♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
19. okt 2010

@akika722 ahojky moj sa snazi zas zaspat

kvietok121
19. okt 2010

@akika722 ani moj moc na brucho ale vzdy skusam tesne pred kojenim aby som ho papou potom utisila, chvilku vydrzi, ale potom zacne plakat

vladka84
19. okt 2010

inak, musim sa pochvalit... tvaricku uz mame uplne cistuuuuuuu 😉

ja som vecer robila polievocku a v meste este nieco zobnem, takze varit nemusim, len keby mala zaspala, ze mozem aspon nieco upratat - mam v plane generalku skrine, treba mi potriedit veci, nase aj Timkine....

katulkaaaaaa
19. okt 2010

ahojte,zse sme chory ☹ maly ma sople,kasle,a zda sa mi ze aj horucku...zajtra mame poradnu tak som zvedava co povie dr ☹

kvietok121
19. okt 2010

@vladka84 ja idem prave zehlit, nam tiez ekzemik trosku ustupil macame v tom hypermangane

kvietok121
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ach to mate tazke ☹

janica81
19. okt 2010

@vladka84 ahoj... reagujem na tu tvaricku..... 🙂 ste boli vyhadxany? my sa trapime uz 3tyzdne s novorodeneckkym akne.... nieco si aj pouzivala natierala?

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@kvietok121 moj maly krasne drzi hlavicku a ked lezi tak sa nadvihuje uz akoby sa ponukal na ruky,v tomto sa mi zda sikovnejsi nez viki,ona az tak v 3 mesiacoc toto robila

akika722
19. okt 2010

no nedošla som ...maly papa 😒 z lavej ☹ aaaaaauuuuuu

akika722
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ma teplotku? ☹

akika722
19. okt 2010

@vladka84 daj tip na polievočku...mna už žiadna nenapada

akika722
19. okt 2010

o 10 min.mam jablčko 😀

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@akika722 zdasa mi teplejsi ale este som nemerala teraz som dala lieky,sup ho na brusko a spinka...potom zmeriam,no snad nema...Viki je tiez soplava ale chodi do skoly,zase nieco priniesla a hned to ma maly:(
chcela by som este viac posilnit imunitu,ale ako? ☹ tie probiotika musim davat kazdy den vecne na to zabudnem...inak vcera som prvy raz dodrzovala jest kazde tri hodiny,a vecer som bola taka hladnaaaa...som si ese o 8mej dala polievku,vyvar iba

akika722
19. okt 2010

@katulkaaaaaa ja viem aj Pati mi sopli už dva tyždne...to aj to blbe počasie

alure
19. okt 2010

@katulkaaaaaa
pripájam sa k vám moja aj my sme usoplený a kašleme...
skoré uzdravenie prajem.
@akika722
máš nejaký stravovací režim? asi mi to ušlo....
@vladka84
tak to je super s tváričkou aj my už sme relatívne ok,občas sa mu ale už len na brade (asi so sliniek) vyhodí jedna dve vyrážky.
@janica81
my sme používali na umývanie tváričky repík a natierala som holtovým krémom (ale len raz za cas) a inak používam excipial U lipolotion...tak skús aj ty a možno sa to zlepší.Ale mám pocit že to musí aj samé časom ustúpiť a to čistenie môže pretrvávať do dvoch mesiacov
@kvietok121
prajem nech máš rýchlo požehlené 🙂

utekám malý spustil serenádu plaču :( snáď ho nič nebolí ....

akika722
19. okt 2010

@alure nie len ja,to my všetke sa snažime...len jesť pravidelne každe tri hodky 😀

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@jankasramka ja som tiez skusala stahovat ale to ide len malicko...uf ...skusam sem tam pri kupany,mne dr tiez nic nehovorila ked som sa pytala kamosiek ze tie az od roka,no ja neviem 😉

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@alure dakujem aj vy nech ste rychlo fit 🙂 s tou antikoncepcio som bola ja asi len vynimka vecsinou babam sadne,uz som ju predala ,to bolo rychlovka 😉

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@liba78 @memory baby ukludnili ste ma,skusim mu rurku nedat som zvedava kolko kakat nebude,snad to bude ok...ale pribera dost tak myslim ze mliecko sa dobre vstrebava

alure
19. okt 2010

@akika722
na tak sa pridávam aj ja...a máte nejaký jedálniček ako príklad? 🙂
@katulkaaaaaa
tak snáď nebudem mať aj ja problém,ale krvácam 😠 😠 čo som si myslela že ma obíde,kedže kojím...
a máte vysokú horúčku,či len zvýšenú teplotku?

akika722
19. okt 2010

@alure myslim že môžeš jest všetko ale s mierou každe 3 hodky do 18tej-19tej 😀 😀 😀

evitkamalicka
19. okt 2010

ahojte,

@akika722 jablcko je lepsie jest na olovrant, aby vytravilo obed.....na desiatu je vhodne ovocie, ktore zasiti napr. banan 😉

akika722
19. okt 2010

@evitkamalicka banany neznašam 😒 tak čo si dať?meškam 7min...maly papa 😀

evitkamalicka
19. okt 2010

@akika722 hocico len nie jablko, lebo jablko vyhladuje

evitkamalicka
19. okt 2010

@akika722 ja som si teraz dala polku bananu a jeden rad cokolady 😀

akika722
19. okt 2010

@evitkamalicka no to by som mala o kg viac pri mojom štasti 😀

alure
19. okt 2010

@akika722
no tak to je super,aj keď ja osobne sa už neviem dočkať nejakých citrusových plodín (cítim sa pod psa,mám pocit že mi chýbajú vitamíny a tá nádcha k tmou :( )
@evitkamalicka
s tou čokoládou to je super..ja čokoládu nemôžem,lebo sa mi malý hneď vyhádzal :( mali sme teraz oslavu a dala som si kúsok torty )

vladka84
19. okt 2010

@janica81 my sme mali seboroicku dermatitidu, aspon tak to definoval dr. na koznom - v oboci mliecne chrasty a na tvaricke take vyrazky, ktore sa pomaly zlievali do jedneho lisaja - detska mala podozrenie na atopicky ekzem, ale nepotvrdil sa... kozny nam predpisal take bahno - v lekarni namiesali tekuty puder, ale na tvaricku nam viac pomohol holtov krem, to poradili tu baby, za cca tyzden je to prec... mastime excipialom, ale len telo, tvar modrou indulonou, ale ked uz bude von mraz, tak budeme musiet najst iny kremik, indulona ma vela vody...

vladka84
19. okt 2010

@akika722 mame mliecnu zeleninovu, vcera sme dojedli spenatovu... uz mi tie polievky tiez lezu hore krkom 😒

katulkaaaaaa
19. okt 2010

@alure nemerala som lebo zaspinkal na brusku,ale zda sa mi teplejsi...snad to bude ok..baby ja som nebola asi 6 dni vonku s malym,u nas je hnusne pocasie,a ked niekam idem tak na autosedacke autom...a navyse stale je chorlavy,myslite ze by som s nim mala ist do kocika?si pripadam ze nic neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre