Bábätká narodené v marci 2011 - Žilina

fordemirka
12. feb 2011

ahojte zilincanky, pri nakupoch a potulovani sa po meste som si vsimla ze je vas habadej s velkymi bruskami. 🙂
pokecajme o nasich aktualnych problemoch, radostiach, jarna stretavka, kocikovanie, atd..
tesim sa na vas.

nataliasarron
14. feb 2011

@fordemirka 😵 ahojkoooo 😵

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliasarron
17. feb 2011

@fordemirka teeda, tak to ma mrzi ze mas taky zly pocit z nemocky. Ako na mna yle posoobi akakolvek nemocnica a som rada (klop klop na celo) ze som doteraz nemala nejake komplikacie a nemusela tam lezat dlhsie nez bude nutne 😉 Verim tomu ze tam pojdem az v den porodu a za par dnickov budem naspet doma 😵
Ja nechodim na monitor do nemocky lebo chodim k dokimu, ktory ma vsetko vybavenie u seba v ordinacii 😉 Takze pokial ma neposle do nemocky ze by sa mu nieco nezdalo tak by som mala byt v jeho starostlivosti az do porodu 😉

Ono, kazda nemocka ma svoje ... je to celkovo podla mna problem nasho zdravotnictva. Uz to nejako neriesim. Cadcu som zavrhla kvoli tomu ze pokial je nejaky problem s babetkom tak ho prevazaju do ZA a Martin tiez nie, uz len kvoli tomu cestovaniu ... ked ma bude chciet prist muzik pozriet 😉
Tych par dni to isto vydrzim 😉 a potom uz budeme v pohodli domova 😉

Zatial sme stale 2v1 😀 a citim sa zatial okey takze predpokladam ze malinke sa este nechysta 😵 😵

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliasarron
17. feb 2011

@fordemirka 😉 neboj, nebude to take zle uvidis 😉 mysli pozitivne 😉 potom sa mozno vidime 😉 aj vy sa drzkajte 😉

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliasarron
2. mar 2011

@fordemirka 😉 hej hej uz mame dohodnutu pani doktorku Milanovu priamo na Solinkach 😉 chcela som mat lekara tak po ruke 😉 nech sa zbytocne nevlacim kade tade 😉 a pocula som na nu len same chvaly takze verim ze budeme spokojni 😉
no ja sa mam fajn, ani mi to nejako nepripada ze do terminu mame par dnickov 😉 ja som bola na poradni a ctg v pondelok 😉 vsetky vysledky su ok takze cakame kedy pride nas velky den 😉 vravim ze uz aj jar zacala tak by sa mohol drobec pytat na svet 😉

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariannet
8. mar 2011

ahojte....az teraz som zbadala tuto temu.....a myslela som, ze vas tu bude viac 🙂.......

@fordemirka co sa tyka pediatra, po porode ho musis nahlasit, aby mali kam poslat vysledky......a je dobre sa este pred porodom u pediatra zastavit.......ak chces v nemocnici, tak tam ja poznam Daubnerovu- ako k detskej lekarke som k nej chodila posledny rok.....a podla mna bola v pohode.....ja mam teraz vybrateho pediatra na solinkach....chcela som povodne tu istu ako @nataliasarron ale to som nevedela, ze ona je tam ako je kostol, takze mam inu, tiez skvelu, ale v zdravotnom centre na solinkach 🙂.....

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariannet
8. mar 2011

@fordemirka v pohode 🙂.....a kde vlastne byvas?.....ze preco chces prave ako je nemocnica?.....inak ono keby nebolo moc rodiciek na marec by bolo super, lebo ked citam o tom ako su preplnene bratislavske porodnice, tak sa mi to ale vobec nepaci 😒

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariannet
8. mar 2011

@fordemirka juj tak to nemam......ja som tam bola naposledy....no velmi daaavno a vtedy mala ordinaciu vedla pohotovosti a z druhej strany bola ortopedia (ta je uz teraz co viem v suterene.....).....ale pokusim sa ti nieco zistit 🙂.....

mariannet
8. mar 2011

@fordemirka http://www.azet.sk/firma/409831/mudr-adriana-da... nasla som jej cislo na nete 🙂 a ked si hodis aj tu do vyhladavaca jej meno, tak na nu pekne hovoria 🙂.....tak drzim palce ak k nej pojdes a dufam, ze s nou budes spokojna 🙂

maryem
8. mar 2011

Ahojte, sice medzi marcovky nepatrim, ale zhliadla som, ze zhanate cislo na dr. Daubnerovu. Chodime k nej, je OK, a cislo: 041 511 0243. Nech vam dobre porod dopadne!

maryem
8. mar 2011

Jaj, tak uz mate.. 😉 Este teda, ordinuje v tej budove detskej pohotovosti, ale na prvom poschodi, nalavo, hned prve dvere.

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ngelik
15. mar 2011

Ahojte baby , ja som mala teraz posledny termin 13. a stale nic :( ... Kedy mate terminy? z toho co som tu cital vsetky idete rodit v ZA, ze? Ja sa chystam do Martina, teda ak to stihneme🙂 mala som zatial moznost porovnat pristup sestriciek na monitoroch v za aj v martine , v Za som aj dva krat lezala na rizikovom a vybavenie v oboch nemocniciach sa neda zdaleka ani porovnat. Avsak tiez by som radsej blizie, ale za to, ze po mne nikto nebude vrieskat a budem v novom (hlavne cistom)mi to stoji ;) aspon teda pokial nechcem v ZA platit za nadstandart.
Inak @fordemirka ja som chcela tiez najskor rodit do vody, v Mt maju aj vanu aj mi ju ukazovali , ale konzultovala som cely porod s porodnikom a vyslovene mi ju az zakazal:D nehygienicke a hlavne pri komplikaciach nemoze porodnik zasiahnut hned, ani sa o tom nechcel bavit, pytala som sa aj na ten dianatal, to neuskodi , ale tak ako to pisu, ze by to malo fungovat, rozhodne nefunguje, a ak mame zbytocnych 100 e tak, ze kludne:D jedine co mi fakt odporucil je masaz hradze a malinikovy caj🙂 pretoze najvacsi stres mam z nastrihu :( a potom, ze mi babo vymenia :DD
@mariannet
@nataliasarron

mariannet
17. mar 2011

@ngelik potom teda porovname 🙂.....este stale nic u teba?.......co sa tyka dianatalu, mne gynekolog povedal, ze podla neho je strasny nepomer cena vs pozitok z toho......a v pripade ze ti to nestihnu dat......ja ho kupovat isto nebudem 🙂.....

ngelik
17. mar 2011

@mariannet stale nic :( dnes som bola znova v martine na monitore, vsetko ok, len vcera ma moja doktorka vystrasila lebo mi povedala, ze sa jej to moc nezda, lebo ma babo dost dole hlavicku a ten porodny kanalik je nejak zozadu ci co... som to teda pochopila ako keby mi tlacila mala inde ako tam kde ma:( cele je to nejak cudne, uz od polovice januara ma strasila,ze budem rada, ak este mesiac vydrzim, lebo uz vtedy som bola na clanok otvorena a od vtedy sa to ani trosku nezmenilo :( som uz zufala dva mesiace v ocakavani, ze kazdy den to moze prist a pri tom teraz ani naznak, aj sex aj vino aj upratovanie aj vana a nist!! Len som cela za posledny tyzden uplne na rozpadnutie ani chodit poriadne nemozem, uz mi to leze pekne na mozog! Ten dianatal som nakoniec tiez uz neriesila, trufam si aj bez epi tak uvidime... som kdesi citala, neviem ci to aj od teba nebolo, ze v za epi nedavaju , ale plyn? na to som sa v MT nepytala, nevies k tomu cosi blizsie? ake to ma ucinky? plati sa za to? asi nie, ze? ci?

fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fordemirka
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre