♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

denisocka
21. feb 2010

ano bihan, teraz tie nove modely maju striešku na hovno. ja mam starši Nomad a ma len taky polooblučik igelit,ale aj ten je už rozparany,takže ten šporťak by som asi nepredala ani za 100€

denisocka
21. feb 2010

nikita,že 15tt a 9,3cm , to mi robiš naladu na nedelu?

denisocka
21. feb 2010

a to dokonca zo 14tt+ niečo

bihan
21. feb 2010

Deni, ty už prestaň s tými cm 😝

bihan
21. feb 2010

horšia jak chlap 😀

denisocka
21. feb 2010

ta povedz , ta ked take že 9,3cm v 14+niečo,ta netrafi ťa šlak?

bihan
21. feb 2010

Mňa nie, lebo dôverujem svojmu lekárovi a keď povedal, že je všetko ako má byť, tak je 😝
Inak tá "moja" pôrodnica (dopracovala som sa práve k článku) mala v 2008 takmer 800 vodných pôrodov.. to je tak nádherné. 😵

jankaat.
21. feb 2010

ahojte..

denisocka mama sa neumudrila.. jej vztahy s mojim priatelom su este horsie ako predtym,... teraz k tomu vsetkemu co bolo v minulosti mu dava za vinu ze sme o babatko prisli...

lenadka boli sme na Donovaloch ale to len na jeden den🙂.. pocas jarnych prazdnin..

denisocka
21. feb 2010

aha,tak mama je zaťata jak pes . no maš to ťažke . a čo vaš vzťah , zmenilo sa niečo - k lepšiemu,či horšiemu s priatelom?

denisocka
21. feb 2010

ja neviem, ja by som jej asi povedala,že vdaka nej a stresok čo ti robila to možno dopadlo ako to dopadlo,že frajer ťa praveže podporoval ...... ja mam otca takeho zaťateho a teraz tiež,ked mi bolo prve týždne na hovno a on bol zaťaty a to ani nevedel že som v tom,som si povedala,že ak z tých nervvoch kvoli jeho debilnej povahe potratím,tak mu to poviem ...

peta131
21. feb 2010

Boze Janka co to mas za mamu 😔 ale musis verit ze sa uz umudry 😔

Baby moja srdcovka bola odkedy sme sa zacali snazit Quinny speedi ja som sa do quinnakov doslova zamilovala 😵 lenze teraz ma furt mm otravuje ze jemu sa hrozne zalubil Maxi cosi mura 3 😖 tak to budu este u nas hadky kto nakoniec vyhra a vybojuje si ten svoj 😀

ja idem teraz varit dostali sme obidvaja hroznu chut na bryndzove halusky so slaninkou tak idem spravit...sice sa to moc na nedelnajsi obed nehodi ale nevadi 😀

groka
21. feb 2010

Ahojte ,som doma,ale som velmi slaba+nevolnosti,takze nie som schopna tedraz pisat romany

babo je v poriadku,aspon myslim,dnes ma prepustili rano domov,nekrvacam,sem tam spinim,je to z tej placetny ze je nizko,ved injekcie mi zastavili krv,ale spinenie nie,takze to by som tam bola hadam do porodu,tak som prisla domov,ale je toho malinko,skoro to nic nie je,ale pri prijme ma ani nevsetrovali rukou,ani pri odchadzani,takze neviem ako je na tom krcok,ale podla sona ke to ok

neskor sa ozvem,ale nevladzem,nic

chcem uz porodit baby,uplne vazne

denisocka
21. feb 2010

groka,hlavne že ste ok,oddýchni si

denisocka
21. feb 2010

ešte maš čas rodiť 😀

lulusha
21. feb 2010

ahoj groka, to je super, ze si uz doma! uvidis, tie nevolnosti ta coskoro prejdu, daj tomu tyzden-dva a bude to ok 😎
baby, ja sa tak vytesujem, ze svieti slniecko 😀 😀 😀

nikitka231
21. feb 2010

deni ked som bola na sone som bola 14+1 den a od hlavy po ritku nameral 9,3cm BPD 2,7cm a FL 1,3cm
to som bola 15.2 takze zajtra tyzden
groka som rada ze ste doma a hlavne oddychuj...ved to vies aj sama 😉

zuzannas
21. feb 2010

GROKA: super, ze si doma!!! 😵 neboj, bude lepsie co chvila...mna presli nevolnosti asi pred 2 tyzdnami

denisocka
21. feb 2010

baby, babu som ukecala na tie HaM rifle za 25€ s poštou, dufam,že mi sadnu , popravde na MMB niesu žiadne pekne na výber a v našom meste len u čiňaka stoja 16€ a viac

nikita,krasne miery,ja len nechápem že mi mame hlavu / pred 2týž. / 3cm a telo cca 7,5cm , ked ty máš bpd2,7 a crl9,5

lucy1990
21. feb 2010

Ahojte babulky 😀 deni, zase riesis cm? 😝 Groka, som rada, ze si doma, hadam sa tie nevolnosti uz umudria...my sme dosli z obeda, skoro nic som do seba nedostala, ostalo mi nejako blbo...dufam, ze aj mna to uz coskoro pusti... 😒

denisocka
21. feb 2010

riešim, čo už .maly spí už 3hodiny,som napraskana s hranolkami a kurčatom tak čo sa budem nudiť
? 😀

lulusha
21. feb 2010

baby, dala som do albumu svoje brusko 🙂 svokrine langose tam tiez maju svoje miesto 😀

kika36
21. feb 2010

lulusha, tie vecicky pre malinke a tatinka su perfektne 🙂 baby 2010 😀 to je tak strasne zlate

peta131
21. feb 2010

Bihan krasna fotka co si teraz pridala 😵 😵 😵 este aj Saru nosievate? som upne prekvapena ako to super vyzera aj s takym vacsim babom 😵

lulusha
21. feb 2010

diky kika! mne sa tie mini dupacky zdaju malinkate a moja mam mi vravi, ze to bude babatku este aj velke... ja si ani neviem predstavit, ze bude az take malinke 🙂 🙂 🙂

bihan
21. feb 2010

Peti, Sára sa už nosiť nechce, šatka ju už obmedzuje, ale tú zelenú som vyhrala, tak som rýchlo využila moment, keď neprotestovala, aby som to mohla poslať ako poďakovanie výrobcovi 😀

nikitka231
21. feb 2010

deni: no co uz odpisala som miery z papiera od dr.kazde je individualne ako rastie,ty si mala poslednu MS 9.11?? ja 10.11 ale si o 2tt skorej ....tak ja uz tiez nicomu nerozumiem 😀 inak ja som si z MMB objednala tieto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7906954
lulusha:tak tomu ver ,ze ked sa narodi aj 3,5kg tak je to take malinke a mini ze sa clovek boji ze mu ublizi... 😉

abbey
21. feb 2010

Ahojte.My sme mali morfologický agenetický ultrazvuk v stredu,tak sme pomerané poctivo.Čo som teraz okukla zo správy vážíme 0,118kg aChodidlo máme 22mm,Fl 2cm,Bpd 3,3.A lekár vravel,že to plne zodpovedá 16TTplus 2dni.Tak mu verím.Hlavne,aby boli zdravé-veľkosti dobehnu.Veď sa všetky rodia 48-51cm.

denisocka
21. feb 2010

nikita, ja mam TP 8.8. ,ale skor sa priklanam k 10.8 - a ty maš TP 15.8 - čiže som o 5dni viac , konik ukazuje bludy

denisocka
21. feb 2010

abbey,aj ja som mala v piatok BPD 33 a že 16+2 , dlžku ostatných časti nemerali. objednana som na morfo až 23.3 ale idem tam zavolať a preobjednať sa do inej ambulancie ,ale tam robia až od 20tt

abbey a vraveli vam aj pohlavie?

peta131
21. feb 2010

Bihan 😀 ale fotka je krasna sa tam tvari ako keby sa nosila kazdy den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre