♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzannas
10. apr 2010

no ty kokso Miska! to by mna teda stopro svihlo! ☹

miciatko
10. apr 2010

zica a kde su fotečky??

michaela80
10. apr 2010

nechali ma s nim asi od 6 vecera do rana kym neurobili ultrazvuk a nerozhodli sa pre akutny cisarak... cely cas na chrbte s infuziami na monitore...

kamajka
10. apr 2010

ahojte. my sme sa s dcérou boli strihať, a už zas je strapatá 😀

zica gratulujem chlapčekovi 🙂 aj ja chcem vidieť fotečky 🙂
kiežby aj mne povedali čo to bude ale na 3D ani 4D ani iné D sa nechystám tak tak skoro to vedieť nebudem ☹ 😅

kamajka
10. apr 2010

ku chlapčekovi... tiež píšem ako hotentót.. to bude z toho počasia asi..
aj u vás tak strašne leje? ešte že tí moji drobci sú kľudní.. predškoláčka kreslí a invalidko vyvalený spí na kresle 😀

kamajka
10. apr 2010

Miška pozerám v pase, tebe sa syn narodil v tridsiatom týždni alebo som niečo nesprávne pochopila?

michaela80
10. apr 2010

no v 3O tt plus 3 😀

kamajka
10. apr 2010

ejha to musel byť drobnučký. a má sa dobre ? čo sa vlastne stalo, prečo tak skoro?

bihan
10. apr 2010

Čo sa týka pôrodu s/bez epi, môj pôrod trval 10h od prvých ozajských kontrakcií po pôrod maličkej, epi som mala asi na 3h a mohla som to v pohode prežiť aj bez nej. Prvé kontrakcie som si ak tak musela predýchať sama a potom v poslednej fáze som ich aj tak cítila sakra silno a musela som ich predýchavať.
Teraz sa spolieham na to, že druhý pôrod bude rýchlejší, že sa naučím lepšie dýchať a hlavne že mi teplá voda pomôže zvládnuť ten záver v relatívnej pohodičke 🙂
Vydržať ležať na chrbte kvôli monitoru bola aj tak najväčšia otrava na celom pôrode 😀

bihan
10. apr 2010

a ešte čo sa týka kočíku, tak na šporťák osobne preferujem 3-kolesá a všetky nafukovacie, na golfky 4 menšie kolesá (nie 8 😅)

michaela80
10. apr 2010

kamakjka je uplne v pohode....udrziavane tehu a zacala odtekat voda a nieco mu hrozilo...

kamajka
10. apr 2010

Miška tak to je super že je v pohode 🙂 teraz nemáš udržiavané tehu?

jaj môj drahý práve vynadal susede, nemám slov.................. 😅

michaela80
10. apr 2010

no hej ale vtedy bolo non stop skoro v nemocnici... a iba na wc som mohla vstat...

tea333
10. apr 2010

mmm miska tak to by som nechcela 😒 😲 snad to teraz budes mat sup sup a v pohode 😉

peta131
10. apr 2010

miska a kolko mal maly ked sa narodil? myslim cm a kg 🙂

baby mna dnes hrooozne bolia krize 🙄 som aj poobede spala 3 hodky ale som jak dolamana to bude asi tym hnusnym pocasim 😝
Ja som z kociarikov velmi chcela Quinny speedi bol to moj vysnivany ale ako sme boli na tom veltrhu kocikov v Brne tak sa mi normalne prestal lubit za tu cenu co zan pytaju tak ta kvalita nic moc...a novy Casuaplay som tam tiez videla na zivo lebo aj ten sa nam pacil no ale tie nove sedacky su neskutocne male!!! tam sa babo zmesti tak maximalne do roku a pol a to si neviem predstavit tam vopchat este aj fusak 😝 som bola z vela kocikov prekvapena ze pytaju za ne nehorazne peniaze a pritom kvalita a funkcnost nic moc 😖 ja som nechcela polsky kocik ale aj tak sme nakoniec kupili X-lander 2010 😅 ale je super je lahunky, super sa s nim manipuluje a kolekcie 2010 maju aj pekne farby a aj cenovo bol super tak nebolo o com 😀
Dnes som prvykrat citila ze mal maly stikutku take to bolo podarene 😵

leteku
10. apr 2010

Baby, môžem vám popridávať pohlavia detičiek, ak ich tu vysondujem? Aby ste sa náhodou niektorá neurazila, že som to tam napísala a vy ste mi to nedali vedieť. Chcem to skompletizovať aspoň čo sa dá. 😉

peta131
10. apr 2010

leteku mne mozes do tabulky pridat meno Marko 😉

tea333
10. apr 2010

leteku ked to ma niekto v pase,asi to uz tajne nebude 😉 snad sa baby neurazia, ja som ti pisala uz daavno 😉

denisocka
10. apr 2010

Baby,mna z toho lezania s vankusom pod zadkom uz bolia cele krize.

Groka,kde si?

leteku
10. apr 2010

O,K. tak snáď sa nikto neurazí.
Deni - no kvôli Tobimu to musíš vydržať. Síce pri malom to bude asi veľmi ťažké. Držím palčeky

kamajka
10. apr 2010

ja sa neurazím 🙂

z kočíkov mne sa páčil ešte celkom takko jumper alebo atlantic espiro (tam zase sa mi športová časť nepáčila), ale mesto je toho plné asi si nenavyberám.... idem dačo hľadať nech už mám srdce na mieste.

už kupujete kočíky normálka akože? ja sa to bojím že sa ešte môže všeličo stať.

denisocka
10. apr 2010

My budeme musiet maleho denne vozit k svokre,alebo si tu nastahovat svagrinu

tea333
10. apr 2010

denis groka isla niekam von, urcite sa neskor ukaze 😉

kamajka kociar mam doma, ja niesom poverciva ani trosku, ja verim ze bude vsetko ako ma byt 😉

michaela80
10. apr 2010

peti mal 42 cm a vahu 1,75 kg...ked mi ho dali prvy krat na par sekund na ruky tak mal 9 dni a vahu 1,49 kg....ten okamih mame aj natoceny, sice mm to tocil cez sklo ale aj tak...v podstate on ho mohol iba vidiet za tych 6 tyzdnov co sme boli v PP iba cez to sklo...

michaela80
10. apr 2010

kamajka napr. ja mam cakacku na kociar 3-8 tyzdnov cize po narodeni by to bolo neskoro riesit...

rosienka
autor
10. apr 2010

ahojte baby! tak sme spät z dovolenky, zivy a zdravy 😉 ...asi sa aj nasej Milenke pacilo, lebo bola v brusku pekne kludna a nastastie ma okrem schodenych nôh a chrbta nic nebolelo. Obcas sa mi sice zda, ze mam trvdsie brusko, ale prejde to, tak sa tym moc nezaoberam... takze asi ako dlho a ako tvrde by malo byt, aby som musela ist k dokyne? Beriem tak pravidelno-nepravidelne denne 300 mg magnezka.
Okrem toho ste tu pisali o krcku , jeho dlzke a vysetrovani od spodu...tak to ja nemam ani potuchy, este nikdy ma okrem UTZ nevysetrovali zospodu. Minule-v 23tt som sa na to pytala a dokyna vravela, ze ona nevysetruje zospodu, ale nabuduce, cize v 27tt ma pozrie. Tak neviem... 😖 Da sa nejako citit to skracovanie, alebo otvaranie? Lebo v temach, co tu boli nahodene sa dozvedam akurat, ze to babam bolo zistene a nie, ci to môzem zistit aj ja bez predosleho vysetrenia.

marija- dufam, ze malickej stav sa uz zlepsuje, chudiatko si teda musi vytrpiet v nemocnici 😢

inak, riadne bruska tu uz mate poniektore, ja som tak niekde vstrede, ale v Barcelone mi v MHD kazdy miesto uvolnoval, ked videl tehulku, takze vidno to pekne 😵 😵 😵

michaela80
10. apr 2010

peti ja som chcela strasne casualplay, kym nevysla nova verzia Jane...ale to co urobili s novou kolekciu casualplay je hroza ..ta sedacka je uplne malinka a uzucku... i k ed kociarilk s vanickou playmoon alebo sedackou prima vyzera super...no ako sportak nic moc...

rosienka
autor
10. apr 2010

kami- ja mam kociar od 20tt TFK joggster twist a som z neho furt nadsena...urcite sa nic nestane a kvôli kupenemu kociku uz len najmenej, to je smiesne 😝

rosienka
autor
10. apr 2010

shit, teraz vidim tie hrubky 😠 ...sme zivi a zdravi 😉

michaela80
10. apr 2010

rosienka akurat som pozerala kociarik tvoj...sportak vyzera byt fajne velky...je aj s autosedackou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre