• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava Lamač mamičky, tehošky, snažilky,kde ste?

18. marca 2015 
No ved uz dufam, pammy, ze sa coskoro vyda do priestoru, lebo chodi pri nabytku aj stoji v priestore....to je totiz sanca, aby sa nam unavila :grinning: a aj v noci lepsie spavala, kedze od narodenia mame s tym problemy, aj ked teraz sa to zlepsuje :wink:
3. feb 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nechodite niektora na kupalisko v lamaci? som zo stupavy a isla by som sa kupat, ked je tam strasne teplo a lamac mam najblizsie. :slight_smile:
3. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Aj my bývame v LA :wink:
4. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá ste tu ešte? Ja som sa nedávno presťahovala spať do Lamača po 4 rokoch bývania v Británií aj s malým Paťkom(2 roky). Nepoznám tu žiadne mamičky a bolo by super keby sa Paťkovi našla nejaká kamarátka/kamarát na hranie.ozvite sa :slight_smile:
18. máj 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradila by mi dáka mamina z Lamača dobrú pediatričku? O mesiac dva sa tam sťahujeme :sunglasses:
19. dec 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
4. jan 2012 o 20:56 • wwwphotokidssk
najde se v Lamči nějaká maminka na procházky s kočárkem ???
11. jan 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte volam sa Lenka a rada by som si nasla kamaratku z dietatkom na hranie sa emoticon prechadzky, ale niejaku ako sa hovori do koca a do voza emoticon ja mam 2 rocnu Zlobrinu emoticon byvame v Lamaci emoticon boli by sme velmi radi ak by sa niekto nasiel ahojte
10. feb 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ak by ste mali cas, v pondelok Vas radi uvidime na nasom Dni otvorenych dveri, je tam skvela moznost spoznat aj dalsie mamicky a ich deticky :wink:
11. feb 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy, z Lamaca to do Stupavy nie je tak daleko... Ak by ste mali niektora chut vyuzit 60% zlavu na atelierove fotenie svojich deticiek, srdecne Vas pozyvame :slight_smile: Viac info tu: http://www.modrykonik.sk/katalog/firma/babyzlava/
8. mar 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka2705 ahoj ja som tiez z lamaca ak chces mozme s stretnut moja ma rok aj 9 mesiacov
22. sep 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka2705 ahoj ja som tiez z lamaca ak chces mozme s stretnut moja ma rok aj 9 mesiacov

@kefka ahoj aj ja som z lamaca ak mas zaujem zavola 0908280413 alebo 0908122103 a mzme vybehnut von
22. sep 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky, pozývame vás na detskú burzu s oblečením v Rodinnom centre Kramárik v Bratislave dňa 1.12.2012. Záujemci o predaj, hláste sa na mail burza.rckramarik@gmail.com. Poponáhľajte sa, počet predávajúcich je obmedzený a miesta sa rýchlo míňajú! Tešíme sa na vás :slight_smile:
15. nov 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky a budúce mamičky, žije táto téma ešte? Prisťahovala som sa do Lamača pred pár rokmi a o nejaký čas budem tiež kočíkovať. Sú tu nejaké čakatelky - májovky 2014?
1. nov 2013 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@redhairgirl tu je to mrtve asi:slight_smile:)) ja som zo stupavy
11. nov 2013 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hádam sa tu ešte niekto nájde na kočíkovanie po Lamači :slight_smile: po Stupave bude kočíkovať babka...
18. nov 2013 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pammy ahoj, kam chodievaš s drobcom alebo oboma na prechádzku či na ihrisko? :o)
19. mar 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, o necele dva tyzdne bude v sobotu 26.4. v zahrade Rodinného centra Macko v Dubravke, blsak. Viac info tu http://www.mcmacko.sk/web/2014/04/tradficny-blsak-13-4-2013/
14. apr 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: ja som par krat bola v MC oblacik a aj v dlhaciku podla mna je super, ze existuju materske centra, teraz myslim tie neziskove za prispevky, tam som stretla vela mamin a s niektorymi som kocikovala a teraz ked mam vacsie dietatko chodime na kruzky spolu, je tam taka rodinna atmosfera.
Svet materskych centier ma velmi zaujal, kedze som si nasla vela kamaratok a spolu ich planujeme podporit ucastou na podujati Mila pre mamu - prejdenim symbolickej mile - tehulky, s kocikom s detmi na kolobezkach a pod.podporime ich dobrovolnicku pracu a zaroven vzdame vdaku svojej mame:slight_smile:))krasna myslienka
https://www.facebook.com/milapremamu
http://www.materskecentra.sk/mila_v_aktualnom_roku.html
17. apr 2014 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE.. pozývam Vás do skupiny BRATISLAVSKÝ KRAJ :slight_smile:

https://www.facebook.com/groups/885117668173890/
12. jan 2015 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy, funguje ešte táto téma? Hľadám kamoša pre môjho syna - veľkáča :slight_smile: (7r.). Prisťahovali sme sa do Záhorskej Bystrice, ale Lamač máme tu za rohom a sme tam dosť často :slight_smile: . Príp. aj maminku na spoločné zdieľanie školáckych problémov a radostí.
18. mar 2015 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok