♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
27. júl 2010

@vladka84 úúúplne na miss 😀 , ktovie prečo nerobia aj tehu miss. Vlastne asi by museli byť rýchle kastingy inak by bolo už po funuse 😀 😀

lucia20
27. júl 2010

@liba78 neboj je mi jasne, ze sa budem stravovat aj pomimo. hlavne kvoli malej. aby mala kvalitne mliecko.... mamine obedare to istia. :D

akika722
27. júl 2010

@lucia20 ja sa teraz citim horšie...asi leto a dr.ktoremu preskakuje...

vladka84
27. júl 2010

@lucia20 no vazne, rit mam teda dobru, kebyze mame este trosku uzsi zachod, tak si nesadnem :D

liba78
27. júl 2010

@akika722 ja aj stehná okrem zadku 😀

liba78
27. júl 2010

@vladka84 tak to bolo dobré aj som sa schuti zasmiala, ešte že kúpelne máme veľké, len tie WC už nie. A predstavte si takých chlapov, čo nosia pivné bruchá celý život a vyzerajú ako tehu s trojičkami 😀 😀 😀

vladka84
27. júl 2010

@liba78 no hlavne keby bol vyber z augustoviek... porody v priamom prenose :D

lucia20
27. júl 2010

@akika722 ja som mala prvu tiez cez leto. mala byt koncom oktorbra. ludia ale ja som nabrala 25kg. normalne som ucpala vanu. to teraz nezartujem to som sa uz musela smiat sama na sebe. aj nohy mi opuchali, teraz chvalabohu je to s vahou lepsie....

@vladka84 😀 😀 😀 😀 to si pekne napisala. som sa dobre zabavila. ako keby si pisala o mne. :D

vladka84
27. júl 2010

ved ja som sa minule chcela jedneho uja v obchode opytat ako sa mu s takym velkym bruchom spi, lebo ze ja si neviem najsst tu spravnu polohu a on uz ma isto prax...ale mm ma zadrzal, ze asi by to pre toho uja nebolo vtipne 😎

lucia20
27. júl 2010

@liba78 muz bol teraz na futbale a s deckami sme povzbudzovali. bol tam jeden chalan, mozno do tridsat mal, no ja som teraz pri nom normalne stihla laňka. som normalne bola v soku. ako to moze dobrovolne nosit??? mal taky fald, ze sa ani neohol.....

akika722
27. júl 2010

@lucia20 tak to chapem pri prvom tiež 25kg,dnes som zistila že už mam navyše 20!!! 😲 😲 😲

lucia20
27. júl 2010

@vladka84 no s tebou si musia uzit.... s takym cislom. 😀 😀 😀 😀

liba78
27. júl 2010

@lucia20 ja už do vane nechodím 2 mesiace, lebo by ma z nej museli dostať hasiči. A v sprcháči sa ledva otočím 😀 , za normálnych okolností sa tam vôjdem aj z mm a teraz si pri blbom bruchom vypínam vodu 😀 😀 😀

vladka84
27. júl 2010

baby, a mate strie? lebo mne pri Timke kusok popraskala koza na zadku, ale teraz sa mi zda, ze ani nie, no uvidim, ked vyfucim... a pritom som sa natierala vsetkym moznym a fakt pravidelne od zaciatku tehu, teraz to viac flakam 😒

lucia20
27. júl 2010

@akika722 ja mam zatial 15kg a ked by sme sa drzali priruciek ze tyzdenne pol kila, tak by sme mohli hadam skoncit na nejakych 16-17kg, co by bolo asi najmenej za vsetky tri tehu...

akika722
27. júl 2010

@vladka84 nohy a riť že 😲 😲 😲

liba78
27. júl 2010

@liba78 ....pri blbom pohybe.... nie bruchu

akika722
27. júl 2010

@lucia20 tak to už mam smolu ani priručky nepomôžu 😨

vladka84
27. júl 2010

@akika722 no snazim sa nebrat nic tragicky, s usmevom ide vsetko lahsie 🙂
ja sa tiez nekupem, neviem sa potom dostat z vane... minule som si sadla len tak pri sprchovani na chvilku a nemohla som sa postavit 😀

akika722
27. júl 2010

@vladka84 ja sadam na kolena asi viete ako inač by plavala kupelna voda sa odraža od brucha préééč 😀

vladka84
27. júl 2010

@akika722 no presne tak, mne boky a zadok... nie velmi, ale ja to vidiiiiim...

a inak, chcela som si nalakovat nechty na nohach...ale mam kratke ruky 😀 😀 😀

lucia20
27. júl 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 juj baby dnes mate super hlasky.... ja ked idem do sprchovacieho, tak sa mi vzdy nalepi na prdel sprchovy zaves.... 😀 😀 😀 minule mi muz vravi, ze co tak sex v sprche. som sa len zasmiala, ze kde by sa tam ku mne vliezol..... 😀 😀 😀 😀

ved mna ked chce mucha obletiet tak v polke skape on unavy..... 😲 😝 😀

@vladka84 ja som sa pri lucke mazala ako blazon a popraskala som vsade. pri katke detto. pri lucke mi to vsetko popraskalo az dva tyzdne pred porodom. cize v 40.tt
teraz sa vytesujem ze mi nic nepraska... ale na druhu stranu uz mi nema kde popraskat.... vsetko uz je prasknute. 😀

akika722
27. júl 2010

@vladka84 😀 😀 😀 ja na nohy ani nevidím kdeže lak to by som asi začala rodiť keby som sa tak poskladala 😀

akika722
27. júl 2010

@lucia20 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
27. júl 2010

@akika722 ale to krasne babatko za to stoji. uvidis vykasles na kg. len ma stve, ze ani pri tomto tehu nevyzeram ako tie herecky v telke.... nikde nic iba brusko.... ja mam brusko hadam vsade. prsia,, brucho, boky, zadok.... ale kaslat na to, po porode to zlezie...

@vladka84 :D ani mi nehovor. tiez odvsadial co je nizko idem ako slon.... sa musim smiat uz sama na sebe. len si vravim, ze ten pohlad na mna musi byt uzasny. ako velryba na suchu...

ja som si vcera robila pedikuru, no mozem ti povedat, ze to bolo velmi zabavne a nakoniec som skoncila s tym ze som si povedala, ze je to dobre a vydrzime do porodu. :D

vladka84
27. júl 2010

@lucia20 @akika722 no sme sa zasmiali, esteze si vieme zo seba urobit srandu... lebo ved co nam ostava, nie? 😀
idem ja do postele, fajne klopka dazd na parapetu, dufam, ze sa mi bude super spat..
no som zvedava, kto dalsi do rana porodi 😉

lucia20
27. júl 2010

@akika722 baby a to ze som si moju ..... šušulu nevidela ani nepamatam ani nehovorim.... to sa holim uz len naslepo..... ale to su radosti tehulkovania.

akika722
27. júl 2010

@vladka84 možno zajtra ja od nervov ked ma fakt nechaju do 5teho čakať 😒

lucia20
27. júl 2010

@vladka84 no zabavili sme sa super... 😀 😀 s usmevom to vzdy ide lahsie. ved toto nie je trvaly stav, tak to nejako prezijeme.
u vas prsi.... aj ja chcme. dobru nocku.

liba78
27. júl 2010

@vladka84
@akika722
@lucia20 ja som si už tiež moc na nohy nepotrpela ale keď bolo teplo som chodila bez ponožiek a sestra sa zhrozila a ostrihala mi nechty a aj nalakovala. Povedala mi že aby doktor neodpadol, keď pôjdem rodiť 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre