Bábätka a maminky z Liptovského Mikuláša

bambulka026
4. jan 2008

Ahoj otvorila som tuto temu aby sme mohli pokecat co nove... 🙂

kloti
18. máj 2010

aj mnaaaaaa...baby, nastastie mame doma krasne usmievave slniecka 😉

vejinka
18. máj 2010

troska nervne ale je to slniecko 😉

lila794
19. máj 2010

Kloti, Jakubkovi vsetko naj k 8.mesiacikom 😉

Veji, tak budes mat druheho chlapa doma? Super!!!! 😉 😉 😉 Co Erik, tesi sa na braceka? A ako sa citis?

kloti
21. máj 2010

Lila, dakujeeemeee 😉 dnes Jakubko dostane novy koberec...vsade mame plavajucu podlahu a ono - chudatko - sa trapi - zacina lozit, stavia sa aj na kolienka, no smyka sa mu...tak sme sa rozhodli kupit koberec "city-road" ... uvidime, co nan povie 😉

vejinka
21. máj 2010

lilka...mno maly sa tesi to je jasne ale ked som mu povedala ci mu pozicia hracky tak kukol na mna rozbehol sa do izby a ze mojeeee! ale jeho to prejde 😀 a mne je celkom dobre nevolnosti su prec ale prezmenu citim chrbat a brucho boli kazdy den a napina sa...sak to poznas 😉 ako sa ma noemi??? 😉

kloti
24. máj 2010

koberec sa Jakubkovi veľmi páči...a hlavne, že sa NEŠMÝKA 😉 "hmmm...ktorou cestou sa vydať?...asi som zablúdil..."

lenocka80
25. máj 2010

Strateny vo velkomeste 😀 Zlatucky je 🙂

lila794
25. máj 2010

Veji. mame sa fajn, mala rastie ako z vody, len tie koliky nas stale trapia, iba ratam dni do troch mesiacov, dufam, ze sa potom stratia.

Kloti, koberec je paradny!!!

kloti
26. máj 2010

Liluš, malinkej Noemi prajeme, aby koliky čo najskôr pominuli a aby ste sa už len slniečkovo usmievali 😉 S Jakubkom sme chodili na kurz masáží dojčiat a tam sme sa učili aj cviky z jogy, ktoré by mali pomôcť pri kolike...neviem, či to funguje. Nás to našťastie obišlo. Mám doma aj knižku - s fotografiami a popisom...ak by si to chcela vyskúšať, požičiam Ti ju 😉
...a koberec nemá chybu 😀 dlho som váhala...ale som rada, že sme ho kúpili...Jakubko začal včera štvornožkovať...paráda 😉

lila794
27. máj 2010

Kloti, dakujem, si zlata!!!! My cvicime, ale nepomaha nic. Ale nejako vydrzime, uz ked som to vydrzala pri Davidkovi 😉

Jakubko je sikovnicek, aj Davidko zacal v 8.mes. stvornozkovat 😀 a chodit v 11tich, takze uz oci aj na zadku, co? 😀

Koberec je fakt super, aj my Davidkovi ideme taky kupit, prave mu robime izbicku.

kloti
27. máj 2010

lili, tak vam drzim paluchy, aby sa koliky navzdy stratili z dohladu 😉 a s tymi ocami na zadku mas pravdu 😀 ale mam velku radost ked vidim, ako sa Jakubko tesi z toho, ze sa sam moze dostat tam, kam chce...je to parada

a tesim sa na fotecky novej izbicky...my sa chystame na prerabku na buducu jar...tak aspon nacerpam trosku inspiracie 😉

pa a drzkajte sa

vejinka
31. máj 2010

ahojte baby kloti a kde si kupila ten kobercek a za kolko a aky je cca velky??? 😉

kloti
1. jún 2010

Vejinka, kúpili sme ho v "novom čiernom orli" - na Rachmaninku v "kobercoch Trend". Majú v ponuke dve šírky - 4m a 2m a "odrežú" Ti, koľko budeš chcieť 😉 My sme si zobrali 2m (šírka) x 2,5 m (dĺžka) a dali sme si ho aj obšiť. Všetko nás to vyšlo 40 eur (obšitie 1m stojí 1 euro aj niečo). Ak sa mám priznať, váhala som s tým obšívaním, ale je to perfektné a oplatí sa do toho investovať, pretože sa to neruská. Najskôr som chcela koberec oblepiť kobercovou páskou, ale to by už asi nebola - Jakubko by ju postupne poodlubkával celú 😉 Takže, obšitie odporúčam 🙂 Ale, ak by Ti vyšiel koberec od steny ku stene, tak obšitie ani nie je potrebné. My ho máme ako "kusový" - takže nám nesiaha až pod nábytok. Posielame sviatočné "medzinárodňovské) pusinky Erikovi aj malinkému Vilkovi v brušku 🤐 😀

A VŠETKÝM SLNIEČKAM NA ZEMI PRAJEME KRÁSNY SVIATOČNÝ DNÍK 🙂

lila794
1. jún 2010

Aj my prajeme krásny Deň detí všetkým anjelikom!!! 🙂

vejinka
1. jún 2010

kloti..diky moc za podrobne info...no my sme vcera maly vazny rozhovor ci je to nutne...a prisli sme na to ze mozno na rok...ze je este maly a chceli sme len kusok do obyvacky aby mal na hranie ale v chodbe mame koberec a ked som sa tak na neho zadivala dalo by sa tam aj vyhrat s autickami lebo su to take akokeby cesty len som si to nikdy nevsimala 😅 takze s kobercom bud pockame alebo ho nebude mat vobec 😔

a tiez prajem jakubkovi, davidkovi, noemi,marekovi...a vsetkym deckam len to najlepsie k ich sviatu 😉

putyna
7. júl 2010

my mame taky podobny koberec len je cerveny a je tam mcqueen a burak a tak 🙂

kloti
8. júl 2010

jéééj, putyna, žeby sa opäť v našom minimikulášskom fóre rozpútala debata? Teším sa 😉 Tak pridávam niečo nové od nás - Jakubko už krásne cupitá (samozrejme s pomocou) ale ide mu to skvele. Až tak, že dnes mi pri chvíľkovej nepozornosti (fakt to bolo pár sekúnd) vyliezol na tretí schod - až ma zmrazilo pri pomyslení, čo sa mohlo stať... ideme zmajstrovať nejakú zábranu 😀 držte palce...fotodokumentáciu doložím 😉
...snažíme sa cikať do nočníčka a na stole mám pripravené látkové plienky - už ich len zošiť - ideme šetriť prírodu i domácu kasu 😉
prajem všetkým krásny slniečkový dník 🙂

putyna
13. júl 2010

kloti tak drzim palceky hmmm a daj dake tie foto aj ja by som uz mala asi dat 🙂
baby ja mam nervy uz 10 dni som nedostala kramy hmm normalne sa bojim uz som si aj test kupila ale sa bojim ho spravit uz len koli tomu ze nepojdem z materskej na matersku ale mam tam 6 mesiacov bez korun a to ma nikde do roboty nevezmu na tych par mesiacov no co my budeme robit ak som tehotna hmm ako my to vyzijeme.ako ze aj sme planovali ze otehotniem ked uz budem mat daku tu robotku tak potom ale nie este ked nemam ziadnu. hmmmm

putyna
13. júl 2010

inac baby odporucte my dakeho dobreho gynekologa

lenocka80
14. júl 2010

@putyna urcite Lunicek. Ten je super. Teraz ako prisiel do LM, tak ma sice strasne vela pacientiek, aj sa nacakas, ale je strasne dobry...velmi ludsky 🙂

kloti
14. júl 2010

putyna, neboj...dáko bolo, dáko bude 😉 hlavne, ak je hrašuliatko hrašuliatkom, nech pekne rastie a je zdravučké 🙂 a popri tom sa Ti možno podarí nájsť nejakú brigádu 😉 hlavne, slniečko do duše a bude fajn 😉

putyna
14. júl 2010

lenocka a kde ho najdem prosim ta??

kloti no robila som test a vysiel negatyvne hmm a neviem co si mam mysliet lebo kramy nechodia hmm a musim ist ku gynde ale chcem zmenit aj gyndu lebo chodim k marovej a ta nema ani vlastny ultrazvuk tak chcem ist po kartu a hned aj k dakemu inemu.

putyna
14. júl 2010

lenocka uz som si nasla na nete dakujem

vejinka
14. júl 2010

jeeej put drzim palce,,neboj dobe bude inak ja mam bodu a ten je vyborny 😉

lenocka80
15. júl 2010

@putyna nemas za co 😉 Inak po kartu si vobec nemusis chodit. Jednoducho prides ku Lunickovi a povies, ze by si rada zmenila dr. a on sa ta len spyta, kam si chodila pred nim a on si vyziada vypis z karty. Mne napr. povedal, ze kartu ti dnes uz nikto neda...

putyna
15. júl 2010

to fakt ??? ako to??? napis vsetko co vies lebo sa mi ani moc knej nechce 🙂

putyna
15. júl 2010

joj baby moje telo sa tak zlaklo ze som dnes rano kramy dostala 🙂

putyna
15. júl 2010

leni hej no tak to super a to je tak teraz u vsetkych doktorov ci ako???

kloti
15. júl 2010

😀 😀 😀 putyna, tak možno nabudúce 😉 či?

putyna
15. júl 2010

jasne nabuduce dufam ze to bude do roka ododnes. keby bolo viac koruniek tak by som brala uz aj hned a uz aj aby bolo na svete ale teraz aspon na pol roka do roboty dakde dufam ze daku zozeniem.

leni no a po kramoch pojdem ku tomu gynekologovi sa objednat diky za radu

kloti diky za podporu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre