♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
8. dec 2010

@akika722
si si mm rozmaznala na fajnotky 😉 😉 ale je pravda že niekedy sú tí naši chlapi horší ako naše deti 😎

kahlan1
8. dec 2010

@akika722 si mi narobila chute so zemiakovym privarkom mnam

vladka84
8. dec 2010

no nic,idem pozriet do chladnicky, co sa da z toho vycarovat, najlepsie tak, aby sme mali aj na zajtra, lebo to ideme do poradne a ktovie, ci nas nebude aj ockovat 😒 mame este chrasticku na ramienku, ale vyzera, ze kazdu chvilku odpadne 😕 to musi byt upne zahojene, ked sa ockuje?

akika722
8. dec 2010

@zuzana84 ahoj,aj mojmu ide zubok.dole v pravo 😉

akika722
8. dec 2010

@alure to su moja...
@kahlan1 pod,nemaš daleko 😀
@vladka84 nesmie to hnisať.ak to je už zahojene vysušene tak myslim že sa očkovať može

vladka84
8. dec 2010

@akika722 @kahlan1 nad tym privarkom tiez rozmyslam...asi ho urobim, kupim este klobasku alebo masko na fasirky a mame rychly obed aj na zajtra 😉

lji
8. dec 2010

ahojte

@akika722 viem že ste to tu už písali asi ale nemáš niekde recept na tie palacinky?mne už nejak dochádza fantázia 😝

kahlan1
8. dec 2010

@akika722, @vladka84 🙂 uz zemiaciky olupane a uz sa varia :D :D

akika722
8. dec 2010

@lji link nemam 😅 ale urobiš klasicke palacinky/ja som robila trošičku hrubšie ale cukor tam nedaš do cesta...ja som si receptik trošku pozmenila kvoly mm..ma isť tak špenat to to by mi nejedol...takže...napln.opražila som cibulku,ja som pridala husty pretlak,cesnak a huby...to rozotrieš na každu palacinku,tu zmes/ide tam myslim aj pizza korenie no mojmu mm aj to vadi/ 🙄 davala som ta tu palacinku s tou zmesou..to na nu šunku a syr,/original aj špenat/a zroluješ...na vrch syr struhany a zapekaš...možno original je trošičku iny 😅 no ja robim takto 😀 Katka alebo memory určite budu vedieť 😉
@kahlan1 y si šikulka,ja som ešte nezačala 😀

lji
8. dec 2010

@akika722 no teda mnam.dobre to vyzerá. dnes som síce už dovarila ale zajtra asi skúsim 🙂 ďakujem. počuj nemáš nejak prieberčivého mm ? 😀

akika722
8. dec 2010

@lji mám,až priliž 🙄 lek urobim niečo zo zeleniny tak mi povie že nie je zajac...ani zdrave veci nechce jesť,,blb 🙄

evanns
8. dec 2010

caute baby...nestiham Vas ani citat...mm je doma, tak si ho uzivame obe 😉 dakujem za pochvaly fotiek 😝 a krasny dnik vam prajem!!!

akika722
8. dec 2010

@lji ešte že hranolčeky a vypražany syrik a palacinky a slivkove gule a ryžovy nakyp a määäääääääääääsoooooooo 😖

akika722
8. dec 2010

@evanns ahoooooooooj

majka35
8. dec 2010

@akika722 presne ako môj, ja už mám nervy, ako sa vie on tváriť pri jedle ... barborka prieberčivá, mm prieberčivý a potom mamo var ... kašlem ja na varenie 🙄

@evanns ahoj, kedy dáme kaveju? budúci týždeň? alebo až po sviatkoch 😀

akika722
8. dec 2010

@majka35 nie len deti ale už aj chlapi rovnaky? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Paťo mi zje len cestoviny...ryžu ani zemiaky eééé..tak robim cestoviny pre neho vkuse na všelijake spôsoby...a kedže chcem aby papal zdravo,to čo neluby mu mixujem 😀 ked nevidi nekeca 😀 😀 😀 😀

alure
8. dec 2010

@majka35
@akika722
tých našich chlapov asi naklonovali 😀 😀 😀 mne síce mm zje zeleninu ale len keď ju má prichystanú nakrájanú..sám si z chladničky nevyberie 😠 😠

a najradšej mám keď sa ich opýtam čo by zjedli a oni mi svorne povedia to je jedno a potom brblú že "zase kura?" alebo proste podobné hlášky

katulkaaaaaa
8. dec 2010

caute baby a vy ste nemali vypadok?mne od rana neslo prihlasit na konika,al vyhodu to ma spravila som cesto na rohlicky vanilkove,poupratovala a venovala sa detom 🙂 idem vas kusok docitat
@alure moja mna boli vsetko,ja citim svaly o ktorych som ani netusila ze ich mam 😀
@vladka84 vladi aj ja som bola rozozrana hlavne vecer ale od nedele s drziiiim,cvicim a uz mam prve vysledky malicke...dufam ze mi to vydrzi,jem do 18tej okolo 21hodiny som hladna ako kon...

akika722
8. dec 2010

@alure akože v lete paradajky a tak zje..ale varenu,dusenu zeleninu eéé...a zeleninovu polievku ha...to už vobec nie..a špenat?by sa otrávil z neho 😀

lji
8. dec 2010

kočky už sa vám niekto vygrckal do výstrihu?? mňa tým práve uštedrila sašenka 🙄 normálne som cítila ako mi to steká až na brucho 🙄 🙄 🙄 ešteže sa držím toho: ked ju miluješ, nie je čo riešiť. 😠 😠 😠

alure
8. dec 2010

@katulkaaaaaa jéj ja som robila vanilkové rožky včera s Oliverkom 🙂 no to je dobré že cítiš všetky svaly...zo začiatku je to des ale potom si telo zvykne ...
@akika722 hrozné vymýšľať pre našich chlapov keď chceme aby boli zdravý a my štíhlee 🙂 pri ich mäsových chúťkach 😀 😀 😀

majka35
8. dec 2010

@katulkaaaaaa tie palacinky vyzerajú úžasne ... cestoviny by som jedla akurát ja, mm ananás iba osve, neznáša ho v jedle a barborka ananás nezje vôbec 🙄

vladka84
8. dec 2010

@alure to aj u nas stale pocujem, ked sa ich pytam ze co mam varit... a najlepsie, ked mm povie, urob nejake masko... to akoze mi straaaaasne pomohol 😝
@katulkaaaaaa a to potom ides o deviatej spat? lebo mna to presne tak chyta okolo osmej - deviatej a samozrejme, ze sa najem ako prase 😠

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@majka35 maji paacinkymaju 100%,ja nedavam do nich spenat,aj tak su uzastne
@akika722 mi hovorte baby moj mm zje len maso,zeleninove salaty sa naucil lebo moji rodicia ich robia ku vsetkemu 😀
baby byvate niektora s rodicmi???ja by som tak chcela byvat sama,uz si totalne lezieme nanervy,lenze peniaze momentalne s dvomi detmi na dom ci byt nemame...ako ste to vy riesili?mi mame velky rodiny om ak odideme bude tu mama uplne sama,otec robi tyzdnovky na kamione...ale cim som starsia citim ze je cas vypadnut...aj ked nechybami tu nic,ale neni ta pohoda....sak viete co myslim

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@vladka84 vladi ano idem spat alebo sa nalejem vodou ci nesladenym cajom
je to des,vcera mi az zle od ladu bolo,mam roztianuty zaludok.....a rano ked stanem ani nehovorim by som zjedla aj kona 😀 po 4 nocnym stavaniach....maly prekaslal celu noc,vyzeram jak po dobrom flame

lji
8. dec 2010

@katulkaaaaaa my bývame s rodičmi ale tiež by sme najradšej do vlastného ale kradnúť ešte nevieme 🙄 🙄 🙄 síce my máme zvlášť urobený akoby vchod ale máme k tomu len jednu chodbu a jednu izbu a bez kupelne ale aj tak je to sukromie na nezaplatenie. i ked ja by som svoju mamu vzala so sebou do domu ale otca ani za svet 😝 😝

vladka84
8. dec 2010

@katulkaaaaaa no presne, ten roztiahnuty zaludok 😠 asi ho budem musiet tiez nalievat vodou 😒
my mame hypo a teraz, ked pojdeme do drahsieho, tak sme ju este navysovali a asi sa budem musiet poobzerat po nejakom ksefte, ktory budem mát popri MD, lebo chudak mm sa zoderie 😒

akika722
8. dec 2010

@katulkaaaaaa my mame tiež hypoteku,2izbak,no hceme aspoň trojku,tak tiež navyšiť hypo... 😒

alure
8. dec 2010

@vladka84
nejaké mäsko 🙂 to poznám 😀 😀 😀 😀
@katulkaaaaaa
my sme bývali s mm rodičmi ale len asi dva mesiace a stačilo..išli sme najprv do podnájmu potom sme si na hypoteku kupili byt,ten sme predali a presťahovali sme sa sem do SC kde sme už 1,5 roka v podnájme..dočasne a potom chceme odkúpiť tento bytík...tiež som chcela aby sme boli sami spolu...je to zložité síce v dnešnej dobe,a ja tiež rozmýšľam o nejakej práci aspoň z domu nech čo to prilepším k tej smiešnej sume čo nám teraz štát schválil 😠 😠
Malý mi zaspal vo vajíčku...som ho musela cvaknúť
Aj vám sa detičky buď smejú alebo mračia zo spánku? Niekedy zvykne aj tak zamrnčať akoby sa mu niečo škaredé snívalo,ale väčšinou mu rozťahuje kútiky do úsmevu 😀

kahlan1
8. dec 2010

@alure presne jej roztahuje kutiky do usmevu, a raz sa smiala nahlas zo spanku ale casto tak srdcervúco place ☹ až mi srdce trha
@katulkaaaaaa my zijeme v podnajme v Ba ale len jednoizbak a mame kupeny byt v Za na hypoteku 4 - izbak ale ked vsetko pojde ako ma a druhe babo sa narodi tak sa nastahujem k nasim do He - to je zamotane co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre