Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

ricky
9. aug 2008

z Lamaca sme ale nase "babatko" je ponekud vacsie 🙂

leila
9. aug 2008

ricky my sice mame 14 mesiacov ale vyzerame ako dvojrocni 😀

ricky
9. aug 2008

leila- a odkial ste ?🙂

bubinka
10. aug 2008

Ahojte mamicky, nie je tu nejaka mamina z Dubravky, ktora ma dietatko priblizne vo veku nasej bambulky ( 3 mesiace a 2 tyzdne ) 🙂 ?

leila
11. aug 2008

ricky z dubravky 🙂

ricky
11. aug 2008

a v akom case chodite von? mohli by sme sa stretnut niekde na ihrisku..ak by ste chceli...papa

jesssie
11. aug 2008

bubinka
naša Nikolka bude mať 6 mesiacov 🙂 ,....ten čas tak letí

bubinka
11. aug 2008

jesssie
Nikolka je krasna, aj mne sa zda, ze to tak leti, ved len teraz som rodila 😅
chodite aj kocikovat? odkial si? ja z Nejedleho

jesssie
11. aug 2008

bubinka
kočíkovať sa vyberiem tak sporadicky popri dome hlavne. Mám doma aj Vikinku a tak sú to také prechádzky "rýchlovky" lebo ona stále niečo vymýšla 😀 . Inak bývame za Domom kultúry 😎 . Veď hádam dáme s babami nejaké to stretko tak dojdite 😉 😵

leila
12. aug 2008

bubinka ja byvam tiez na nejedleho! 🙂
predtym sme byvali na kpt rasu 🙂 my chodime von okolo 16tej teraz ked je teplo..

bubinka
12. aug 2008

ahojte kocky,
rada sa niekedy pridam na kocikovanie. My chodime skoro rano teraz ked je teplo, nasa Martinka je ranostaj a cez den moc nenaspi, tak vyrazame niekedy uz okolo 7, 8 rano. A potom tiez okolo 16, 17. My sice zatial len kocikujeme, kedze je Martinka este malicka, ale rada sa k Vam pridam aj ked Vy sa uz asi chodite aj hrat 😉

leila
12. aug 2008

bubinka nas maly je praveze taky ze ked ho len kocikujem tak vydrzi v pohode (dufam ze som to prave nezakrikla) ked ho dam hrat hra sa, ale ked ho nedam nepyta sa von z kocika

jesssie
12. aug 2008

bubinka
no super už vás aj vidíme, už sa teším na fotos v albume... 😉

monkula
13. aug 2008

Ahojte baby....
Ja so mbývala v Dúbravke, asi päť rokov dozadu, na Nejedlého...
Chodievala som na ihrisko medzi školou a škôlkou a tam som mala zopár výborných kamarátok ,o ktroých by so mzase rada niečo vedela, takže ak o nich niečo viete, prosím napíšte mi....
Takže:
Liana, kočka žijúca vo Viedni, s dcérkou Sabine
Katka-dcérky Fiona a Alanka
Tatiana-dcérka Grétka
Linda-syn Daniel
a Petra-synček Jánis.... s tou bvy som sa skontaktovala asi najradšej.... 😵
Tak ďakujem vám za pomoc a prípadné info...
Monika

leila
13. aug 2008

monkula myslis gretku z fedakovej? v maji mala 2 roky?

monkula
13. aug 2008

tak neviem, či z Fedákovej, ale asi nie, táto môže mať tak 4 roky...

samika
13. aug 2008

Bubinka, my sme síce z Lamača, ale vekovo máme rovnaké bábätka. My sme mobilní, tak ni je problém zájsť do Dúbravky.

bubinka
14. aug 2008

Ahojte maminy,
my sme dnes boli na ocnom na vysetreni s Martinkou, trcali sme tam dve hodiny, aj jej rozkvapkavali, ale vsetko statocne zvladla. A tak ju to unavilo, ze moje nespave dietatko spalo skoro 2 hodinky. Zajtra nas caka prve ockovanie po tej z porodnice, tak uvidime, ako to zvladneme. Dufam, ze bambulku nebudu velmi trapit teploty.

Monkula ja Ti bohuzial nepomozem, v Dubravke byvam necely rok, takze tu nepoznam skoro nikoho.

Samika budem rada, ked sa niekedy uvidime, ako pozeram, tak Samko je naozaj rovnako vekovo ako Martinka. Kedze som tu nebyvala, nikoho tu nepoznam a dost mi chyba nejaka mamina na blizku s podobnymi radostami a starostami . 🙂

samika
14. aug 2008

Bubinka, budem rada ak sa stretneme. už sa teším 😉

jesssie
15. aug 2008

bubinka
júúúj to rzkvapkávanie je nepríjemné, oči z toho štípu 😝 , Martinka je statočné bábo 😲

jesssie
15. aug 2008

.... myslela som "rozkvapkávanie" 😀

bubinka
15. aug 2008

ahojte maminy,

no tak sme dnes boli na tom očkovaní, tam sme to celkom zvládli, ale doma nás chytili teploty, 38,5, tak sme dali čipku a čakáme, čo bude. Martinka je z toho celá uplačkaná a nervózna, tak nosíme a čičíkame chúďa moje. Dúfam, že to nebude dlho trvať ☹ . A Vy ako, čo porábate tieto dni?

jesssie
to kvapkanie je nepríjemné naozaj, ja nosím okuliare už od desiatich a neznášam to rozkvapkávanie, bolo mi jej tak ľúto, ale mala som pocit, že to zvládla lepšie ako ja 😉

jesssie
16. aug 2008

my sme boli včera dať Nikolke nastreliť náušničky 😵 ... a vcelku sa vytešujem, že je tak blbý čas, lebo Niki vtedy supeeeer spinká cez deň, dnes aj tri hodky, asi to bude tou zmenou tlaku 🙂

bubinka
tie teploty vám nezávidím, moje babulky z očkovania teploty nikdy nemali, nás to takto obchádza chvalabohu 😉

lenockaaa
21. aug 2008

ahojte kocky neviete nahodou ci mestska cast dubravka dava nejaky financny prispevok pri narodeni dietata?? a ak naaaaaahodou ano co terab urobit 🙂 ?

jesssie
21. aug 2008

lenockaaa
dáva, ale asi ťa sklamem, lebo je to fakt iba almužna 😠 ....a čo treba urobiť už som tu o tom písala takže v skratke - treba zájsť na MÚ s fotokópiou rodného listu dieťaťa a tvojím občianskym a vyplniť tam asi tri papiere /nič zložité/ a teta ťa potom zaradí to zoznamu na základe ktorého by ťa mali vyzvať aby si sa zúčastnila na oficiálnom vítaní nových občanov Dúbravky, ktoré býva raz za štvrťroka.

lenockaaa
22. aug 2008

jessie dakuje za info a kolko to asi je?? 🙂 aaale tak co uz aspon ju privitaju chichi 😀 😀

jesssie
22. aug 2008

lenockaaa, ak myslíš peňazí tak 500 Sk,- 😠

besova
22. aug 2008

Ahoj jesssie...

Uz by sme mohli dat niekedy stretko.. Ako sa inak máte, čo leto? my uz chodíme od 10.mes. máme 8 zúbkov a máme radi húpačky.. 😀 😀 😀 😀

pa pa

jesssie
22. aug 2008

besova
to stretko môže byť ja predpokladám, že budem mať trochu viac času v septembri keď pôjde staršia do škôlky lebo teraz nestíham nič pri nich 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre