Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

besova
20. jún 2008

O.k tesime sa 😀 musim si ist prichystat plienocku aby som nezabudla 😉

sammy
20. jún 2008

Aby som este doplnila - cakame sa pred DK, tam snad nebude problem sa najst 😀

besova
20. jún 2008

jo jo pred Domom kultury.... už sa nikto nepridááááá???? 😀

besova
20. jún 2008

tak čo uz nikto sa nepridá??
🙂

pemar
20. jún 2008

babule sorry ale mne bolo dnes poobede dost zle, myslim ze budem chora, tak som nemohla prist 😢
ale mozno ste videli mojho muzika ako upaluje okolo DK aj s malou, isli navstivit "milovanu pani svokru"
ako bolo?
inak sammy kupila som Julke ten hrncek co ma aj Monika z DMka a koooonecnee sme sa naucili pit 😀

sammy
20. jún 2008

Pemar, skoda, ze si neprisla, bolo fajn, cakali sme vas 😒
Prajem skore uzdravenie, ak budes chora.
Som rada, ze vam hrncek pomohol, poznam viac bab, ktorym decka nechceli z nicoho pit a tento hrncek pomohol 🙂

besova
20. jún 2008

Ahoj pemar.. aj ja sa pridávam, snád ti to rýchlo prejde, skoda ze si nemohla.. tak na buduce.. pa pa pa 😉

jesssie
20. jún 2008

Cavte babenky
pemar, škoda že si nemohla dojsť ale hádam nabudúce...rada ťa spoznám 😉
sammy,
čo je to za zázračný hrnček z DMky? ....pozrela by som, vyskúšala by som 🙂 diiiky

sammy
20. jún 2008

Zazracny hrncek 😀
Najdes to tu: http://www.dm-drogeriemarkt.sk/new/index.php?ma...
pod menom babylove pohár na pitie s bezpečnostným uzáverom 🙂
Ide mi sice na nervy, ze ked to nezavriem presne ako ma byt, trosku to tecie, ale pomohlo nam to naucit sa pit, lebo Monika nechcela flasky, dokonca ani Avent magicky hrncek ani vidiet. Z tohto pije odusu, ked je smadna.

liluska
20. jún 2008

ahojte. chodievate, alebo nepôjdete sa niekedy kúpať na rosničku?
Viem že bábenká by na slniečko vôbec nemali ísť ale však tam dúfam,
je aj nejaký ten tienik a aspon sa mi maminky pri tom trošku opálime.
Čo vy na to?
Je to na polceste aj pre karlovku aj pre dúbravku takže sa vyhovie každému 😉

besova
21. jún 2008

Ahoj celkom fajn nápad, ja by som isla, ved tam su stromečky a mozme zobrat malí bazenik a okupkat aj krpatych.. len neviem ako s vodou? 😒

jesssie
21. jún 2008

besova,
šak napustíš vodu zo spŕch, len tečie studená treba nechať zohriať na slnku 😎 😎 😎
Fúha vy ale skoro ráno vstávate, my dnes o 10.00 😲

novinka
21. jún 2008

ahojte baby, ja sice nemam babo, iba v brusku ale rada by som isla aj dnes na to kupko. nepojde niekto?

besova
21. jún 2008

Ahoj novinka 😀
No ak by som sem zavýtala mohli sme ist, cely den som bola sama len s malým a vonku bolo tak príšerne teplo ze som na kazdom kroku skoro stála, ked si spomeniem ze som bola cez jar a leto tehotná tak neviem ako som to vydržala.. Tak mozme sa niekedy dohodnut.. Á mas vybrate pekne meno pre dievča 😀 ja sa volam tiez Linda 😀 Aspon budes vydiet čo ťa čaká.. 🙂

besova
21. jún 2008

Jesssie, jasné len to sa asi tak rýchlo nezohreje, ked si dobre pametám tak tam tečie paradne ladová voda... ☹

Tak v najhorsom si do jednej flase zoberiem horucu 😀 a hotovo, čo ty na to?? xi xi 😅

novinka
21. jún 2008

ahoj besova, skoda. ja som cely den trcala doma lebo samej sa mi nechcelo nikam ist. nabuduce ked sa budes chystat, napis mi sukromnu spravu lebo na tuto temu nechodim denne ale na konika ano. uz sa tesim, pa pa

jesssie
21. jún 2008

To by si aj celý deň čakala kým by sa ten ľadovec vyhrial 😀 .... viem aká voda tam tečie, ale stále lepšia tá zo sprchy ako v detskom bazéne.... tie cikajúce deťúrence čo som tam videla a mamičky čo si tam nožičky oplachovali od trávičky, brrrr ☹ . Fakt radšej zobrať vlaszný bazén. 😎

besova
21. jún 2008

Tak do toho detskeho bazenu by som ho teda nedala, fuuu.. pekne si zoberiem bazenik trosku so sprchy a v jednej flasi horuca z domu a moze sa clapkat.. 😀

elvo
22. jún 2008

ako bolo na kupku boli ste?

jesssie
22. jún 2008

ahoj besova,
to si tam dal fotku maleho z kupka? 😎
Boli ste???

jesssie
24. jún 2008

jeeej sorry za preklep 😀 .....myslela som "dala" 😀 😀
Baby vy ste asi všetky na rosničke keď nepíšete. Ani sa vám nečudujem veď je 30 stupňov. 😎

besova
24. jún 2008

Este sme neboli, dnes sme chceli ist, no dobre že sme nakoniec nešli, ved ako sa pokazilo počasie...
Ale na buduce by som urcite chcela ist..
Nie, tá fotka je so zeleznej studničky.. 😀

besova
26. jún 2008

no Dubravka zlata zas haja..
😖

jesssie
26. jún 2008

neni pravda....ja som tu, ale čo, pokecáme len my dve? No a kde sú ostatné maminy? 😒

sammy
27. jún 2008

Navrhujem dalsie stretko v stredu 2.7., vyberte si cas: 9.00 alebo 17.00
A piste, kto moze 🙂

jesssie
27. jún 2008

sammy,
my ideme v stredu s Nikolkou na poradňu a očkovanie o 8.45 tak to určite nemôžem 😒
no a ďalšie aspom dva dni asi budeme tiež domka a dúfať, že budeme OK bez vedľajších reakcií po očkovaní.
Ale veď vy máte tiež tuším poradňu 2.7. 🙂 Ja sa už nemôžem dočkať najnovších mier našej babuľky. To som fakt zvedavá. 😲

sammy
28. jún 2008

Jessie, ano mame poradnu, ale az o jedenastej, dovtedy nam treba nejak zabit cas vonku 😀
No drzim palce na to ockovanie, my sme teplotovali 2 dni 😒

pemar
29. jún 2008

caute babule,
my mame tento tyzden taky navykaci na babku, lebo od stvrtka idem do prace, tak uvidim ako to pojde, ale asi to vidim skorej az na dalsi tyzden ked uz budem vediet co a ako a ako sa nam pomenil rezim.
a ako sa mate? bubaci posluchaju? nam idu naraz tusim 3 zuby tak som z toho mrngania uz dost na nervy, chudata male si musia tolko vytrpiet ☹
a mame aj prvu modrinu, mala sa zacina nejako v stoji pustat a dnes som nestihla pribehnut a capla lickom na roh stola ☹ ☹ ☹ si pripadam uplne neschopna pri tom nasom malom uragane...

jesssie
29. jún 2008

Ahoj pemar,
ja som šla do práce keď mala Vikinka 2 roky a 2 mesiace a trhalo mi to srdce 😢 . V tomto ťa obdivujem a hlavne držím palce aby ste si obidve rýchlo a bezbolestne zvykly 😉

pemar
30. jún 2008

jesssie, ja dufam ze to bude v poho, idem len na strvtinovy uvazok, t.j. 40 hodin mesacne ktore si mozem rozdelit ako sa mi to hodi. a ja sa uz celkom tesim na kolegovcov a ze si tam aj trosku oddychnem. a myslim ze aj dcerka bude rada u babky, ta ma zahradu, psa, macku a aspon si oddychne aj ona odo mna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre