♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 on vie že ho ohovaraš tak to preto... 😀

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 no vies on moc este neuspaval vzdy ked pride tak matejko spinka .. a potom vsetkym hovori aky je zlatunky dobrucky a ja cez den idem zosaliet z nasho anjelika 😀

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 tak ho viac zaprataj cez vikend nech sa čini k zlatušikovi 😉

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 xixi no proste do deviatej desiatej nejako vydrzime nie 😀

najviac sa mi pacil tatino na krstinach, ked zacal v kazni sa mrvit tak sa ku mne naklonil ci si ho nezoberiem, tatino nema rad ked placka vtedy sa boji ... ja som si uz zvykla aj ja som prvy tyzden plakala s nim ked plakal aj on ale teraz som uz imunna

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 snazim sa ale neuveris ale cez vikend sa zatial vzdy milacik zmenil na anjelika

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 😀 JA SOM HNUSNA ale občas v noci nakojim krpca a potom zobudim mm že -uspať prosim 😅

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 ja ho cez tyzden nechavam tak niekedy mi ide urobit cajik a ked ma zlu noc tak mi pomaha, ale inac ho nechavam nech buva, on beha cely den autom tak nechcem aby bol unaveny ... ale zajtra bude pomahat v noci ... lebo v stredu je volno jupiiiiiiiiiiiiii
inac ako uspavate nosite na rukach???
krpec sa zatial neozyva, dude dudel a tvari sa ze spi

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 ja len malo uspavam na rukach no ked nechce nijak raz spinkať...no ja som asi priliž hnusna na mm ☹ baby povedzte že aj vy nech tu nie som jak koza sama ☹ ☹ ☹

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 moja neboj aj ja som ked je doma okrem noci ... ale cez vikend sedkam a on ma obsluhuje, lebo ja musim oddychovat aby som mala mliecko

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 a zaspinka ti ked polozis do postielky sam alebo mas nejaky trik

akika722
13. sep 2010

@kvietok121 väčšinou zaspi alebo ho necham zaspať na mne ako som ti pisala 😀

kvietok121
13. sep 2010

@akika722 tak to je super, u mna ked sa nenapapa a nezaspi a ked vyberam prso ked sa nezobudi a nezasne mu prso chybat tak je to v pohode ale ak nie tak tu pobehujem, vytahujem prso a skusam vsetko mozne

lji
13. sep 2010

@kvietok121 ja si práveže vyčítam že malá si nejak mc zvyká na dudel a ja ju nenechávam vyplakať ale dudleme dudlík... ale lepšie ako by mala chuda moje vyčínať...

@akika722 prečo si zlá?že chceš aby uspával manžel? tak ja sm hnusná lebo zneužívam že moja mama sa vyžíva v tom že môže byť s malou a dám jej ju najmä večer ked je zle. malá plačká,mama sa vyžíva že ju vláči a utišuje a ja si dám dlhúúú sprchu a všetko si pochystám na kúpanie alebo pozerám chvilku tv 😅 😅

kvietok121
13. sep 2010

@lji ved aj ja si myslim ze musim dat prso aby tak neplakal uz musim ideme papat papa

jankasramka
13. sep 2010

@akika722priznavam tak aj ja som teda hnusna :D

inak rozmyslam ze ked do tej polievky dame aj rascu aj majoranku tak to mozme kojit dalsie tri deti okrem nasho 😀
@kvietok121 ja tiez v neci nechavam zaspat na mne- alebo skor na mm ak nechcem aby hladal prso. niekedy tak spime celu noc, inokedy ked vidim ze je unaveny hned ho necham v jeho postielke.
ale vecsinou spi s nami-no co,mne to vyhovuje a som kludna lebo ho stale vidim a nemusim sa dvihat s postele a kontrolovat- lebo my ho davame spat na brusko skoro vzdy.

baby, mne prave zaspal - tiez zobral cumel- vybehla som na 10min von s kociarom a zatial drichme- konecne som nieco zjedla- este chyba navarit, poprat a umyt podlahy- no uvidime kolko pospi. ach, no, zazrak 🙂

kvietok121
13. sep 2010

@jankasramka tak to by som sa bala nechat ho u nas v posteli

akika722
13. sep 2010

som rada že je nas hnusnych viac
@kvietok121 neboj neprilahla by si ho ani by si mu nič neurobila...aj ja som sa pri patkovi bala a pohoda tiež Semi nad ranom pri mne hajka natiahnuty ako mala žabka

groka
13. sep 2010

ahojte kocky nemam zas cau a idem spat
nejake foto
dnes sme boli na ten odber a poslali sme to do ba,uz len cakame na vysledky a drzte nam palceky
jurko mi pribral 100g za tyzdne takze ma 3230g a 53 cm,narastol dalsie 2 cm
pytala som sa doktorky keby mal tu chorobu ci by vyzeral inak vraj ani nie,ale ze by neprospieval a on prospieva,pribera rastie a robi pokroky
risko mi je soplavy,v skolke su tiez deti chore mi ucitelka odkazala takze ostava na par dni doma

ta prva foto je po vypiti 100 ml mliecka a spokojne sme isli von na vecer a ta posledna je teraz vecer po kupani a napapani,on si take polohy najde a spinka

lulu4
13. sep 2010

@vladka84 ahoj gratulujem, zmen si aj status tu na koniku ze uz nie si v 43 tt tehotenstva 🙂 nech viem ake meno ste nakoniec vybrali a kedy sa mala narodila a aky si mala porod? prislo to na teba konecne ci ti niekolko krat vyvolavali ked si spominala ze ti dr. povedal ze si ako zabetonovana? vsetko dobre zelam a nech si co najskor vsetci na seba zvyknete a tesim sa na foto malinkej

jankasramka
14. sep 2010

aj by som vyhlasila sutaz o najsradlavejsie prdy, ale asi by ste boli bez sance aj keby ste prihlasili svojich mm- mateo by to ajtak vyhral 😀

liba78
14. sep 2010

@kvietok 121 na rukách moc uspávať nechcem, ale zaspáva hlavne pri mne a prisatý. A to ešte v spánku protestuje keď mu prso beriem 😠
@akika722 myslíš že prestane tá bolesť ? V dohľadnom čase ? Hoď prosím recept na guláš aj mne do IP. Ja na mm nemám byť kedy hnusná, lebo je stále v ťahu. Chodí domov iba spať 😠 Ale som hnusná na sestry. Dnes ho mali zas 3 hodiny. 😀 😀

Baby čo si môžem dať keď ma bolí hrdlo.

memory97
14. sep 2010

@liba78 na hrdlo je dobry med a citron. Das na lyzicku pol stavy z citrona a pol lyzicky medu. Ak ti to nezaberie, skus sa opytat v lekarni na propolky,su na prirodnej baze, vytazky z medu, ale neviem, ci sa mozu pri kojeni.

jankasramka
14. sep 2010

@liba78 hmmmm. takze sa pytas na nejake otorinolaryngologikum? 😀 😀
som si skoro jazyk dolamala pri tejto farmakologickej skupine liekov 😀
ja som nedavno pouzivala len tabletky z medu, limetky a propolisu-sama prirodicka 🙂 ale fakt neviem co je teraz dostupne na sl.

a co nespis???kojis, prebalujes ci odgrgavas? 😀

jankasramka
14. sep 2010

@memory97 no tak si ma predbehla ale az som sa zasmiala ze presne to iste odporucas-med, citron ,propolis 😉
a propolis sa moze, to viem urcite🙂

liba78
14. sep 2010

@memory97
@jankasramka ďakujem, spýtam sa v lekárni či môžem tie propolky. V noci sa malý prebral a nechcel spať. 😉 Má od večera taký sopel. Ked sa zobudí, pôjdem naštartovať vysavač. A doktorku pozrieme tiež. Včera sme boli na nožičky. Zatial máme dobré, ale kázal baliť naširoko. Balíte naširoko ?

jankasramka
14. sep 2010

@liba78 ja pouzivam latkove plienky takze -chtiac nechtiac vzdy je tak trocha nasiroko 😀
ubohy jurko-ten vysavac mu nezavidim 😖

jankasramka
14. sep 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaj-musim sa pochvalit- prave sme kupili letenky-takze na vianoce som doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
konecne potvrdene-ja sa tak strasne tesim🙂

liba78
14. sep 2010

@jankasramka koľko si nebola doma ?

katulkaaaaaa
14. sep 2010

@liba78 @akika722 @jankasramka dakujeme za pochvalu🙂
vyrazky stale mame ale uz je to lepsie,sopel mal dnes v noci tak ze som v kuse odsavala,zle sa mu dychalo,aj kasle ☹ dnes ideme na prvu poradnu tak ho hned pozre,na nozicky ideme stvrtok zatial na siroko nebalim uvidim co povedia

evanns
14. sep 2010

@akika722 aj ja budim priatela v noci aby ju vzal na ruky odgrgnut alebo aby ju uspal 😝
@liba78 ja balim na siroko, k ortopedovi ideme 20.9 tak uvidime, by som bola rada keby sme uz nemuseli... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre