• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

15. marca 2017 
mamutka, zalomila som o desiatej pri ukladani maleho a zobudila sa o pol tretej vyspata, tak som do stvrtej sedela za kompom a potom som sa prinutila lezat asi do siestej v posteli, ked som zaspala, ale to ma maly o pol osmej zobudil. teraz chrni (zaspal opol tretej) aj s tatikom (ten isiel spat o siestej), potom pojdeme von: k masiarovi, zeleninu,poobzerat kamientky a tak.
7. máj 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera sme este sli s mm okolo toho ihriska, odkial si volala, som ta vykukala, ale teda plne to bolo poriadne tiez...my sme este zasli do jednoty po hrozno, maly rval z tych regalov pri pokladni cokoladky, nie preto, ze su to veci na jedenie, ale proste to bolo na dosah a uz je to jeho. ale najradsej zbiera po obchodoch cedulky s cenou, najlepsie ak su tam aj kriklave nalepky ze Akcia....to ma strasne rad...aj z Dracika len to chcel, cenovku z regala :grinning: ake nenarocne dietatko.
inak, este spi, som ho dost neskoro uspala, mna uz to hrdlo mucilo a on nie a nie spat...ale uz sa tusim prebera....zase bude dlho hore. zacarovany kruh, ked mi tak nechce zaspat na obed, potom to takto dopadne.
7. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamutka, vcera mi spal dost dlho, tak sme iba o pol siestej vybehli rychlo k orbanovi a po ceste spat sme chvilu pustali bubliny a tlacili kocik na sekurisovej, o pol siedmej sme uz boli doma, lebo zacalo pofukovat a maly si stale strhaval ciapku. strasne ho lakaju hojdacky v pieskovisku, ale boji sa pieska, tak len ukazuje na ne a na mna; chce, aby som ho zobrala na ruky a odniesla. a ja sa tvarim, ze mu nerozumiem a ponukam ho, aby isiel sam... nejde zatial :wink:
8. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babule, je tu niektorá aj z Lamača?
12. máj 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gabika, ja niesom priamo z Lamaca, ale dohodim tam :grinning: Som z Marianky, co je na skok
23. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellit - ahoj a kam chodievaš s detičkami von? ja behám len tu
po LA ale už ma to prestáva baviť no nič iné mi nezostáva lebo vodičák nemám a s cestovaním mhd s kočíkom nemám dobré skúsenosti...
25. máj 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,dá sa niekde plávať v Dúbravke s detičkami?
27. máj 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, nedá..najbližšie v DNV
27. máj 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @gabika20,
ja byvam sice v Dubravke, ale pri ŽS Lamač..ty v ktorej časti byvas??by sme sa mohli niekedy stretnut tak na polceste.. :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misss IP :wink:
28. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simiii, tento stvrtok uvidim ako, neviem kedy dojdem do dubravky, .(
1. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, akosi nam tema upada, to ste sa vsetky odstahovali? :slight_smile:
boli sme tyzden na dovolenke, ale uz zas chodime von, hlavne na peknicku, dajme si tam niekedy stretko, co vy na to?
8. jún 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @tin007 ..ja som za..snad sa este niekto prida.. :grinning:
8. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

by sme sa tiez pridali :slight_smile: ...co tak zajtra poobede okolo 16 hodky....to uz nebude ani tak horko a stretla som vcera baby tu z MK a o takom case tam zvyknu tiez byt tak by to mohlo vyjst na fajn stretko...vyhovuje vam to ci ani nie..pekny dnik pa
9. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky
boli sme v stredu na peknicke po piatej, ale nikoho som nevidela :unamused:
vcera sme boli na rosnicke, bolo velmi fajn :slight_smile:
dnes sme doma, maly ma nadchu a sople (ale nie z kupka, tatino doniesol nieco) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mam kupony do dm (o.i. aj umele mlieka, plienky pamers), tak ak ma niekto zaujem, prihlaste sa, odber osobne v dubravke. uvitam, ak niekto vymeni napr. za plienky babylove, alebo kase
22. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,idete niektorá zajtra na uvítanie do života? my sa tam chystáme a ma byť aj pekne :slight_smile:
24. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky posledna vyzva na dm kupony, mam pamerskove a tiez na umele mlieka
30. jún 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, babulky, som z Lamaca a chceme ist byvat (uz to je skoro podpisane) do DNV (stara cast, Istrijska ulica). Chcem sa spytat, ako sa tam (v DNV) byva s dietatom, ake su tam moznosti (ihriska), vztahy medzi mamickami (tu v Lamci su uzasne, vsetci a tu poznaju, nebojis sa nechat kocik, deti si poziciavaju hracky...), moznosti skolok a tak celkovo?Moj drobec patri medzi narocne deti, ziadne vysadavanie v kociku (max polhodinu a aj to len ked ma na co kukat, idealne traktory a pod :grinning: .....miluje deti a spolocnost, ihriska, pieskoviska (tu su take bezpecne, ze sa zatvaraju, psy tam nechodia).Budem vam vdacna za postrehy, diky moc
2. júl 2010 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, uplne to tu zaspalo, kde ste vsetky? my chodime s malym kazdy den na peknicku, ale nikoho nestretavam :fearful:
8. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @tin007 my by sme aj chodili, ale peknicka je pre nas dost odveci.. :unamused: ..my byvame v "Dolňáku".. :grinning:
9. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misss nam to na peknicku trva min 15 min, ale chodime, lebo je to tam najlepsie prisposobene pre male deti
9. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme vyskusali kupalisko v lamaci a velmi sa nam pacilo (viac ako rosnicka v dubravke). je to cele zrekonstruovane, ciste wc aj kabinky, super bazeniky pre deti (2), akurat so studenou vodou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cez tyzden tam planujem vybehnut s malym
11. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 s tou vodou by fakt mohli nieco robit. inak lamacske kupalisko je zname studenou vodou od nepamati :grinning: , este ked ja som bola decko. tento rok sme este neboli, ale nerozumiem, preco napr. vo velkom bazene je voda relativne prijatelna, ale v tych detskych je to vazne brutal otuzovanie.
11. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 myslis ze v Lamaci je studensia voda ako v Hainburgu? lebo tam sme to prezili, tak by som to mozno skusila...
11. júl 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamutka no dospelacky bazen mal napisanu teplotu 25 st. a detsky bazenik 22! idem zajtra, tak uvidim
12. júl 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 no pekne.....my sme sa na dovolenke valali par dni v Sturove, kde to je az moc teple, obehli sme Hainburg aj Bruck, ale ze by som tuzila po 22 stupnoch, no neviem :unamused:
no ale teraz nemame studenu vodu vobec, neviem dokedy to potrva, kua som sa tesila, ze jak fajn mi pradlo poschne a nic, ani prat sa neda....
12. júl 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme boli s krpcom na rosnicke, ten sa uplne vysantil: najskor v detskom bazeniku (voda tepla, iba po kolena pre maleho, mala snad 33 stupnov) a potom sme vhupsli do vacsieho bazena ta tam sme sa chladili :grinning:
16. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nema nahodou niekto skusenost s praktickym lekarom na poliklinike Líščie údolie, pripadne niekde v Karlovke?
20. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo, halo..BA 4..kde ste všetky?? Táto téme nejako zomrela..Dubravka, bude stretko?? :grinning: :grinning:
15. aug 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok