym ho napinalo, vracal, ked citil kusky, zabiehalo mu a teraz je to uz omnoho lepsie a co mu chuti, tak zje a co nie, tak zatne ustocka a hotovo🙂
Dnes som mu dala ten prikrm s rybou, co ma hami alebo hipp a ste mali vidiet ako na mna pozeral, akoby papal kyselinu 😉 ryby eeee 😉

memory97
4. máj 2011

@seagull2404 ja vzdy citam pribalovy letak, oni to nevysvetluju, ani mne to nepovedala 😉 dokonca ani ako dlho ho mame uzivat a ked som volala, tak nikto nedvihal 😉

akika722
4. máj 2011

@eis4 dik 😅 že za 4roky ste sa nehadali ani raz? 😲 😨 a gratulujem k zubku 😵
@seagull2404 aj my mame len spodne 2..jablčko by som mu nemala odvahu dať v celku lebo on hryzie velke kusy...ale tak s Paťkom som si to užila dostatočne..dokonca do teraz ak da do pusy viac ako by mal dať tak ho napne a musi to pluvnuť von 😅

mamka ma požehlene a prefarbene vlasky 😎

eis4
4. máj 2011

@memory97 super nápad musím vyskušať ale rozmýšlam že tam dám aj tričko mm lebo ked zaspí tak sa tlačí stále k nemu tak sa stále smejeme že má rada tatinou smrádeček 😀 😀 ale ked sa zobudí tak chce len mna,divné 🙂
@seagull2404 ked už aj on mal niečo urobiť tak už to nebol taký dobrý nápad 😀 😀 😀
@akika722 zatial sme sa nehádali,nemali sme prečo 😀 ale už sa to blíži 😀 😀 😀 😀

akika722
4. máj 2011

@eis4 jaaaj moja..počkaj..ste spolu 4roky alebo žijete spolu 4roky?my sme spolu 9rokov a jaaaaaaaaaaj....stale sa chytime na hluposti 😅

danulka3
4. máj 2011

tak sme dorazili z vonku,je tam dobrá kosa,ešte že občas zasvietilo slniečko.
@eis4 určite tú lampu vyskúšame 🙂
@kvietok121
@memory97 áno poslala nás kôli tomu,že sedí zhrbene a dáva sa na špičky.Veď vravím,že je divná.Na neurológii sme už boli včera a ona nás poslala na rehabilitácie.Ale veď za to nič nedám,skočím tam na budúci týždeň a uvidím,čo nám povie tá primárka. 😒
@seagull2404 Ja by som sa bála dať jablko,sa mi zdá dosť tvrdé,že keby si odhrýzol veľký kus,ja už mám bobky,keď mu dám rohlík.Uf,to bude ešte zážitkov,kým sa naučia jesť sami 😝

eis4
4. máj 2011

@akika722 žijeme spolu 4 roky 🙂 my sme sa v podstate po 2 mesiacoch k sebe nasťahovali lebo býval 250 km odo mna a povedal mi že nech sa k nemu nasťahujem,vyskušame , ak sa mi nebude páčiť tak sa proste zbalím a pojdem domov 😀 poznáme sa už dávno lebo sme z jedného mesta,kvoli robote sa musel presťahovať do žiliny,nebol to žiadny cudzí človek ,to by som sa nenasťahovala. 😉

akika722
4. máj 2011

@eis4 tak prajem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela rokov bez hadok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre