• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Brezno a okolie

Tinka mozno niektore baby s prveho stretka ostanu aj na to druhe ale my s Lenkou neostaneme lebo mi pojde spat okolo pol tretej tretej.
7. aug 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Tak my búvame Keď zobudíme vyrážame do greenu
7. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,tak aj my spime a po spanku vyrazame tiez do greenu :grinning:
7. aug 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,my ešte spíme,som ešte na pochybách ,či ísť na stretko,lebo vy sa stretnete okolo 15.h,my by sme išli len o 16.h. autobusom od nás,tam by sme prišli okolo 16.30,to bude po funuse,vééľa vecí mi potom ujde :grinning: ,l Marek má poobednú a je na aute,takže smola,dvojičky sú síce prichystané,že keď vstanú,ideme autobusom do Brezna,tešili sa,Ivka hlavne na kolobežku z Rajskej záhrady,myslí si ,že tam ideme :slight_smile: ,takže uvidíme,kedy sa zobudia,ak by sme neprišli,tak si pokecajte aj za mňa,drobce nech sa vyšantia :slight_smile:
7. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Ivka pridte my ideme teraz o tretej busom,ale este mi treba ist do duhy,tak do stvrtej by som tam mala byt.My budeme potom s Vami kym Vam pojde bus domov,oki,len pridte deticky sa vyhraju.
7. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte My ešte spíme takže neviem o koľkej dorazíme Vranka presne veď príďte Aj my s vami potom počkáme
7. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak hlasim prichod domov,volaka som unavena aj vy? :unamused:
7. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Aj my domka Ešte sme boli v Lidli Malý doma ešte testoval nové pieskovisko Teraz sa kúpal
Ja som unavená Ivka hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky...tak som sa aj ja konecne zaregistrovala na hijoo...a vytvorila som aj album z dnesneho stretka,tak hadamak to zvladnem,tak si budete moct kuknut aj fotky.pa
7. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fiiha tak kukam ze na poobednom stretku boli nove tvare,tedaa co ja vobec nepoznam :confused: to vsetko su baby z kona? :confused:
7. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,tak ja som o deviatej uz bola tvrda,spali sme s Domkou az do rana bieleho :wink: ale som si dobila baterky :grinning: fotky som pokukala,pekne su.
Miska ano nove baby aj boli,na konika nechodili ale teraz sa tu sem tam ukazu,vsak baby :wink: AAa Petulkova maminka sa tu uz prihlasila,vitame Ta tu :wink:
8. aug 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Jej Katka vítam ťa tu :slight_smile: Fotočky krásne :grinning:
Miška nové asi ani nie Už sme sa pár krát videli na stretkách a vidíš Katka sa pridala aj sem k nám :wink:
Ivka tak ste si teda zdriemli :sweat_smile: Inak aj my tak sme boli obaja unavený,že čau :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,musela som sa uz zaregistrovat,lebo som Vas uz min.mesiac potajomky citala a aj by som nieco pridala,len nie a nie si najst cas na prihlasenie sa:slight_smile:) ale vcera som mala zamienku a to fotecky,chcela som sa podelit o ne aj s Vami,ved su tam tie nase mravceky take mile....prave robim spachtosovi ryzovy nakyp,tak si tu pomedzi pisanie olizujem palce.Poobede ideme aj s babkou na Rodeo Muran obzriet konicky a vecer ked nastupi druha starka-aupairka,tak sa s tatom vratime na Muran,lebo je tam koncertino Wabi Danek-country,takze dneska ficime a trsame do noci....
8. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridala som foto
Katka kuk aj sem do albumov Takto pridávame fotky so stretiek
8. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme spali s Eliškou ako zabite mala bola hore len raz a vstavala o 6h ale spinkala pekne
Fotočky super aj tie komentare Katka :grinning: ja pridam ale len vecerom ideme robit s mm pizzu
No a manzel prisiel az o 23 30 H :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,buli, vitááj na koňovi :grinning: ,pekné foto si pridala,aj trefné komentáre :slight_smile: ,okrem fotky môjho vééľkeho zadku :grinning:, užite si róódeo a riadne si zatrsajte :slight_smile: ,my sme dnes boli doobedu na grilovačke pri švagrinej ,Marek išiel stade do poobednej,deď vstanú dvojky, ideme na oslavu k sestre,dnes máme túlavé topánky aj my.....príjemný víkend všetkým
8. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,co porabkame,?
nam sa prave v rure doraba zivanka,si ideme s babami pomaskrtit :wink:
8. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa rozhodla zajtra s babami vypadnut,rano ideme na Polhoru k svokrovcom a budeme tam do utorka,budem bez netu aj bez vas :frowning2: ale hadam to dako zvladnem :grinning: este sem nakuknem ,idem zehlit...
8. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,Ivka,tak zajtra sa stretneme,určite pôjdete do kostola,keď budete pri svokre ,ak dobehnete k nám,abstinenčný syndróm bez netu-závislosť na koníkovi :grinning: mať nebudeš,napíšeš dačo od nás :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ,na to sa spolieham Ivka :grinning: aspon si kuknem moje obchodiky u vas :grinning: ,zajtra sa teda uvidime :wink:
8. aug 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som 6 fotiek,tak sa my majte krasne,pa pa :wink:
9. aug 2009 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Ivka tak idete k svokrovcom ?No aspoň si trošku oddýchneš,či nie?
Fotočky krásne všetky :slight_smile:
My sme boli včera aj na kupku ale len poobede Malý sa zobudil o 14 po hoďke spania tak sme boli aj so segrou :sunglasses:
Dnes len doma :grinning:
9. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Tak tu dnes nik?Kde ste všetky maminky?:grinning:
9. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,tu je dnes nejako pusto,kde sa ulievate ?Ivka je u svokry,dnes sme sa stretli,zajtra prídu na návštevu,ak bude fajn,tak niečo ugrilujeme,deti by sa vyčľapkali v bazéne,tak uvidíme ,aké počko nás prekvapí,ale až poobede,doobeda budeme v Brezne...
9. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,halóó,kde ste všetky ?Ivka pri svokre,Bibka má vraj pokazený pc-smola,musím si aj odpovedať sama :grinning: ,Ivka dnes boli u nás,pokecali sme,detičky sa vyšantili na dvore,večerom sme pogrilovali,ale neprejedli sme sa :grinning:
10. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Vranka tak nám to tu držíš po kope teraz ty :grinning:
My dnes len doma Zajtra ideme do BB asi na celý deň
Tak Bibka pokazený pc?A Ivka už idú zajtra s babami domov,že?
10. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ľubka,ešteže my dve to tu nenecháme v štichu :grinning: ,Bibka volala Ivke :confused: -tamtamy fungujú a Ivka by mali zajtra odísť domov,dva dni u svokrovcov stačia :grinning: ,Ľubka zajtra idete na nákupy,či len tak potárať sa ?
10. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,my sme stále v Brezne pri mame,máme tu takú malú kalamitu,lebo niekde rozdrapilo vodovodné potrubie tak je celé sídlisko bez vody,ľudia chodili s vedrami do Hrona aspoň na vécko zaliať,ktovie kedy to dajú do poriadku.
10. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ako sa nastavuje aby mi ukazovalo vek dieťaťa aj na mesiace nielen na celé roky?Vidím že vy to tak máte a ja nie. :frowning2:
10. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,Tinka,nó,vitaj,kde si sa ulievala ?A kde v Brezne býva tvoja mama?my sme včera boli v Brezne,pri Tescu tiež nejaká potopa,plno vody ,bahna,neviem,či tam niekde roztrhlo potrubie alebo čo :confused: ,ten vek,neviem,mne to nejako automaticky ukazuje pri dvojičkách,pri starších už nie,a to som všetkým deťom písala len dátum narodenia,nemôže to byť tak,že mesiace ukazuje napr. len do určitého veku 3-4 roky ?možno sa ti ozve niekto múdrejší,čo ti odpovie,inak u nás leje ako z krhly,inak príjemný deň všetkým-dnes asi papučový režim :grinning:
11. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok